Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 7 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 787 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Bakker srácok, nagyon pofás az 1.nap. Idén is már jó lesz ez. Szerintem már idén foghatjátok a cicákat. Kemény csoport lesz ez 😊

" class="embed">
több mint 7 éve
Bad 31 Cleveland Browns 975 — Medvedisznóember
Tetszenek a pickek, bármennyire nem örülök, hogy hátra mentünk 1/12-ről, volt bennem egy kis félsz az 1/1-nél, hogy trade lesz, vagy amolyan Brownsosan nem Garrett húzzuk de ott megnyugodtam. Peppers upgrade a secondarybe, nekem egyből TJ Ward jutott eszembe róla, ahogy olvastam a prospect ismertetőjét passz ellen lehetnek gondjai, inkább ő is a boxban lesz hatékony, kicsit felemás érzéseim vannak ezzel a pickkel kapcsolatban azért. Njoku-ról nem olvastam sokat de célpontok kellenek az irányítónak, Barnidge-al és DeValve-val szerintem három tight end lesz a rosteren. Az idei offseason nekem eddig az egyik legösszeszedettebb volt amit a csapattól láttam az elmúlt valamivel több mint tíz évben, aktívak voltunk az FA időszakban, végre nem csak középszerű töltelék játékosok érkeztek, Pryort mondjuk én nem engedtem volna el! És a draft is eddig parádésan alakul, még ha az 1/12 beáldozása zavar is, a tavalyi évet egyértelműen teljesen beáldozta a moneyball, az alapok alól kezdtek el építkezni, de most látni a tudatos munkát és, hogy miért is csináltak ennyi picket meg cap spacet. Most már csak kezdeni kell valamit ezzel a sok fiatal játékossal, én bízom Hue-ban, és remélem, hogy az elkövetkező években látjuk majd a folyamatos fejlődést, már ránk férne, 2007 óta várunk megint egy igazán jó szezonra. Kíváncsi lennék még Osi-val mi lesz/mi van, van e neki még egyáltalán annyi önbizalma, meg akarata, hogy kimenjen a pályára, vagy teljesen kuka a srác. Sose volt szimpatikus, pár meccsre megkapta a nagy lóvét aztán azt hitte egyből hall of famer, most, hogy letört az arca talán kisebb mellénnyel hátha elmenedzserel egy csapatot, mindenesetre én nem vágnám ki, főleg, hogy Kessler mellett nincs senki, egy training campet simán megérdemelne. - Amúgy találkozott már bárkivel a csapattól, vagy járt Clevelandben, semmit nem olvastam erről?! -


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 592 — !SuPeR6BoWL!
Mintha a Browns nem a Browns lenne....

Ha ezek után sem indultok felfelé akkor sosem...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 677
Azt se felejtsük el, hogy jövőre szinte biztosan szabadügynök lesz Garoppolo, így akár a QB kérdés megoldható draft nélkül is. Egyébként Petermant elnézném nálatok az idei classból.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Fasza lesz ez, nekem tetszik, már akár idén lehet részsikereket elérni (csoport 2-3 hely), de jövőre az 5 pickkel az első két körben lehet menni, amerre akartok, ha QB kell akkor feltrade, ha nem akkor foltozni tovább a rostert.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 564 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Zseniális! Njoku!

És az is kiderült, h. Haslam tényleg nem szól bele <3
Joey Tribbiani
Nagyon jó embereket húztatok. Viszont egy QB kellene még hozzá. Kicsit ördög ügyvédjét játszom, mert én egyáltalán nem szenvedek QB fétisben, sztem előbb csapat és fal kell, aztán QB. Szóval fura, de 3 elsőkörös pick után (még ha jók is), nekem hiányérzetem van, ellenben Joey, aki eleinte végig QB-ért rimánkodott, most örül. 😊 Fura a világ, hogy változik meg minden 1-2 hónap alatt. (Ez rám ugyanúgy igaz ez esetben)
Soldados
Igen, én is meglepődtem, általában fordítva van és a draftra meggyőzöm magam, h. QB kell 😊 Most másképp volt, de tényleg érdemes megnézni a tavalyi meccseket, főleg a Dallas meccsig. Nem volt ez olyan kilátástalan, mint elsőre tűnt.

