NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 547
Akik itt vannak már mindannyian csalódtak valaha ebben a csapatban, de az elmúlt évek legjobb FO munkáját teszi le Berry az asztalra NFL szinten, valamiért bízok ebben a csávóban, hogy ezt sem fogja elkúrni és valami jót, hoz ki belőle.
És könyörgöm ez az NFL nem elég egy szimpatikus melós lelkes játékos mint Baker....Watson egyszerűen jobb és ha azt akarjuk, hogy valaha Super Bowl közelében emlegessenek ilyen játékosmozgásokat kell eszközölni, ha szimpatikus a lépés ha nem.
Zaborn
Jobb. Megsem tudott semmit sem kezdeni meg a Watt-tal felallo, elit vedelemmel rendelkezo Texansszal sem, ezt tegyuk hozza. Emlekszem en meg, amikor nem olyan regen hulyere vertek a csoportunkat, majd Luck a wild cardon ugy alazta meg az elit vedelmuket, hogy masfel negyednyi jatek utan levonulhatott volna a palyarol a Colts kb, akkor is tovabbjut.

Emlekszem arra is, hogy Brissett megcsapta a Texanst 2019-ben, arra is, hogy 2020-ban Riversszel oda-vissza nyert a Colts.

Jo jatekos Watson, csak epp kicsit olyan erzesem van, hogy hiaba kurva szepek a szamok, nem egy gyoztes tipus, nem egy kiemelkedo vezer, aki utan tuzbe menne a csapata.

Szamomra itt a kerdes egyebkent nem az, hogy jobb-e Mayfieldnel, ez nem is kerdes, jobb. A kerdes inkabb az, hogy jobb-e Mayfieldnel harom elso korrel, plusz iksz jatekossal, mert ez az az ellenertek, amit a Houston ugye varna. Na ez utobbi szamomra azert mar kerdeses.

Maga a szemelyisege az meg... Inkabb ne is firtassuk. Ket eve fesztivalozik a csapataval, meg akarja szabni, ki legyen az edzo, kit nevezzenek ki, hogy kerjek ki a velemenyet ilyen-olyan dolgokrol. Azt hiszi, hogy a franchise folott all. Ez nalam elfogadhatatlan. Nem csak nala, hanem nala sokkal nagyobb sztaroknal is. Primadonna. Es igazabol en elegge fazom az ilyen szemelyisegektol, picit ugy erzem, hogy elobb vagy utobb az ilyen mentalitas rakka valik egy csapatsportnal, es elkezd kihatni a tarsakra, az edzokre, stb.
Stez
Szerintem nem ennyire egyértelmű ez. Nem csak úgy l'art pour l'art ment a feszkó a részéről. Adott ugyanis egy tehetséges játékos, aki körül teljesen tropára ment a franchise, teljesen reménytelen minden. Vajon érdekében áll-e vesztegetni az idejét és koptatni az egészségét egy ilyen helyen? Szerintem nem feltétlenül. Ha innen nézem érthetőbb, hogy amit lehetőségében van azt megteszi azért, hogy szabaduljon.

Jó ez? Nem feltétlenül.
Védhető? Talán.
Kétélű dolog? Abszolút. Látjuk, hogy a megítélése minimum vegyes.

Egyébként szakmailag feltehetőleg megérné neki hozzánk jönni, mert tényleg elég komplett a csapatunk, egy jó irányítótól vagyunk a stabil versenyképes csapat státusztól. Ettől függetlenül mintha a Saints felé kacsintgatna inkább.

Meglátjuk. Stratégiai türelem 😊

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 241 — playoffs???
Akik itt vannak már mindannyian csalódtak valaha ebben a csapatban, de az elmúlt évek legjobb FO munkáját teszi le Berry az asztalra NFL szinten, valamiért bízok ebben a csávóban, hogy ezt sem fogja elkúrni és valami jót, hoz ki belőle.
És könyörgöm ez az NFL nem elég egy szimpatikus melós lelkes játékos mint Baker....Watson egyszerűen jobb és ha azt akarjuk, hogy valaha Super Bowl közelében emlegessenek ilyen játékosmozgásokat kell eszközölni, ha szimpatikus a lépés ha nem.
Zaborn
Jobb. Megsem tudott semmit sem kezdeni meg a Watt-tal felallo, elit vedelemmel rendelkezo Texansszal sem, ezt tegyuk hozza. Emlekszem en meg, amikor nem olyan regen hulyere vertek a csoportunkat, majd Luck a wild cardon ugy alazta meg az elit vedelmuket, hogy masfel negyednyi jatek utan levonulhatott volna a palyarol a Colts kb, akkor is tovabbjut.

