Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 359 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
jön Kizer

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Erősködhetsz, vagy inkább reménykedhetsz, de Garoppáért senki nem ad semmit, mert senki nem tud róla semmit.

Az hogy 2 meccset láttunk tőle 3 év alatt, az egyenlő a nullával. Meg ahogy a többiek is írták, 1 évre van szerződése, a mostani újoncoknak, akikért felmentek, azoknak pedig 4+1 évre. Rohadtul nem mindegy. És ezekkel a fiúkkal leültek dumálni, megnézték 10-20-30 meccsüket az elmúlt 3 évből. Garoppolóval nem dumálhattak, hogy milyen személyiségű (vagy legfeljebb 3 éve) és 2 meccs az kb nulla videós anyag róla. Semmi értelme egy ilyen embert pickeket áldozni. Esetleg egy 2. vagy 3. kört érhet, nem többet.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
de pont ezt mondom, mit csinálnak ha kiszorulnak a top5ből a drafton előttük pedig 49ers,Jets,Bills és teszem azt Cards lesz, akkor lehet nálad muníció nem tudsz felmenni olyan csapat helyére aki ugyan úgy évek óta várnak egy franchise irányítóra
ZERO_L
Feltradelni MINDIG lehet, csak az ár kérdéses. Két első és három második körrel nem lesz gond, ha arra kerülne sor.
Joey Tribbiani
de akkor sem lehet garantálni, hogy a class legjobb QB-ját megkapnátok ezért, ez a probléma
(kivéve ha Bears lesz jövőre az 1/1-es)
ZERO_L
Ahogy azt sem lehet garantálni h Galoppozó beválik más rendszerben, ellenben legalább dupla annyit keresne, mint egy 1. körös újonc.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 462 — situational football
Ennek mi értelme lenne ha jövőre Gatoradepolo amúgy is FA lessz, akkor minek picket adni????
malkav
BB rátesz egy fr tag-et és nem enged ki a piacra... most még egy éves rookie szerződésért+egy év fr taggel simán meg lehet nézni mit tud ebben a rendszerben, ha nem jön össze ugyan úgy tovább lehet lépni (akár hamarabb is) mint egy random rookie miatt (lsd Manziel) deadmoney nélkül

Cassel? Ő is a legjobb QB és HC mögött tanulhatott? Ettől nem lesz vki jó játékos.

Garoppa egyszerűen nem ér ennyit. És azt is elmondom, hogy miért. Ezekről az NCAA-ből érkező fiatalokról temérdek videó áll rendelkezésre, beszélgethettek velük, hogy megismerjék a személyiségüket, stb. Tehát mindent tudnak róluk. Erősségeket, gyengeségeket, jellemvonásokat. Mit tudunk Garoppáról? Semmit. Az elmúlt 3 évben ült a padon, azt kétségkívül kiválóan csinálta és játszott 2 meccset. Tehát tulajdonképpen semmiféle infó nem áll rendelkezésre róla a többi csapatnak. Egy ilyen játékosért miért áldozna bárki is ennyit? Teljesen lutri, semmi értelme.
Soldados
a videók most is rendelkezésre állnak, utána tudnak nézni most is a hátterének, ráadásul NFL snapeket is tudnak nézni Garoppolo-ról vagyis meg tudta ugrani a profi lécet, ezt melyik újoncról tudod megállapítani egy random interjú során?

lenne logika abban amit mondasz, de a 13 NCAA(!!) meccsen kezdő Trubisky-ért is feltradeltek (nem is olcsón), szóval a példa baromira nem azt mutatja, hogy ez a "lutri" kategória annyira visszatartana GM-eket, ha egy irányító megszerzéséről van szó


de pont ezt mondom, mit csinálnak ha kiszorulnak a top5ből a drafton előttük pedig 49ers,Jets,Bills és teszem azt Cards lesz, akkor lehet nálad muníció nem tudsz felmenni olyan csapat helyére aki ugyan úgy évek óta várnak egy franchise irányítóra
ZERO_L
Feltradelni MINDIG lehet, csak az ár kérdéses. Két első és három második körrel nem lesz gond, ha arra kerülne sor.
Joey Tribbiani
de akkor sem lehet garantálni, hogy a class legjobb QB-ját megkapnátok ezért, ez a probléma
(kivéve ha Bears lesz jövőre az 1/1-es)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Bad 31 Cleveland Browns 975 — Medvedisznóember
Egybk. sztem Kizer no brainer ha elérhető 52-nél. Nem lenne rajta hatalmas nyomás így, h. csak a második körben érkezett és a mi kezünk sem lenne megkötve egy esetleges jövő évi QB draftot illetően. Hue rendszerébe tökéletesen illene, ki lehetne használni Corey sebességét. Egy próbát mindenképp megérne, ha Hackenberg tavaly 2/51 lehetett, akkor Kizer bőven steal itt 😛