Tényleg ez az első draft, ahol nem kell magamat győzködni egyik pick jogosságáról sem.

QB jövőre kötelező, de két elsővel és három másodikkal mindenféle probléma nélkül fel lehet menni akár 1/1-re is.

BTW, ahogy Drip írja még bent van Kizer, vagy akár Davis Webb, akit a Senior Bowlon Hue edzett. Ne felejtsük el hol húzta a Raiders Carr-t. 😊 Sokkal inkább az előbbi két úriember, mint Trub, Mahomes v. Watson, ahol kihúzták őket.
Joey Tribbiani
Az 1/1-et megoldjátok önerőből trade nélkül 😀

több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Zseniális! Njoku!

És az is kiderült, h. Haslam tényleg nem szól bele <3
Joey Tribbiani
Nagyon jó embereket húztatok. Viszont egy QB kellene még hozzá. Kicsit ördög ügyvédjét játszom, mert én egyáltalán nem szenvedek QB fétisben, sztem előbb csapat és fal kell, aztán QB. Szóval fura, de 3 elsőkörös pick után (még ha jók is), nekem hiányérzetem van, ellenben Joey, aki eleinte végig QB-ért rimánkodott, most örül. 😊 Fura a világ, hogy változik meg minden 1-2 hónap alatt. (Ez rám ugyanúgy igaz ez esetben)
Soldados
Igen, én is meglepődtem, általában fordítva van és a draftra meggyőzöm magam, h. QB kell 😊 Most másképp volt, de tényleg érdemes megnézni a tavalyi meccseket, főleg a Dallas meccsig. Nem volt ez olyan kilátástalan, mint elsőre tűnt.

Tényleg ez az első draft, ahol nem kell magamat győzködni egyik pick jogosságáról sem.

QB jövőre kötelező, de két elsővel és három másodikkal mindenféle probléma nélkül fel lehet menni akár 1/1-re is.

BTW, ahogy Drip írja még bent van Kizer, vagy akár Davis Webb, akit a Senior Bowlon Hue edzett. Ne felejtsük el hol húzta a Raiders Carr-t. 😊 Sokkal inkább az előbbi két úriember, mint Trub, Mahomes v. Watson, ahol kihúzták őket.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Garrett, Pepper, Njoku azt a mindenit
Még azt se tartom kizártnak, hogy Kizerért kicsit fentebb jövünk.

(Williams biztos vigyorog mint a vadalma)

több mint 7 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Tökéletes, tudatos építkezés.
Örülök, hogy nem volt pressure, hogy QB-t kell húzni. Épüljön a csapat minnél több talenttel, jövőre van 2 első körötök meg 3 második, majd ott jön QB.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Zseniális! Njoku!

És az is kiderült, h. Haslam tényleg nem szól bele <3
Joey Tribbiani
Nagyon jó embereket húztatok. Viszont egy QB kellene még hozzá. Kicsit ördög ügyvédjét játszom, mert én egyáltalán nem szenvedek QB fétisben, sztem előbb csapat és fal kell, aztán QB. Szóval fura, de 3 elsőkörös pick után (még ha jók is), nekem hiányérzetem van, ellenben Joey, aki eleinte végig QB-ért rimánkodott, most örül. 😊 Fura a világ, hogy változik meg minden 1-2 hónap alatt. (Ez rám ugyanúgy igaz ez esetben)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Zseniális! Njoku!

És az is kiderült, h. Haslam tényleg nem szól bele <3

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ma is aktuális:
 twitter.com/LateRoundQB/status/839953636046286848/photo/1
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Yessssssss.

