Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 080 — #NoStress
Tessék szépen Superbowlt tenni. Ha nincs PO, ugyanott vagytok. Ha van, onnan már sima az út, SB-n az esetleges profit fele mehet az Eaglesre, bánatpénznek megteszi.
csipkelli
És ha megvan a PO SB fogadásnál, onnan faszán le lehet hedgelni egy rakás pénzt.

több mint 6 éve
csipkelli 4 002
Tessék szépen Superbowlt tenni. Ha nincs PO, ugyanott vagytok. Ha van, onnan már sima az út, SB-n az esetleges profit fele mehet az Eaglesre, bánatpénznek megteszi.
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Mennyi az odds arra, hogy a Browns PO? Bwinen meg lehet tenni? Szeretem a kihívást 😀
kristóf17
Viccesen hangzik, de amúgy nem halott ötlet 😊 Ebben a mostani AFC-ben, ha Mayfield tényleg fasza lesz, akkor abszolút benne lehet.
Chargers LT
Készülök egy ilyen "durva" szelvényre, hogy Browns-Colts PO, de még nem néztem meg, hogy megtehető-e ez így. 😊
kristóf17
Szólj ha igen mert társulok 😃
Drip
Sajnos csak több, mint 5,5 win (Browns) illetve több, mint 6,5 win (Colts) van, ami a legközelebb áll ehhez, vagy, hogy nyerik a diviziójukat. Pedig az én tippem egy-egy wild card pozi.

Szerkesztette: kristóf17
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 080 — #NoStress
Mennyi az odds arra, hogy a Browns PO? Bwinen meg lehet tenni? Szeretem a kihívást 😀
kristóf17
Viccesen hangzik, de amúgy nem halott ötlet 😊 Ebben a mostani AFC-ben, ha Mayfield tényleg fasza lesz, akkor abszolút benne lehet.
Chargers LT
El kell keserítselek, TT fog kezdeni. Bakert nem dobják az idén a mélyvízbe amíg TT meg nem sérül vagy már mindegy nem lesz a szezonnak.
Csiriba
Így mondták Wilsonnál is, aztán egy nyár alatt beküzdötte magát a kezdőbe. 😉

több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Mennyi az odds arra, hogy a Browns PO? Bwinen meg lehet tenni? Szeretem a kihívást 😀
kristóf17
Viccesen hangzik, de amúgy nem halott ötlet 😊 Ebben a mostani AFC-ben, ha Mayfield tényleg fasza lesz, akkor abszolút benne lehet.
Chargers LT
El kell keserítselek, TT fog kezdeni. Bakert nem dobják az idén a mélyvízbe amíg TT meg nem sérül vagy már mindegy nem lesz a szezonnak.
több mint 6 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Mennyi az odds arra, hogy a Browns PO? Bwinen meg lehet tenni? Szeretem a kihívást 😀
kristóf17
Viccesen hangzik, de amúgy nem halott ötlet 😊 Ebben a mostani AFC-ben, ha Mayfield tényleg fasza lesz, akkor abszolút benne lehet.
Chargers LT
Készülök egy ilyen "durva" szelvényre, hogy Browns-Colts PO, de még nem néztem meg, hogy megtehető-e ez így. 😊
kristóf17
Szólj ha igen mert társulok 😃

