Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 6 éve
zsutu Cleveland Browns 785
Azért ez elég kemény így:
QB ???
RB Duke Johnson
WR Josh Gordon
WR Jarvis Landry
WR Corey Coleman
TE David Njoku
Klaci79
Bárki lesz az új QB a FO próbál minél több minőségi célpontot hozni. Legalább nem Britt szintű hulladék WR3 foglalkozunk (még, de remélhetőleg nem is fogunk.
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
He’s Miami to Cleveland like LeBron.
😀
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 969
Azért ez elég kemény így:
QB ???
RB Duke Johnson
WR Josh Gordon
WR Jarvis Landry
WR Corey Coleman
TE David Njoku
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
+ új szerződést is kap Landry
Beki
Ennek hírértéke nulla 😀
Kíváncsi vagyok melyik kettő, remélhetőleg nem az 1/1+1/4 😊
Wyatt
Szerintem az egyik 2. körös, + jövőre valamelyik hátsó pick. Ha tényleg, akkor jó deal.
zsutu
Áh, 3. kör fölé nem kellene menni, inkább ilyen 4+6 lehet itt szerintem

több mint 6 éve
zsutu Cleveland Browns 785
+ új szerződést is kap Landry
Beki
Ennek hírértéke nulla 😀
Kíváncsi vagyok melyik kettő, remélhetőleg nem az 1/1+1/4 😊
Wyatt
Szerintem az egyik 2. körös, + jövőre valamelyik hátsó pick. Ha tényleg, akkor jó deal.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
+ új szerződést is kap Landry
Beki
Ennek hírértéke nulla 😀
Kíváncsi vagyok melyik kettő, remélhetőleg nem az 1/1+1/4 😊

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
+ új szerződést is kap Landry
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter @AdamSchefter
Browns trading two draft picks to Dolphins for WR Jarvis Landry, sources tell ESPN.

Tessék vmi történt. 😀
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
A Colts-al való feltradenek azért látok valószínűség alapját, hogy nehogy olyan csapattal tradeljék el aki azt akarja húzni akit mi. Valszeg a colts nem arra a postra akar azon a helyen húzni szóval velük nincs érdek ellentét, de épp ezért nem tartom valószínűleg, hogy a Giants-el cserélnénk, mert mindkettőnknek kb ugyanaz kell.
Csiriba
Valyon láttad Luck orvosi papírjait?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
A Colts-al való feltradenek azért látok valószínűség alapját, hogy nehogy olyan csapattal tradeljék el aki azt akarja húzni akit mi. Valszeg a colts nem arra a postra akar azon a helyen húzni szóval velük nincs érdek ellentét, de épp ezért nem tartom valószínűleg, hogy a Giants-el cserélnénk, mert mindkettőnknek kb ugyanaz kell.
több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 677
Feltradet én is felhoznám, csak másik oldalról megközelítve.

Ha ennyire kell Barkley, akkor 1/1 QB aztán be lehet próbálkozni 1/2-re meg 1/3-ra is elvinni őt. Ha valaki többet ajánl a Giantsnek meg a Coltsnak akkor kb borítékolható, hogy QB-ért jön fel.

Ennyi picketek van, ebből azért lehet mozogni bőven.
1st Round: No. 1 overall
1st Round: No. 4 overall
2nd Round: No. 33 overall (1st in round)
2nd Round: No. 35 overall (3rd in round)
2nd Round: No. 64 overall (32nd in round)
3rd Round: No. 65 overall (1st in round)
4th Round: No. 101 overall (1st in round)
4th Round: No. 123 overall (23rd in round)
5th Round: No. 138 overall (1st in round)
5th Round: No. 159 overall (22nd in round)
6th Round: No. 175 overall (1st in round)
7th Round: No. 219 overall (1st in round)

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 679 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Peters, Talib, Rams-be valami félelmetes dolog épül! :0

Persze itt pletyka se volt róla, a 110 milla meg a vagon pick dísznek van.
Eközben nálunk meg a sarki hentes játszik cornert.

