Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Dallas Cowboys

34 feliratkozó

több mint 13 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Carrnak nem hiszem hogy feküdne a tampa 2, ami még akkor is rohadt bosszantó lenne, ha Leenek, Carternek meg talán Monak is jól sikerülne az átállás... Akár még Sims is komolyabb szerebhez juthatna benne. Nekem nagyon lutrinak tűnik a dolog első blikkre. gyeek
Nekem is.
 espn.go.com/dallas/nfl/story/_/id/8832382/monte-kiffin-focus-dallas-cowboys-search-defensive-coordinator
Amit kiemelnék:
If Kiffin is hired, the Cowboys would be switching from a 3-4 defensive front to a 4-3, forcing pass-rusher DeMarcus Ware to play defensive end, with his hand on the ground for the first time in his career. Továbbra is hibának látom a liga egyik legjobb 3-4es LB sorának szétverését. Blevi
Warenek mondjukolyan hosszú karjai vannak, hogy eddig is majdnem a földig értek. 😀

Itt egy szösszenet nfl.com-ról: "Kiffin is 72 years old and would bring a far different approach to the Cowboys' defense. It has been a 3-4 group since Bill Parcells arrived in 2003, and some of Dallas' best talent (Sean Lee, DeMarcus Ware, Bruce Carter) really fit to a 3-4 approach."

Waret említetted, Sean Leenek szerintem édesmindegy milyen a fő séma, ő szerel, Cartert meg azért emeltem ki, mert tavaly előtt a drafton mindenki azzal jött, hogy egy ilyen szipi-szupi prototipikus 43 OLBnek nincs sok sansza a dallasi 34 sémában. Ennyit a szakértelemről. 😛gyeek
Jepp csak ugye láthatóan működött ez az LB sor ebben a formában. Mindegy várjuk meg ki lesz a DC, aztán meglátjuk, ettől még szükségünk van egy DT-re a drafton tök mindegy milyen lesz a séma.
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 723 — Grady Judd fan
Carrnak nem hiszem hogy feküdne a tampa 2, ami még akkor is rohadt bosszantó lenne, ha Leenek, Carternek meg talán Monak is jól sikerülne az átállás... Akár még Sims is komolyabb szerebhez juthatna benne. Nekem nagyon lutrinak tűnik a dolog első blikkre. gyeek
Nekem is.
 espn.go.com/dallas/nfl/story/_/id/8832382/monte-kiffin-focus-dallas-cowboys-search-defensive-coordinator
Amit kiemelnék:
If Kiffin is hired, the Cowboys would be switching from a 3-4 defensive front to a 4-3, forcing pass-rusher DeMarcus Ware to play defensive end, with his hand on the ground for the first time in his career. Továbbra is hibának látom a liga egyik legjobb 3-4es LB sorának szétverését. Blevi
Warenek mondjukolyan hosszú karjai vannak, hogy eddig is majdnem a földig értek. 😀

Itt egy szösszenet nfl.com-ról: "Kiffin is 72 years old and would bring a far different approach to the Cowboys' defense. It has been a 3-4 group since Bill Parcells arrived in 2003, and some of Dallas' best talent (Sean Lee, DeMarcus Ware, Bruce Carter) really fit to a 3-4 approach."

Waret említetted, Sean Leenek szerintem édesmindegy milyen a fő séma, ő szerel, Cartert meg azért emeltem ki, mert tavaly előtt a drafton mindenki azzal jött, hogy egy ilyen szipi-szupi prototipikus 43 OLBnek nincs sok sansza a dallasi 34 sémában. Ennyit a szakértelemről. 😛

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
hát akkor jövőre vagy brutálok leszünk vagy sz.rok. nem lesz középút 😛

PunBB bbcode test
több mint 13 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Carrnak nem hiszem hogy feküdne a tampa 2, ami még akkor is rohadt bosszantó lenne, ha Leenek, Carternek meg talán Monak is jól sikerülne az átállás... Akár még Sims is komolyabb szerebhez juthatna benne. Nekem nagyon lutrinak tűnik a dolog első blikkre. gyeek
Carr olyan lesz mint Ronde Barber. Amúgy tényleg nem nagyon feküde neki.
több mint 13 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Carrnak nem hiszem hogy feküdne a tampa 2, ami még akkor is rohadt bosszantó lenne, ha Leenek, Carternek meg talán Monak is jól sikerülne az átállás... Akár még Sims is komolyabb szerebhez juthatna benne. Nekem nagyon lutrinak tűnik a dolog első blikkre. gyeek
Nekem is.
 espn.go.com/dallas/nfl/story/_/id/8832382/monte-kiffin-focus-dallas-cowboys-search-defensive-coordinator
Amit kiemelnék:
If Kiffin is hired, the Cowboys would be switching from a 3-4 defensive front to a 4-3, forcing pass-rusher DeMarcus Ware to play defensive end, with his hand on the ground for the first time in his career. Továbbra is hibának látom a liga egyik legjobb 3-4es LB sorának szétverését.
több mint 13 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
hát a Dt meg kell erősíteni meg az Ofalat nagyon, kérdés hogy?

