NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 2 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Szerintem már év közben úgy voltak vele Stefáék, hogy Bakert lehet kukázni fogják, legalábbis ez némileg logikus magyarázatot adna arra, hogy miért játszatták sérülten, és küldték fel kb meghalni a pályára mikor ott volt Keenum, nem csinálsz ilyet a franchise irányítóddal, hogy ha vele képzeled el a jövőt. Amúgy szeretem Bakert, de nem gondolnám, hogy Watsonnal rosszabb lenne a csapat, bár nem tudom elképzelni nálunk, és nem is szimpatikus, inkább azt sajnálom nagyon, hogy megint egy kudarcba fulladt QB projekt lehet ebből 😕


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Egy dolog miatt gondolom, h valami terv volt korábban is, az pedig Keenum. 7 milliót spórolnánk ha kivágnánk, ha Trettert elküldtük, akkor őt is simán el kéne. Mayfield mögött nulla értéke van, Mullens is megoldja. Watson mögött dettó. Az egyetlen magyarázat, hogy még itt van, ha Watson nem jön össze és draftolunk egy rookiet. Akkor kellhet Keenum, mint mentor, pár meccses kezdő. Lehet Bakert mindenképpen el akarták tradelni/látták mennyiért ment el egy Wentz...
Joey Tribbiani
Igen ebbe lehet amúgy igazság.
Viszont a draftra jövő rookie QB névsor nem túl acélos.
Vajon kilehet szimpatikus nekünk?!
P@trik
Passz. Tényleg nem jó névsor, de sose felejtsük mennyit számít hova kerül valaki... Lsd. Lawrence. Zach Wilson is borzasztó szezont futott. Lance lehet idén sem kezd.
Minden relatív 😀

Az upside miatt Willis tetszik nekem, de védelmet lehet sosem fog tudni olvasni... Pickettet azonnal be lehetne tenni a mi falunk mögé és Chubb mellé, de neki meg a plafonja még Bakerénél is lehet alacsonyabb.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 547
Jut eszembe: Keenum akár benne is lehet az ajánlatban, amit Watson-ért tettünk.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 547
Egy dolog miatt gondolom, h valami terv volt korábban is, az pedig Keenum. 7 milliót spórolnánk ha kivágnánk, ha Trettert elküldtük, akkor őt is simán el kéne. Mayfield mögött nulla értéke van, Mullens is megoldja. Watson mögött dettó. Az egyetlen magyarázat, hogy még itt van, ha Watson nem jön össze és draftolunk egy rookiet. Akkor kellhet Keenum, mint mentor, pár meccses kezdő. Lehet Bakert mindenképpen el akarták tradelni/látták mennyiért ment el egy Wentz...
Joey Tribbiani
Abszolút egyetértek, Bakernek most van értéke. Annyi még, hogy szerintem ha nem jön össze Watson, akkor akár Keenum is lehet a fallback plan mint kezdő QB. Ez nem hangzik valami jól, elpazarolt évnek tűnne.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 547
Hat en biztos nem adnek erte 23as elso kort. Mivel jo lesz a QB-class, baromira nem kockaztatnek Ballard helyeben, nehogy megint beleessen abba, mint ami most van, Wentz miatt.

De nem tudom, en egyelore nem hiszem el ezt az egeszet. Marmint azt, hogy Mayfield Colt lesz. Az, hogy tavozik, igy mar eselyes. Mas kerdes, hogy ezt sem ertem. Tavaly rossz volt, de serulten jatszott, elotte viszont en szemely szerint nem lattam rossznak. Es benne meg mindig lehet plusz, amit egy jo rendszer kihozhat. Szvsz o meg nem erte el a hatarat. Mindenesetre playoffba vitte sok ev utan a Brownst, most meg ilyen hamar kukaba vagjak? Nem ertem a dolgot. De legyen ez az en bajom. En orulnek, ha nalunk kotne ki.
Stez
Az a helyzet, hogy Baker egy elég jó QB de nincs meg benne az a plusz amivel meccseket lehet nyerni. Nem tudott emelni a csapaton a kritikus szitukban. Ha egészséges, akkor egy jó rosterrel be lehet jutni vele a PO-ba de ott vége van. Amikor már egy komolyabb csapat ellen kell valamit csinálni onnantól kevés a tudománya. Nem kizárt, hogy szintet tudjon lépni, de ez nem itt fog bekövetkezni. Négy év alatt legalábbis nem sikerült.