Emlekszem arra is, hogy Brissett megcsapta a Texanst 2019-ben, arra is, hogy 2020-ban Riversszel oda-vissza nyert a Colts.

Jo jatekos Watson, csak epp kicsit olyan erzesem van, hogy hiaba kurva szepek a szamok, nem egy gyoztes tipus, nem egy kiemelkedo vezer, aki utan tuzbe menne a csapata.

Szamomra itt a kerdes egyebkent nem az, hogy jobb-e Mayfieldnel, ez nem is kerdes, jobb. A kerdes inkabb az, hogy jobb-e Mayfieldnel harom elso korrel, plusz iksz jatekossal, mert ez az az ellenertek, amit a Houston ugye varna. Na ez utobbi szamomra azert mar kerdeses.

Maga a szemelyisege az meg... Inkabb ne is firtassuk. Ket eve fesztivalozik a csapataval, meg akarja szabni, ki legyen az edzo, kit nevezzenek ki, hogy kerjek ki a velemenyet ilyen-olyan dolgokrol. Azt hiszi, hogy a franchise folott all. Ez nalam elfogadhatatlan. Nem csak nala, hanem nala sokkal nagyobb sztaroknal is. Primadonna. Es igazabol en elegge fazom az ilyen szemelyisegektol, picit ugy erzem, hogy elobb vagy utobb az ilyen mentalitas rakka valik egy csapatsportnal, es elkezd kihatni a tarsakra, az edzokre, stb.
Stez
Drew Brees kicsit maskepp adta elo, bar nincs is akkora sztar mint Watson.... Remelem itt kot ki a fiu es nem nalunk... Bakert varnam nagy orommel.



több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Ezekután mekkora a valószínüsége, hogy mégis Baker-el vágtok neki a szezonnak? Mert szerintem Watson-on kívül senki nem elörelépés. Se rookie, se más elérhetö QB. Elég érdekes szituáció alakult ki nálatok.
Toto21
Vicces mert talán 2 napja válaszoltam Bazzának, hogy tuti Baker lesz a kezdő 😀 Most meg azt mondom 1%.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Érdekes valamiért én úgy emlékszek, hogy az Odell saganal Baker mögött volt az öltöző...

Meg úgy alapból sose volt gond a jellemével, mentalitásával, úgyhogy nekem ez is légből kapottnak tűnik.
Drip
Hasonlóan gondolom, sosem volt panasz Mayfieldre, mint csapattársra, épp az ellenkezője.

Egybk. minél többet agyalok, annál inkább találok logikát az idei szakításban. Persze Berryék szemszögéből, nem feltétlen szurkolói szemmel.

Mert milyen scenáriók lehetnek idén?

A: Mayfield hozza amit a rookie és a PO szezonban láttunk tőle, sőt még rá is tesz egy lapáttal és legalább konf. döntőig jutunk. Ebben az esetben sima hosszabbítás és frencsi QB, oda lehet adni neki a nagy lét. No de mennyi erre az esély az első 4 év mintája alapján? 15% max...

B: Úgy játszik mint tavaly előtt, de a szintlépés nem jön össze, és kizúgunk a PO első körében. A 4. negyedes statjai, a rossz passzok aránya, total QBR és PFF értékelések sem azt mutatják, hogy a szintlépés és az A lehetőség valószínű lenne. Talán ez a B a legsanszosabb, 50% eséllyel. No de ekkor mi van? Kifizeted neki a nagy zsetont, tudván, h. elit társakkal sem tud kiemelkedni és SB közelébe jutni? Mi lesz akkor gyengébb OL-el és WR sorral, védelemmel, etc. Mert ha évi 35M-t keres, akkor más posztokra értelemszerűen kevesebb fog jutni. Jövőre viszont tradelni sem lehet, mert lejár a szerződése.

