Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szép fogás 😊

több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Mellékesen emlékezzünk meg Cribbs-ről aki hivatalosan is visszavonult
“There's a lot of good fan bases in the country, but none like the Browns.”

több mint 7 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Helló,

Tavalyhoz hasonlóan idén is elindítom a Szurkolói Fórum Mock Draft játékot!

Írjátok le a játék picketeket és zárójelben a fórumon használt nick neveteket!

Link a játékhoz:

MOCK Draft Játék

Kezdjétek a tippeléseket, legyetek gyorsak, jó szórakozást!

Most már szerkeszthető is, de biztos ami biztos új link is 😀
 docs.google.com/spreadsheets/d/13n6uiiOzULms9WRsBIPM08I5slfdxWHd9iqpW9BSy2E/edit?usp=sharing

Szerkesztette: GiantsMLBhunter
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
meg mindig jobb otlet lenne barmelyik mint Jimmy G, es ha Geno jon, akkor valszeg csak camp body / veteran kontrakt 1 evre, mig jon a rookie.
Igor
Én sem hiszem, hogy Jimmy megváltó lenne de Geno jobb ötlet?😁
gordon
Gondolom ár érték alapon gondolja

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Report: Browns not interested in Geno Smith
Klaci79
 www.rotoworld.com/player/nfl/8326/geno-smith

Ez mar megint Mary Kay Cabot, aki szerintem titokban Garoppolo anyja/BB szeretoje.... most lehozta azt is, hogy a Brownst nem erdekli Cousins se, csakis es kizarolag Garoppolo, az imadott olasz csodor, minden franchise-ok megmentoje.

A no egy bohoc, es most udvarias voltam.

Rapoport irta a Geno dolgot, PFT meg a Cousinsosat... igazabol en se hiszek egyikben sem, de meg mindig jobb otlet lenne barmelyik mint Jimmy G, es ha Geno jon, akkor valszeg csak camp body / veteran kontrakt 1 evre, mig jon a rookie.
Igor
Én sem hiszem, hogy Jimmy megváltó lenne de Geno jobb ötlet?😁
gordon
Az a baj, hogy NY-ban lassan megváltóként kezelik majd, ha visszatérne Jetshez, amilyen sok opcióval készült az FO. 😀
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Report: Browns not interested in Geno Smith
Klaci79
 www.rotoworld.com/player/nfl/8326/geno-smith

Ez mar megint Mary Kay Cabot, aki szerintem titokban Garoppolo anyja/BB szeretoje.... most lehozta azt is, hogy a Brownst nem erdekli Cousins se, csakis es kizarolag Garoppolo, az imadott olasz csodor, minden franchise-ok megmentoje.

A no egy bohoc, es most udvarias voltam.

Rapoport irta a Geno dolgot, PFT meg a Cousinsosat... igazabol en se hiszek egyikben sem, de meg mindig jobb otlet lenne barmelyik mint Jimmy G, es ha Geno jon, akkor valszeg csak camp body / veteran kontrakt 1 evre, mig jon a rookie.
Igor
Én sem hiszem, hogy Jimmy megváltó lenne de Geno jobb ötlet?😁
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 785
Report: Browns not interested in Geno Smith
Klaci79
 www.rotoworld.com/player/nfl/8326/geno-smith

Ez mar megint Mary Kay Cabot, aki szerintem titokban Garoppolo anyja/BB szeretoje.... most lehozta azt is, hogy a Brownst nem erdekli Cousins se, csakis es kizarolag Garoppolo, az imadott olasz csodor, minden franchise-ok megmentoje.

A no egy bohoc, es most udvarias voltam.

Rapoport irta a Geno dolgot, PFT meg a Cousinsosat... igazabol en se hiszek egyikben sem, de meg mindig jobb otlet lenne barmelyik mint Jimmy G, es ha Geno jon, akkor valszeg csak camp body / veteran kontrakt 1 evre, mig jon a rookie.
Igor
Jó lesz ide Kessler is 😊
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Report: Browns not interested in Geno Smith
Klaci79
 www.rotoworld.com/player/nfl/8326/geno-smith

Ez mar megint Mary Kay Cabot, aki szerintem titokban Garoppolo anyja/BB szeretoje.... most lehozta azt is, hogy a Brownst nem erdekli Cousins se, csakis es kizarolag Garoppolo, az imadott olasz csodor, minden franchise-ok megmentoje.

A no egy bohoc, es most udvarias voltam.

Rapoport irta a Geno dolgot, PFT meg a Cousinsosat... igazabol en se hiszek egyikben sem, de meg mindig jobb otlet lenne barmelyik mint Jimmy G, es ha Geno jon, akkor valszeg csak camp body / veteran kontrakt 1 evre, mig jon a rookie.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 992
Report: Browns not interested in Geno Smith
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Gyerekek ezek a Geno hírek.... csak a holttestem át...
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Cousins nem irta meg ala a taget es amig Allen marad, nem is fogja allitolag.
Sztem ti elhozzatok az 1/1-el 😀
Adirotor
Azért érte nem adnék 1/1et, akkor inkább vigye a niners 1/2vel. Garettel jobban járunk meg egy újonc qbval a 12.helyről.
Csiriba
 twitter.com/AdamSchefter/status/840235686896762881

Csak, hogy ne dőlj be a butaságnak.
Azáltal lett cserélhető, hogy aláírta.

