NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Tegnapi Mock game-be ilyet sikerült összehozni

1/2 Jared Goff, QB, (California)
2/32 Josh Doctson, WR, (TCU)
3/65 Carl Nassib, DE, Penn State
3/99 CJ Prosise, RB, (Notre Dame)
4/138 Tyler Matakevich, ILB, (Temple)
5/141 Cyrus Jones, CB, (Alabama)
5/172 Aaron Burbridge, WR, (Michigan State)
5/173 Austin Blythe, C, Iowa
6/176 Bryce Williams, TE East Carolina
7/223 Jordan Lucas, S, Penn State
Drip
Az OL mindenkepp hianyzik a 3. korben mindenkepp hoznek, inkabb mint futot. Szamomra Pasztor nem jelenti azt, hogy kordaban tudja tartan a nyajat.
Csiriba
Ha tudnád mekkora OL run volt!! Nassib volt akkor ott a boardom legelől tehát gondoltam majd tánna jöhet egy, de ha jól emlékszek Shonn Coleman-t már elvitték reachelni meg nem akartam.
Drip
a mostani ennyire jo OL ev lenne? Vagy mindenkinel kioregedtek a pufifankok? Remelem Moneyball rajta lesz a teman, hogy valami normalis draftunk legyen. Egyebkent olvastam rola egy cikket amiben el vannak ajulva a munkamodszereitol, hogy mennyire up-to-date, szinte ligaelso a legujabb ertekelesi technikakban es megkozelitesekben, hogy kit igazoljunk. Remelem bevalik majd a modszere.
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 22 023
Gordon sajnos messze van jelenleg a visszatéréstől, de úgy tűnik azért az nfl nem akarja mindenképpen, hogy újabb évet hagyjon ki. Az egész ligának érdeke lenne, hogy a barnáknál végre történjen valami pozitív is és nyilván Gordon játéka komoly médiafigyelmet volna most Cleveland-be. Kapott most egy újabb lehetőséget, de szerintem azonnal ki kell szedni abból a közegből ahol most van (foci jános). Aztán ha sikerül néhány tiszta hónapot produkálni, akkor ki tudja, lehet idén ismét láthatjuk focizni. Bár erre jelenleg sok sanszot nem látok. Mondanám amúgy, hogy kár lenne érte, de aki ennyi lehetőséggel nem tud élni, az bőven megérdemli a sorsát.
több mint 8 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU
 twitter.com/AlbertBreer/status/719997276475809792

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 16 768
Egyszerűen rosszkor született szegény, még 25-30 éve is simán HOF, SB győztes vagy bármi lehetett volna simán bármit is nyom ( nem füvecskét)

Kb 5-10+ év múlva pedig vlsz az orvosi mariska is legal lesz, ha már mindenütt máshol is az. Szóval ez a nagy szívás neki... 😊
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 684 — !SuPeR6BoWL!
Pedig esküszöm nem is szívtam... 😁
gordon
Dehogynem friss levegőt 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Pedig esküszöm nem is szívtam... 😁
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 030 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Tegnapi Mock game-be ilyet sikerült összehozni

1/2 Jared Goff, QB, (California)
2/32 Josh Doctson, WR, (TCU)
3/65 Carl Nassib, DE, Penn State
3/99 CJ Prosise, RB, (Notre Dame)
4/138 Tyler Matakevich, ILB, (Temple)
5/141 Cyrus Jones, CB, (Alabama)
5/172 Aaron Burbridge, WR, (Michigan State)
5/173 Austin Blythe, C, Iowa
6/176 Bryce Williams, TE East Carolina
7/223 Jordan Lucas, S, Penn State
Drip
Az OL mindenkepp hianyzik a 3. korben mindenkepp hoznek, inkabb mint futot. Szamomra Pasztor nem jelenti azt, hogy kordaban tudja tartan a nyajat.
Csiriba
Ha tudnád mekkora OL run volt!! Nassib volt akkor ott a boardom legelől tehát gondoltam majd tánna jöhet egy, de ha jól emlékszek Shonn Coleman-t már elvitték reachelni meg nem akartam.

