NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 547
Mondjuk Berry-t sem értem. Mayfield cserét kért most lehet megszabadulni tőle. Minek ragaszkodni egy játékoshoz aki menni akar?

Talán annyi, hogy így már a második játékos szervezi ki magát innen, de hat könyörgöm Mayfield nem vált be.

Be kell hozni Jimmy-t bridge-nek. Rosszabbak vele sem leszünk.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Ha rámegyünk Rodgersre, de végül hosszabbít a Packers-szel akkor is trédet kér vajon?

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
gedam 5 789
hát akár lakat lesz a topikon, akár nem, azért sokat elmond a frencsájzról az egész sztori. ez volt a legsötétebb verzió nekem év közben, hogy miért játszatják a tök sérült irányítót: ki akarnak hátrálni a projektből és leszarják, ha leamortizálódik. bakernek nagy szerencséje lesz, ha nem jut rg3 sorsára. ez így elég diszgusztusos és buta munka volt.
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
ez olyan Brown-os sztori, sikerült a franchise QB-t is maguk ellen fordítani, Watson meg visszalépett. Gerappa jó lesz majd az FO-nak......
Kájzerszóze
Mit kellett volna csinálni? Nem próbálhatnak meg rámenni egy szerintük top tier QB-ra?
Állítólag el lett mondva a combineon Mayfieldnek és az ügynökének, ha elérhető valaki jobb, akkor megpróbálják megszerezni. Vagy azért mert ő Baker Mayfield nem lehet próbálkozni se?
Joey Tribbiani
Ha állítólag elmondták neki, akkor sem más a történet. Baker maradni akart, de így hogy ezt IS elmondták neki, állítólag, úgy gondolja olyan helyre megy ahol tárt karokkal várják. Én sem voltam állásinterjún, oda mentem, ahová hívtak, mert rám volt szükségük. Ez szerintem normális Bakernél is. Ha elmondták neki, ha nem, most látja is, hogy komolyan érdeklődnek a feje felett egy másikkal, úgy gondolja, hogy mennék oda, ahol örülnek nekem. Ennyi csak. Ez is munka.
Kájzerszóze
Azért ebben a bizniszben teljesen átlagos, hogy ha nincs elit playád egy poszton, megpróbálsz szerezni egyet. Nem hasonlítanám egy átlag munkahelyhez.
Nem arról van szó, h Garappáért próbáltunk trédelni. Egy Watson szintű játékos szinte sosem jut a piacra.
Még mindig a kezébe lenne a sorsa: menj fel, edz, és nyerj minél több meccset. Hhez képest bevágja a durcát és lelép.

Nekem kvara nem tetszik, hogy élő szerződéssel rendelkező játékosok ezt csinálják. Watsonnal egybk az élen.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 696
eli:
3762 24-17
3244 24-18
3336 23-20
3238 21-10
baker:
3725 27-14 (14meccs)
3827 22-21
3523 26-8
3010 17-13 (14meccs)
ez a két ember karakterre is és játékra is kb. ugyanaz
gedam
Ezekhez a számokhoz még várunk egy 10 évnyi hasonlót, de
Persze, ahogy azóta a passz orientált liga megváltozása meg a 2 csapat minősége
/az egyik kb contender fullos ahol csak egy Qb hiányzik a másik meg kb az alja volt Last amit felemelt/ ez is biztos összehasonlítható majd 20 év távlatában. Gratula.
Összehasonlítani amúgy is Vicc kb
Az egyik lehet még kezdő sem lesz közülük.
De igen, végülis ugyanaz a kettő.
A Tények makacs dolgok, nem érzelmek.
| Vlsz ezért is zavarták el. 😉
Kurtot onnan az egyik miatt.
A másikat meg csak úgy.
Hihetetlen valóságos párhuzam.
|

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 547
A Seahawks máris érdeklődik.

iktriad

Vegyék-vigyék, hamar-hamar!

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 241 — playoffs???
ez olyan Brown-os sztori, sikerült a franchise QB-t is maguk ellen fordítani, Watson meg visszalépett. Gerappa jó lesz majd az FO-nak......
Kájzerszóze
Mit kellett volna csinálni? Nem próbálhatnak meg rámenni egy szerintük top tier QB-ra?
Állítólag el lett mondva a combineon Mayfieldnek és az ügynökének, ha elérhető valaki jobb, akkor megpróbálják megszerezni. Vagy azért mert ő Baker Mayfield nem lehet próbálkozni se?
Joey Tribbiani
Ha állítólag elmondták neki, akkor sem más a történet. Baker maradni akart, de így hogy ezt IS elmondták neki, állítólag, úgy gondolja olyan helyre megy ahol tárt karokkal várják. Én sem voltam állásinterjún, oda mentem, ahová hívtak, mert rám volt szükségük. Ez szerintem normális Bakernél is. Ha elmondták neki, ha nem, most látja is, hogy komolyan érdeklődnek a feje felett egy másikkal, úgy gondolja, hogy mennék oda, ahol örülnek nekem. Ennyi csak. Ez is munka.



