Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
49-ers húzhat QB-t, nektek ott a Glennon, Jagsba QB?! hagyjuk már... 1/5 vagy 1/6ra bőven elég feljönni ha annyira akarjuk az adott QB-t.
P@trik
Pedig tökéletesen beleillene ebbe a mostani Bears vezetésbe, h megszerzik 15 miskáért Glennont és húznak mellé az első körben egy QB-t.
Asbee
Pontosan...

több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
49-ers húzhat QB-t, nektek ott a Glennon, Jagsba QB?! hagyjuk már... 1/5 vagy 1/6ra bőven elég feljönni ha annyira akarjuk az adott QB-t.
P@trik
Pedig tökéletesen beleillene ebbe a mostani Bears vezetésbe, h megszerzik 15 miskáért Glennont és húznak mellé az első körben egy QB-t.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
LA‏ @TheRealLA__
Same story, different day --- Myles Garrett at #1

Garrett tuti.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 992
Szerintem nem érdemes Trubinskyért felmenni 1/2-re. Hallom, hogy nagy az imádat, de szerintem ez is inkább csak a ködösítés része és ha Watson vagy Mahomes elérhető lesz még 1/12-n, akkor az is beleférhet. Max akkor lehet zavar az erőben, ha a Jets is visz QB-t és a 49ers is, mert akkor jönni kell, nehogy a Texans előzzön. Az biztos, hogy a Browns helyében a jelenlegi qb állománnyal nem vágnék neki az idénynek. Még azt is el tudom képzelni, hogy az 1/12-t odaadnák Garoppoloért, bár ez már lehet nagyon sci-fi kategória.
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
49-ers húzhat QB-t, nektek ott a Glennon, Jagsba QB?! hagyjuk már... 1/5 vagy 1/6ra bőven elég feljönni ha annyira akarjuk az adott QB-t.
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 831 — Apu ökölbeszorított keze
Azért meglepő lenne 3 QB a top 6ban....

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Az milyen lenne ha felmennétek 1/2/re első 2 pick Browns 😊 ... Amúgy itt a 49-ers a döntő ha tényleg akarjátok Trubiskyt és Garrettet is. Kérdés hogy ők akarnak-e QB-T és ha igen akkor Trubiskyt vagy se. Ha nem QB-T visznek vagy ha Watsont akkor adná magát hogy 1/3-ra gyertek fel a mi helyünkre mivel mi magunk is érdeklődünk Trubisky iránt illetve a Jagsnél megszellőztették hogy lehet QB-T vinnének 1/6 meg ott a Jets akiknek ugyancsak kéne QB.

több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 16 742
utolsó(?) napi hírek Trubisky ről 😊


 www.cbssports.com/nfl/news/2017-nfl-draft-browns-are-reportedly-talking-trades-with-multiple-teams-in-top-10/?ftag=SPM-05-10abb2i&utm_campaign=trueAnthem:+Trending+Content&utm_content=5900e14f04d30170efb608d6&utm_medium=trueAnthem&utm_source=facebook

Szerkesztette: ozibozi
több mint 7 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Kessler nem elég jó srácok? Úgy hallottam nem egy rossz játékos az idei QB-ekhez képest. 1/12-n meg húzhatnátok egy másik csodát más posztra Garrett után. 😊

Szerkesztette: kristóf17
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Nah mit tippelünk csütörtök éjjelre?
Én ennek a két verziónak tudnék örülni.
1/1 Garrett- 1/12 Watson vagy Trubisky
1/1 Garrett- 1/12 OJ Howard
P@trik
Garrett+QB (Trubisky trade-el valószínűleg)

Howard picket kétlem.

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Logika van benne, ha bejön nekik valamelyik irányító, van annyi pick amit lehet cserélni...
malkav
Viszont 1/1-en azt a QB-T húzzák ki amelyiket akarják és 1/12 még mindig bennt lehet egy impact playa és így még a sok pickjük is megmarad amivel ebből a mély klasszból a 2 . körben is lehet halászni jó játékosokat...Persze Garrettről nehéz lemondani...

több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Logika van benne, ha bejön nekik valamelyik irányító, van annyi pick amit lehet cserélni...
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lehet idén KÉT Top 8-as pickeketek lesz?
 twitter.com/AndrewSiciliano/status/856949191183970304
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 785
Nah mit tippelünk csütörtök éjjelre?
Én ennek a két verziónak tudnék örülni.
1/1 Garrett- 1/12 Watson vagy Trubisky
1/1 Garrett- 1/12 OJ Howard
P@trik
Garrett+Howard utána meg tankolhatunk a secondarybe.
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Nah mit tippelünk csütörtök éjjelre?
Én ennek a két verziónak tudnék örülni.
1/1 Garrett- 1/12 Watson vagy Trubisky
1/1 Garrett- 1/12 OJ Howard
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
A bye jó helyen és otthon kezdünk, ez két fasza hír. A prime time meccset abszolút nem bánom, annak különösen örülök, h. TNF sem lesz.
Első fordulóban Garrett vs. Big Ben, nyami 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Idie menetrend - prime time meccs nem lesz(csak ti és mi részesültünk ebben a "kedves" elbánásban az NFL-től), hacsak a Vikings elleni korai kezdést nem tekintjük annak. A Chargers ellen lesz még 10 órás kezdésú meccs, minden más majd este 7-től lesz látható.


Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Valami részletesebb, indoklós mock-ot csinált valaki a saját pickjeinkre? kit lenne érdemes hol?
P@trik
lehet jövőhétre lesz valami draftos téma 😊

több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Valami részletesebb, indoklós mock-ot csinált valaki a saját pickjeinkre? kit lenne érdemes hol?
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Olyan pletyi van h 1/1-re kiválasszátok Garrettet, majd cseréltek a Jets-cel, feljöttök 1/12-ről 1/6-ra és ott húztok QB-t (ha minden igaz Trubiskyt).
empty taxi
és nyilván ez így is lesz... ha másnak nem kell akkor minek felmenni érte? ha kell akkor a másik csapat (miután ez kiderült) felmegy a bears helyére.stb,,,stb..
gordon
Nyilván már smokescreen időszak van, szóval érdemes az ilyeneket fenntartással kezelni.
Az indoklás maga az volt h Trubisky és Watson az a két QB, akit bír a Cleveland vezetősége és ők 4 csapattal számolnak, akik kihúzhatják az 1/12-es pickjük előtt őket (49ers, Bears, Jets, Bills) és ha a SF-CHI duóból csak az egyik húz QB-t akkor megmarad nekik a másik. A Jetsnek meg tetszene az állítólagos ellenérték: 1/6 + 2/52 + 5/145 for 1/12 + 2/33 + 4/108.
Nyilván ha 1/6-ig kimegy Trubisky meg Watson is, akkor a trade semmis.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 831 — Apu ökölbeszorított keze
Olyan pletyi van h 1/1-re kiválasszátok Garrettet, majd cseréltek a Jets-cel, feljöttök 1/12-ről 1/6-ra és ott húztok QB-t (ha minden igaz Trubiskyt).
empty taxi
és nyilván ez így is lesz... ha másnak nem kell akkor minek felmenni érte? ha kell akkor a másik csapat (miután ez kiderült) felmegy a bears helyére.stb,,,stb..
gordon
Mert a 2-11ig huzok közt nincs qb need ugye...
De szerintem ha lepnek is akkor draft day trade lesz foleg az sf,jets ,bill pickek fontosak.

több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Olyan pletyi van h 1/1-re kiválasszátok Garrettet, majd cseréltek a Jets-cel, feljöttök 1/12-ről 1/6-ra és ott húztok QB-t (ha minden igaz Trubiskyt).
empty taxi
és nyilván ez így is lesz... ha másnak nem kell akkor minek felmenni érte? ha kell akkor a másik csapat (miután ez kiderült) felmegy a bears helyére.stb,,,stb..
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Olyan pletyi van h 1/1-re kiválasszátok Garrettet, majd cseréltek a Jets-cel, feljöttök 1/12-ről 1/6-ra és ott húztok QB-t (ha minden igaz Trubiskyt).
empty taxi
Még egy-két hónapja beszéltünk is erről, hogy a francnak mindig vissza tradelünk aztán halmozzuk tucatszámra a pickeket, most itt a lehetőség előre menni, nekem ez egy nagyon szimpatikus forgatókönyv!
Bad 31
Sztem baromira lenne ennek értelme. Meglenne a legjobb overall player és meglenne vszeg a stáb kedvenc QB-ja is. Egy ilyen kombóra pedig lehet valóban építkezni. Igazi QB és impact D játékos nélkül hiába a sok pick.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
aláírnám én is!

több mint 7 éve
Bad 31 Cleveland Browns 975 — Medvedisznóember
Olyan pletyi van h 1/1-re kiválasszátok Garrettet, majd cseréltek a Jets-cel, feljöttök 1/12-ről 1/6-ra és ott húztok QB-t (ha minden igaz Trubiskyt).
empty taxi
Még egy-két hónapja beszéltünk is erről, hogy a francnak mindig vissza tradelünk aztán halmozzuk tucatszámra a pickeket, most itt a lehetőség előre menni, nekem ez egy nagyon szimpatikus forgatókönyv!


http://therealbad31.deviantart.com/