NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Baker levelét megírta.

iktriad
No comment. Két éve PO és megvan a FRQB, most meg ez. Just Browns things.

"Baker is a confident player. He has done it. We have all seen him do it, so I do not think he lacks for confidence," Stefanski said. "I think this is a great offseason for him to get healthy and then have an offseason together to get him in the building with the rest of the team, work together and try and get better. That is kind of our focus."Stefa két hete a combineon

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez szép igazolás.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 696
Csak nem
Akarnak a csoport végén végezni.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Baker levelét megírta.
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 668 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Egy dologtól fázom nagyon: az egész Watson ügyet Haslam generálja a háttérből, kb megkerülve Stefát és Berryt.
Még egy ilyet tuti nem bírna el a gyomrom.
Amúgy sem örülnék neki, de ha kiderül ő kavarta az egészet és ezzel vége lenne a normális építkezésnek ami itt az elmúlt két évben ment, akkor tényleg Auf Wiedersehn..
Joey Tribbiani
Igen ettől valahol én is tartok, és sajnos ezt lehet hogy a Columbus Crew bajnoki címe táplálja.
Kvázi elhitte hogy az ő vezetésükkel az adott csapata akármire képes csak megfelelő emberek kellenek.
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
Egy dologtól fázom nagyon: az egész Watson ügyet Haslam generálja a háttérből, kb megkerülve Stefát és Berryt.
Még egy ilyet tuti nem bírna el a gyomrom.
Amúgy sem örülnék neki, de ha kiderül ő kavarta az egészet és ezzel vége lenne a normális építkezésnek ami itt az elmúlt két évben ment, akkor tényleg Auf Wiedersehn..
Joey Tribbiani
És attól nem fázol, hogy milyen állapotban van ennyi kihagyás után? Oké, Bell futó, más poszt, de a kihagyása előtt a liga legjobbja volt, utána meg csak időhúzó csere.
Szokol
Attól is. Az árától is. A 2020as Browns Texanst is nehéz elfelejteni, annyira kedvetlen, beleszarok játékot amit ott Watson tolt kevés QB-tól láttam. Oké, fos volt körülötte minden, de az egész body language megmaradt, mint negatívum.

Már sokszor leírtam, én megnézném még egy szezon erejéig Bakert, egészségesen, full offense-szel. Ha így se megy, nyugodtan le lehet mondani arról a projektről és jöhet valaki a sokkal jobb 2023 classból.
Joey Tribbiani
Na valahogy így gondolom én is. Annyit még hozzátennék:
- Bakert arra kellene használni, amit tud (ellenünk tavaly a PO meccs pl).
- Watson a labdatartásával, az állandó 50-50 labdáival számomra a liga legtúlértékeltebb irányítója.
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Egy dologtól fázom nagyon: az egész Watson ügyet Haslam generálja a háttérből, kb megkerülve Stefát és Berryt.
Még egy ilyet tuti nem bírna el a gyomrom.
Amúgy sem örülnék neki, de ha kiderül ő kavarta az egészet és ezzel vége lenne a normális építkezésnek ami itt az elmúlt két évben ment, akkor tényleg Auf Wiedersehn..
Joey Tribbiani
És attól nem fázol, hogy milyen állapotban van ennyi kihagyás után? Oké, Bell futó, más poszt, de a kihagyása előtt a liga legjobbja volt, utána meg csak időhúzó csere.
Szokol
Attól is. Az árától is. A 2020as Browns Texanst is nehéz elfelejteni, annyira kedvetlen, beleszarok játékot amit ott Watson tolt kevés QB-tól láttam. Oké, fos volt körülötte minden, de az egész body language megmaradt, mint negatívum.

Már sokszor leírtam, én megnézném még egy szezon erejéig Bakert, egészségesen, full offense-szel. Ha így se megy, nyugodtan le lehet mondani arról a projektről és jöhet valaki a sokkal jobb 2023 classból.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
Egy dologtól fázom nagyon: az egész Watson ügyet Haslam generálja a háttérből, kb megkerülve Stefát és Berryt.
Még egy ilyet tuti nem bírna el a gyomrom.
Amúgy sem örülnék neki, de ha kiderül ő kavarta az egészet és ezzel vége lenne a normális építkezésnek ami itt az elmúlt két évben ment, akkor tényleg Auf Wiedersehn..
Joey Tribbiani
És attól nem fázol, hogy milyen állapotban van ennyi kihagyás után? Oké, Bell futó, más poszt, de a kihagyása előtt a liga legjobbja volt, utána meg csak időhúzó csere.
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Egy dologtól fázom nagyon: az egész Watson ügyet Haslam generálja a háttérből, kb megkerülve Stefát és Berryt.
Még egy ilyet tuti nem bírna el a gyomrom.
Amúgy sem örülnék neki, de ha kiderül ő kavarta az egészet és ezzel vége lenne a normális építkezésnek ami itt az elmúlt két évben ment, akkor tényleg Auf Wiedersehn..

