NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ez most a Moneyball taktika, vagy csak megkérdezték a játékosokat ki akar maradni ?😀
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 030 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Ifo elküldve 😕

7. körösért meg lehetett próbálni, sajnálom, h. ennyire rossz a térde.
Joey Tribbiani
Whitner ment utánna
Drip
Whitner be is rágott, h. miért nem az FA kezdetekor küldtük el... Érhető, de tavalyi játéka után meglepne, ha nagy piaca lenne 😛

Campbell-Poyer safety sor?
Joey Tribbiani
Valaki úgyis összekapkodja. Ifot én is sajnálom amúgy, szurkolok neki

Durva ja, ha így megyünk neki a szezonnak, de legalább megint lett téma szolgáltatva mock draftokhoz😀 Ramsey tuti sokat fog szerepelni ezekben ... 😒

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Gyöngyszem komment az egyik oldalon..."Cleveland should release the Browns" 😀
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 019 — Believelander
Ifo elküldve 😕

7. körösért meg lehetett próbálni, sajnálom, h. ennyire rossz a térde.
Joey Tribbiani
Whitner ment utánna
Drip
Whitner be is rágott, h. miért nem az FA kezdetekor küldtük el... Érhető, de tavalyi játéka után meglepne, ha nagy piaca lenne 😛

Campbell-Poyer safety sor?

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 030 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Ifo elküldve 😕

7. körösért meg lehetett próbálni, sajnálom, h. ennyire rossz a térde.
Joey Tribbiani
Whitner ment utánna

több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 019 — Believelander
Ifo elküldve 😕

7. körösért meg lehetett próbálni, sajnálom, h. ennyire rossz a térde.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Szokásos draft tracker; sajnos az egy v. kétévente esedékes rezsimváltás miatt megint a sötétben tapogatózunk, h. mennyit is jelent egy találkozó/privát workout/etc.. Az mindenesetre jó jel, h. már 5 elkapó utazott Bereaba, ilyen vizitből ugye max. 30 lehet és talán ezek a leginkább beszédes meetingek, főleg a középső és hátsó körös prospecteket illetően.

 www.dawgsbynature.com/2016/4/1/11345388/tracking-the-cleveland-browns-2016-nfl-draft-interests
Joey Tribbiani
Látszik, hogy próbálnak minden eshetőségre felkészülni, az előttünk választó/választók függvényében. Ezek szerint qb-t vagy elöl húzunk vagy nagyon hátul 2. pickünk valszeg WR lesz és utána OL majd defense építgetés. Érdekes a Joey Bosa, vagy Myles Jack érdeklődésünk, akik mindketten jó játékosok de esélyünk sincs megszerezni őket, mert egyik se fog lecsúszni hozzánk.
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 019 — Believelander
Szokásos draft tracker; sajnos az egy v. kétévente esedékes rezsimváltás miatt megint a sötétben tapogatózunk, h. mennyit is jelent egy találkozó/privát workout/etc.. Az mindenesetre jó jel, h. már 5 elkapó utazott Bereaba, ilyen vizitből ugye max. 30 lehet és talán ezek a leginkább beszédes meetingek, főleg a középső és hátsó körös prospecteket illetően.

 www.dawgsbynature.com/2016/4/1/11345388/tracking-the-cleveland-browns-2016-nfl-draft-interests

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 019 — Believelander
Vegre egy edzo aki erti mirol is szol ez a liga.

“Everything we do is about the quarterback.”Hue
 www.clevelandbrowns.com/news/article-5/Hue-Jackson-Everything-we-do-is-about-the-quarterback/c29841f7-cd8b-4419-b938-cf554f3c80de

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Ezt a csatornát ismeritek? Vannak kemény dolgok 😀
 www.youtube.com/watch?v=sZcf-O49rHg
Höri
Mike Polk!!!
 www.youtube.com/watch?v=tRBDMMVctu8
Legalább neki elég jól megy mostanság, ha már szeretett Brownsának nem. 😊
iktriad
Ezt a rágalmazást kikérem magamnak! Hogy-hogy nem megy jól a Brownsnak?!?!?! Hetek óta ki sem kaptunk. Ezt szeretem az off seasonben 😀
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 486 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezt a csatornát ismeritek? Vannak kemény dolgok 😀
 www.youtube.com/watch?v=sZcf-O49rHg
Höri
Mike Polk!!!
 www.youtube.com/watch?v=tRBDMMVctu8
Legalább neki elég jól megy mostanság, ha már szeretett Brownsának nem. 😊
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ezt a csatornát ismeritek? Vannak kemény dolgok 😀
 www.youtube.com/watch?v=sZcf-O49rHg