C: Még jobban visszaesik/újra megsérül és a PO sem jön össze. Erre is simán van esély, mondjuk 35%. Tradelni ekkor sem lehet az tuti, hosszabbítás is kilőve, cut az egyetlen opció.

A "B" és "C" egy rookieval is összejöhet, a nagy különbség, hogy egy újonc 5 évig alig keres, tehát mehet a sok pénz a többi csapategységre.
Simán el tudom képzelni, hogy Berryék a jövő évi lehetőségek és esélyek miatt döntöttek úgy, h. már idén lépni kell. Plusz nekik van insider infójuk a válláról, edzéseken is minden nap látták... Erre jött Watson, ritkán elérhető egy ilyen QB a piacon. Most még kaphatunk Mayfieldért valamit, mert simán lehet hogy van egy GM aki a fenti A-esetre és 15%-ra játszik. Lehet nem is hibásan. Nálunk viszont legrosszabb esetben jön egy újonc, cserébe nem gond kifizetni Wardot, Willst, majd később Newsomeot és JOKot. És akár már 2023-ban eljuthatunk oda az újonccal, ami Bakernél a plafon volt.

A nagy kérdés, hogy kap-e Berry és Stefa még 2-3 évet Haslamtól... ha jövőre repülnek egy esetleges gyengébb szezon után, akkor végképp semmi értelme nem volt az egésznek.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 864
Ezekután mekkora a valószínüsége, hogy mégis Baker-el vágtok neki a szezonnak? Mert szerintem Watson-on kívül senki nem elörelépés. Se rookie, se más elérhetö QB. Elég érdekes szituáció alakult ki nálatok.
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
És mi van ha nem is Mayfielben hanem a vállában nem bíznak, abban hogy min. 2 szezont végig tud játszani amíg nyitva az ablak, csak nem reklámozzák, hogy kapjanak is érte valami ellenértéket.
Majd kiderül…
ozibozi
Mivel Mayfieldnek nem a dobovalla serult meg, igy ez eleg valoszinutlen szerintem. Ergo dobalni tud ugyanugy.
Stez
Váll=bmlyen sérülés
Vagy hajlam ami nem vAlószínűsíti hogy képes lehozni a szezont, vagy nem akarnak már neki szerződést adni, bármi lehet amiről nem tudunk hogy még miért nem vele képzelik el a jövőt azonkívül hogy egy szar Qb.
Ötletelünk csak
ozibozi
ha be kéne lőni, kb. eli manning szint et tudhat baker, én nem mondanám szar qb-nak. azért ne legyen már az, hogy aki nem elit az szar, mert akkor lesz 5 qb, aki qb, meg rengeteg szar.
gedam
Eli minden elkapó akivel játszott megtalálta a kémiát!Talán az egyik legkiemelkedőbb tulajdonsága ez volt.Pedig azért össze sem lehet hasonlítani pl egy Mario Manningham-et OBJ-vel,mégis működött.Félreértés ne essék,nem BM ellen mondom ezt,de valószínűleg az az alázat hiányzik fejben belőle,hogy alkalmazkodjon.
több mint 2 éve
gedam 5 789
És mi van ha nem is Mayfielben hanem a vállában nem bíznak, abban hogy min. 2 szezont végig tud játszani amíg nyitva az ablak, csak nem reklámozzák, hogy kapjanak is érte valami ellenértéket.
Majd kiderül…
ozibozi
Mivel Mayfieldnek nem a dobovalla serult meg, igy ez eleg valoszinutlen szerintem. Ergo dobalni tud ugyanugy.
Stez
Váll=bmlyen sérülés
Vagy hajlam ami nem vAlószínűsíti hogy képes lehozni a szezont, vagy nem akarnak már neki szerződést adni, bármi lehet amiről nem tudunk hogy még miért nem vele képzelik el a jövőt azonkívül hogy egy szar Qb.
Ötletelünk csak
ozibozi
ha be kéne lőni, kb. eli manning szint et tudhat baker, én nem mondanám szar qb-nak. azért ne legyen már az, hogy aki nem elit az szar, mert akkor lesz 5 qb, aki qb, meg rengeteg szar.
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Érdekes valamiért én úgy emlékszek, hogy az Odell saganal Baker mögött volt az öltöző...