Az is igaz, h. a secondarybe még bőven elférne egy CB, Taylort nem nagyon szeretném a szélen látni, max. a slotban. A másik safety poszt is kiadó, bár lehet, h. Peppers után ide csak 4.-5. körben jön valaki.

Apropó, ha már Coreyt említettem, a WR posztról mit gondoltok? Ugyan sokan érkeztek tavaly, és Britt is jött Pryor helyére, de én nem zárom ki, h. ide húzunk a harmadikban.
Joey Tribbiani
Tavaly húztunk egy mázsa elkapót, sok lehetőségük nem volt a bizonyításra, idén annyira már csak beérik valaki közülük, hogy rotációban vagy slotban tud játszani Coleman és Britt mellett, én nem húznék idén is elkapót, főleg, hogy elvileg lesz még egy jó tight end duónk is.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Egybk. sztem Kizer no brainer ha elérhető 52-nél. Nem lenne rajta hatalmas nyomás így, h. csak a második körben érkezett és a mi kezünk sem lenne megkötve egy esetleges jövő évi QB draftot illetően. Hue rendszerébe tökéletesen illene, ki lehetne használni Corey sebességét. Egy próbát mindenképp megérne, ha Hackenberg tavaly 2/51 lehetett, akkor Kizer bőven steal itt 😛

Az is igaz, h. a secondarybe még bőven elférne egy CB, Taylort nem nagyon szeretném a szélen látni, max. a slotban. A másik safety poszt is kiadó, bár lehet, h. Peppers után ide csak 4.-5. körben jön valaki.

Apropó, ha már Coreyt említettem, a WR posztról mit gondoltok? Ugyan sokan érkeztek tavaly, és Britt is jött Pryor helyére, de én nem zárom ki, h. ide húzunk a harmadikban.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 785
Én továbbra is Kesslert szeretném kezdőnek.
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ti mit mondanátok most egy Garoppolo trade-re, ahol a jövőévi első köröst illetve a texans első körét vagy ehelyett 2-3 második körös picket kérnének érte?
ZERO_L
Nem vagyok Barna, de én konkrétan kiröhögném a Patset ilyen igénytámasztás esetén. Egy darab első körnél még véletlenül se adnék többet egy olyan QB-ért, aki játszott 3 meccset az NFL-ben. De még azt is sokallom.. 😉
Soldados
de ez már unalmas kifogás, mikor NULLA NFL meccset játszó QB-ra adnak két első + két második + két harmadik körös picket, hajnalban is kiderült, a QB egy drága poszt, bárkiről van szó

Mahommes, Watson miért ér 2 első kört? mennyivel jobbak? persze, tudod nevelgetni, 2-3 év után talán lesz is belőle valaki, de Jimmy meg a legjobb edző+QB és egy igen jó posztedző/O# koordinátor alatt edződőt 3 évet, ennél kell jobb pedigré?
a lejátszott snapek alatt meg láthatta mindenki, hogy nem az a Hoyer kategória (mielőtt még ezt is előhoznád)


