Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Dallas Cowboys

34 feliratkozó

több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
 www.dallascowboys.com/news/article-BryanBroaddusBlog/Broaddus-Breaking-Down-Kiffin%E2%80%99s-%E2%80%9CTampa-2%E2%80%9D-Defense-/152c949c-2595-4ac9-b719-e1b6c73113ad ha már csak a hivatalos bejelentés van hátra Kiffin érkezéséből,itt egy kis elemzés Broaddustól Kiffin Tampa2jéről.Elvileg ami a legfontosabb hogy sokkal egyszerűbb (főleg a DBek számára)megtanulni és kivitelezni is,illetve (elvileg)több labdaszerzést tesz lehetővé,viszont szerintem kérdéses a megfelelő emberállomány megléte. Cowboykarcsi
akkor jó, ha tényleg könnyebb megtanulni 😊
szerintem amúgy elég fontos, hogy a nem éppen atomfizikus szakon végzett játékosok megértsék azt, hogy mit is kellene játszani, lehe, hogy ezért nem ment a támadás szezon elején.

vagy ha azt akarom mondani: a Tehenészek az NFL Lakers-e - tele vagyunk öreg és drága játékosokkal, viszont a Princeton Offense nem nagyon fekszik nekünk 😊
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
 www.dallascowboys.com/news/article-BryanBroaddusBlog/Broaddus-Breaking-Down-Kiffin%E2%80%99s-%E2%80%9CTampa-2%E2%80%9D-Defense-/152c949c-2595-4ac9-b719-e1b6c73113ad ha már csak a hivatalos bejelentés van hátra Kiffin érkezéséből,itt egy kis elemzés Broaddustól Kiffin Tampa2jéről.Elvileg ami a legfontosabb hogy sokkal egyszerűbb (főleg a DBek számára)megtanulni és kivitelezni is,illetve (elvileg)több labdaszerzést tesz lehetővé,viszont szerintem kérdéses a megfelelő emberállomány megléte.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Congratulations to Dez Bryant! Pro Football Weekly's Most Improved Player for 2012! 😊
több mint 13 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Kiffen talked to Garrett and Jones at Valley Ranch today, believes Dware can play end. Whats true is you won't see him in coverage anymore

Per a source, if Kiffen comes to Dallas..he will not force cover 2 scheme in secondary..will let Carr and Claiborne do what they do best

Akkor jön a Dallas-2 séma 😊

 espn.go.com/blog/dallas/cowboys/post/_/id/4704666/larry-lacewell-on-monte-kiffin-best-hire-cowboys-ever-made
több mint 13 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan

Karrier év után elengedni valakit... Nem túl okos.Blevi
Pedig egyértelmű lépés. Ha már úgyis rebuilding a D-ben, egy (valószínűleg) rendszeridegen játékossal nem lehet hosszabbítani, főleg úgy, hogy hatalmas pénzt kérne el, majd ha esetleg megkapja, valószínűleg visszaesne a teljesítménye (azért szerződéses évében mindenki az átlagosnál jobban pörög).
gorbel
Persze hogy egyértelmű h ne legyen rendszer idegen játékos, de akkor megint ott tartunk hogy + 1 bizonytalansági tényező.
több mint 13 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123

Karrier év után elengedni valakit... Nem túl okos.Blevi
Pedig egyértelmű lépés. Ha már úgyis rebuilding a D-ben, egy (valószínűleg) rendszeridegen játékossal nem lehet hosszabbítani, főleg úgy, hogy hatalmas pénzt kérne el, majd ha esetleg megkapja, valószínűleg visszaesne a teljesítménye (azért szerződéses évében mindenki az átlagosnál jobban pörög).
gorbel
Ha Melton nem megy Lovie után, akkor ő is elérhető opció lenne. Ha jól tudom 26 éves, és a medvéknél bőven beletanult ebbe a rendszerbe.
Vagy esetleg ha a Bills nem tageli, akkor Byrd. Talán slowmotion említette, hogy kell 2 elég jó safety,ez így van és nagy lépést tennénk előre.
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Bár Robnál tényleg kevesebb volt a labda szerzés, de sok volt a 3&out, és így jöhetett fel az O.
Mivel ők gyengék voltak, és nem bírtak pontot szállítani, így még többet akarnak a def-től.
Most már sztem ott tart JJ, hogy a def-nek kell pontokat szerezni, és meccset nyerni.....
beltazor
fact#1: defense wins championships.
nem rúgtam volna ki Ryant mindenáron, de azért elég számalmas volt nézni, hogy állandóan pussy zónában játszatta a védelmet, amikor kb a szezon felétől legkésőbb nyilvánvalóvá vált, hogy úgy csak értelmetlenül nyeljük a yardokat.
Carr és Mo nem futóbajnoknak lett szerződtetve, hanem hogy a LoS-en szájbatörölje a receivereket, és utána piócaként lógjanak a nyakukon.