több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 019 — Believelander
Lehet, hogy a kisebbséghez tartozom, de én hiszek benne, hogy ez már végre elég lecke volt ennek a lükének (és elég lecke lesz a mi Bryant-ünknek is, aki előtt ott lehetett volna Gordon példája, de hát nem az eszéért szeretjük), de ha nem akkor az ember tényleg legyint egyet, mert aki így veszni hagyja ezt a hatalmas tehetséget, az menjen a büdös francba 😊
Klaci79
Az a baj, h. ezt mondtuk a 10 meccses eltiltas utan is, aztan par het eleg volt ahhoz, h. ujra megszegje a szabalyokat. Ha ezt az evet kihuzza balhe nelkul, akkor talan el lehet kezdeni bizakodni.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 22 023
valami mintha hiányozna előle, nem is tudom..talán az OL?
petey
Thomas-Bitonio-Erving-Greco-Pasztor jelenleg. Ez az ötös még mindig bőven megüti a ligaátlagot, játszott már újonc QB gyengébb fal előtt is. Csere nincs, az tény, de a dratról lehet dolgozni a problémán.

Nagyobb probléma, h. kinek dobál majd a QB, ott Barnidge mellett tényleg nincs opció.
Joey Tribbiani
Gordon?
Bazzani
RG-nál is nagyobb lutri... hatalmas bónusz lenne, de egyelőre ennyi. 1 cigi és újabb év kihagyás, erre nem lehet építeni.
Joey Tribbiani
Lehet, hogy a kisebbséghez tartozom, de én hiszek benne, hogy ez már végre elég lecke volt ennek a lükének (és elég lecke lesz a mi Bryant-ünknek is, aki előtt ott lehetett volna Gordon példája, de hát nem az eszéért szeretjük), de ha nem akkor az ember tényleg legyint egyet, mert aki így veszni hagyja ezt a hatalmas tehetséget, az menjen a büdös francba 😊
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Túl van sztem beszélve a téma, szerencsére alig 1 hónap és kiderül. Csiribának jó lenne amúgy, ha nem QB-t húznánk, mert akkor tuti elérhető lenne a top2 közül valaki a 9ersnek 😛
Joey Tribbiani
Szamomra mindket csapat egyforman kedves, mindkettot ugyanolyan figyelemmel kovetem, es valoban, ezen a drafton akarmit is valsztunk mi ugyis fog jutni valami nekunk is 😀
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 690 — Csodabogár
Túl van sztem beszélve a téma, szerencsére alig 1 hónap és kiderül. Csiribának jó lenne amúgy, ha nem QB-t húznánk, mert akkor tuti elérhető lenne a top2 közül valaki a 9ersnek 😛

Joey Tribbiani
kicsit túl nagy a hájp itt Goff/wentz miatt nem? 😀 személy szerint egy erősebb QB classban Goff/Wentz nem is lenne első körös. amúgy én nem pattintanék eret ha kimenne mindkettő, mivel mi 7-re is tudnánk húzni impact játékost.

én mint írtam Tunsilt tartanám logikus lépésnek, mivel egy franchise OT alapja a rebuildnek. mögötte meg RG3 is el tudna karcolni.
a Boys is draftról építette fel a falat, és hát nem lett rossz fogalmazzunk úgy. 😊

több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 019 — Believelander
valami mintha hiányozna előle, nem is tudom..talán az OL?
petey
Thomas-Bitonio-Erving-Greco-Pasztor jelenleg. Ez az ötös még mindig bőven megüti a ligaátlagot, játszott már újonc QB gyengébb fal előtt is. Csere nincs, az tény, de a dratról lehet dolgozni a problémán.

Nagyobb probléma, h. kinek dobál majd a QB, ott Barnidge mellett tényleg nincs opció.
Joey Tribbiani
Gordon?
Bazzani
RG-nál is nagyobb lutri... hatalmas bónusz lenne, de egyelőre ennyi. 1 cigi és újabb év kihagyás, erre nem lehet építeni.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 019 — Believelander
Túl van sztem beszélve a téma, szerencsére alig 1 hónap és kiderül. Csiribának jó lenne amúgy, ha nem QB-t húznánk, mert akkor tuti elérhető lenne a top2 közül valaki a 9ersnek 😛

Én nem bízom RG-ben, túl könnyen jött, gyanúsan nulla volt iránta az érdeklődés. Fejben és fizikailag is szét van esve. Bejöhet persze, de emiatt kihagyni egy potenciális FR QB-t? És nem a class 3./4. irányítóját, hanem a legjobbat...
Az ilyen letrade, RT, RB gondolatoktól meg továbbra is forog a gyomrom, kis túlzással ezt csináljuk mióta követem a dolgot, ahelyett, h. az egyértelműt lépnénk néha. Sanchez-letrade, Julio-letrade, futó 1/3-ra, a két fal folyamatos építése, merthogy ott dőlnek el a meccsek közben meg a WR és TE-posztok teljes ignorálása...