több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 369 — Ajmo Vatreni
Osweiler vagy trade vagy cut lesz. Egy 3. körös pick lenne az álom, mi adnánk Oswit és egy 5. köröst. Nyilván nem fog összejönni, mert akkor a Texans is ezt csinálta volna 😊

Joey Tribbiani
Jó, de a Tex nem akarta benyelni a DM-et, míg ti megtehetitek. Tehát kaptatok egy 2-at, benyelitek a fizú nagy részét, és elcserélitek minimálbérével mondjuk egy 3.v 4. pickre.
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Cousins nem irta meg ala a taget es amig Allen marad, nem is fogja allitolag.
Sztem ti elhozzatok az 1/1-el 😀
Adirotor
Azért érte nem adnék 1/1et, akkor inkább vigye a niners 1/2vel. Garettel jobban járunk meg egy újonc qbval a 12.helyről.
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Cousins nem irta meg ala a taget es amig Allen marad, nem is fogja allitolag.
Sztem ti elhozzatok az 1/1-el 😀
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 086 — #NoStress
Ha a Browns már csak egy qb-nyira lenne a SB-tól, vagy a Texansnál csak Osweileren ment volna el a SB, na akkor lehetne érdemben megítélni az Osweiler tradet.
Így csak olyan, mint amikor a válogatott meccs szünetében az ifik és a juniorok trükköznek, meg dekázgatnak. Sok vizet nem zavarnak.

több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Osweiler vagy trade vagy cut lesz. Egy 3. körös pick lenne az álom, mi adnánk Oswit és egy 5. köröst. Nyilván nem fog összejönni, mert akkor a Texans is ezt csinálta volna 😊

A Pryor sztori az egy legjobb forrás szerint tényleg úgy zajlott, ahogy Tenorx írta. Hosszú távon többet ajánlottunk neki, mint amit a Skinsnél fog keresni, viszont ő (Rosenhaus az ügynöke...) 10 feletti akart kapni, azt meg már sokalltuk (és végül a piac is). Jött Britt, Pryornak pedig nem volt más választása, mint alárni Washingtonba. Ami még jól is elsülhet neki, lehet jövőre meglesz az a 10 millás szerződés, ha Kuzin jól dobál neki idén.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 831 — Apu ökölbeszorított keze
Skinsben Gm sincs ... megis

több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 785
Pfffffffffff
több mint 7 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Vagy ő, vagy az ügynöke túltolta ezt a nagy lóvé dolgot.
Én úgy képzelem el a szitut, mivel elvileg egyszer már eljött Washingtonból szerződés nélkül, hogy
Pryor: Sok pénz kell
Browns: Lófaszt
Pryor: Akkor Free agency
Browns: Legyen, *enters Britt*
Pryor: Skins, sok pénz kell
Skins: Lófaszt
Pryor: Browns, szeretlek titeket, elég a 8 milla is
Browns: *finoman mutat Brittre*
Pryor: Akkor jó lesz a Skins is
tenorx
Based on a true story 😊
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Vagy ő, vagy az ügynöke túltolta ezt a nagy lóvé dolgot.
Én úgy képzelem el a szitut, mivel elvileg egyszer már eljött Washingtonból szerződés nélkül, hogy
Pryor: Sok pénz kell
Browns: Lófaszt
Pryor: Akkor Free agency
Browns: Legyen, *enters Britt*
Pryor: Skins, sok pénz kell
Skins: Lófaszt
Pryor: Browns, szeretlek titeket, elég a 8 milla is
Browns: *finoman mutat Brittre*
Pryor: Akkor jó lesz a Skins is
tenorx
Akárhogy is, de amikor van 100+ millás helyed nem engeded el az egyik legjobb játékosod... Persze hacsak nem Bears vagy Browns GM vagy 😀

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 7 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Vagy ő, vagy az ügynöke túltolta ezt a nagy lóvé dolgot.
Én úgy képzelem el a szitut, mivel elvileg egyszer már eljött Washingtonból szerződés nélkül, hogy
Pryor: Sok pénz kell
Browns: Lófaszt
Pryor: Akkor Free agency
Browns: Legyen, *enters Britt*
Pryor: Skins, sok pénz kell
Skins: Lófaszt
Pryor: Browns, szeretlek titeket, elég a 8 milla is
Browns: *finoman mutat Brittre*
Pryor: Akkor jó lesz a Skins is
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Pryor a skinsbe... 1év 8 milláér pfff

Szerkesztette: P@trik
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 968
Az első Redskinses éve óta szimpatikus RG III, ha van is fala, szerintem akár egy korrekt teljesítményt le tudna hozni. Főleg ha tényleg működik a Hue magic (ez meg majd kiderül)
Dodó
Ez most vagy szuper irónikus, vagy alaposan megkésett, vagy egyszerűen érthetetlen komment 😀
Awesome88
Vágyvezérelt gondolkodás
több mint 7 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Az első Redskinses éve óta szimpatikus RG III, ha van is fala, szerintem akár egy korrekt teljesítményt le tudna hozni. Főleg ha tényleg működik a Hue magic (ez meg majd kiderül)
Dodó
Ez most vagy szuper irónikus, vagy alaposan megkésett, vagy egyszerűen érthetetlen komment 😀
több mint 7 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Csak őt közben kivágták
Wyatt
Lehet, hogy tavaly óta piszkozatban volt a hsz.