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Lehet fájt valamije és a doki ezt írta fel neki... Hogy lehet vki ekkora baromállat?????
ThundersNFL
Azért bárki, aki szidja Gordont, ajánlom megnézésre és/vagy utánakeresésre pár videót (vagy írásos formát), ami akár a yt-n is elérhető, nevezetesen a játékosok hátteréről, honnan indultak, miért csinálják, amit. Mi, akiknek szerencsére nem kell tapasztalnunk olyan közeget, még TV-ből sem, amivel ők nap mint nap testközelből szembesülnek/tek, természetesen érthetetlen a srác cselekedete.
Ha azonban mögé nézünk a dolgoknak, megláthatjuk, hogy ez az egész nekik közel sem ennyire egyszerű.

Mindezt elmondva, mérhetetlenül sajnálom, hogy jó eséllyel nem láthatjuk többet a pályán, mert a pár szezon alatt egyik kedvencemmé nőtte ki magát. Csak csípi a szemem mindig, amikor illyen könnyű ítélkezéseket olvasok bárkiről, többségében az NFL-ben természetesen.
nfl_lover
De, ez pont ennyire egyszerű.
Egy _FELNŐTT_ embernek igenis tudnia, éreznie kell, mit szabad és mit nem. Igenis nemet kell tudnia mondani, akár a környezetének, akár más tényezőnek. Olyan nincs, hogy neki nem volt más választása.

Egy agyilag, gondolkodásában normális ember nem fog gyilkolni azért, mert a régi bandája azt kéri, vagy mert ilyen-olyan problémái akadnak.

A hülyegyerek az elmúlt öt évben körülbelül nyolcszor bukott le fűvel. Nagyon jól tudja, hogy tehet bármit, a liga ott lesz a seggében, minden lépését figyelni fogja – és én nem hiszem, hogy olyan elképesztően nehéz dolog megállni, hogy ne szívjon és ne keveredjen zűrbe azért se.

Az ember csak magáért felel, ha ezt valaki nem képes felfogni, az pont oda jut, ahová Gordon, pedig a gyökér egy szezon alatt megmutatta, hogy a legjobbak között lenne, ráadásul még ennyi eltiltás után is csak annyi lett volna a dolga, hogy kibírja szerződésének utolsó évét, villant a pályán, aztán valamelyik hülye csapat hozzávágott volna 15 millió garantáltat, alsó hangon, annyival meg már szarhat is bele mindenbe, mert egy életre is kihúzhatja kb.

De nem, Gordonnak pontosan annyi esze volt, hogy hónapokkal a büntetés eltörlésének kérvényezése előtt, pont, amikor tudja, hogy a liga hamarosan rá fog figyelni, lespanol azzal a gyerekkel, aki két év alatt sikeresen elérte, hogy minden csapatot kirázzon tőle a hideg. És ők együtt laknak ám, tehát éjjel-nappal hatással volt egyik a másikra.

Nem az, hogy a hülye Gordonnak lett volna annyi esze, mint a menthetetlennek kikiáltott Mathieu-nek, aki legalább egy Petersont fogadott úgymond mentorává, aki a seggén tud maradni – nem is véletlen, hogy Mathieu-nél nem hallunk balhéról (sosem hittem volna egyébként, hogy ilyet fogok írni arról a majomról, de az egyik legjobb lett a posztján, ilyen rövid idő alatt).

Persze, lehet jönni ezzel a „de nehéz az élet” a gettóban című dologgal, ez egy örök kifogás lehet azok számára, akik próbálnak rációt találni az ilyenekben.

Szerintem viszont nem véletlen, hogy pont az ilyen csökött agyúak buknak meg mindenben, akik egy havernak sem tudnak nemet mondani, és felnőttként viselkedni… Richardson is siránkozhat, hogy elbaszta a karrierjét, mert ebben a ratyi NFL-ben bezzeg hónapokig semmit sem kell csinálni, így jobb dolga nincs, mint a hülye pajtásainak elosztogatni puszira a milliókat, csak ez igazából nevetséges.

Aki ennyire kuka, az nem is érdemli meg, hogy valamire vigye, emberünk a saját sorsát pecsételi meg évről évre.