30 nap 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nagyon szurkolok RG III-nak, az "álomforgatókönyv", hogy Gordon visszatérhet, és talán egymásnak is segítve túllépnek mindketten karrierjük eddigi részén, és tolnak egy egy király szezont. Nagyon jót tenne az NFL-nek és Clevelandnek is, ha a Browns felerősödne (nem is PO, de egy 8-8as szezon). Szvsz így hogy ment Mack és Schwarz is, imádkozni kell, hogy Tunsil csússzon, ha meg ő az 1/1, akkor inkább letrade. Esetleg Ramsey (bár nekem nem füllik a fogam top5ben a DB húzáshoz). Ha már jött RG III, akkor 2/1en hoznám Lynch-et ha lecsúszik, vagy 3.körben Cook. Full egyetértek Amadeussal, ha RG III egészséges tud maradni, akkor sokkal jobb QB lehet, mint az idei top prospectek (sztem). Aztán lehet már egy sima kitámasztásnál szétszakad a térde, láttuk szegény Palmernek mennyi kellett hozzá :S
Mindenesetre szurkolok a két ex baylorinak meg nektek is 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hát szerintem RG3 esetében a legnagyobb upside, hogy nem lesz vészesen rossz.
Viszont Wentz két-három éven belül beérhet a jobb napjain látott Flacco szintre.
Kezdjen Wentz első héttől, jöjjenek ki a hibái (ala Bortles) aztán a következő nyártól elvárásokat is lehet majd támasztani.

több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
A nagy vízen túl egy kicsit néha máshogy gondolkodnak mint mi:
 www.nfl.com/videos/nfl-draft/0ap3000000648547/Draft-War-Room-Browns
érdekes felvetések...
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Nehezen tudnám elképzelni, hogy ne QB érkezzen első körbe. Komoly lehetőség lenne, mert egyrészt ha RG III beválik és egészséges tud maradni (amennyire kell) akkor is jól jár a Browns, de ha nem egészséges vagy sokat hibázik akkor is ott lehet a class legjobb(-nak tartott) QB-ja. Ráadásul előbbi esetben 1-2 év tanulás után is ott a bevethető újonc, de ha RG annyira belejön, akkor egy jó trade keretében komoly érték lehet még néhány csapat számára akit idén kiválasztanak.
Úgyhogy nem hiszem, hogy szóba jöhet bármi más mint QB. Ami mondjuk az esetleges RB draftot illeti, bár Elliot tényleg nagy választás lehet, azért nem hiszem, hogy valós lehetőség 1/2-re. Viszont mondjuk 2/1-re Henry igencsak jó választásnak tűnik.
Klaci79
Az 1/2es QB vagy annyira jó, hogy kiszorítja a kezdőnek szánt Griffint (lásd a Wilson vs Flynn dolog) vagy mehet a levesbe kb, ha ez sem sikerül neki akkor nem lesz valami nagy trade értéke pláne nem 2-3 év padozás után. Persze lehet egy Kaepernick féle szerencsés (és rövidtávú) csoda ami sérülés utáni becseréléssel jött, de ezt nagyon nem tartom valószínűnek.
1/2-n nem cserének hozol játékost.
Bazzani
ezért lenne Tunsil no brainer. egy brutál OL jó futójátékkal el tud maszkolni egy gyengébb QB-t is. ugye a lövészárokban dőlnek el a csaták.
petey
Arról nem beszélve, hogy egy egészséges RG3-ben nagyobb az upside, mint az idei qb classban együtt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 690 — Csodabogár
Nehezen tudnám elképzelni, hogy ne QB érkezzen első körbe. Komoly lehetőség lenne, mert egyrészt ha RG III beválik és egészséges tud maradni (amennyire kell) akkor is jól jár a Browns, de ha nem egészséges vagy sokat hibázik akkor is ott lehet a class legjobb(-nak tartott) QB-ja. Ráadásul előbbi esetben 1-2 év tanulás után is ott a bevethető újonc, de ha RG annyira belejön, akkor egy jó trade keretében komoly érték lehet még néhány csapat számára akit idén kiválasztanak.
Úgyhogy nem hiszem, hogy szóba jöhet bármi más mint QB. Ami mondjuk az esetleges RB draftot illeti, bár Elliot tényleg nagy választás lehet, azért nem hiszem, hogy valós lehetőség 1/2-re. Viszont mondjuk 2/1-re Henry igencsak jó választásnak tűnik.
Klaci79
Az 1/2es QB vagy annyira jó, hogy kiszorítja a kezdőnek szánt Griffint (lásd a Wilson vs Flynn dolog) vagy mehet a levesbe kb, ha ez sem sikerül neki akkor nem lesz valami nagy trade értéke pláne nem 2-3 év padozás után. Persze lehet egy Kaepernick féle szerencsés (és rövidtávú) csoda ami sérülés utáni becseréléssel jött, de ezt nagyon nem tartom valószínűnek.
1/2-n nem cserének hozol játékost.
Bazzani
ezért lenne Tunsil no brainer. egy brutál OL jó futójátékkal el tud maszkolni egy gyengébb QB-t is. ugye a lövészárokban dőlnek el a csaták.

