NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 831 — Apu ökölbeszorított keze
trade for bears for 1/3 😊

több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Sztem ezt rohadt jól csinálták.
gabokocka
A Rosenhaus bizottság megvétózta a cserét... De viccen kívül nem is tudtam, hogy ezt így lehet az NFL-ben is
baggio
mert hát persze Bill mögött Bill áll, aki kitalálta hogyan segíthet régi tanítványán 😀
dande
Bőven benne van, hogy beletrafáltál. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 9 003 — WHO DAT!!!!
De ezt így most, hogy meg miért? nem is értem


több mint 7 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
el kellene tradelni Denverbe, talán a Siemian, Lynch duót megszoríthatná a training campben
az milyen gyönyörű történet lenne 😊

Szerkesztette: Cuchulain82
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 9 003 — WHO DAT!!!!
The #Browns are planning on cutting Brock Osweiler, source said. Of course, if someone will trade for him…


több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 462 — situational football
Sztem ezt rohadt jól csinálták.
gabokocka
A Rosenhaus bizottság megvétózta a cserét... De viccen kívül nem is tudtam, hogy ezt így lehet az NFL-ben is
baggio
Fenét lehet, Godell már agyal is rajta hogyan büntessek meg ezért is a Patst 😛 (mert hát persze Bill mögött Bill áll, aki kitalálta hogyan segíthet régi tanítványán 😀)
dande
és véletlen lenne, hogy BB még időben elcserélte a 4. körösét?? Wells report 2.0 incoming



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 129 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sztem ezt rohadt jól csinálták.
gabokocka
A Rosenhaus bizottság megvétózta a cserét... De viccen kívül nem is tudtam, hogy ezt így lehet az NFL-ben is
baggio
Fenét lehet, Godell már agyal is rajta hogyan büntessek meg ezért is a Patst 😛 (mert hát persze Bill mögött Bill áll, aki kitalálta hogyan segíthet régi tanítványán 😀)
több mint 7 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 003 — no es importante
Sztem ezt rohadt jól csinálták.
gabokocka
A Rosenhaus bizottság megvétózta a cserét... De viccen kívül nem is tudtam, hogy ezt így lehet az NFL-ben is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 785
Most kell megvenni Romot is hogy a Texans ne tudja és többet érjen az a 2. Kör
Turóczi Szabolcs
Majd adjuk érte azt a 2. körös picket 😀
több mint 7 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 737
Most kell megvenni Romot is hogy a Texans ne tudja és többet érjen az a 2. Kör
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 785
Valamilyen szinten szörnyű belegondolni, hogy most vagyunk a szezon csúcspontján.
több mint 7 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Köszi srácok, minden tiszta!
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
100+ milla cap space-el kb meg se kottyan ,de tényleg. Még lehet túl is kellett vna fizetni pár embert, h a minimum meglegyen. És akkor meg még jó is,h jött Oswi, jött pick, megy Oswi 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 785
Nagyot nőt a csapat a szememben! 2023 ban az összes első körös pick a tiétek lesz meg a második fele , és addigra az összes qb megfordul nálatok tehát az ő karrierjuknek vége is azzal, Brady is vissza vonul. Irány a SB
Turóczi Szabolcs
Oké, szia.
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Sztem ezt rohadt jól csinálták.
gabokocka
tradelni tudunk na 😀

több mint 7 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 737
Nagyot nőt a csapat a szememben! 2023 ban az összes első körös pick a tiétek lesz meg a második fele , és addigra az összes qb megfordul nálatok tehát az ő karrierjuknek vége is azzal, Brady is vissza vonul. Irány a SB
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Sztem ezt rohadt jól csinálták.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
én már csak azt sajnálom hogy Belichicknek ez nem jutott eszébe, ebből is látszik hogy van még mit tanulnia az öregnek 😊
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Srácok, egy kérdés. Miért érte ez meg a Texansnak? Miért nem dobták csak úgy szépen ki, hogy bocsi Tesó, ennyi volt, nézd meg milyen szép az alma meg a körte a piacon? Miért volt jobb a csere? Biztos valami anyagi dolog van a háttérben, amivel még nem vagyok tisztában, de mi az? 😊
kristóf17
Az idei roster bónusza volt garantálva. Csere esetén ennek megosztásáról a két csapat dönt. Idei 1. körért benyelte volna az egészet a Browns. 😀
Hírek szerint 10 milliót vállalt át a Browns.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Srácok, egy kérdés. Miért érte ez meg a Texansnak? Miért nem dobták csak úgy szépen ki, hogy bocsi Tesó, ennyi volt, nézd meg milyen szép az alma meg a körte a piacon? Miért volt jobb a csere? Biztos valami anyagi dolog van a háttérben, amivel még nem vagyok tisztában, de mi az? 😊
kristóf17
így nincs dead cap a Texansnak, átvettük az idei fizuját (16M).

