NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 8 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU
Browns claim OLB Jackson Jeffcoat on waivers

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Egyebkent ennek a tradeljuk-el-Thomast otletnek sosem volt realitasa, es minek tradelnenk hatra, mikor az osszes jatekos ki fog menni elottunk akikre szuksegunk lenne. Igy viszont Goff kivetelevel batran mazsolazhatunk mint vasarban a malacok kozt.

Szamomra meglepo, hogy a "nagy" nfl mockolok Mylest mondjak mar hozzank, vagy maradunk Wentznel. Eddig hol volt Myles? Most miert gondoltak meg maguk? A traddel nem visznek el elolunk kb senkit (eddig is Wentzet akartunk allitolag), nem ertem miert gondoltak meg magukat egy trade miatt aminek olyan nagy hatasa nincs rank.

Nem mondom, hogy ellenemre lenne Myles vagy Tunsil vagy Bosa, de akkor mi van az eddigi gondolkodas moddal? Wentz nem kell mar mert Goffot elhuztak elolunk? Nem hiszem, en maradnek Wentz mellett mert kell valaki RG3 moge, nem eletbiztositas a pali.
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Tunsil kéne, csak előtte el kell küldeni joe thomast is vmi cetliért... 😊
Amúgy ilyenkor derül ki, hogy hiába mondjuk sokszor mégsem hülyék dolgoznak az FO-kban odakünn. Sztem pontosan tudta a browns, hogy a rams mire készül, sőt szerintem azt is, hogy melyik qb lesz az 1/1. Pont az akit ők is szeretnének, így ahelyett, hogy jött volba 1/2-n a maradék qb inkább leigazolták rg3at...és most ez míj logikusnak is tűnik így 😊
peach
Ja, húzzuk be Tunsilt, trédeljük Thomast és mennyit erősödik ezzel a csapat? Semmit.

Tényleg jöhetne már a draft, ugyanazt írjuk le tizedszerre is 😛
Joey Tribbiani
Tunsil olcsóbb, fiatalabb itt meg tudtommal a jövő épül... 😊
peach
LT esetében ilyesmin nem gondolkodnak a csapatok, csak szükséghelyzetben baszlatják azt. Kb olyan mint a QB. örülsz neki ha van egy jó nem próbálod elcserélni addig, amíg jó és egészséges egy olcsóbbra..... És mit kapnátok? olyan picket ahol Tunsilt húznátok semmiképen, egynél többet meg nem szokás akárkiért odaadni.

malkav
Kivéve pl. a jagst vagy a chiefst. Ők fasza csapatok. Ők ezt leszarják 😀
peach
Kivétel erősíti a szabályt..... A jags politikája szerintem sosem illeszthető a szabályokhoz, de azt meg kell jegyezni, hogy Monroe nem pro-bowler left tackle volt. A chiefs pedig egy évig próbálgatta Fisher miután nem hosszabítottak Albert-tel (és ha jól emlékszem elég kemény pénzhiányban voltak).
Most itt max egy Jags féle felfogás jöhet...... De igazad van volt már erre példa.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Tunsil kéne, csak előtte el kell küldeni joe thomast is vmi cetliért... 😊
Amúgy ilyenkor derül ki, hogy hiába mondjuk sokszor mégsem hülyék dolgoznak az FO-kban odakünn. Sztem pontosan tudta a browns, hogy a rams mire készül, sőt szerintem azt is, hogy melyik qb lesz az 1/1. Pont az akit ők is szeretnének, így ahelyett, hogy jött volba 1/2-n a maradék qb inkább leigazolták rg3at...és most ez míj logikusnak is tűnik így 😊
peach
Ja, húzzuk be Tunsilt, trédeljük Thomast és mennyit erősödik ezzel a csapat? Semmit.