Williams védelmébe megjött a hybrid S/LB, a`la Barron.

Imádom ezt a picket.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Garrett no brainer.

Jövőre pedig megint két első körös, mert letradeltünk. Akkor idén nem jön QB, ez már a jövő évi feltrade előkészítése 😀

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 675 — Csodabogár
 twitter.com/MaryKayCabot/status/857691979181895681

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 831 — Apu ökölbeszorított keze
időarányosan talán a colts vezet?

több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Skacok legyünk optimisták!! tudom hogy a sikeres draft nem ismert fogalom felénk, de most muszáj!!
P@trik
 scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/18194200_10155400921049171_6308254805613248239_n.jpg?oh=e4f0808d61264247398e3583a8e22fb9&oe=598727F0
még hogy nem tudunk draftolni 😀

több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Felemás érzésekkel várom az estét, újabb év, amikor nem lehet egy kézen megszámolni a hiányposztokat és ismét egy draft, ahol a QB v. nem QB az egyik legfőbb kérdés… Enyhe deja vu, márcsak amiatt is, mert igencsak a 10 évvel ezelőtti börzére emlékeztetnek a történések. 2007-ben adott volt egy gyengécske, irányító nélküli keret, a drafton pedig ott várt egy, a posztján magasan kiemelkedő játékos és egy helyi QB prospect… Akkor az előbbi választottuk, de végül az utóbbit is sikerült megszerezni. Ugye Joe és Quinn, beszabehu.

Pár hónapja simán irányító párti voltam, viszont megnézve Trub mind a 13 meccsét, majd a saját találkozóinkat úgy gondolom hatalmas hiba lenne az 1/1-et rá ellőni. Kessler tényleg nem volt rossz, a screeneket és a rövidebb, 5-7 yardos passzokat ugyanolyan magabiztosan dobják (érdemes megnézni MT-t mondjuk az FSU ellen, majd után betenni Cody Miami és Skins elleni felvételét, nincs nagy különbség, főleg ha a college vs. NFL differenciát is bedobjuk az egyenletbe). Trubban persze ott a potenciál, viszont Garrett annyival jobb a posztján mindenki másnál + a nálunk rosteren tanyázóknál (sorry Ogbah), h. nem lehet bent hagyni. Félreértés ne essék, Kessler nem hosszú távú megoldás, de egy szezont le lehet vele húzni, hátha…

Joey: A szezon után együtt néztük Trub meccseit és csodálkoztunk, hogy lehet első körös, vagy legalábbis Watson és Kizer előtt. Azóta (talán a médiahypenak köszönhetően) lassan mindenki elhiszi, h. simán top10-es prospect. Mit gondolsz, hol mehet ki és egyáltalán szükségünk van-e rá?
Drip: Minden bizonnyal Ő lesz az első irányító akit draftolnak majd, amit 1-2 hónapja még erősen megkérdőjeleztem volna, de mára már én is elhittem és meggyőztem magam erről a tényről. Mindenféleképpen kell irányító. Itt-ott elmondtam, hogy hogy működhetne ez a Kessler-Osweiler duó: Ehhez az kéne, hogy a fal folyamatosan időt adjon nekik (papíron ez megvan oldva) a futásnak is javulni kell ezáltal (Duke kaphatna több labdát) és a WR sornak is átlagon felülinek kell lenni, ami most még talán az átlagos szintet se üti meg. Főleg ezaz utóbbi ami aggasztó hiszen tavaly tele lett tömve ez a poszt újoncokkal és senkinek sem sikerült meggyőznie nem csak engem de a többi szurkolót és szakértőt se. Persze ellehet gondolkozni azon, hogy a mostani pickekkel erősítjük ezt-azt de ettől független nem érezném azt, hogy megoldódtak a problémák. Huenak ez az év döntő fontosságú lesz, kétlem, hogy ilyen kérdőjelekkel akarja körül venni magát. Inkább az újonc QB. Trubiskyt szeretném én is, aki szerintem, bár most hatalmasat mondok, elbírná ezt a nagy terhet a vállán. Igazi vezér, testalkata megvan ahhoz, hogy bírja az ütközéseket, jó karereje van, olvassa a safetyket és a mély oldalvonal közeli labdái is pontosak. Ami ellene szól, az a rendszer ahonnan jön és az 1 év tapasztalat, de egyiket se fognám fel annyira nagy negatívumnak. Láttuk már, hogy 1 év kezdő tapasztalattal pl Cam Newton mire volt képes, ráadásul ez mindig meghagyja a nyitott ablakot a fejlődésre. Hosszú labdái inkonzisztensek és hamarabb kell majd reagálnia arra amit lát és akkor egy korrekt kezdőről beszélhetünk ami Clevelandben óriási szám lenne.