Meg úgy alapból sose volt gond a jellemével, mentalitásával, úgyhogy nekem ez is légből kapottnak tűnik.

több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 668 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Itt a témához érdekes adalék még az OBJ sztorija, visszagondolni amikor a média, a faterja, szakértők és szinte mindenki mayfieldet támadta, hogy szar és nem képes használni jól az elit elkapókat.
Ráadásul után láthattuk h stafford megdobta amiket kellett.
Landry és OBJ is a leggyengébb statisztikájú szezonjait clevelandbe töltötte.
OBJ ugye ki is jelentette h aki teheti ne menjen oda.

Biztos hogy valamilyen szinten megvan remegve Mayfield fele a játékos bizalom is.

Szerkesztette: P@trik
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
És mi van ha nem is Mayfielben hanem a vállában nem bíznak, abban hogy min. 2 szezont végig tud játszani amíg nyitva az ablak, csak nem reklámozzák, hogy kapjanak is érte valami ellenértéket.
Majd kiderül…
ozibozi
Mivel Mayfieldnek nem a dobovalla serult meg, igy ez eleg valoszinutlen szerintem. Ergo dobalni tud ugyanugy.
Stez
Váll=bmlyen sérülés
Vagy hajlam ami nem vAlószínűsíti hogy képes lehozni a szezont, vagy nem akarnak már neki szerződést adni, bármi lehet amiről nem tudunk hogy még miért nem vele képzelik el a jövőt azonkívül hogy egy szar Qb.
Ötletelünk csak
ozibozi
En ezt ertem, erre irtam, hogy mivel nem a dobovalla serult meg, igy szerintem azon a tajekon aligha lehet olyan problema, ami miatt azt gondoljak, hogy netan amiatt a jateka visszaeshet.

Azok alapjan, amit Mortensen irt, inkabb a mentalis resze miatt kezdhettek ki mayfieldet, a szemelyisegevel nincsenek megelegedve.

Az mondjuk roppant mulatsagos, hogy erre a megoldas akkor a 20 not szexualisan zaklato Watson lesz, aki masfel eve hisztizik es nagyobbnak gondolja magat a franchise-nal. 😀 De ez mar csak fun fact.

több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 696
És mi van ha nem is Mayfielben hanem a vállában nem bíznak, abban hogy min. 2 szezont végig tud játszani amíg nyitva az ablak, csak nem reklámozzák, hogy kapjanak is érte valami ellenértéket.
Majd kiderül…
ozibozi
Mivel Mayfieldnek nem a dobovalla serult meg, igy ez eleg valoszinutlen szerintem. Ergo dobalni tud ugyanugy.
Stez
Váll=bmlyen sérülés
Vagy hajlam ami nem vAlószínűsíti hogy képes lehozni a szezont, vagy nem akarnak már neki szerződést adni, bármi lehet amiről nem tudunk hogy még miért nem vele képzelik el a jövőt azonkívül hogy egy szar Qb.
Ötletelünk csak

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
És mi van ha nem is Mayfielben hanem a vállában nem bíznak, abban hogy min. 2 szezont végig tud játszani amíg nyitva az ablak, csak nem reklámozzák, hogy kapjanak is érte valami ellenértéket.
Majd kiderül…
ozibozi
Mivel Mayfieldnek nem a dobovalla serult meg, igy ez eleg valoszinutlen szerintem. Ergo dobalni tud ugyanugy.