több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Seahawks máris érdeklődik.
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Most nem értem miért nem akarják elcserélni...
Vagy csak így próbálják felnyomni az árat.
Egy első kör simán benne van, az mwg elég plusz tőke Carr megszerzéséhez, vagy ahhoz, hogy felmozogjanak a drafton és elvigyék a számukra szimpatikus QB prospectet az idei classból.
gabokocka
Szerintem ez van. Ha benyögik, hogy oké, akkor jön egy OBJ szitu és kapunk érte egy 5. kört. Vagy azt se.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 668 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
tökre benne van hogy két székközé a földre ülünk....
P@trik
asszem rakok a héten egy lottót.
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
ez olyan Brown-os sztori, sikerült a franchise QB-t is maguk ellen fordítani, Watson meg visszalépett. Gerappa jó lesz majd az FO-nak......
Kájzerszóze
Mit kellett volna csinálni? Nem próbálhatnak meg rámenni egy szerintük top tier QB-ra?
Állítólag el lett mondva a combineon Mayfieldnek és az ügynökének, ha elérhető valaki jobb, akkor megpróbálják megszerezni. Vagy azért mert ő Baker Mayfield nem lehet próbálkozni se?

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 094
Mayfield ebben a szezonban nem volt jó, számomra még mindig az a kérdés, hogy a sérülés vagy nem sérülés miatt volt ez?
Ha a sérülés miatt volt és nem Mayfield erőltette a játékot, akkor rohadt szarul kijöhet belőle a Browns, ha kiderül.
Ezzel a játékkal a sérülten, magának ásta alá a szerződést, azelőtt 1 korrekt szezont hozott Stefanskival.
Érdekes lehet ez még egyszer a jövőben ha kiderül.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 494 — Kinek mit intézett a kormánya
ez olyan Brown-os sztori, sikerült a franchise QB-t is maguk ellen fordítani, Watson meg visszalépett. Gerappa jó lesz majd az FO-nak......
Kájzerszóze
á, akkor nekimennek Keenummal
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Most nem értem miért nem akarják elcserélni...
Vagy csak így próbálják felnyomni az árat.
Egy első kör simán benne van, az mwg elég plusz tőke Carr megszerzéséhez, vagy ahhoz, hogy felmozogjanak a drafton és elvigyék a számukra szimpatikus QB prospectet az idei classból.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 668 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
ez olyan Brown-os sztori, sikerült a franchise QB-t is maguk ellen fordítani, Watson meg visszalépett. Gerappa jó lesz majd az FO-nak......
Kájzerszóze
Akkor kérek erre a topikra egy lakatot.
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Hát ez várható volt, meg érthető is.
tenorx
browns már benyögte h értjük de leszarjuk.
meglátjuk ki türelmesebb
briareos
Szerintem ebbol egy uj szerzodes lesz, ami helyretesz mindent.
Toto21
eddig is mayfield miatt nem volt új szerződés nem?
briareos
? Eddig sosem került szóba a hosszabbítás. 5. éves opció fut.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 241 — playoffs???
ez olyan Brown-os sztori, sikerült a franchise QB-t is maguk ellen fordítani, Watson meg visszalépett. Gerappa jó lesz majd az FO-nak......



több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
#Browns QB Baker Mayfield has requested a trade, per sources.

Cleveland has been hoping to move forward after its Deshaun Watson pursuit and offered to fly to Texas to meet with Mayfield. But from the QB’s perspective, the bridge is burned and it’s time to move on now.
P@trik
Várható volt, de kapja be. A csapatnak nincs joga mindent megpróbálni az erősítésért?
Szerződése van. Megpróbáltuk megszerezni Watsont, aki a fél liga szerint jobb, mint ő. Értem, hogy sérti az egóját, de ez egy ilyen biznisz.
Nehogy odaadjuk valakinek szotyiért. Első kör vagy egy olyan konstrukció amit az Eagles kapott tavaly Wentz-ért.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 705
Jöhet a Hold out
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
Hát ez várható volt, meg érthető is.
tenorx
browns már benyögte h értjük de leszarjuk.
meglátjuk ki türelmesebb
briareos
Szerintem ebbol egy uj szerzodes lesz, ami helyretesz mindent.
Toto21
eddig is mayfield miatt nem volt új szerződés nem?

több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Browns viszont nem akarja teljesiteni Mayfield kereset.
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 864
Hát ez várható volt, meg érthető is.
tenorx
browns már benyögte h értjük de leszarjuk.
meglátjuk ki türelmesebb
briareos
Szerintem ebbol egy uj szerzodes lesz, ami helyretesz mindent.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 696
Lófaszt marad, megy innen
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
Hát ez várható volt, meg érthető is.
tenorx
browns már benyögte h értjük de leszarjuk.
meglátjuk ki türelmesebb

több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát ez várható volt, meg érthető is.