Amellett érdemes is eltradelni, mert most van értéke. Ha jön Watson, akkor csökkenthető lenne feladott pick-ek okozta veszteség, ha meg nem akkor jövőre több pick lesz kézben.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 668 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Egy dolog miatt gondolom, h valami terv volt korábban is, az pedig Keenum. 7 milliót spórolnánk ha kivágnánk, ha Trettert elküldtük, akkor őt is simán el kéne. Mayfield mögött nulla értéke van, Mullens is megoldja. Watson mögött dettó. Az egyetlen magyarázat, hogy még itt van, ha Watson nem jön össze és draftolunk egy rookiet. Akkor kellhet Keenum, mint mentor, pár meccses kezdő. Lehet Bakert mindenképpen el akarták tradelni/látták mennyiért ment el egy Wentz...
Joey Tribbiani
Igen ebbe lehet amúgy igazság.
Viszont a draftra jövő rookie QB névsor nem túl acélos.
Vajon kilehet szimpatikus nekünk?!

Szerkesztette: P@trik
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Egy dolog miatt gondolom, h valami terv volt korábban is, az pedig Keenum. 7 milliót spórolnánk ha kivágnánk, ha Trettert elküldtük, akkor őt is simán el kéne. Mayfield mögött nulla értéke van, Mullens is megoldja. Watson mögött dettó. Az egyetlen magyarázat, hogy még itt van, ha Watson nem jön össze és draftolunk egy rookiet. Akkor kellhet Keenum, mint mentor, pár meccses kezdő. Lehet Bakert mindenképpen el akarták tradelni/látták mennyiért ment el egy Wentz...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Lehet megy a Hox-ba…

több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Ha nem jon Watson majd jon Carr.
Mindketto upgrade Mayfieldhez kepest.

Adott egy nagyon jó roster, de a jelenlegi AFC-ben Mayfielddel itt nem rúgsz labdába. Watsonnal tutira, Carr-ral jó eséllyel contender a csapat. Nem értem a hitetlenkedést, teljesen logikus lépés.
Most kell túladni Mayfielden, még van értéke, jövőre UFA.

Aztán hátha egészségesen máshol még be fog válni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk ha igazak a hírek, hogy a Texans elfogadta a Browns, Saints, Panthers, Falcons ajánlatát, és közülük kell választania Watsonnak, nálam no brainer lenne a Browns.. Nálam az lenne a kérdés, hogy ugyan miért választaná az utóbbi 3 csapatot?

A Browns egy jó csapat, messze a többi 3 kérő felett áll. Houstonban arra panaszkodott, hogy szar a csapat körülötte, meg a vezetés, szar minden is. Mi célja van a Falcons, Saints, Panthers szintű csapatokkal jelenleg, pláne hogy az ellenérték nagyon sok lesz, tehát mégrosszabb helyzetben lesznek. Nem nyerni akar?
realcamp
A csoport nehez, az ido szar, nincs dome, Cleveland husz evig egy toxikus franchise volt, ahol mindenki megorult. Amugy meg, most nem latom, hogy peldaul tobbet tudna neki kinalni eselyben a Browns ebben az AFC-ben, mint a Saints peldaul. Es tobb fegyvere is lenne ott azert, jobb tamadoegyseg. Minusz lehet, hogy mar nincs Payton, ezert lutri a rendszer, de en meg mindig inkabb a Saintset valasztanam. De ez csak en vagyok.
Stez
Igaz az is, hogy nehéz a csoport, meg az AFC, de Wilsont vagy épp Staffordot se zavarta a kemény csoport, Staffordnak bejött, Wilsonnak majd elválik.

Ha Brady kikopik onnan, az a csoport a Saintsel valszeg könnyen nyerhető, de így Payton nélkül, csomó ellenértéket feladva.. hát nemtom. Igazábol bárhova is megy Watson a 4 csapat közül, SB esélyes úgyse lesz, egyszerűen sztem túl sok mindent kell feladni majd érte. Remélem ezzel azért tisztában van, és nem lesz megint idővel majd hiszti😀
realcamp
Lehet, igen. Na mindegy. Meglatjuk hamarosan. Engem mindenesetre nagyon meglepett, hogy igy erre keltem, nem tudom az egeszet hova tenni. Mas kerdes, hogy en Colts-szurkolokent tenyleg orulnek neki, ha Mayfield korrekt aron nalunk kotne ki. Szimplan csak igy kopni-nyelni nem tudtam, amikor olvastam a dolgokat. Egyik oldalt sem ertem jelenleg, hogy mit miert csinal meg csinalt. Ugy a Browns gondolkodasa tisztara sotet lo nekem most ezzel az egesszel.