kb egyetlen levédekezett slantet nem láttam idén a védelemtől, mert Ryan annyira tartott attól, hogy az oldalvonalon megvernek, hogy egyszer sem hívta belülre a cornerek védekezését. márpedig ha van egy ingyen play 3rd&5-ra, amit a védelem nem hajlandó levédekezni, akkor hülye lennél, ha nem azt választanád... az egyetlen csapat, aki ilyet nem nagyon csinált meg ellenünk, az a Bengals volt, és ők is csak azért, mert a galaktikus AJ Greennek éppen rossz napja volt, és két ilyet is elejtett red zone-ban.
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Hát ja, Jenkins,Jones,Bennett...ha akkor 3 jobb játékost sikerül húzni+ 2009...fel ennyi baj lenne.Kroos
Jenkinsre nem húznám rá a vizes lepedőt, mert bár a "Ha..."-val kezdődő mondatoknak nincs sok értelme, de HA nem megy szét a válla és HA Ryan képes lett volna a cornereket nem a Ryannak tetsző, hanem a cornereknek fekvő stílusban játszani, akkor most lehet, hogy nem köpködnénk, hanem azon aggódnánk, hogyan tudjuk megtartani.
meg ugye az sem segített, hogy Scandrick ötödik körös pick lévén rövidebb szerződést kapott, hamarabb kellett hosszabbítani vele, és azért amikor a slot cornered 5 év/ 32 milliós szerződésért játszik, a kezdő kettes számú cornered meg évente jó esetben 1-1,5 millióért, akkor tudod, hogy valamit gyökeresen elbasztál, és nem is kell csodálkozni, ha a fent említett kettes számú húzza a száját.

ha a válla megerősödik, akkor Jenkins ugyanúgy stabil kezdővé fog válni máshol, mint ahogy Spencer is.
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 971 — Pfizer & Moderna fan
Bár Robnál tényleg kevesebb volt a labda szerzés, de sok volt a 3&out, és így jöhetett fel az O.
Mivel ők gyengék voltak, és nem bírtak pontot szállítani, így még többet akarnak a def-től.
Most már sztem ott tart JJ, hogy a def-nek kell pontokat szerezni, és meccset nyerni.....

több mint 13 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd

Karrier év után elengedni valakit... Nem túl okos.Blevi
Pedig egyértelmű lépés. Ha már úgyis rebuilding a D-ben, egy (valószínűleg) rendszeridegen játékossal nem lehet hosszabbítani, főleg úgy, hogy hatalmas pénzt kérne el, majd ha esetleg megkapja, valószínűleg visszaesne a teljesítménye (azért szerződéses évében mindenki az átlagosnál jobban pörög).
több mint 13 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Kiffin Tampa2 rendszerének alap filozófiája, hogy inkább a gyorsabb, mobilis embereket használ. Sokszor a LB-ek helyett is Safety áll a pályán. Szintén igaz a DL-ra. Valamint ugye a sok turnover. Láthattuk hogy Chicagoban mennyire jól működik ez. Lényege, hogy a DB-eknek nagyon jól kell olvasni az irányítót, és a lehető legtöbbször megpróbálni leszedni a labdáját vagy kiütni az kezükből.

Kiffin alatt vagy Cover 2 vagy Tampa2 lesz, de a 4-3 szinte biztossá válik. Utóbbi esetében Lee, azaz Mike állna hátrébb ezzel "betömve" a FS és SS közötti üres zónát.

Viszont sok scout szerint, ezzel Spencernek is búcsút mondunk, és inkább a 3. körben hozunk egy úgymond "prototípus" 4-3 De-et. És elvileg ezzel Spears-nek is lőttek.
Annyi biztos, hogy Crawfordnak jobb lesz.