több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
És mi van ha nem is Mayfielben hanem a vállában nem bíznak, abban hogy min. 2 szezont végig tud játszani amíg nyitva az ablak, csak nem reklámozzák, hogy kapjanak is érte valami ellenértéket.
Majd kiderül…
ozibozi
Nyilván a sajtó úgy hazudik mintha könyvből olvasnák, de azt volt benne hogy sikeres volt a műtét, TC-re felépül bőven.
P@trik
RG3 is felépült,mégse volt többet önmaga,Luck annyiszor felépült,hogy inkább abbahagyta.
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 668 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
És mi van ha nem is Mayfielben hanem a vállában nem bíznak, abban hogy min. 2 szezont végig tud játszani amíg nyitva az ablak, csak nem reklámozzák, hogy kapjanak is érte valami ellenértéket.
Majd kiderül…
ozibozi
Nyilván a sajtó úgy hazudik mintha könyvből olvasnák, de azt volt benne hogy sikeres volt a műtét, TC-re felépül bőven.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 696
És mi van ha nem is Mayfielben hanem a vállában nem bíznak, abban hogy min. 2 szezont végig tud játszani amíg nyitva az ablak, csak nem reklámozzák, hogy kapjanak is érte valami ellenértéket.
Majd kiderül…
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
PO-runt egyebkent Mayfieldtol sem varhatsz valoszinuleg.
Stez
Egy egészséges Mayfieldel szerintem igen.

Plusz nem tudom, ha se Watson se Mayfield majd draftolunk valakit az nekem inkább úgy jön le, hogy tessék QB akit amúgy nagyon akartunk is draftolni de közben meg csak egy vész megoldás mert sokat akart a szarka és nem az, hogy a Browns scoutok szételemeztek mindenkit és látják, hogy vele AFC döntő egyből.
Legalábbis én kétlem, hogy QB draft lenne a cél.
Drip
Szerintem sem az az elsodleges cel, de a backup plan lesz szvsz, mivel nem igazan elerheto mas top kube, maximum ha a Falconshoz megy Watson, akkor a fiatal, meg mindig csupan (mindjart) 37 eves Ryan, amugy viszont nem nagyon marad senki. Ugy meg igazabol draft...

Mivel ugy tunik, hogy a CLE Watsonnal vagy nelkule is elpasszolja Mayfieldet, igy mas opciot nem latok, mint a draft. Foleg, mert azt pletykaljak, hogyha Atlantaba megy, akkor Ryan a Coltsnal kot ki. A Browns azzal meg vegkepp a ket szek koze huppan.
Stez
Nyilván csak ez egy kurva szar backup plan amit el se kellett volna kezdeni 😀

több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
PO-runt egyebkent Mayfieldtol sem varhatsz valoszinuleg.
Stez
Egy egészséges Mayfieldel szerintem igen.

Plusz nem tudom, ha se Watson se Mayfield majd draftolunk valakit az nekem inkább úgy jön le, hogy tessék QB akit amúgy nagyon akartunk is draftolni de közben meg csak egy vész megoldás mert sokat akart a szarka és nem az, hogy a Browns scoutok szételemeztek mindenkit és látják, hogy vele AFC döntő egyből.
Legalábbis én kétlem, hogy QB draft lenne a cél.
Drip
Szerintem sem az az elsodleges cel, de a backup plan lesz szvsz, mivel nem igazan elerheto mas top kube, maximum ha a Falconshoz megy Watson, akkor a fiatal, meg mindig csupan (mindjart) 37 eves Ryan, amugy viszont nem nagyon marad senki. Ugy meg igazabol draft...

Mivel ugy tunik, hogy a CLE Watsonnal vagy nelkule is elpasszolja Mayfieldet, igy mas opciot nem latok, mint a draft. Foleg, mert azt pletykaljak, hogyha Atlantaba megy, akkor Ryan a Coltsnal kot ki. A Browns azzal meg vegkepp a ket szek koze huppan.

több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
PO-runt egyebkent Mayfieldtol sem varhatsz valoszinuleg.
Stez
Egy egészséges Mayfieldel szerintem igen.