És ja, én is elhittem, hogy a nagy megbánás mögött ezúttal tényleg van valami, Gordon végre felnőtt, de hát… Amerika pedig ilyen, lehettél sztár, egy pillanat alatt lehúznak a WC-n, ha úgy van, akkor meg baszhatod.

több mint 8 éve
nfl_lover 912
Talán még nincs veszve minden:

 twitter.com/AdamSchefter/status/719874136928100352
pbalazs
Nem is ezzel van a baj, hanem ha ennyire és eddig nem tudta letenni az anyagot, akkor valszeg nem is fogja tudni. A másik meg, hogyha Goodell épp megint példastatuálós kedvében van, akkor megint kinéz egy év.
több mint 8 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU
Talán még nincs veszve minden:

 twitter.com/AdamSchefter/status/719874136928100352

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Tegnapi Mock game-be ilyet sikerült összehozni

1/2 Jared Goff, QB, (California)
2/32 Josh Doctson, WR, (TCU)
3/65 Carl Nassib, DE, Penn State
3/99 CJ Prosise, RB, (Notre Dame)
4/138 Tyler Matakevich, ILB, (Temple)
5/141 Cyrus Jones, CB, (Alabama)
5/172 Aaron Burbridge, WR, (Michigan State)
5/173 Austin Blythe, C, Iowa
6/176 Bryce Williams, TE East Carolina
7/223 Jordan Lucas, S, Penn State
Drip
Az OL mindenkepp hianyzik a 3. korben mindenkepp hoznek, inkabb mint futot. Szamomra Pasztor nem jelenti azt, hogy kordaban tudja tartan a nyajat.
több mint 8 éve
nfl_lover 912
Lehet fájt valamije és a doki ezt írta fel neki... Hogy lehet vki ekkora baromállat?????
ThundersNFL
Azért bárki, aki szidja Gordont, ajánlom megnézésre és/vagy utánakeresésre pár videót (vagy írásos formát), ami akár a yt-n is elérhető, nevezetesen a játékosok hátteréről, honnan indultak, miért csinálják, amit. Mi, akiknek szerencsére nem kell tapasztalnunk olyan közeget, még TV-ből sem, amivel ők nap mint nap testközelből szembesülnek/tek, természetesen érthetetlen a srác cselekedete.
Ha azonban mögé nézünk a dolgoknak, megláthatjuk, hogy ez az egész nekik közel sem ennyire egyszerű.

Mindezt elmondva, mérhetetlenül sajnálom, hogy jó eséllyel nem láthatjuk többet a pályán, mert a pár szezon alatt egyik kedvencemmé nőtte ki magát. Csak csípi a szemem mindig, amikor illyen könnyű ítélkezéseket olvasok bárkiről, többségében az NFL-ben természetesen.

Szerkesztette: nfl_lover
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 593 — Invisible man
Blackmonrol is behireszteltek hogy megjavult meg elvono meg minden/... 😀
ano92
Mondjuk Blackmont a játék sem érdekelte, neki nem volt plusz motiváció, hogy visszatérjen.
Disznóvá hízott, elvan ő a pályán kívül.

Gordon ellenben hónapok óta nyomta a rizsát füvet, hogy megjavult de így is elkap bármit és majd jól megmutatja.
Stez


Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem tudom mennyire hiteles, de ESPN-en írták a minap, hogy Manziel azt nyilatkozta, hogy LA-ben lakik éppen VonMillerrel együtt. Aztán különböző híradások megcáfolták ezt és azt állították,hogy Gordonnal lakik egy lakásban. Azt is mondta még amúgy Manziel, hogy szerinte a csapatoknak nincs bajuk azzal, hogy heti kb 4 alkalommal jár bulizni.

Amikorolvastam ezt a cikket, egyértelművé vált, hogy jönni fog valami ilyen hír.
undisputedly
Miért hír az, hogy kivel lakik Janika?
Amadeus91
Gondolom a példás magaviseletenek athagyomanyozasatol félnek.
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Blackmonrol is behireszteltek hogy megjavult meg elvono meg minden/... 😀
ano92
Mondjuk Blackmont a játék sem érdekelte, neki nem volt plusz motiváció, hogy visszatérjen.
Disznóvá hízott, elvan ő a pályán kívül.