több mint 8 éve
Bad 31 Cleveland Browns 975 — Medvedisznóember
Nehezen tudnám elképzelni, hogy ne QB érkezzen első körbe. Komoly lehetőség lenne, mert egyrészt ha RG III beválik és egészséges tud maradni (amennyire kell) akkor is jól jár a Browns, de ha nem egészséges vagy sokat hibázik akkor is ott lehet a class legjobb(-nak tartott) QB-ja. Ráadásul előbbi esetben 1-2 év tanulás után is ott a bevethető újonc, de ha RG annyira belejön, akkor egy jó trade keretében komoly érték lehet még néhány csapat számára akit idén kiválasztanak.
Úgyhogy nem hiszem, hogy szóba jöhet bármi más mint QB. Ami mondjuk az esetleges RB draftot illeti, bár Elliot tényleg nagy választás lehet, azért nem hiszem, hogy valós lehetőség 1/2-re. Viszont mondjuk 2/1-re Henry igencsak jó választásnak tűnik.
Klaci79
Az 1/2es QB vagy annyira jó, hogy kiszorítja a kezdőnek szánt Griffint (lásd a Wilson vs Flynn dolog) vagy mehet a levesbe kb, ha ez sem sikerül neki akkor nem lesz valami nagy trade értéke pláne nem 2-3 év padozás után. Persze lehet egy Kaepernick féle szerencsés (és rövidtávú) csoda ami sérülés utáni becseréléssel jött, de ezt nagyon nem tartom valószínűnek.
1/2-n nem cserének hozol játékost.
Bazzani
De az sincs kőbe vésve, hogy azonnal kezdenie kell azért mert 1/2-re jött, azért most valljuk be, virtuálisan tegye fel a kezét az aki arra szavaz, hogy RGIII másodvirágzásba kezd és a franchise irányítója lesz Clevelandben, szerintem nem sokan teszik fel 😊 DE ha így is lenne, hát tudod mit, akkor az legyen a legfájóbb dolog a csapatnál, hogy mit kezdjünk két év múlva az 1/2-es irányítónkkal!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 22 023
Nehezen tudnám elképzelni, hogy ne QB érkezzen első körbe. Komoly lehetőség lenne, mert egyrészt ha RG III beválik és egészséges tud maradni (amennyire kell) akkor is jól jár a Browns, de ha nem egészséges vagy sokat hibázik akkor is ott lehet a class legjobb(-nak tartott) QB-ja. Ráadásul előbbi esetben 1-2 év tanulás után is ott a bevethető újonc, de ha RG annyira belejön, akkor egy jó trade keretében komoly érték lehet még néhány csapat számára akit idén kiválasztanak.
Úgyhogy nem hiszem, hogy szóba jöhet bármi más mint QB. Ami mondjuk az esetleges RB draftot illeti, bár Elliot tényleg nagy választás lehet, azért nem hiszem, hogy valós lehetőség 1/2-re. Viszont mondjuk 2/1-re Henry igencsak jó választásnak tűnik.
Klaci79
Az 1/2es QB vagy annyira jó, hogy kiszorítja a kezdőnek szánt Griffint (lásd a Wilson vs Flynn dolog) vagy mehet a levesbe kb, ha ez sem sikerül neki akkor nem lesz valami nagy trade értéke pláne nem 2-3 év padozás után. Persze lehet egy Kaepernick féle szerencsés (és rövidtávú) csoda ami sérülés utáni becseréléssel jött, de ezt nagyon nem tartom valószínűnek.
1/2-n nem cserének hozol játékost.
Bazzani
Ebben én nem lennék ennyire biztos. Szerintem ez most nagy esély lehet a Browns-nak. Persze nincs az kőbe vésve, hogy egy újonc 1/2-es QB ne lenne már rögtön jobb, mint RG, de egy sérülékeny QB mögött ott lehet egy lényegében azonnal bevethető csere, aki vagy kiszorítja egy idő elteltével őt vagy elcserélik. Aztán lehet persze, hogy az általad említett Wilson-Flynn eset ismétlődik.(bár RG-ban azért többet láttam valamikor, mint Flynn-ben)
De ettől én még így is azt tartom valószínűbbnek, hogy QB jön a barnákhoz 1/2-re.
Egyébként pont egy RG-nél van benne leginkább, hogy sérülés miatt cseréljenek év közben QB-t. Persze 1 hónap múlva már okosabbak leszünk.