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Trettert kivágtuk...
Ez azért meglepett.
P@trik
Prémium center a piacon?
Vagy milyen kategória, top 15?
zacknorb
Nem a teljesítménye miatt küldtük el, kiváló center. Van olcsóbb, fiatalabb, saját draftolt helyette. Lehet kicsit gyengébb, de nem lehet 5 kiemelkedő falembered.
Joey Tribbiani
Hát azért aza Njoku 10 milliás tag és Tretter cut. Fejvakarós nekem nagyon.
P@trik
Ha van a moneyballra jó példa, akkor ez az.
25 éves, még mindig nagy potenciállal rendelkező játékos Vs 31 éves, sokat kereső veterán.
DePonál meg Berrynél ez no brainer.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 668 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Trettert kivágtuk...
Ez azért meglepett.
P@trik
Prémium center a piacon?
Vagy milyen kategória, top 15?
zacknorb
Nem a teljesítménye miatt küldtük el, kiváló center. Van olcsóbb, fiatalabb, saját draftolt helyette. Lehet kicsit gyengébb, de nem lehet 5 kiemelkedő falembered.
Joey Tribbiani
Hát azért aza Njoku 10 milliás tag és Tretter cut. Fejvakarós nekem nagyon.
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Trettert kivágtuk...
Ez azért meglepett.
P@trik
Prémium center a piacon?
Vagy milyen kategória, top 15?
zacknorb
Nem a teljesítménye miatt küldtük el, kiváló center. Van olcsóbb, fiatalabb, saját draftolt helyette. Lehet kicsit gyengébb, de nem lehet 5 kiemelkedő falembered.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Trettert kivágtuk... 8,2m szabadult fel a capbe.
Ez azért meglepett.
P@trik
Várható volt pedig ez is valamennyire, ott van Nick Harris, két elit guard között megoldja szerintem.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 643
Mack Wilson odaadtuk Chase Winovichért.
Mind2 jatekos hasonló cipőbe járt.


P@trik
Takitaki szn

choose life
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 668 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Trettert kivágtuk...
Ez azért meglepett.
P@trik
Prémium center a piacon?
Vagy milyen kategória, top 15?
zacknorb
Én őt nagyon csíptem, megbízható jó triót alkotott a két elit guarddal.
NFLPA elnök szal azért képbe is volt.
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 494 — Kinek mit intézett a kormánya
Trettert kivágtuk...
Ez azért meglepett.
P@trik
Prémium center a piacon?
Vagy milyen kategória, top 15?
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 668 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Trettert kivágtuk... 8,2m szabadult fel a capbe.
Ez azért meglepett.

Szerkesztette: P@trik
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 668 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
MJ Stewart nem tér vissza, megy Houstonba a többiek után.
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 668 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Szerintem jó csere, Mack már tavaly is majdnem cut volt. + Az utóbbi két évbe folyamatosan jöttek az LB illetve szerintem Walker is jön vissza.
Wino itt meg újra 4-3 end lehet mint az egyetemen.
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Mack Wilson odaadtuk Chase Winovichért.
Mind2 jatekos hasonló cipőbe járt erősen benne volt a cut.
P@trik
Spec. teamer, szituàciós játékos, pont mint Wilson.

Örülök, h. van egy JOK-unk 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 668 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Mack Wilson odaadtuk Chase Winovichért.
Mind2 jatekos hasonló cipőbe járt.

Szerkesztette: P@trik
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kíváncsi leszek itt mit csinál, mert nálunk nem sokat. Atletikus meg minden, de a futball IQ-ja és az ösztönei...nem jók. Nagyon nem.

iktriad
Őszintén meglepett, h ez a csávó első körös volt, sosem hallottam róla 😀 jól draftoltok na.

Ettől függetlenül tipikus Berry move, olcsó és azért még egy próbát megér Jacksonvillen kívül is.
Joey Tribbiani
Anno Wyatt azt mondta, hogy jobb lesz, mint JJ Watt. Azóta szívatom ezért a kijelentésért. Amikor Tom Coughlin vitte 1/29-en (Lamar előtt 3-al...), sokan stealnek mondták a nagy upsideja miatt, csak azóta ez nem akar kijönni belőle. Ahogy Höri mondaná, egy patront megér, főleg ennyiért, de sokat ne várjatok tőle.
iktriad
Héló, pontosan! Oké, hogy nem voltam négy hónapig és lehetett írni bármit, de azért na.

Azt írtam, hogy fizikai skillekre a legjobbakkal is felveszi a versenyt, gyorsabb, mint Watt, robbanékonyabb, mint Donald és majdnem olyan agilis, mint ők. Most az, hogy valakiből a Jaguars nem tudja kihozni a benne lévő potenciált. Na, ilyet azért látott a világ. A nagyobb baj, hogy a játéka nem fejlődött szinte semmit, úgyhogy valszeg kuka az ember ja, de hát Wyatt Teller is egy kalap fosnak nézett ki, mielőtt idekerült, szóval kap egy 0,0000001%-ot, hogy mégsem.

Szerkesztette: Wyatt

több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 668 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Hoppá!!! (Wilson Texans ügyekben különösen jó forrás.)
iktriad
Semmi esélyt nem adok rá.

Amúgy tegnap már kijött egy ilyen:
"News has been released that Deshaun Watson DECLINED a trade to Cleveland. The #Browns made an offer, Houston accepted but Watson did not want to play in a cold weather city."

Szerkesztette: P@trik
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hoppá!!! (Wilson Texans ügyekben különösen jó forrás.)
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 668 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Semmi meglepő nincs, Berry folytatja a sormintát.
Szeret próbálkozni az ilyen máshol megbukott elsőkörösökkel.
Takkarist McKinley és Malik McDowell volt tavaly.
Idén akkor az egyik Bryan lesz.