Tényleg jöhetne már a draft, ugyanazt írjuk le tizedszerre is 😛
Joey Tribbiani
Tunsil olcsóbb, fiatalabb itt meg tudtommal a jövő épül... 😊
peach
LT esetében ilyesmin nem gondolkodnak a csapatok, csak szükséghelyzetben baszlatják azt. Kb olyan mint a QB. örülsz neki ha van egy jó nem próbálod elcserélni addig, amíg jó és egészséges egy olcsóbbra..... És mit kapnátok? olyan picket ahol Tunsilt húznátok semmiképen, egynél többet meg nem szokás akárkiért odaadni.

malkav
Kivéve pl. a jagst vagy a chiefst. Ők fasza csapatok. Ők ezt leszarják 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 019 — Believelander
Kijött a pontos menetrend is, bye week nagyon későn és összesen 1DB prime time meccs, egy TNF a Ravens ellen. A szezont a szokásoknak megfelelően a Steelers ellen zárjuk - valszeg akkor már a 3. számú QB lesz a pályán...

 www.clevelandbrowns.com/assets/images/imported/CLE/041416_Schedule1.jpg

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 019 — Believelander
Az más dolog, hogy ezt a Tradet a Brownsnak kellett volna összehozni, és egyből piedesztálra lehet emelni a FO-t.
malkav
Ez jól hangzik, de hogy? 😀 Miért trédelt volna bárki az 1/2-ért, ha az 1/1 is megszerezhető?

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 030 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Tunsil kéne, csak előtte el kell küldeni joe thomast is vmi cetliért... 😊
Amúgy ilyenkor derül ki, hogy hiába mondjuk sokszor mégsem hülyék dolgoznak az FO-kban odakünn. Sztem pontosan tudta a browns, hogy a rams mire készül, sőt szerintem azt is, hogy melyik qb lesz az 1/1. Pont az akit ők is szeretnének, így ahelyett, hogy jött volba 1/2-n a maradék qb inkább leigazolták rg3at...és most ez míj logikusnak is tűnik így 😊
peach
Ja, húzzuk be Tunsilt, trédeljük Thomast és mennyit erősödik ezzel a csapat? Semmit.

Tényleg jöhetne már a draft, ugyanazt írjuk le tizedszerre is 😛
Joey Tribbiani
+ Joe Thomassal de kurva sok mindent nyertünk, Tunsil tutkó SB 😀

több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Tunsil kéne, csak előtte el kell küldeni joe thomast is vmi cetliért... 😊
Amúgy ilyenkor derül ki, hogy hiába mondjuk sokszor mégsem hülyék dolgoznak az FO-kban odakünn. Sztem pontosan tudta a browns, hogy a rams mire készül, sőt szerintem azt is, hogy melyik qb lesz az 1/1. Pont az akit ők is szeretnének, így ahelyett, hogy jött volba 1/2-n a maradék qb inkább leigazolták rg3at...és most ez míj logikusnak is tűnik így 😊
peach
Ja, húzzuk be Tunsilt, trédeljük Thomast és mennyit erősödik ezzel a csapat? Semmit.

Tényleg jöhetne már a draft, ugyanazt írjuk le tizedszerre is 😛
Joey Tribbiani
Tunsil olcsóbb, fiatalabb itt meg tudtommal a jövő épül... 😊
peach
LT esetében ilyesmin nem gondolkodnak a csapatok, csak szükséghelyzetben baszlatják azt. Kb olyan mint a QB. örülsz neki ha van egy jó nem próbálod elcserélni addig, amíg jó és egészséges egy olcsóbbra..... És mit kapnátok? olyan picket ahol Tunsilt húznátok semmiképen, egynél többet meg nem szokás akárkiért odaadni.

Az más dolog, hogy ezt a Tradet a Brownsnak kellett volna összehozni, és egyből piedesztálra lehet emelni a FO-t.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Tunsil kéne, csak előtte el kell küldeni joe thomast is vmi cetliért... 😊
Amúgy ilyenkor derül ki, hogy hiába mondjuk sokszor mégsem hülyék dolgoznak az FO-kban odakünn. Sztem pontosan tudta a browns, hogy a rams mire készül, sőt szerintem azt is, hogy melyik qb lesz az 1/1. Pont az akit ők is szeretnének, így ahelyett, hogy jött volba 1/2-n a maradék qb inkább leigazolták rg3at...és most ez míj logikusnak is tűnik így 😊
peach
Ja, húzzuk be Tunsilt, trédeljük Thomast és mennyit erősödik ezzel a csapat? Semmit.