Wirtschaftsteil
Karrier év után elengedni valakit... Nem túl okos.
több mint 13 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Kiffin Tampa2 rendszerének alap filozófiája, hogy inkább a gyorsabb, mobilis embereket használ. Sokszor a LB-ek helyett is Safety áll a pályán. Szintén igaz a DL-ra. Valamint ugye a sok turnover. Láthattuk hogy Chicagoban mennyire jól működik ez. Lényege, hogy a DB-eknek nagyon jól kell olvasni az irányítót, és a lehető legtöbbször megpróbálni leszedni a labdáját vagy kiütni az kezükből.

Kiffin alatt vagy Cover 2 vagy Tampa2 lesz, de a 4-3 szinte biztossá válik. Utóbbi esetében Lee, azaz Mike állna hátrébb ezzel "betömve" a FS és SS közötti üres zónát.

Viszont sok scout szerint, ezzel Spencernek is búcsút mondunk, és inkább a 3. körben hozunk egy úgymond "prototípus" 4-3 De-et. És elvileg ezzel Spears-nek is lőttek.
Annyi biztos, hogy Crawfordnak jobb lesz.
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
akkor meg éppen

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 723 — Grady Judd fan
ja és jelenlegi állás szerint kb 80% az esély hogy 5 évvel később már egyik sem lesz a csapatnál,Jones nem is nagyon kezdő kaliber már manapság 😕 Scandrick viszont nem rossz arról a draftról egy 4. körért ha jól emlékszem.Cowboykarcsi
5. körös volt.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hát ja, Jenkins,Jones,Bennett...ha akkor 3 jobb játékost sikerül húzni+ 2009...fel ennyi baj lenne.

PunBB bbcode test
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
ja és jelenlegi állás szerint kb 80% az esély hogy 5 évvel később már egyik sem lesz a csapatnál,Jones nem is nagyon kezdő kaliber már manapság 😕 Scandrick viszont nem rossz arról a draftról egy 4. körért ha jól emlékszem.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
A 2008-as se volt egy diadal menet, 2 1.körössel...
az a 2 év nagyon hiányzik, 3-4 alapember...

PunBB bbcode test
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 723 — Grady Judd fan
Rotoworld szerint Kiffin nem erőltetné rá a rendszerét Carr-ra és Claibornera, bármelyik rendszer is lenne az... Még ma aláír vsz.

Hanna pedig kiszorította Phillipset a rosterről év végi teljesítményével. Remélem azért nem pazarolnak a 3. TE posztra draft picket ha Phillipset nem tartják meg minimális fizuval. Marty B óta nem vagyok oda a TE pickért. Az is mekkora elcseszés volt!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Azért aki azt mondja Sensaboughra hogy szar safety az nem sok Dallas meccset látott idén(és Churchre csak azért nem írom ugyan ezt mert 2 és fél meccset játszott az idei szezonban),ezzel együtt azt adom hogy nem az a kaliber akire akire bármilyen sémát lehet építeni.

Az hogy mennyire lenne vagy nem lenne jó a tampa2 azt meg hagyom másnak,ennyire én nem vagyok szaki,engem ebben is inkább csak az zavar amit talán Gyeek is említett,egyáltalán nem biztos hogy jobbak leszünk ettől,pedig Red rengetegszer hangoztatta hogy nem szereti ha azért nyúlnak hozzá valamihez csak hogy valamin változtathassanak,ebből is látszik valójában mennyi is a beleszólása a dolgokba Garrettnek...Cowboykarcsi
Sensabaugh nagy hitter, de coverage-et azért inkább ne ő vállaljon...

mindegy, én a részemről bevettem a leszarom tablettát, a draft amúgy nem érdekel, az összes elvárásom TC kezdetéig az, hogy lehetőség szerint ne csökkenjen a csapat ereje.
a draft is mindegy, csak ne kúrjuk el úgy, mint a 2009-est.
több mint 13 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Tampa2-be mondjuk a DT-k jellegzetesen kicsik...empty taxi
nem is erről van szó, hanem a tampa2-be kell egy tampa2-es mike, az oké, hogy van két jó 3-4 ILB akik 4-3 OLB-k lesznek (na meg Waret így elpazarolni??), de az egész esszenciája hiányzik (mert nem hiszem, hogy Lee alkalmas erre)
+ugye a safetyk... (kellene egy upgrade oda is), és ha már itt tartunk ez már nem 1 offseason, és Romo nem lesz fiatalabb
sapka
Nekem az LB-sorból egy pofás Sam hiányzik, Lee-ben én látom a Mike-ot, Waret 3-4-ben is elsősorban blitzre használták, nem értem a pazarlást, a safetyk meg szarok rendszertől függetlenül szvsz.
Egyébként Kiffin a USC-n cover2-t játszatott nem tampa2-t, lehet itt is ez lesz.empty taxi
Waret talán egy Von Millerhez hasonló szerepkörbe szánják. Igazából ez Safety pár teljesen jo volt év elején. Szoval az átállás eszerint csak további needeket generálna. Várjuk meg ki lesz a DC és utána ötletelés.

