Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 310 — Lájkold a zsűrit!
Olyan pletyi van h 1/1-re kiválasszátok Garrettet, majd cseréltek a Jets-cel, feljöttök 1/12-ről 1/6-ra és ott húztok QB-t (ha minden igaz Trubiskyt).


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 592 — !SuPeR6BoWL!
Joey, melyik QB-ra írtad, hogy legjobban passzolna az AFC North-ba?
Soldados
Emlékeim szerint Kizert említette.
Bad 31
Igen, Kizer volt. Azóta tolt egy gyenge combinet, de megint kérdés mennyit is számít ez.

Félek a Trub 1/1 pletykáktól, de be kellett dobni még egy nevet, túl egyértelmű Garrett.
Joey Tribbiani
Ha a top10-ben nem megy ki QB, akkor szerintem a need sem fog elindulni, maximum az első kör végéig. Lassan 1/12 sem szeretnék irányítót. Kessler for president 😀
zsutu
Jimmy Garoppoló szinte ingyé van😝

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Basszus, én meg erről lemaradtam eddig 😀
 www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/leicester-alsobb-ligas-jatekos-erkezett-o-az-uj-vardy-2562159
Hátha a PL-ben megtalálja a számításait 😀

több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 785
Joey, melyik QB-ra írtad, hogy legjobban passzolna az AFC North-ba?
Soldados
Emlékeim szerint Kizert említette.
Bad 31
Igen, Kizer volt. Azóta tolt egy gyenge combinet, de megint kérdés mennyit is számít ez.

Félek a Trub 1/1 pletykáktól, de be kellett dobni még egy nevet, túl egyértelmű Garrett.
Joey Tribbiani
Ha a top10-ben nem megy ki QB, akkor szerintem a need sem fog elindulni, maximum az első kör végéig. Lassan 1/12 sem szeretnék irányítót. Kessler for president 😀
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Joey, melyik QB-ra írtad, hogy legjobban passzolna az AFC North-ba?
Soldados
Emlékeim szerint Kizert említette.
Bad 31
Igen, Kizer volt. Azóta tolt egy gyenge combinet, de megint kérdés mennyit is számít ez.

Félek a Trub 1/1 pletykáktól, de be kellett dobni még egy nevet, túl egyértelmű Garrett.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
Bad 31 Cleveland Browns 975 — Medvedisznóember
Joey, melyik QB-ra írtad, hogy legjobban passzolna az AFC North-ba?
Soldados
Emlékeim szerint Kizert említette.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Joey, melyik QB-ra írtad, hogy legjobban passzolna az AFC North-ba?

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
kevesebb mint 3 héttel a draft előtt a smokescreen nevű jelenség nem ritka 😊

több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 785
Szerintem a draft az 1/2 vel kezdődik idén annyira tuti Garrett.
Janek
Szerintem is. Ez az egész csak arra jó, hogy pár hiszékeny ember ingerküszöbét felindítva, kavarja a szart.
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 831 — Apu ökölbeszorított keze
Szerintem a draft az 1/2 vel kezdődik idén annyira tuti Garrett.

több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tru és Garrett között vaciláltok állítólag.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 785
 twitter.com/AdamSchefter/status/851968451417714689
Gogo
Csak a szokásos szarkavarás, vagy csak szimplán megint belőtt magának egy adagot.
több mint 7 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
 twitter.com/AdamSchefter/status/851968451417714689

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 677 — Csodabogár
Myles Garrett : “Az első naptól kezdve különbséget fogok jelenteni. Nem lesz velem baj, csak csinálom a játékokat és jó atmoszférát teremtek majd a csapatnál. Csak győzni és győzni fogok. Ha nem draftoltok engem az első választással, akkor folyamatosan büntetni fogom a csapatot a következő 10-12 évben. Minden alkalommal kiütöm majd az irányítótokat, elpusztítom az 1/1-est, akárki is legyen az.”
ozibozi
nem kell fenyegetni a Clevelendet szerintem, mert a Browns bünteti magát már 10-12 éve Garrett nélkül is...

több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Én megelégszem ha lenyugdíjazza Bigbent, és kikloffolja az olaszcsődört meg a vörhenyest! : D
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 129 — Így remélem megfelelek nektek.....
Aztán majd kap egy Joe Thomas karriert.. 😛(nem kívánom persze)
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Nyilvan nem az eszukert szeretjuk ezen jatekosokat. Egyik mondataval rogton agyonuti a masikat.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 16 742
Myles Garrett : “Az első naptól kezdve különbséget fogok jelenteni. Nem lesz velem baj, csak csinálom a játékokat és jó atmoszférát teremtek majd a csapatnál. Csak győzni és győzni fogok. Ha nem draftoltok engem az első választással, akkor folyamatosan büntetni fogom a csapatot a következő 10-12 évben. Minden alkalommal kiütöm majd az irányítótokat, elpusztítom az 1/1-est, akárki is legyen az.”
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Király Petya írt a mai MMQB-ba hosszabban DePostáról:  mmqb.si.com/mmqb/2017/04/03/cleveland-browns-paul-depodesta-nfl-draft-peter-king
empty taxi

ez alapján 1/1 Garrett 101%, és fetrade sem nagyon lesz.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 310 — Lájkold a zsűrit!
Király Petya írt a mai MMQB-ba hosszabban DePostáról:  mmqb.si.com/mmqb/2017/04/03/cleveland-browns-paul-depodesta-nfl-draft-peter-king


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Idén másodszor is rajtatok a sor a szurkolói MOCK draft játékon! Na lesz 2 non QB pick vagy jön a franchise új arca?

Link:
 docs.google.com/spreadsheets/d/13n6uiiOzULms9WRsBIPM08I5slfdxWHd9iqpW9BSy2E/edit?usp=sharing
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igen, van benne valami. De az ember csak remél...

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 310 — Lájkold a zsűrit!
Csak jojjon mar meg az esze 😀
Wyatt
A helyzet az h nincs neki, így nem tud megjönni 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Leginkabb sajat maga, amekkora csillamfaszlama. Felreertes ne essek, en imadom, bowlon draftoltam meg anno, El-ben is megszereztem, nalam jobban aligha szurkolnak neki. Csak jojjon mar meg az esze 😀

több mint 7 éve
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 715 — Big Dick Nick
 www.instagram.com/p/BSJZvvkgorg/?taken-by=flash

Egy jó Gordon jót tenne a ligának, leginkább a Browns-nak. (igen még mindig, nem mondtam le róla 😀)

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c