Olyasmire tudnek siman tippelni, hogy a tulaj ragerjedt es Watsonra, es befenyitette a GM-et, hogy marpedig neki Watson kell, szerezze meg, barmi aron. Mert egyebkent Berrytol is erthetetlen lepes lenne ez ugy, hogyha a sajat kutfojebol pattant volna ki.

több mint 2 éve
realcamp 141
Mondjuk ha igazak a hírek, hogy a Texans elfogadta a Browns, Saints, Panthers, Falcons ajánlatát, és közülük kell választania Watsonnak, nálam no brainer lenne a Browns.. Nálam az lenne a kérdés, hogy ugyan miért választaná az utóbbi 3 csapatot?

A Browns egy jó csapat, messze a többi 3 kérő felett áll. Houstonban arra panaszkodott, hogy szar a csapat körülötte, meg a vezetés, szar minden is. Mi célja van a Falcons, Saints, Panthers szintű csapatokkal jelenleg, pláne hogy az ellenérték nagyon sok lesz, tehát mégrosszabb helyzetben lesznek. Nem nyerni akar?
realcamp
A csoport nehez, az ido szar, nincs dome, Cleveland husz evig egy toxikus franchise volt, ahol mindenki megorult. Amugy meg, most nem latom, hogy peldaul tobbet tudna neki kinalni eselyben a Browns ebben az AFC-ben, mint a Saints peldaul. Es tobb fegyvere is lenne ott azert, jobb tamadoegyseg. Minusz lehet, hogy mar nincs Payton, ezert lutri a rendszer, de en meg mindig inkabb a Saintset valasztanam. De ez csak en vagyok.
Stez
Igaz az is, hogy nehéz a csoport, meg az AFC, de Wilsont vagy épp Staffordot se zavarta a kemény csoport, Staffordnak bejött, Wilsonnak majd elválik.

Ha Brady kikopik onnan, az a csoport a Saintsel valszeg könnyen nyerhető, de így Payton nélkül, csomó ellenértéket feladva.. hát nemtom. Igazábol bárhova is megy Watson a 4 csapat közül, SB esélyes úgyse lesz, egyszerűen sztem túl sok mindent kell feladni majd érte. Remélem ezzel azért tisztában van, és nem lesz megint idővel majd hiszti😀
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
tökre benne van hogy két székközé a földre ülünk....
P@trik
Ahogy elnézem ez lesz.

Annyira kurva ügyesek vagyunk...

több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Azt nem tudom mi lesz, ha Watson nem jön össze (szerintem van max. 10% esélyünk. Kutya kemény csoport, brutál AFC, hideg, miért akarna ide jönni).
Bakernek ezek után eladni, h kap még egy utolsó esélyt elég necc. Winston vagy Mariota még annyi potenciál sem, mint Mayfield. Kezd Keenum és húzunk egy rookiet, vagyis kvázi esélytelen lesz egy deep PO run? Trade Garroppoloért, akivel a plafon kb mint Bakerrel?

Nagyon nem vall Berryre ez a lépés, még ha el is mondta, minden pozíción megpróbálunk javítani. Nálam ez az lett volna, hogy hozunk valakit akivel lehet egy kis QB battle a campben.
Joey Tribbiani
De nem azert, de miert valasztana Watson a Brownst? Nekem ez a fura. Meg ha a Houston teheti, miert ne passzolna masik focsoportba?

Mayfield meg miert irogat ilyeneket, amikor meg csere sem volt, nem is kozoltek vele, hogy szia, nem is tudni semmit egyelore. En most egyik fel lepeseit sen ertem igazabol.

Csak annyit tudok, hohy orulnek, ha Mayfield a Coltsnal kotne ki. De mivel en orulnek, biztos, hogy nem igy fog tortenni. 😀

De most egy rakat Colts insider azt irja, hogy o jon.

En viszont nem hiszem. Mar csak azert sem, mert nem latom, hogy Watson a Clevelandet valasztja, akkor meg fura lenne, ha elpasszolnak Mayfieldet, nem maradna kube. Szoval ez egy tobbzenyezos sakkjatszma. A csavo meg megis mar kb elbucsuzott. Senkit sem ertek ebben a jatszmaban. Xd
Stez
Pont ezt írtam én is. Nem látom miért választaná a Brownst Watson - az egyetlen ami mellettünk szól vs Panthers/Saints, hogy itt kész a csapat.