Plusz nem tudom, ha se Watson se Mayfield majd draftolunk valakit az nekem inkább úgy jön le, hogy tessék QB akit amúgy nagyon akartunk is draftolni de közben meg csak egy vész megoldás mert sokat akart a szarka és nem az, hogy a Browns scoutok szételemeztek mindenkit és látják, hogy vele AFC döntő egyből.
Legalábbis én kétlem, hogy QB draft lenne a cél.

több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Az biztos, hogy nem jól sült el ez az egész, de azért nem venném egyből a FO nyakát. Tavaly elkezdett repedezni a Mayfield-Browns házasság, simán lehet, hogy úgy látták, ennyi elég belőle, csak éppen nem volt olyan, akire le lehetett volna cserélni. Most jött Watson, innentől ki kellett teríteni a kártyákat. Mondhatjuk Baker ezt nem jól fogadta, egyből ment a social médiára búcsúzkodni, ami minimum furcsa, főleg a tavalyi szenvedés után. Erre utalhat ez az "adult" tweet, ami tényleg kurva gáz, de nem is hiszem, hogy így hangzott el, inkább egy kiragadott részletnek tűnik.
Plusz itt van, amit Ktms írt - ez az utolsó alkalom, hogy kapjunk valamit Mayfieldért. Ha nem bíznak abban, hogy javulhat (végülis kapott négy évet, ebből kettőt Stefa rendszerében, elit falat, elkapókat, futókat...), akkor most kell lépni. Watson volt a trigger, de lehet nélküle is ez lett volna.
Én bírom Bakert és nálam inkább ő, mint Watson, de a FO szemszögéből is van logika a lépésben. Ne felejtsük, nem ők draftolták és adtak neki elég esélyt.
Joey Tribbiani
oké, de mennyi qb kipörgött az évek alatt, amíg lett egy baker? aki nem elit, de ha egészséges és mindenki egészséges körülötte, akkor lehet vele rájátszás meccseket nyerni. szerintem rossz döntés ilyen látványosan lemondani róla, mert ez elindíthat egy dominót: a többi veterán gondolhatja, hogy ja itt rebuild lesz, abból én köszi, de nem kérek. engem meglepett ez az egész.
gedam
Mondjuk ha megszerzel egy top5-7 kubet kurva dragan, az minden, csak nem rebuild. Mint ahogy az sem feltetlenul az, hogyha Watson nem jon, Baker megy, de a Browns meg draftol iranyitot az elso korben. Mivel nem arusitottad ki a sztarjaidat, csak egy embert cserelsz le, de azt meg egy papiron tehetseges valakire, ergo nem ugy szamolsz, hogy az illeto harom evig padozni fog, hanem ugy, hogy hamar bevetheto lesz. Tehat nyerhetsz vele.

Mert a Brownsnal most nem ujjaepites folyik, hanem win now van, azert ez erzodik akar Berry, akar az ot baszogato Haslam lepeseibol is.
Stez
Watsonnal win Now van, rajta kívül senkivel. A drafton egyik prospect sem alkalmas arra, hogy első évében po runt várjunk tőlük.
Az elérhető veteránokból pedig Garoppolo és esetleg Winston az akiben benne vannak po winek, de ők sem előrelépések Mayfieldtől.
Tarsi
Olyan nincs, hogy nem alkalmas. Ezt senki sem tudhatja, nem vagyunk josok. Nem az a lenyeg, hogy az insiderek mit okoskodnak, hanem az, hogy a Browns scoutjai kirol mit gondolnak, hogy az edzok mit tudnak kezdeni egy tehetseggel. Ha szerintuk van, aki alkalmas es fit, akiben tobb lehet, elviszik es csokolom.

PO-runt egyebkent Mayfieldtol sem varhatsz valoszinuleg.