Nagyon remélem hogy szerda után aktivizáljuk magunkat...
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Na itt az álomforgatókönyv: 1/1-es futó, majd feltrade 1/3-ra.
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000920140/article/zierlein-mock-draft-20-browns-pick-barkley-first-trade-up-for-qb
Wyatt
be akartam linkelni a mock draftos topikba, de annyira látszik, hogy csak a clickbaitre mentek rá, meg, hogy mindenki ócsárolja az egészet. komolyan, ekkora hülyeséget 😊
Löfli
Nana... A Brownsról beszélünk... Szerintem ez egy teljesen reális forgatókönyv 😀 😀 😀 ... Sőt azt se tartom kizártnak hogy 1/1 Barkley, 3-ra visszatrade Chubbért 😊 Majd feljönnek 1/4-re QB-ért 😀

több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 855 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Na itt az álomforgatókönyv: 1/1-es futó, majd feltrade 1/3-ra.
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000920140/article/zierlein-mock-draft-20-browns-pick-barkley-first-trade-up-for-qb
Wyatt
be akartam linkelni a mock draftos topikba, de annyira látszik, hogy csak a clickbaitre mentek rá, meg, hogy mindenki ócsárolja az egészet. komolyan, ekkora hülyeséget 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na itt az álomforgatókönyv: 1/1-es futó, majd feltrade 1/3-ra.
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000920140/article/zierlein-mock-draft-20-browns-pick-barkley-first-trade-up-for-qb

több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 679 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Rotyognak a tradek, a megállapodások.
Eközben nálunk:
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 twitter.com/JFowlerESPN/status/971405682816831488
Tony Adams
Lehet ezt még fokozni. Pl. hogy pontosan milyen nevű helyen lett ez a buli megtartva. 😊
 twitter.com/AdamSchefter/status/971446128288903169
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 516 — Colts Fan
 twitter.com/JFowlerESPN/status/971405682816831488
több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Joe Thomas jövő hét szerdáig eldönti, hogy visszavonul-e vagy sem. Megígérte a klubvezetésnek, hogy a FA-piac megnyitásáig meghozza a döntését. Eközben volt meghallgatáson a FOX és a FOX1 sport adókon is, bár bevallása szerint ajánlatot eddig nem kapott.
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 679 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
177 milla a sipka. Tricepszig ülünk a lóvéba konkrétan.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 7 096
Kicsit túlspilázzátok ezt az 1/1 pick dolgot... nem kell itt veterán QB aki mögött tanulhat, elit futó meg a tököm, húzzátok ki a legjobb Qb-t és kezdjen első naptól. Mi se pöcsöltünk annó Flaccoval, nem volt jó de nem vesztette el a meccseket, és mindig megvolt a PO. Kell neki egy tapasztalt WR meg egy TE, arra kell kiszórni a dellát. ... pl. Eifert vagy Graham, meg Laundry akiért lehet picket áldozni és csókolom. A többi pickkel meg a defense-t lehet tölteni hogy ott álljon már össze teljesen a csapat. 1/1 5 év alatt csak megtanul játszani, ha van két épkézláb célpontja és egy olyan OL-je ami nem hagyja megpusztulni. Nálunk sem Rizsa volt a sztár, hanem Heap és Mason...
malkav
nalunk a D volt a sztar, egy jobb QB-val sokkal jobb eredmenyeink lettek volna. Es bizony Rizsa ( a futo ) volt a lenyeg.
no
1. A QB és RB kérdéskört baszottul nem befolyásolja, hogy a D elit vagy sem ...
2. Persze lehetünk volna 5-szörös SB győztesek, egy jobb QB-val, vagy egy olyan elkapóval aki nem ejti el a győztes TD-t vagy egy olyan védelemmel ami nem enged pontot..... szerintem a barnák megelégednének 4 egymásutáni PO-val (Nem akarok túlozni, de a liga 32 csapatából 30-ra igaz az, hogy egy jobb QB-val jobbak lennének )
3. És nem, nem Rizsa volt a lényeg, hanem a támadófal, és a ráépített sémák, és pont annyira ment a play action amiből nemcsak Flacco de Rizsa is megélt.
4. Végtelenül idegesítő, hogy már csak azért kommentelsz, hogy nekem ellentmondj 😀
malkav
Az elso 3 pontra ellent mondanek, de nem teszem mert ez a Browns topic 😊
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Kicsit túlspilázzátok ezt az 1/1 pick dolgot... nem kell itt veterán QB aki mögött tanulhat, elit futó meg a tököm, húzzátok ki a legjobb Qb-t és kezdjen első naptól. Mi se pöcsöltünk annó Flaccoval, nem volt jó de nem vesztette el a meccseket, és mindig megvolt a PO. Kell neki egy tapasztalt WR meg egy TE, arra kell kiszórni a dellát. ... pl. Eifert vagy Graham, meg Laundry akiért lehet picket áldozni és csókolom. A többi pickkel meg a defense-t lehet tölteni hogy ott álljon már össze teljesen a csapat. 1/1 5 év alatt csak megtanul játszani, ha van két épkézláb célpontja és egy olyan OL-je ami nem hagyja megpusztulni. Nálunk sem Rizsa volt a sztár, hanem Heap és Mason...
malkav
nalunk a D volt a sztar, egy jobb QB-val sokkal jobb eredmenyeink lettek volna. Es bizony Rizsa ( a futo ) volt a lenyeg.
no
1. A QB és RB kérdéskört baszottul nem befolyásolja, hogy a D elit vagy sem ...
2. Persze lehetünk volna 5-szörös SB győztesek, egy jobb QB-val, vagy egy olyan elkapóval aki nem ejti el a győztes TD-t vagy egy olyan védelemmel ami nem enged pontot..... szerintem a barnák megelégednének 4 egymásutáni PO-val (Nem akarok túlozni, de a liga 32 csapatából 30-ra igaz az, hogy egy jobb QB-val jobbak lennének )
3. És nem, nem Rizsa volt a lényeg, hanem a támadófal, és a ráépített sémák, és pont annyira ment a play action amiből nemcsak Flacco de Rizsa is megélt.
4. Végtelenül idegesítő, hogy már csak azért kommentelsz, hogy nekem ellentmondj 😀
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 7 096
@geoffschwartz: This idea that the Browns QB they want will be sitting there at 4 has no merit. We have seen the last two drafts teams trading up for QB they want. Did anyone expect the Bears to trade up for Trubisky or the Chiefs for Mahomes? No. Teams go all in for the QB they want.