Tényleg jöhetne már a draft, ugyanazt írjuk le tizedszerre is 😛
Joey Tribbiani
Tunsil olcsóbb, fiatalabb itt meg tudtommal a jövő épül... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 019 — Believelander
Tunsil kéne, csak előtte el kell küldeni joe thomast is vmi cetliért... 😊
Amúgy ilyenkor derül ki, hogy hiába mondjuk sokszor mégsem hülyék dolgoznak az FO-kban odakünn. Sztem pontosan tudta a browns, hogy a rams mire készül, sőt szerintem azt is, hogy melyik qb lesz az 1/1. Pont az akit ők is szeretnének, így ahelyett, hogy jött volba 1/2-n a maradék qb inkább leigazolták rg3at...és most ez míj logikusnak is tűnik így 😊
peach
Ja, húzzuk be Tunsilt, trédeljük Thomast és mennyit erősödik ezzel a csapat? Semmit.

Tényleg jöhetne már a draft, ugyanazt írjuk le tizedszerre is 😛

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Tunsil kéne, csak előtte el kell küldeni joe thomast is vmi cetliért... 😊
Amúgy ilyenkor derül ki, hogy hiába mondjuk sokszor mégsem hülyék dolgoznak az FO-kban odakünn. Sztem pontosan tudta a browns, hogy a rams mire készül, sőt szerintem azt is, hogy melyik qb lesz az 1/1. Pont az akit ők is szeretnének, így ahelyett, hogy jött volba 1/2-n a maradék qb inkább leigazolták rg3at...és most ez míj logikusnak is tűnik így 😊
peach
Tudod neha en is azt hiszem, hogy tenyleg tudjak mi zajlik a szinfalak mogott es okosan dontenek, de 2012 ota az osszes szezon megcafolja ezt a feltetelezest.

Kaepet akartak, o viszont a penzt, ezert nem jott. Ha lo nincs, jo a szamar is alapon jott rg3 helyette, beugroskent. Eddig valszinu volt a QB pick, de Tunsil felszabadulasaval, at lehetne gondolni a dolgokat.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Tunsil kéne, csak előtte el kell küldeni joe thomast is vmi cetliért... 😊
Amúgy ilyenkor derül ki, hogy hiába mondjuk sokszor mégsem hülyék dolgoznak az FO-kban odakünn. Sztem pontosan tudta a browns, hogy a rams mire készül, sőt szerintem azt is, hogy melyik qb lesz az 1/1. Pont az akit ők is szeretnének, így ahelyett, hogy jött volba 1/2-n a maradék qb inkább leigazolták rg3at...és most ez míj logikusnak is tűnik így 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Rams trade az 1/1ér! Kezd érdekes lenni a dolog 😊 ami marad azt visszük? vagy mi is helyünkre engedünk valakit?!
P@trik
Goff.
Joey Tribbiani
vagy Tunsil es vki jon a hatso korbol... (de Goff-ra szavazok)
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 9 055 — WHO DAT!!!!
Így is marad a qb pick, vagy Tunsil- Defense lesz belőle?


több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 019 — Believelander
Rams trade az 1/1ér! Kezd érdekes lenni a dolog 😊 ami marad azt visszük? vagy mi is helyünkre engedünk valakit?!
P@trik
Goff.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 22 023
van egy olyan érzésem, hogy jobban járt a Browns...ha nekik kellett volna elsőként választani, tuti rosszul teszik...így jön a "maradék", az viszont jó lehet
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Rams trade az 1/1ér! Kezd érdekes lenni a dolog 😊 ami marad azt visszük? vagy mi is helyünkre engedünk valakit?!
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
továbbra is tartom a korábban is leírt véleményemet, hogy RG3 ebben a classban 1/1 lenne
Amadeus91
a mostani RG3 vagy a 4 évvel ezelőtti?
Borbinho
Utóbbi. De a jelenlegi is jobb lehet, mint a jelenlegi qbclass.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
itt egy cikk, hogy miért nem fog működni a moneyball az nfl-ben:  www.sbnation.com/nfl/2016/4/11/11381110/browns-moneyball-paul-depodesta-analytics
Löfli
"Unlike in baseball, teams are largely on a level financial playing field in the NFL. The advent of revenue sharing and the salary cap, combined with the lack of guaranteed contracts, ensures that no club is at a significant financial disadvantage. The need to find value is greatly diminished."