PunBB bbcode test
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 723 — Grady Judd fan
Carrnak nem hiszem hogy feküdne a tampa 2, ami még akkor is rohadt bosszantó lenne, ha Leenek, Carternek meg talán Monak is jól sikerülne az átállás... Akár még Sims is komolyabb szerebhez juthatna benne. Nekem nagyon lutrinak tűnik a dolog első blikkre.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Az ideális számotokra az lenne ha az öreg az itt töltött idő alatt kinevel vkit a pozíciós edzők közül utódnak, így a folytonosság is meglenne.empty taxi
Épp ezen törtem a fejemet én is. Végülis a Tampa2 egyik szülőatyja.
Ware műtétje sikeres volt, a rehab kb. 6-7 hónap, de lehet hogy az egész előszezont kihagyja.
több mint 13 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Dick Lebeau 3 évvel öregebb Kiffinnél és azért elég jól nyomja.

Az ideális számotokra az lenne ha az öreg az itt töltött idő alatt kinevel vkit a pozíciós edzők közül utódnak, így a folytonosság is meglenne.empty taxi
Nem erről van szó 2005 óta 3-4et tolunk. jerry kitalálja nem jó ha két év múlva sem jó visszaállunk. Nem jó ez így nagyon nem 😕
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Dick Lebeau 3 évvel öregebb Kiffinnél és azért elég jól nyomja.

Az ideális számotokra az lenne ha az öreg az itt töltött idő alatt kinevel vkit a pozíciós edzők közül utódnak, így a folytonosság is meglenne.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
persze, nem is azzal van a bajom, hanem én ilyen ilyen hosszútávú típus vagyok, olyan edzőket, játékosokat szeretem akik hűek a klubhoz,sokáig vannak a klubnál stb. pl. Witten. mivel idős gondolom nem marad 1-2 évnél tovább, építkezhetünk megint
persze ha szar valaki ne maradjon.

akkor 4-3ra váltunk?

PunBB bbcode test
több mint 13 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
egy laza 20-30 évvel fiatalabb nincs?Kroos
Azért ne becsüljük le az öreget, marha nagy tudása van, és hozná magával a "jó kis" Tampa 2-t. Talán a játékosok is jobban tisztelik az idősebb edzőket. 😊
BRÉKING: Valószínűleg a hétvége előtt bejelentik érkezését.
több mint 13 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
egy laza 20-30 évvel fiatalabb nincs?

PunBB bbcode test
több mint 13 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
NFL.com's Ian Rapoport reports the Cowboys have some interest in Monte Kiffin as defensive coordinator, according to a team source. Hiring Kiffin would be a sign the Cowboys are switching from a 3-4 defense to a 4-3 approach.
több mint 13 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
KW: And A.J. really wants to play for the Dallas Cowboys, so we’ll see what happens.
McCarron threw for 2,933 yards, 30 TDs and just 3 INTs this year for the Crimson Tide, including a 4 TD-0 INT showing against Notre Dame in Alabama’s 42-14 win in Monday’s BCS National Championship Game.

Nem nagyon hiszik, hogy franchise QB lesz belőle, de jövőre jön a draftra, és ha tényleg itt akar játszani, akkor jó kis projekt QB lehet belőle. Aztán lesz ami lesz.
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
akkor lényegében ide tartozik, hogy már olyan elvadult ötletet is láttam, hogy átállhatnánk wide9-ra, és akkor még talán Butlert is lehetne hasznosítani...slowmotion
Ő jelen állás szerint FA lesz, nemde?
gorbel
yep:  www.spotrac.com/free-agents/nfl/dallas-cowboys/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
akkor lényegében ide tartozik, hogy már olyan elvadult ötletet is láttam, hogy átállhatnánk wide9-ra, és akkor még talán Butlert is lehetne hasznosítani...slowmotion
Ő jelen állás szerint FA lesz, nemde?
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
amúgy bocsi mindenkitől, de mivel nem fogom felhúzni magamat semmin az offseason-ben (maximum csalódok egy kicsit), ezért mindenből viccet űzök. vagy nem.