+1000000000000000
Bazzani
Ha a 4ből 3at ugyan olyan jónak ítélnek (jobbnak mint a 4.et, és nem számolva az esetleges Jackson/Rudolph opcióval), akkor a matek miatt kijön, hogy egy marad. Kizárt, hogy ugyan olyan jóra értékelnek több QB-t,főleg 1/1 v 1/4en. Sztem QB lesz és a Giantsnél is. Sok minden változik még a draftig, de benne van egy QB run, és Barkley lehet top5 se lesz. | én már csak azért is ebben bízok, mert egy letradeből elég jól jöhetnénk ki 😀 |
Borbinho
Basszus csilliárdokat kereső szakemberek(?) ülnek ott nehogy már három QB-t tökugyanolyanra értékeljenek...
Nálam Rosen, Mayfield, Darnold a sorrend mondjuk én szart se értek hozzá.
De egy GM-nek picit több adat/infó áll rendelkezésére mint nekem.
Bazzani
nem egyformara, kulonbozo dolgokban kulonbozo figura a jobb. Mint a titkarno valasztasnal, csak itt nincs meg az enigma kod ( | a szoke hosszucombu a megoldas | )
no
Szoval a Browns listaja szerint mindegy, melyik jon a harombol, ugy is meg el lesz baszva.
Stez
Es a legszebb benne, hogy minden szereplo tisztaban van vele. 😊

Valoszinuleg lesznek hangok majd, hogy a masik jobb lett volna ( hacsak bele nem tenyereltek a tutiba)
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 7 096
Kicsit túlspilázzátok ezt az 1/1 pick dolgot... nem kell itt veterán QB aki mögött tanulhat, elit futó meg a tököm, húzzátok ki a legjobb Qb-t és kezdjen első naptól. Mi se pöcsöltünk annó Flaccoval, nem volt jó de nem vesztette el a meccseket, és mindig megvolt a PO. Kell neki egy tapasztalt WR meg egy TE, arra kell kiszórni a dellát. ... pl. Eifert vagy Graham, meg Laundry akiért lehet picket áldozni és csókolom. A többi pickkel meg a defense-t lehet tölteni hogy ott álljon már össze teljesen a csapat. 1/1 5 év alatt csak megtanul játszani, ha van két épkézláb célpontja és egy olyan OL-je ami nem hagyja megpusztulni. Nálunk sem Rizsa volt a sztár, hanem Heap és Mason...
malkav
nalunk a D volt a sztar, egy jobb QB-val sokkal jobb eredmenyeink lettek volna. Es bizony Rizsa ( a futo ) volt a lenyeg.
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Azért Kizer messze nem mutatott jól a kezdőben, persze esetleg én mint fotel-hozzánemértődrukker lehet kicsit egyszerűbb playeket hívtam volna rá és nem vele próbálom megnyeretni a mecset...
Minden GM-nek az az álma, hogy első évében kiválaszthatja az fr. Qb-ját, most itt a lehetőség. 1/1-re húzol Qb-t már csak annak van akkora hypeja, ami 1-2 évig teljesítmény nélkül is behúzza a nézőket a stadionba...