több mint 2 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 177
Az biztos, hogy nem jól sült el ez az egész, de azért nem venném egyből a FO nyakát. Tavaly elkezdett repedezni a Mayfield-Browns házasság, simán lehet, hogy úgy látták, ennyi elég belőle, csak éppen nem volt olyan, akire le lehetett volna cserélni. Most jött Watson, innentől ki kellett teríteni a kártyákat. Mondhatjuk Baker ezt nem jól fogadta, egyből ment a social médiára búcsúzkodni, ami minimum furcsa, főleg a tavalyi szenvedés után. Erre utalhat ez az "adult" tweet, ami tényleg kurva gáz, de nem is hiszem, hogy így hangzott el, inkább egy kiragadott részletnek tűnik.
Plusz itt van, amit Ktms írt - ez az utolsó alkalom, hogy kapjunk valamit Mayfieldért. Ha nem bíznak abban, hogy javulhat (végülis kapott négy évet, ebből kettőt Stefa rendszerében, elit falat, elkapókat, futókat...), akkor most kell lépni. Watson volt a trigger, de lehet nélküle is ez lett volna.
Én bírom Bakert és nálam inkább ő, mint Watson, de a FO szemszögéből is van logika a lépésben. Ne felejtsük, nem ők draftolták és adtak neki elég esélyt.
Joey Tribbiani
oké, de mennyi qb kipörgött az évek alatt, amíg lett egy baker? aki nem elit, de ha egészséges és mindenki egészséges körülötte, akkor lehet vele rájátszás meccseket nyerni. szerintem rossz döntés ilyen látványosan lemondani róla, mert ez elindíthat egy dominót: a többi veterán gondolhatja, hogy ja itt rebuild lesz, abból én köszi, de nem kérek. engem meglepett ez az egész.
gedam
Mondjuk ha megszerzel egy top5-7 kubet kurva dragan, az minden, csak nem rebuild. Mint ahogy az sem feltetlenul az, hogyha Watson nem jon, Baker megy, de a Browns meg draftol iranyitot az elso korben. Mivel nem arusitottad ki a sztarjaidat, csak egy embert cserelsz le, de azt meg egy papiron tehetseges valakire, ergo nem ugy szamolsz, hogy az illeto harom evig padozni fog, hanem ugy, hogy hamar bevetheto lesz. Tehat nyerhetsz vele.

Mert a Brownsnal most nem ujjaepites folyik, hanem win now van, azert ez erzodik akar Berry, akar az ot baszogato Haslam lepeseibol is.
Stez
Watsonnal win Now van, rajta kívül senkivel. A drafton egyik prospect sem alkalmas arra, hogy első évében po runt várjunk tőlük.
Az elérhető veteránokból pedig Garoppolo és esetleg Winston az akiben benne vannak po winek, de ők sem előrelépések Mayfieldtől.
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Várunk Watsonra de közbe meg sokat gyengült a csapat, miközben más csapatok szépen igazolnak.

Ideje nekünk is csinálni valamit a piacon.
P@trik
Amúgy faszom Watson meg Baker dráma miatt még csak most érkeztem oda, hogy megnézzem mi történt a ligában FA terén, meg alapvetően mik a lehetőségek még :'D
Drip
Én nem érzem, hogy látványosan gyengültünk volna. Cooper > Landry. Macket 1 az 1-ben pótoltuk, de amúgy is csere volt. Tretter hagyott egy kis űrt maga mögött, de van a helyére ember. Hooper gyenge volt, ha Njoku és Bryant egészségesek, inkább őket látom szívesen a pályán.

Clowneyra szerintem van esély, de ha ő megy, az tényleg nagy érvágás. A cap takarítás miatta is lehet, simán beférne, remélem Berry nem csak Watsonra fókuszál...

A DT posztot draftról kell megoldani, de van elég pickünk.