Rob Ryan: "I will be out of work for like five minutes"

tulajdonképpen nem csodálkozom, hogy ez egyelőre nem jött be, a tizenegyet sem mindig sikerül kiszámolnia, sőt, inkább nem sikerült neki 😮
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Egy e-mailre válasz:
Bryan: The trick will be if you resign Spencer, so let’s say you do, he could play left end, Lissemore or Ratliff play the one and Hatcher or Crawford the three. Wilber, Albright at the SLB with Lee as the MLB and Carter the WLB.Wirtschaftsteil
vicces ez a válasz, mert akkor Ware hol játszik a védőfalban?slowmotion
Úgy látszik egy 43-ra való átállást próbál bemutatni.

RDE: Ware
1tech: Lissemore/Ratliff
3tech: Hatcher/Crawford
LDE: Spencer

WLB: Carter
MLB: Lee
SLB: Albright/WilberDoM
óbazz, kicsit félreolvastam. a "Lissemore or Ratliff play the one" helyett "Lissemore or Ratliff play the other one" jött ki, az meg ugye azt jelentené, hogy Spencer a left end, Lissy/Rat meg a másik.
ellenkező esetben talán leesett volna, hogy a 'one' meg a 'three' az nem egyszerű számnév, hanem a védőfalon felvett pozíció

akkor lényegében ide tartozik, hogy már olyan elvadult ötletet is láttam, hogy átállhatnánk wide9-ra, és akkor még talán Butlert is lehetne hasznosítani...
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 723 — Grady Judd fan
Ne essék azért félreértés, Ryan alatt is volt bőven 43 felállás, a 34 inkább amolyan kirakat séma, de Ryannek nem ártott volna egy Shaun Rogers méretű picúr Dallasban. A D front sevenből hiányzik a fiatal tehetség, Lissemore idén középszerű volt (amikor játszott), Crawfordból még kerekedhetne valami, de a legstabilabb játékos idén Hatcher volt, ő is 32 éves lesz idén asszem. Jó, JJ nekiállt fejszével szobrászkodni, de érdemes lesz még megvárni a free agencyt... Nincs valami rózsás előérzetem. Egy éve a kontinuitásról tépték a szájukat a menedzsment felől, úgy tűnik rájöttek hogy megint baromságról beszéltek.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 165 — vaccpáör fan
Egy e-mailre válasz:
Bryan: The trick will be if you resign Spencer, so let’s say you do, he could play left end, Lissemore or Ratliff play the one and Hatcher or Crawford the three. Wilber, Albright at the SLB with Lee as the MLB and Carter the WLB.Wirtschaftsteil
vicces ez a válasz, mert akkor Ware hol játszik a védőfalban?slowmotion
Úgy látszik egy 43-ra való átállást próbál bemutatni.

RDE: Ware
1tech: Lissemore/Ratliff
3tech: Hatcher/Crawford
LDE: Spencer

WLB: Carter
MLB: Lee
SLB: Albright/Wilber
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Egy e-mailre válasz:
Bryan: The trick will be if you resign Spencer, so let’s say you do, he could play left end, Lissemore or Ratliff play the one and Hatcher or Crawford the three. Wilber, Albright at the SLB with Lee as the MLB and Carter the WLB.Wirtschaftsteil
vicces ez a válasz, mert akkor Ware hol játszik a védőfalban?
több mint 13 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Egy e-mailre válasz:
Bryan: The trick will be if you resign Spencer, so let’s say you do, he could play left end, Lissemore or Ratliff play the one and Hatcher or Crawford the three. Wilber, Albright at the SLB with Lee as the MLB and Carter the WLB.
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Hatalmas +1 az első cikkre,a másodikat meg én is elkezdtem olvasni még reggel,de amikor azzal kezdte hogy JJ a Seattle és Chicago elleni meccsek miatt rúgta ki Ryant,nem olvastam tovább,ott volt mindegyik meccsünkön mit nézett ez az ember?!

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
 m.espn.go.com/wireless/story?storyId=8828247&city=dallas

Ezzel a cikkel igy korán reggel a tegnap után egyet tudok érteni. És mindemellett itt van ez is.

 m.nfl.com/news/0ap1000000124365/jones-cowboys-early-losses-doomed-ryan/

Amúgy szerintem is nyilvánvaló hogy az O# és az ST balfaszsagait a Dre kenjük.