Innentől nem akartam tovább olvasni, és az égnek emeltem a kezeimet.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
ECook-Cardel-Prescott trióból. RGIII kap egy lehetőséget, és ha Hue tényleg akkora QB guru akkor az említettem 3 közül is fog tudni valakiből embert faragni 1-2 év alatt.
P@trik
Várból lehet sz@rni, de szarból várat... hát az még várat magára. Inkább jöjjön egy Wentz/Goff minthogy két másik ígéretes tehetségnek tegyük tönkre a karrierjét mielőtt még elkezdődött volna 😀
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
továbbra is tartom a korábban is leírt véleményemet, hogy RG3 ebben a classban 1/1 lenne
Amadeus91
a mostani RG3 vagy a 4 évvel ezelőtti?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Eddig teljesen követjük a DePodesta elvét, jöttek: Rahim Moore,Demario Davis,Justin Tuggle,Alvin Bailey, eléggé a "névtelenségbe" veszett emberek, akikbe amúgy lehet potenciál majd meglátjuk mennyire volt pontos az elemzés.
Én elképzelhetőnek tartom simán a letradet és még begyűjtünk pár picket, ezer sebből vérzik a csapat...
Lehetne rágni még a gittet a QB kérdésről de én egyre jobban úgy érzem csak a 2.vagy 3. körbe fog jönni valaki a Cook-Cardel-Prescott trióból. RGIII kap egy lehetőséget, és ha Hue tényleg akkora QB guru akkor az említettem 3 közül is fog tudni valakiből embert faragni 1-2 év alatt.
P@trik
továbbra is tartom a korábban is leírt véleményemet, hogy RG3 ebben a classban 1/1 lenne és bőven nagyobb potenciál van benne, mint bárki másban az idei classban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Eddig teljesen követjük a DePodesta elvét, jöttek: Rahim Moore,Demario Davis,Justin Tuggle,Alvin Bailey, eléggé a "névtelenségbe" veszett emberek, akikbe amúgy lehet potenciál majd meglátjuk mennyire volt pontos az elemzés.
Én elképzelhetőnek tartom simán a letradet és még begyűjtünk pár picket, ezer sebből vérzik a csapat...
Lehetne rágni még a gittet a QB kérdésről de én egyre jobban úgy érzem csak a 2.vagy 3. körbe fog jönni valaki a Cook-Cardel-Prescott trióból. RGIII kap egy lehetőséget, és ha Hue tényleg akkora QB guru akkor az említettem 3 közül is fog tudni valakiből embert faragni 1-2 év alatt.
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
itt egy cikk, hogy miért nem fog működni a moneyball az nfl-ben:  www.sbnation.com/nfl/2016/4/11/11381110/browns-moneyball-paul-depodesta-analytics
Löfli
Megmondom oszinten, hogy, miutan atolvastam a cikket, sztem csak egy olyan szemleletbol ir, ami nem tudja elkepzelni, hogy miert mukodik a statisztikai alapu modell. Ugyanakkor pl elismeri, hogy Belichick azert tradel le a drafton, hogy tobb pickje legyen a hatso korben, ahonnan nagyobb esellyel huzhat tehetseges jatekosokat. Pont errol szol a moneyball, de nem csak draft szinten, hanem a klub egeszere kivetitve. Szemere veti a cikk hogy tul passziv volt a FA piacon, holott elismeri utana, hogy a FA piacon ritkan lehet jo dealt csinalni. Akkor miert legyunk aggresszivek?
Alapvetoen mas sport a mienk mint a baseball, nem tudom ott mik a jatekosok kivalasztasi szempontjai, es mennyiben lehet azokat itt hasznalni, de remelem bejon. Ha meg nem, ahogy mindenki irta mar itt, ennel lejjebb mar nem lehet. Illetve megis, mert evek ota nem volt a mienk az 1/1 😀
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 892 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
itt egy cikk, hogy miért nem fog működni a moneyball az nfl-ben:  www.sbnation.com/nfl/2016/4/11/11381110/browns-moneyball-paul-depodesta-analytics


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!