Tény, erősödni nem erősödtünk, de eddig nincs is nagy meglepetés a távozókban. Nem számítottam nagyon aktív FA időszakra amúgy sem.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Az biztos, hogy nem jól sült el ez az egész, de azért nem venném egyből a FO nyakát. Tavaly elkezdett repedezni a Mayfield-Browns házasság, simán lehet, hogy úgy látták, ennyi elég belőle, csak éppen nem volt olyan, akire le lehetett volna cserélni. Most jött Watson, innentől ki kellett teríteni a kártyákat. Mondhatjuk Baker ezt nem jól fogadta, egyből ment a social médiára búcsúzkodni, ami minimum furcsa, főleg a tavalyi szenvedés után. Erre utalhat ez az "adult" tweet, ami tényleg kurva gáz, de nem is hiszem, hogy így hangzott el, inkább egy kiragadott részletnek tűnik.
Plusz itt van, amit Ktms írt - ez az utolsó alkalom, hogy kapjunk valamit Mayfieldért. Ha nem bíznak abban, hogy javulhat (végülis kapott négy évet, ebből kettőt Stefa rendszerében, elit falat, elkapókat, futókat...), akkor most kell lépni. Watson volt a trigger, de lehet nélküle is ez lett volna.
Én bírom Bakert és nálam inkább ő, mint Watson, de a FO szemszögéből is van logika a lépésben. Ne felejtsük, nem ők draftolták és adtak neki elég esélyt.
Joey Tribbiani
oké, de mennyi qb kipörgött az évek alatt, amíg lett egy baker? aki nem elit, de ha egészséges és mindenki egészséges körülötte, akkor lehet vele rájátszás meccseket nyerni. szerintem rossz döntés ilyen látványosan lemondani róla, mert ez elindíthat egy dominót: a többi veterán gondolhatja, hogy ja itt rebuild lesz, abból én köszi, de nem kérek. engem meglepett ez az egész.
gedam
Mondjuk ha megszerzel egy top5-7 kubet kurva dragan, az minden, csak nem rebuild. Mint ahogy az sem feltetlenul az, hogyha Watson nem jon, Baker megy, de a Browns meg draftol iranyitot az elso korben. Mivel nem arusitottad ki a sztarjaidat, csak egy embert cserelsz le, de azt meg egy papiron tehetseges valakire, ergo nem ugy szamolsz, hogy az illeto harom evig padozni fog, hanem ugy, hogy hamar bevetheto lesz. Tehat nyerhetsz vele.

Mert a Brownsnal most nem ujjaepites folyik, hanem win now van, azert ez erzodik akar Berry, akar az ot baszogato Haslam lepeseibol is.

több mint 2 éve
gedam 5 789
Az biztos, hogy nem jól sült el ez az egész, de azért nem venném egyből a FO nyakát. Tavaly elkezdett repedezni a Mayfield-Browns házasság, simán lehet, hogy úgy látták, ennyi elég belőle, csak éppen nem volt olyan, akire le lehetett volna cserélni. Most jött Watson, innentől ki kellett teríteni a kártyákat. Mondhatjuk Baker ezt nem jól fogadta, egyből ment a social médiára búcsúzkodni, ami minimum furcsa, főleg a tavalyi szenvedés után. Erre utalhat ez az "adult" tweet, ami tényleg kurva gáz, de nem is hiszem, hogy így hangzott el, inkább egy kiragadott részletnek tűnik.
Plusz itt van, amit Ktms írt - ez az utolsó alkalom, hogy kapjunk valamit Mayfieldért. Ha nem bíznak abban, hogy javulhat (végülis kapott négy évet, ebből kettőt Stefa rendszerében, elit falat, elkapókat, futókat...), akkor most kell lépni. Watson volt a trigger, de lehet nélküle is ez lett volna.
Én bírom Bakert és nálam inkább ő, mint Watson, de a FO szemszögéből is van logika a lépésben. Ne felejtsük, nem ők draftolták és adtak neki elég esélyt.
Joey Tribbiani
oké, de mennyi qb kipörgött az évek alatt, amíg lett egy baker? aki nem elit, de ha egészséges és mindenki egészséges körülötte, akkor lehet vele rájátszás meccseket nyerni. szerintem rossz döntés ilyen látványosan lemondani róla, mert ez elindíthat egy dominót: a többi veterán gondolhatja, hogy ja itt rebuild lesz, abból én köszi, de nem kérek. engem meglepett ez az egész.
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Várunk Watsonra de közbe meg sokat gyengült a csapat, miközben más csapatok szépen igazolnak.

Ideje nekünk is csinálni valamit a piacon.
P@trik
Amúgy faszom Watson meg Baker dráma miatt még csak most érkeztem oda, hogy megnézzem mi történt a ligában FA terén, meg alapvetően mik a lehetőségek még :'D

több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
09143b1e52380abd213e31a0de4befad.png
P@trik
ugyanúgy mosolyog, mint amikor draftoltuk.

criminal lawyer or criminal lawyer?