Van egy tonna pickje a Brownsnak már a jövő évi draftra is, bőven megengedhetik maguknak h a többi lyukat tömködik ezen a drafton, azt a jövő évi drafton a felhalmozott munícióval előre lehet menni egy QB-ért. Arról nem is beszélve h cap space is van szarásig, így a jövő évi egyéb needeket FA-n simán orvosolhatják.
empty taxi
de pont ezt mondom, mit csinálnak ha kiszorulnak a top5ből a drafton előttük pedig 49ers,Jets,Bills és teszem azt Cards lesz, akkor lehet nálad muníció nem tudsz felmenni olyan csapat helyére aki ugyan úgy évek óta várnak egy franchise irányítóra
ZERO_L
Azért érnek 2 első kört, mert 5 évig játszanak occóért, nem pedig egy évig...
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Fuul felesleges firtatni megint ezt a Garoppolo sztorit.
Itt ha lesz húzva QB idén akkor Kizer lesz vagy akikkel dolgozott a Hue a senior Bowl alatt Webb vagy Dobbs.
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
de pont ezt mondom, mit csinálnak ha kiszorulnak a top5ből a drafton előttük pedig 49ers,Jets,Bills és teszem azt Cards lesz, akkor lehet nálad muníció nem tudsz felmenni olyan csapat helyére aki ugyan úgy évek óta várnak egy franchise irányítóra
ZERO_L
Feltradelni MINDIG lehet, csak az ár kérdéses. Két első és három második körrel nem lesz gond, ha arra kerülne sor.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ti mit mondanátok most egy Garoppolo trade-re, ahol a jövőévi első köröst illetve a texans első körét vagy ehelyett 2-3 második körös picket kérnének érte?

ezt az első napot kőkeményen kimaxoltátok (A+), azért ennek a gárdának (+ még két kezdő skill player jöhet a hajnalban) már illene egy tisztességes mérleget felmutatni és ehhez szinte csak egy azonnali kezdő QB-ra lenne szükségetek, ehhez Osweiler kevés, a draft későbbi részében ilyenre rátalálni meg már lutri kategória (esetleg Cutlernek adni egy 1 year prove it szerződést?)

Browns helyében én attól tartanék, hogy ha jövőre hagyja az irányítókérdést még ha minőségibb QB-k jönnek is ki a draftra(de ügye ez sincs garantálva), akkor is olyan csapat(ok) fog(nak) elől végezni, aki(k)nek eszük ágában sem lesz lefele cserélni hisz ők is vélhetően QB hiányban szenvednek majd (talán max a Bears lehet az egyetlen ilyen kivétel), és akkor már csak a class 3.-4. számú irányítójára lesz esély, amit megint nem lehet ideálisnak mondani
ZERO_L
Ennek mi értelme lenne ha jövőre Gatoradepolo amúgy is FA lessz, akkor minek picket adni????
több mint 7 éve
Isti81 New York Giants USC Trojans 190
Ti mit mondanátok most egy Garoppolo trade-re, ahol a jövőévi első köröst illetve a texans első körét vagy ehelyett 2-3 második körös picket kérnének érte?
ZERO_L
Nem vagyok Barna, de én konkrétan kiröhögném a Patset ilyen igénytámasztás esetén. Egy darab első körnél még véletlenül se adnék többet egy olyan QB-ért, aki játszott 3 meccset az NFL-ben. De még azt is sokallom.. 😉
Soldados
de ez már unalmas kifogás, mikor NULLA NFL meccset játszó QB-ra adnak két első + két második + két harmadik körös picket, hajnalban is kiderült, a QB egy drága poszt, bárkiről van szó

Mahommes, Watson miért ér 2 első kört? mennyivel jobbak? persze, tudod nevelgetni, 2-3 év után talán lesz is belőle valaki, de Jimmy meg a legjobb edző+QB és egy igen jó posztedző/O# koordinátor alatt edződőt 3 évet, ennél kell jobb pedigré?
a lejátszott snapek alatt meg láthatta mindenki, hogy nem az a Hoyer kategória (mielőtt még ezt is előhoznád)


Van egy tonna pickje a Brownsnak már a jövő évi draftra is, bőven megengedhetik maguknak h a többi lyukat tömködik ezen a drafton, azt a jövő évi drafton a felhalmozott munícióval előre lehet menni egy QB-ért. Arról nem is beszélve h cap space is van szarásig, így a jövő évi egyéb needeket FA-n simán orvosolhatják.
empty taxi
de pont ezt mondom, mit csinálnak ha kiszorulnak a top5ből a drafton előttük pedig 49ers,Jets,Bills és teszem azt Cards lesz, akkor lehet nálad muníció nem tudsz felmenni olyan csapat helyére aki ugyan úgy évek óta várnak egy franchise irányítóra
ZERO_L
Azért nem ér annyit, mert a Patsből kikerülő QBk máshol már közel sem brillíroznak annyira, ha adnátok hozzá Belichicket akkor megérné az üzlet addig csak álom marad az amit leírtál.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mahommes, Watson miért ér 2 első kört? mennyivel jobbak? persze, tudod nevelgetni, 2-3 év után talán lesz is belőle valaki, de Jimmy meg a legjobb edző+QB és egy igen jó posztedző/O# koordinátor alatt edződőt 3 évet, ennél kell jobb pedigré?
a lejátszott snapek alatt meg láthatta mindenki, hogy nem az a Hoyer kategória (mielőtt még ezt is előhoznád)


ZERO_L
Cassel? Ő is a legjobb QB és HC mögött tanulhatott? Ettől nem lesz vki jó játékos.