Gordon ellenben hónapok óta nyomta a rizsát, hogy megjavult és majd jól megmutatja.

több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 22 023
Tegnapi Mock game-be ilyet sikerült összehozni

1/2 Jared Goff, QB, (California)
2/32 Josh Doctson, WR, (TCU)
3/65 Carl Nassib, DE, Penn State
3/99 CJ Prosise, RB, (Notre Dame)
4/138 Tyler Matakevich, ILB, (Temple)
5/141 Cyrus Jones, CB, (Alabama)
5/172 Aaron Burbridge, WR, (Michigan State)
5/173 Austin Blythe, C, Iowa
6/176 Bryce Williams, TE East Carolina
7/223 Jordan Lucas, S, Penn State
Drip
van köztük alkoholista, kábszeres, asszonyverő vagy valami egyéb érdekesség, esetleg ezek tetszőleges kombinációja? 😊
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Nem tudom mennyire hiteles, de ESPN-en írták a minap, hogy Manziel azt nyilatkozta, hogy LA-ben lakik éppen VonMillerrel együtt. Aztán különböző híradások megcáfolták ezt és azt állították,hogy Gordonnal lakik egy lakásban. Azt is mondta még amúgy Manziel, hogy szerinte a csapatoknak nincs bajuk azzal, hogy heti kb 4 alkalommal jár bulizni.

Amikorolvastam ezt a cikket, egyértelművé vált, hogy jönni fog valami ilyen hír.
undisputedly
Miért hír az, hogy kivel lakik Janika?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 030 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Tegnapi Mock game-be ilyet sikerült összehozni

1/2 Jared Goff, QB, (California)
2/32 Josh Doctson, WR, (TCU)
3/65 Carl Nassib, DE, Penn State
3/99 CJ Prosise, RB, (Notre Dame)
4/138 Tyler Matakevich, ILB, (Temple)
5/141 Cyrus Jones, CB, (Alabama)
5/172 Aaron Burbridge, WR, (Michigan State)
5/173 Austin Blythe, C, Iowa
6/176 Bryce Williams, TE East Carolina
7/223 Jordan Lucas, S, Penn State

több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem tudom mennyire hiteles, de ESPN-en írták a minap, hogy Manziel azt nyilatkozta, hogy LA-ben lakik éppen VonMillerrel együtt. Aztán különböző híradások megcáfolták ezt és azt állították,hogy Gordonnal lakik egy lakásban. Azt is mondta még amúgy Manziel, hogy szerinte a csapatoknak nincs bajuk azzal, hogy heti kb 4 alkalommal jár bulizni.

Amikorolvastam ezt a cikket, egyértelművé vált, hogy jönni fog valami ilyen hír.
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Blackmonrol is behireszteltek hogy megjavult meg elvono meg minden/... 😀

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Valaki tényleg bízott abban, h. fél tucat bukó után majd most összeszedi magát? 😊 Amikor elkezdtek megjelenni a Johhnyval bulizós képek már lehetetett sejteni, h. valami gebasz lesz hamarosan.
Joey Tribbiani
😀😀😀 Kinti fórumokon pedig, hogy ajnározták, hogy na most aztán kurva jó mintagyerek lesz 😀😀😀
nem ütött szíven a hír
Drip
Az is.
Pozitív drogmintagyerek.
De egyébként tudtommal még nem hivatalos, hogy megbukott a teszten, csak hát olyasmit rebesgetnek, hogy fel volt higítva a mintája.

több mint 8 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Engem viszont igen, bírtam mind a két palit.

Főleg Gordon hihetetlen 100. esély király volt az NFL-be míg azért ez Manzielnél nem lett volna biztos és erre ekkora ökör barom legyen, hihetetlen komolyan.Két ilyen spangli császárt.....

Az az iszonyatosan bántó, hogy Gordonnak, ha a takarító nő meg a szertáros dobál felváltva, akkor is over 1,000 yard lett volna.
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 030 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Valaki tényleg bízott abban, h. fél tucat bukó után majd most összeszedi magát? 😊 Amikor elkezdtek megjelenni a Johhnyval bulizós képek már lehetetett sejteni, h. valami gebasz lesz hamarosan.
Joey Tribbiani
😀😀😀 Kinti fórumokon pedig, hogy ajnározták, hogy na most aztán kurva jó mintagyerek lesz 😀😀😀
nem ütött szíven a hír

több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Ugy latszik a sors elrendez mindenkit, (meg a sajat hulyesege) es igy legalabb a csapat tobbi resze nyugodtan koncentralhat a szezonra. Semmi szuksegunk arra, hogy ezek a csontvazak menet kozben doljenek ki a szekrenybol.
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 593 — Invisible man
Bakker én rendesen sajnálom a Brownst. Van még ennél lejjebb?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.