Persze az offense bajai ettől meg ugyanúgy fennállnak.
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Azért aki azt mondja Sensaboughra hogy szar safety az nem sok Dallas meccset látott idén(és Churchre csak azért nem írom ugyan ezt mert 2 és fél meccset játszott az idei szezonban),ezzel együtt azt adom hogy nem az a kaliber akire akire bármilyen sémát lehet építeni.

Az hogy mennyire lenne vagy nem lenne jó a tampa2 azt meg hagyom másnak,ennyire én nem vagyok szaki,engem ebben is inkább csak az zavar amit talán Gyeek is említett,egyáltalán nem biztos hogy jobbak leszünk ettől,pedig Red rengetegszer hangoztatta hogy nem szereti ha azért nyúlnak hozzá valamihez csak hogy valamin változtathassanak,ebből is látszik valójában mennyi is a beleszólása a dolgokba Garrettnek...

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Tampa2-be mondjuk a DT-k jellegzetesen kicsik...empty taxi
nem is erről van szó, hanem a tampa2-be kell egy tampa2-es mike, az oké, hogy van két jó 3-4 ILB akik 4-3 OLB-k lesznek (na meg Waret így elpazarolni??), de az egész esszenciája hiányzik (mert nem hiszem, hogy Lee alkalmas erre)
+ugye a safetyk... (kellene egy upgrade oda is), és ha már itt tartunk ez már nem 1 offseason, és Romo nem lesz fiatalabb
sapka
Nekem az LB-sorból egy pofás Sam hiányzik, Lee-ben én látom a Mike-ot, Waret 3-4-ben is elsősorban blitzre használták, nem értem a pazarlást, a safetyk meg szarok rendszertől függetlenül szvsz.
Egyébként Kiffin a USC-n cover2-t játszatott nem tampa2-t, lehet itt is ez lesz.empty taxi
azért pazarlás, mert nagyon komplex szerepkört látott el kitűnően 3-4-ben, itt pedig, hacsak nem lesz ?LB?, egysíkú passrusherré válhat, és ez kinek lenne jó?
mondjuk a cover2 már jobban hangzik dallasi szempontból, de akkor még jobban sarokkövek a safetyk

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Tampa2-be mondjuk a DT-k jellegzetesen kicsik...empty taxi
nem is erről van szó, hanem a tampa2-be kell egy tampa2-es mike, az oké, hogy van két jó 3-4 ILB akik 4-3 OLB-k lesznek (na meg Waret így elpazarolni??), de az egész esszenciája hiányzik (mert nem hiszem, hogy Lee alkalmas erre)
+ugye a safetyk... (kellene egy upgrade oda is), és ha már itt tartunk ez már nem 1 offseason, és Romo nem lesz fiatalabb
sapka
Nekem az LB-sorból egy pofás Sam hiányzik, Lee-ben én látom a Mike-ot, Waret 3-4-ben is elsősorban blitzre használták, nem értem a pazarlást, a safetyk meg szarok rendszertől függetlenül szvsz.
Egyébként Kiffin a USC-n cover2-t játszatott nem tampa2-t, lehet itt is ez lesz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Tampa2-be mondjuk a DT-k jellegzetesen kicsik...empty taxi
nem is erről van szó, hanem a tampa2-be kell egy tampa2-es mike, az oké, hogy van két jó 3-4 ILB akik 4-3 OLB-k lesznek (na meg Waret így elpazarolni??), de az egész esszenciája hiányzik (mert nem hiszem, hogy Lee alkalmas erre)
+ugye a safetyk... (kellene egy upgrade oda is), és ha már itt tartunk ez már nem 1 offseason, és Romo nem lesz fiatalabb

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Tampa2-be mondjuk a DT-k jellegzetesen kicsik úgyh ink Sheldon Richardsont, Sharrif Floydot és Akeem Spence-t tessék scoutolni a korai körös DT-k közül.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...