több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Mennyi az odds arra, hogy a Browns PO? Bwinen meg lehet tenni? Szeretem a kihívást 😀
kristóf17
Viccesen hangzik, de amúgy nem halott ötlet 😊 Ebben a mostani AFC-ben, ha Mayfield tényleg fasza lesz, akkor abszolút benne lehet.
Chargers LT
Készülök egy ilyen "durva" szelvényre, hogy Browns-Colts PO, de még nem néztem meg, hogy megtehető-e ez így. 😊
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
Mennyi az odds arra, hogy a Browns PO? Bwinen meg lehet tenni? Szeretem a kihívást 😀
kristóf17
Viccesen hangzik, de amúgy nem halott ötlet 😊 Ebben a mostani AFC-ben, ha Mayfield tényleg fasza lesz, akkor abszolút benne lehet.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Mennyi az odds arra, hogy a Browns PO? Bwinen meg lehet tenni? Szeretem a kihívást 😀
több mint 6 éve
Bad 31 Cleveland Browns 975 — Medvedisznóember
Ha jönne is és kialakulna egy Gordon-Landry-Bryant-Coleman elkapó brigád, akkor is úgy tekintenek a csapatra mint egy lehugyozott sóskiflire.
Pont a napokba olvasgattam, hiába van egy nagyon tehetséges csapat a korábbi évek alapján van megítélve.
Mondjuk lehet pont ezt kéne meglovagolni.
P@trik
Jaja, én pl nem tudom elképzelni, hogy ez a csapat ne nyerjen 5-6 meccset, most már olyan súlyos tehetség többlet van itt. A tavalyinál is nagyobb blama lenne szerintem, ha mondjuk csak 3-13 lenne a vége.
Chargers LT
Ezzel a játékos kerettel már tényleg csak elk*rni lehet, ha idén nem "villant" legalább annyi győzelmet a csapat amit írtál (keret alapján simán lehetne 8 is akár) akkor én már tényleg nem tudom mit lehet itt tenni.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
Ha jönne is és kialakulna egy Gordon-Landry-Bryant-Coleman elkapó brigád, akkor is úgy tekintenek a csapatra mint egy lehugyozott sóskiflire.
Pont a napokba olvasgattam, hiába van egy nagyon tehetséges csapat a korábbi évek alapján van megítélve.
Mondjuk lehet pont ezt kéne meglovagolni.
P@trik
Jaja, én pl nem tudom elképzelni, hogy ez a csapat ne nyerjen 5-6 meccset, most már olyan súlyos tehetség többlet van itt. A tavalyinál is nagyobb blama lenne szerintem, ha mondjuk csak 3-13 lenne a vége.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Ha jönne is és kialakulna egy Gordon-Landry-Bryant-Coleman elkapó brigád, akkor is úgy tekintenek a csapatra mint egy lehugyozott sóskiflire.
Pont a napokba olvasgattam, hiába van egy nagyon tehetséges csapat a korábbi évek alapján van megítélve.
Mondjuk lehet pont ezt kéne meglovagolni.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Az ex-dallasi elkapók közül Miles Austin is bejött itt, oh wait...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
 twitter.com/MaryKayCabot/status/1022942940711321600?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1022942940711321600&ref_url=http%3A%2F%2Frealcavsfans.com%2Fcommunity%2Findex.php%3Fthreads%2F2018-cleveland-browns-off-season-thread.48629%2Fpage-152
Hendrix
Contender csapatot akart magának
Amadeus
Moslékkal is lehet tüzet oltani
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
 twitter.com/MaryKayCabot/status/1022942940711321600?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1022942940711321600&ref_url=http%3A%2F%2Frealcavsfans.com%2Fcommunity%2Findex.php%3Fthreads%2F2018-cleveland-browns-off-season-thread.48629%2Fpage-152
Hendrix
Contender csapatot akart magának

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Hendrix California Golden Bears 1 478
 twitter.com/MaryKayCabot/status/1022942940711321600?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1022942940711321600&ref_url=http%3A%2F%2Frealcavsfans.com%2Fcommunity%2Findex.php%3Fthreads%2F2018-cleveland-browns-off-season-thread.48629%2Fpage-152

Szerkesztette: Hendrix

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 590 — Invisible man

Njoku nem ember... 😮
P@trik
Melyik az? Az övtáskás? 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 862

Njoku nem ember... 😮
P@trik
Fuu rasszista vagy 😁😉😁
Amúgy úgy néz ki tényleg nem kell rà több izom 😁

Szerkesztette: Fattyu

több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres

Njoku nem ember... 😮
több mint 6 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Ward is remélhetőleg megkapja 1-2 napon belül. /csak kérni kellett, meg is van/
P@trik
Már meg is történt

több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
1-2 info:
- DL Chad Thomas és OL Desmond Harrison, DB Jabrill Peppers PUP-on kezdi a campet.
- Taylor továbbra is a kezdő
- Ricardo Louis kihagyja a szezont nyak sérülés miatt
- Mint kiderült elgondolkoztunk Dez Bryant-en / ( fuu bazeg...)

Szerkesztette: P@trik
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Ward is remélhetőleg megkapja 1-2 napon belül. /csak kérni kellett, meg is van/

Szerkesztette: P@trik
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Közben a numero uno aláírt, 32,68m $ full garantált.
Dodó
De belekerult az offset language, jar a pacsi a Brownsnak.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 253
Közben a numero uno aláírt, 32,68m $ full garantált.
több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
So long Smokey!

Bár én fogok örülni a legjobban az első td-jének mihelyst visszatér. Állítólag azért megy vissza utógondozásra, hogy 100% kiirtsanak belőle minden mételyt. Nem lehett volna hamarabb, hogy az edzőtábor kezdetére összerakják? Same old Browns...