Mayfield ezek után menni fog, elég fafejű is amint azt tavaly láttuk. De első kör alatt nem adnám az is biztos, mert akkor ki lesz helyette? Nektek viszont nincs idei első, plusz AFC-be elpasszolni...
Joey Tribbiani
Hat en biztos nem adnek erte 23as elso kort. Mivel jo lesz a QB-class, baromira nem kockaztatnek Ballard helyeben, nehogy megint beleessen abba, mint ami most van, Wentz miatt.

De nem tudom, en egyelore nem hiszem el ezt az egeszet. Marmint azt, hogy Mayfield Colt lesz. Az, hogy tavozik, igy mar eselyes. Mas kerdes, hogy ezt sem ertem. Tavaly rossz volt, de serulten jatszott, elotte viszont en szemely szerint nem lattam rossznak. Es benne meg mindig lehet plusz, amit egy jo rendszer kihozhat. Szvsz o meg nem erte el a hatarat. Mindenesetre playoffba vitte sok ev utan a Brownst, most meg ilyen hamar kukaba vagjak? Nem ertem a dolgot. De legyen ez az en bajom. En orulnek, ha nalunk kotne ki.

több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk ha igazak a hírek, hogy a Texans elfogadta a Browns, Saints, Panthers, Falcons ajánlatát, és közülük kell választania Watsonnak, nálam no brainer lenne a Browns.. Nálam az lenne a kérdés, hogy ugyan miért választaná az utóbbi 3 csapatot?

A Browns egy jó csapat, messze a többi 3 kérő felett áll. Houstonban arra panaszkodott, hogy szar a csapat körülötte, meg a vezetés, szar minden is. Mi célja van a Falcons, Saints, Panthers szintű csapatokkal jelenleg, pláne hogy az ellenérték nagyon sok lesz, tehát mégrosszabb helyzetben lesznek. Nem nyerni akar?
realcamp
A csoport nehez, az ido szar, nincs dome, Cleveland husz evig egy toxikus franchise volt, ahol mindenki megorult. Amugy meg, most nem latom, hogy peldaul tobbet tudna neki kinalni eselyben a Browns ebben az AFC-ben, mint a Saints peldaul. Es tobb fegyvere is lenne ott azert, jobb tamadoegyseg. Minusz lehet, hogy mar nincs Payton, ezert lutri a rendszer, de en meg mindig inkabb a Saintset valasztanam. De ez csak en vagyok.

több mint 2 éve
realcamp 141
Mondjuk ha igazak a hírek, hogy a Texans elfogadta a Browns, Saints, Panthers, Falcons ajánlatát, és közülük kell választania Watsonnak, nálam no brainer lenne a Browns.. Nálam az lenne a kérdés, hogy ugyan miért választaná az utóbbi 3 csapatot?

A Browns egy jó csapat, messze a többi 3 kérő felett áll. Houstonban arra panaszkodott, hogy szar a csapat körülötte, meg a vezetés, szar minden is. Mi célja van a Falcons, Saints, Panthers szintű csapatokkal jelenleg, pláne hogy az ellenérték nagyon sok lesz, tehát mégrosszabb helyzetben lesznek. Nem nyerni akar?
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Azt nem tudom mi lesz, ha Watson nem jön össze (szerintem van max. 10% esélyünk. Kutya kemény csoport, brutál AFC, hideg, miért akarna ide jönni).
Bakernek ezek után eladni, h kap még egy utolsó esélyt elég necc. Winston vagy Mariota még annyi potenciál sem, mint Mayfield. Kezd Keenum és húzunk egy rookiet, vagyis kvázi esélytelen lesz egy deep PO run? Trade Garroppoloért, akivel a plafon kb mint Bakerrel?

Nagyon nem vall Berryre ez a lépés, még ha el is mondta, minden pozíción megpróbálunk javítani. Nálam ez az lett volna, hogy hozunk valakit akivel lehet egy kis QB battle a campben.
Joey Tribbiani
De nem azert, de miert valasztana Watson a Brownst? Nekem ez a fura. Meg ha a Houston teheti, miert ne passzolna masik focsoportba?

Mayfield meg miert irogat ilyeneket, amikor meg csere sem volt, nem is kozoltek vele, hogy szia, nem is tudni semmit egyelore. En most egyik fel lepeseit sen ertem igazabol.

Csak annyit tudok, hohy orulnek, ha Mayfield a Coltsnal kotne ki. De mivel en orulnek, biztos, hogy nem igy fog tortenni. 😀

De most egy rakat Colts insider azt irja, hogy o jon.