Az 1/1 sima ügy, tulképp ezután indul a buli, minden szóba jöhet, feltrade/letrade/stay put. A poszt is nagy kérdőjel, talán az LB-sor az egyetlen, ahol nincs égető need. A tavalyi szezon végigpörgetése után nálam a safety pozíció emelkedett ki, mint ordító hiányosság. A Poyer-Gipson csere abszolút nem vált be, Campbelltől pedig sokkal többet vártam, a sebessége és technikája sem üti meg a szintet.. Kell valaki hátulra, szerencsére idén kiváló a felhozatal.

Adams valszeg elkel korábban, Hookert viszont be lehetne húzni a 12. helyen. No de mi van, ha nem is Trub a feltrade tárgya, hanem Adams? Felmennél érte, vagy pont a fordítottja és 12-n is mást húznál, safety pedig jöhet a második körben?
Őszintén szólva én meglepődnék, ha Adamsért mennénk fel, ettől független az biztos, hogy brutál védelem lenne. Ezesetben viszont attól félnék, hogy Mahomes a QB target amitől a hideg ráz. Teszem azt maradunk 12.n akkor QB, viszont ha Trubisky kiment és valamilyen oknál fogva Hooker lejön akkor őt húznám be. Én egyébként is jobbnak tartom Adamsnél, de ez csak az én véleményem. Safetyt viszont a 2/1el is lehet hozni majd, ott az Obi Melifonwu, Budda Baker duóból választanék de a mostani helyzetek miatt, ha Jabrill Peppers még ott van, akkor kérdés nélkül jöhetne. Peppers-nek biztos tudnánk helyet találni ebbe a szedett-vedett alakulatba. Sorrend alapján Melifonwu elit méretekkel rendelkezik 4 év kezdő tapasztalat, bárhol képes a labdaszerzésre és ráadásul igazi downhil tackler. Amin javítania kell az az, hogy jobb szögekből kell majd támadnia a labdát, néha lemarad róla illetve a PA játékok csúnyán kifognak rajta, ettől független impact player lenne elsőnaptól a Brownsban. Baker egy gyors és heves safety, aki blitzeknél is veszélyes, ösztönei is átlag felettiek és az irányítót is jól kémleli. Nála talán a méretekkel lehetnek gondok, illetve magabiztosabban kell támadnia a futót. Bárki jön csak javulást hozhat.

Egy dolgot nem szeretnék látni, az pedig a letrade. Van elég pick idén és jövőre is, a keretbe pedig úgysem fér be minden évben 15 rookie. És bár DePodesta pár hete elmondta, sokkal inkább a pickgyűjtögetés, mintsem a feltrade híve, mondván minél több játékost választassz, annál nagyobb az esélye, h. beletrafálsz, egy idő után el kell kezdeni klasszisokat húzni – olyat pedig az első körben lehet legjobb eséllyel találni.