Garoppa egyszerűen nem ér ennyit. És azt is elmondom, hogy miért. Ezekről az NCAA-ből érkező fiatalokról temérdek videó áll rendelkezésre, beszélgethettek velük, hogy megismerjék a személyiségüket, stb. Tehát mindent tudnak róluk. Erősségeket, gyengeségeket, jellemvonásokat. Mit tudunk Garoppáról? Semmit. Az elmúlt 3 évben ült a padon, azt kétségkívül kiválóan csinálta és játszott 2 meccset. Tehát tulajdonképpen semmiféle infó nem áll rendelkezésre róla a többi csapatnak. Egy ilyen játékosért miért áldozna bárki is ennyit? Teljesen lutri, semmi értelme.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 462 — situational football
Ti mit mondanátok most egy Garoppolo trade-re, ahol a jövőévi első köröst illetve a texans első körét vagy ehelyett 2-3 második körös picket kérnének érte?
ZERO_L
Nem vagyok Barna, de én konkrétan kiröhögném a Patset ilyen igénytámasztás esetén. Egy darab első körnél még véletlenül se adnék többet egy olyan QB-ért, aki játszott 3 meccset az NFL-ben. De még azt is sokallom.. 😉
Soldados
de ez már unalmas kifogás, mikor NULLA NFL meccset játszó QB-ra adnak két első + két második + két harmadik körös picket, hajnalban is kiderült, a QB egy drága poszt, bárkiről van szó

Mahommes, Watson miért ér 2 első kört? mennyivel jobbak? persze, tudod nevelgetni, 2-3 év után talán lesz is belőle valaki, de Jimmy meg a legjobb edző+QB és egy igen jó posztedző/O# koordinátor alatt edződőt 3 évet, ennél kell jobb pedigré?
a lejátszott snapek alatt meg láthatta mindenki, hogy nem az a Hoyer kategória (mielőtt még ezt is előhoznád)


Van egy tonna pickje a Brownsnak már a jövő évi draftra is, bőven megengedhetik maguknak h a többi lyukat tömködik ezen a drafton, azt a jövő évi drafton a felhalmozott munícióval előre lehet menni egy QB-ért. Arról nem is beszélve h cap space is van szarásig, így a jövő évi egyéb needeket FA-n simán orvosolhatják.
empty taxi
de pont ezt mondom, mit csinálnak ha kiszorulnak a top5ből a drafton előttük pedig 49ers,Jets,Bills és teszem azt Cards lesz, akkor lehet nálad muníció nem tudsz felmenni olyan csapat helyére aki ugyan úgy évek óta várnak egy franchise irányítóra



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Van egy tonna pickje a Brownsnak már a jövő évi draftra is, bőven megengedhetik maguknak h a többi lyukat tömködik ezen a drafton, azt a jövő évi drafton a felhalmozott munícióval előre lehet menni egy QB-ért. Arról nem is beszélve h cap space is van szarásig, így a jövő évi egyéb needeket FA-n simán orvosolhatják.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ti mit mondanátok most egy Garoppolo trade-re, ahol a jövőévi első köröst illetve a texans első körét vagy ehelyett 2-3 második körös picket kérnének érte?
ZERO_L
Nem vagyok Barna, de én konkrétan kiröhögném a Patset ilyen igénytámasztás esetén. Egy darab első körnél még véletlenül se adnék többet egy olyan QB-ért, aki játszott 3 meccset az NFL-ben. De még azt is sokallom.. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 462 — situational football
Ti mit mondanátok most egy Garoppolo trade-re, ahol a jövőévi első köröst illetve a texans első körét vagy ehelyett 2-3 második körös picket kérnének érte?

ezt az első napot kőkeményen kimaxoltátok (A+), azért ennek a gárdának (+ még két kezdő skill player jöhet a hajnalban) már illene egy tisztességes mérleget felmutatni és ehhez szinte csak egy azonnali kezdő QB-ra lenne szükségetek, ehhez Osweiler kevés, a draft későbbi részében ilyenre rátalálni meg már lutri kategória (esetleg Cutlernek adni egy 1 year prove it szerződést?)