En viszont nem hiszem. Mar csak azert sem, mert nem latom, hogy Watson a Clevelandet valasztja, akkor meg fura lenne, ha elpasszolnak Mayfieldet, nem maradna kube. Szoval ez egy tobbzenyezos sakkjatszma. A csavo meg megis mar kb elbucsuzott. Senkit sem ertek ebben a jatszmaban. Xd
Stez
Pont ezt írtam én is. Nem látom miért választaná a Brownst Watson - az egyetlen ami mellettünk szól vs Panthers/Saints, hogy itt kész a csapat.

Mayfield ezek után menni fog, elég fafejű is amint azt tavaly láttuk. De első kör alatt nem adnám az is biztos, mert akkor ki lesz helyette? Nektek viszont nincs idei első, plusz AFC-be elpasszolni...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Azt nem tudom mi lesz, ha Watson nem jön össze (szerintem van max. 10% esélyünk. Kutya kemény csoport, brutál AFC, hideg, miért akarna ide jönni).
Bakernek ezek után eladni, h kap még egy utolsó esélyt elég necc. Winston vagy Mariota még annyi potenciál sem, mint Mayfield. Kezd Keenum és húzunk egy rookiet, vagyis kvázi esélytelen lesz egy deep PO run? Trade Garroppoloért, akivel a plafon kb mint Bakerrel?

Nagyon nem vall Berryre ez a lépés, még ha el is mondta, minden pozíción megpróbálunk javítani. Nálam ez az lett volna, hogy hozunk valakit akivel lehet egy kis QB battle a campben.
Joey Tribbiani
De nem azert, de miert valasztana Watson a Brownst? Nekem ez a fura. Meg ha a Houston teheti, miert ne passzolna masik focsoportba?

Mayfield meg miert irogat ilyeneket, amikor meg csere sem volt, nem is kozoltek vele, hogy szia, nem is tudni semmit egyelore. En most egyik fel lepeseit sen ertem igazabol.

Csak annyit tudok, hohy orulnek, ha Mayfield a Coltsnal kotne ki. De mivel en orulnek, biztos, hogy nem igy fog tortenni. 😀

De most egy rakat Colts insider azt irja, hogy o jon.

En viszont nem hiszem. Mar csak azert sem, mert nem latom, hogy Watson a Clevelandet valasztja, akkor meg fura lenne, ha elpasszolnak Mayfieldet, nem maradna kube. Szoval ez egy tobbzenyezos sakkjatszma. A csavo meg megis mar kb elbucsuzott. Senkit sem ertek ebben a jatszmaban. Xd

több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 668 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Adofo-Mensa után a 3/99et kaptuk.
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Azt nem tudom mi lesz, ha Watson nem jön össze (szerintem van max. 10% esélyünk. Kutya kemény csoport, brutál AFC, hideg, miért akarna ide jönni).
Bakernek ezek után eladni, h kap még egy utolsó esélyt elég necc. Winston vagy Mariota még annyi potenciál sem, mint Mayfield. Kezd Keenum és húzunk egy rookiet, vagyis kvázi esélytelen lesz egy deep PO run? Trade Garroppoloért, akivel a plafon kb mint Bakerrel?

Nagyon nem vall Berryre ez a lépés, még ha el is mondta, minden pozíción megpróbálunk javítani. Nálam ez az lett volna, hogy hozunk valakit akivel lehet egy kis QB battle a campben.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Baker levelét megírta.

iktriad
No comment. Két éve PO és megvan a FRQB, most meg ez. Just Browns things.

"Baker is a confident player. He has done it. We have all seen him do it, so I do not think he lacks for confidence," Stefanski said. "I think this is a great offseason for him to get healthy and then have an offseason together to get him in the building with the rest of the team, work together and try and get better. That is kind of our focus."Stefa két hete a combineon
Joey Tribbiani
Huhh bazz azért most sokkot kaptam

több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 668 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Vannak tippek a trade ügyben: Állítólag az ajánlatunk a 22-es, 23-as első +a Mayfieldért kapott pick + esetleges játékos.
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 668 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Ez szép igazolás.

iktriad
Ettől függetlenül még várható WR igazolás. Cooper párja még nincs meg.
Higgins elmegy. DPJ és Schwartz van jelenleg kereten.
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 668 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
JoeyPorter te mindig csak azt lájkolod ami szar nekünk? mert ha igen akkor a k#rva #nyádat. puszi

Szerkesztette: P@trik
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 668 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Hát baszki ezt így totál felbaszott korán reggel...
Ki se derült még semmi és a gyerek már pánik reakcióként elköszönt, tökre benne van hogy két székközé a földre ülünk....