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Mi lógna ki? Második körös picket adtak Osweiler mellé, hogy elvigyék, ennél jobban mi tud kilógni? Sztem még ma cutolják.
gabokocka
Nekem nagyon NBA stílusú lenne, de akár igazad is lehet .
tomi-tomi
Nem vágom a pontos szerződés részleteket, de miért ne adnánk neki egy TC-nyi esélyt. Semmit sem veszthetünk. Nagyon fos volt a Texansban, de hány irányító kapott 25. esélyt? Augusztusban is ki lehet vágni.
Joey Tribbiani
Mert lehet, hogy rohadtul nem számolnak vele, pusztán jól jött egy jövő évi második kör, amiért csak cap hitet kellett benyelni. Arra pedig lehetőség bőven van.
gabokocka
ezt értem, de még mindig jobb opció, mint RG mondjuk.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Srácok, egy kérdés. Miért érte ez meg a Texansnak? Miért nem dobták csak úgy szépen ki, hogy bocsi Tesó, ennyi volt, nézd meg milyen szép az alma meg a körte a piacon? Miért volt jobb a csere? Biztos valami anyagi dolog van a háttérben, amivel még nem vagyok tisztában, de mi az? 😊
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Azt írta fal QB kell mögé öööö nem biztos hogy ez a megoldás...... De komolyan ott van Cutler ott van Romo ott van Mccaron mindegyik jobb még Foles is de Hue csak hülye mágust akar játszani hogy Brocból is QBt farag.. Hihetelen
dande
Lófaszt fog ő faragni Brockból, nem irányítót.

Könyveljétek már el ennek a baromnak a bérét. Adjatok érte egy 2. kört!

Ne tévedjünk már meg, ha bármit láttak volna Brockban, nem kellett volna mellé küldeni egy komoly cetlit.
tomi-tomi
Cut lesz mindjárt.
zsutu
Nem lesz, mert akkor nagyon kilógna a lóláb. (Az lehet, hogy már áprilisban sajnálatos módon le fog sérülni.)
tomi-tomi
Mi lógna ki? Második körös picket adtak Osweiler mellé, hogy elvigyék, ennél jobban mi tud kilógni? Sztem még ma cutolják.
gabokocka
én már csak azon csodálkozom hogy még nem történt meg 😊
Cuchulain82
Még csak azért nem, mert nem érték utol telefonon 😀
zsutu
Mondjuk azt a 2 hívást azért csak felvenném 😀

"Heeey Brock. Its Hue Jackson, and man, it's truely an honor to say hello to you in the name of the Browns organization
-WoW! Just heard the news! Awesome, coach! Im ready for everything this year!"

5mins later...
"Heey Brock, you know how the league works...
-Cmon man!"

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Mi lógna ki? Második körös picket adtak Osweiler mellé, hogy elvigyék, ennél jobban mi tud kilógni? Sztem még ma cutolják.
gabokocka
Nekem nagyon NBA stílusú lenne, de akár igazad is lehet .
tomi-tomi
Nem vágom a pontos szerződés részleteket, de miért ne adnánk neki egy TC-nyi esélyt. Semmit sem veszthetünk. Nagyon fos volt a Texansban, de hány irányító kapott 25. esélyt? Augusztusban is ki lehet vágni.
Joey Tribbiani
Mert lehet, hogy rohadtul nem számolnak vele, pusztán jól jött egy jövő évi második kör, amiért csak cap hitet kellett benyelni. Arra pedig lehetőség bőven van.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 785


via trollnflhu