Browns helyében én attól tartanék, hogy ha jövőre hagyja az irányítókérdést még ha minőségibb QB-k jönnek is ki a draftra(de ügye ez sincs garantálva), akkor is olyan csapat(ok) fog(nak) elől végezni, aki(k)nek eszük ágában sem lesz lefele cserélni hisz ők is vélhetően QB hiányban szenvednek majd (talán max a Bears lehet az egyetlen ilyen kivétel), és akkor már csak a class 3.-4. számú irányítójára lesz esély, amit megint nem lehet ideálisnak mondani



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Durva lett nagyon ez első kör, de nekem tetszik. Kíváncsi vagyok jön-e QB? 2.-3.körbe valahol Kizer?!
Nem tudja valaki hol lehetne visszanézni a sport2 közvetítését? vagy letölthető valahonnan?
P@trik
ncore-on már fent van
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Olyat röhögnék ha jönne 3. kör környékén kaaya, és még be is válna. Többet nézek ki belőle mint az eddig kiment irányítók közül akármelyikből!

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Durva lett nagyon ez első kör, de nekem tetszik. Kíváncsi vagyok jön-e QB? 2.-3.körbe valahol Kizer?!
Nem tudja valaki hol lehetne visszanézni a sport2 közvetítését? vagy letölthető valahonnan?

Szerkesztette: P@trik
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 426 — Слава Україні! Героям слава!
good job srácok, én már fent ülök a bandwagonon.
eaglesmcnabb
Divat! 😀

(grat srácok az első körért, a terror megérkezett északra. 😀)

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Leszek én az egyetlen fanyalgó... MG no brainer, és grat hogy nem dőltek be a JimmyG csapdába (mintha ezt Mary Kay Cabotot kívül valaha bárki el is hitte volna...), de
- szerintem Njokunál is lehetett volna jobb BPA-t húzni (de ő érthető / nem tragikus pick)
- Peppers értelmezhetetlen, pláne ebben a safety classban... Budda Baker egy klasszissal jobb nála, Melifonwu dettó, még 4-5 safetyt tudnék sorolni, aki megfelelő szerepkörben jóval többet tud nyújtani.

Szerintem itt a Browns ráment a mismatch/ezermester játékosokra.. ami az O oldalon könnyebben működik azért, mint D oldalon... szóval erre a Peppers-szerepkörre nagyon kíváncsi leszek.

Viszont - a legfontosabb rész, a matematikai oldala... a letrade/feltrade tetszett, és úgy látom ez a terület az, ahol a Browns a "sabermetricses" back office-val elkezdi verni sok másik csapat draftegységét (ahol gondolom még mindig a Dallas-féle trade chart az egyetlen numerikus segítőeszköz) - úgyhogy ez nagyon tetszik, és ehhez a továbbiakban is sok sikert... már csak a liga megújulása miatt is. Csak mostmár húzzatok valóban jó focistákat is 😛

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
 www.youtube.com/watch?v=pW4HK4HXEi0

Barron a Ramsben majdnem hasonló szerepkörben 116 és 118 szereléssel zárt az elmúlt két szezonban. Williams dörzsölheti a tenyerét. Nem tartok attól, h. nem találunk neki posztot, a legjobb helyre került.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
good job srácok, én már fent ülök a bandwagonon.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Kíváncsi lennék még Osi-val mi lesz/mi van, van e neki még egyáltalán annyi önbizalma, meg akarata, hogy kimenjen a pályára, vagy teljesen kuka a srác. Sose volt szimpatikus, pár meccsre megkapta a nagy lóvét aztán azt hitte egyből hall of famer, most, hogy letört az arca talán kisebb mellénnyel hátha elmenedzserel egy csapatot, mindenesetre én nem vágnám ki, főleg, hogy Kessler mellett nincs senki, egy training campet simán megérdemelne. - Amúgy találkozott már bárkivel a csapattól, vagy járt Clevelandben, semmit nem olvastam erről?! -
Bad 31
Ott volt a voluntary workoutokon 10 napja.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964