Van olyan QB akiért 2/1-ről felmennél az első végére, ahogy pár éve a Vikes (Teddy) v. tavaly a Broncos (Lynch) tette? Kikre figyeljünk a kör végén TE és CB posztokra?
Ez úgyis majd este dől el, hogy ki az aki elkezd majd csúszni. TE poszton Howarddal valószínűleg már nem kell majd számolni, David Njokuval (Kellen Winslow? ) viszont lehet. Ő érte még nem is lenne akkora balgaság feltradelni, elvégre még Howardnál is nagyobb potenciállal rendelkezik. Ugyebár méretéhez képest hihetetlen gyorsan mozog és ha kell még így is lehet rá pakolni izmot, és tipikusan az a TE lehet, aki elkapások után még rengeteg yardot tud majd hozni. CB-ért én nem biztos, hogy felmennék viszont, bőven lesz 2. 3. körben is olyan játékos, aki megfelel majd nekünk. Érdekességképen mondjuk egy Sydney Jones picknek nagyon örülnék sérülése ellenére, bár ez nem igazán illik bele a draft filozófiánkba. Ha mégis kéne mondanom CB-t akire körvégén érdemes figyelni az Kevin King és Tre’Davious White, de mint mondtam CB-ért nem jönnék fel.


A végére pedig két álomscenario, Drip behúzná Garrettet és felmenne Trubért, én behúznám Garrettet és jöjjön akkor már Adams is 1/5 környékén 😊

Go Browns

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 592 — !SuPeR6BoWL!
Piát bekészíteni és ha jó draft lesz azért kell bebaszni ha meg nem akkor azért 😁

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Valahogy elsikkadt, hogy ma már lehetett venni jegyeket a londoni Browns meccsre, van aki jön innen a topicból? Kitartó próbálkozásom eredménye 4 jegy lett, szóval én tuti ott leszek.

Bustmentes draftot mindenkinek!
Csiriba
próbáltam hármat venni, de csak egyet ajánlott fel a ticketmaster... még majd később viagogon próbálkozom, mindenképp megyek egybk.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Valahogy elsikkadt, hogy ma már lehetett venni jegyeket a londoni Browns meccsre, van aki jön innen a topicból? Kitartó próbálkozásom eredménye 4 jegy lett, szóval én tuti ott leszek.

Bustmentes draftot mindenkinek!
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Skacok legyünk optimisták!! tudom hogy a sikeres draft nem ismert fogalom felénk, de most muszáj!!

Szerkesztette: P@trik
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
 cdn0.vox-cdn.com/thumbor/HRWXpiAE7obfFduda73nMFI3DuI=/1000x0/filters:no_upscale()/cdn0.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/8418729/C_bTmxLWsAEkJyF.jpg

Minden készen... (az újabb bustokra?)

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
49-ers húzhat QB-t, nektek ott a Glennon, Jagsba QB?! hagyjuk már... 1/5 vagy 1/6ra bőven elég feljönni ha annyira akarjuk az adott QB-t.
P@trik
Pedig tökéletesen beleillene ebbe a mostani Bears vezetésbe, h megszerzik 15 miskáért Glennont és húznak mellé az első körben egy QB-t.
Asbee
Pontosan...
Tomcsik
Addig nem lenne gáz, ha valamelyik beválik, de ha egyik sem, az a kellemetlen
gabokocka
Az Pace és Foxi állásába kerül/kerülne 😊 Nem is tudom hogy drukkoljak-e ennek 😊 Mondjuk Pace eddigi draftjai legalább egész jók voltak, főleg a tavalyi. Reméljük nem most kezd el szarul húzni...

több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
49-ers húzhat QB-t, nektek ott a Glennon, Jagsba QB?! hagyjuk már... 1/5 vagy 1/6ra bőven elég feljönni ha annyira akarjuk az adott QB-t.
P@trik
Pedig tökéletesen beleillene ebbe a mostani Bears vezetésbe, h megszerzik 15 miskáért Glennont és húznak mellé az első körben egy QB-t.
Asbee
Pontosan...
Tomcsik
Addig nem lenne gáz, ha valamelyik beválik, de ha egyik sem, az a kellemetlen

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.