Dallas Cowboys
34 feliratkozó
több mint 13 éve
Jerry Jones szemléletváltást akar a védelemben. Javaslom, hogy akkor igazolja le Jézus Krisztust védőkoordinátornak, aki kézrátétellel meggyógyítja a sérült kezdőket, mert ennél jobb szemléletváltást nem tudok elképzelni a védelemben.
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
akkor romeo a ti emberetekmár persze ha nem ment el a kedve az nfl-től
több mint 13 éve
Egy biztos séma váltás nem lesz. Ezen kívül minden bizonytalan.JJ amúgy is szerelmes a 3-4-be plusz emberanyag nincs hozzá.
több mint 13 éve
mindenesetre meglepő volt.voltak hibái de elég nagy sérüléshullám is volt.
több mint 13 éve
Nem rossz ötlet. Sztem csapaton belül nincs megfelelő ember.Ki lesz az utód ha igy lesz? Blevir.crennel?Janek
több mint 13 éve
Ki lesz az utód ha igy lesz? Blevir.crennel?
több mint 13 éve
Ki lesz az utód ha igy lesz?
több mint 13 éve
Surprise motherf***er.... Nem tudom ez nagy meglepetés voltak a D-ben rendszer szemléleti hibák amit Ryan elkövetett, de akkor is bammeg.
több mint 13 éve
Állítólag több változás is lesz még, úgyhogy akár az OC is lehet a következő.
több mint 13 éve
hoppáhoppáok, nem zenélt a defense úgy, ahogy kellett volna, akármilyen okokból -> DC kirúgva.
no de az offense sem volt éppen világverő -> OC miért nem lett kirúgva?
több mint 13 éve
nem hiszem elde komolyan,egyetlen olyan ember,akire nem volt panasz,megtett mindent amit tudott,nem rajta múlt,hogy a defense fele kiesett,és még így is erőn felül teljesítettek.
nem tudjuk még a hátterét,hogy miért,de nagyon érdekel..
nekem ez eddig az offseason meglepetése magasan,bármi is történjen.
épp kezdett épülni a jövő,erre..nincsenek szavak számomra ezen lépésre.
több mint 13 éve
Rob Ryan kirúgva!(ESPN Dallas)
több mint 13 éve
Dez műtétje sikeres volt.
több mint 13 éve
Jones a mai meccsen azt hiszem biztosra feltornászta magát az első körben. Annyira jól védte, hogy talán Jonestól kapta az egyetlen taslit. RB van bőven, akár 4. körben is lehet jókat húzni (Le'Veon Bell, Barner). Ugye Lattimore lett volna első körös futó, de sérülése miatt valószínűleg 4.kör vagy hátrébb csúszik. Érdemes még figyelni Vaccaro-ra, Texas-i srác és multifunkciós DB.szerk.:Ed Werder of ESPN reported that Holmgren would return to coaching only with the Cowboys.
több mint 13 éve
3. vagy 4. körben bőven elég az RB. 1. körben nem is lesz RB szerintem.H Ol v Dl? tényleg FA után lesz csak tiszta kb.
sok kérdés lesz. Spencer marad-e? kell -e Qb vagy csak jövőre.(én nem áldoznék idén) inkább utána de akkor 1. kör vége fele(:p), Safety se ártana stb.
több mint 13 éve
Lyukat ő sem tud nyitni ez a fal alkalmatlan. Jelenleg Nálam 1.korben Jones mert univerzális. Második körben fel trade egy klasszikus NT-ért ha mg van bent.RB kirúgás meg érett, még ha ezzel kb. Garrett le vett minden felelősséget magáról, hol ott ő hívott szarul ill. néha sehogy.....KroosAzért az is kérdés, hogy mit hívjon, ha egyetlen épkézláb RB-nk van, aki ha játszik, minden OK, ha nem, vége a futójátéknak.
Ez nálam nem edzőkérdés, Murray mellé/mögé RB kell és kész.Dzsokijuing
több mint 13 éve
ÉN slowmotionnal értek egyet. A drafton NT/DL kell az első körben. RB is kell, de 3. körben is hozható nagyon jó futó. Mi már csak tudjuk 😉
Udvardi Gyulának külön köszönetet küldenék, hogy Romo-t megvédte élő adásban. 😊

több mint 13 éve
Az teljesen egyértelmű h kell Rb Murray mögé, de egyszer-kétszer volt h viszonylag ment a futás,majd aztán kb. nem is hívtunk futást.Meg ha nem kéne minden meccsen az eredmény után loholni és a 3-4. negyedben ledolgozni 14 pontot, akkor nyilván több futás lenne.
több mint 13 éve
RB kirúgás meg érett, még ha ezzel kb. Garrett le vett minden felelősséget magáról, hol ott ő hívott szarul ill. néha sehogy.....KroosAzért az is kérdés, hogy mit hívjon, ha egyetlen épkézláb RB-nk van, aki ha játszik, minden OK, ha nem, vége a futójátéknak.
Ez nálam nem edzőkérdés, Murray mellé/mögé RB kell és kész.
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
+ ugye érdekes lesz mert lehet hallani h a D akarják erősíteni, de a jobb Dk már kimennek , még ahol mi húzunk akár a legjobb OG,OG/C, és egy jobb OT is benn lehet simán. Persze FA sokat változtat addig nyílt kérdés h OL v Dl. 1 . körben.Warmackot jobbnak tartják mint Decastrot sokan. Meg ne temessük DeCastrot(vagyis nekünk mind1), de 2. évére jobb lehet, Carter is mekkorát robbant idén!!!!! 😊
több mint 13 éve
Barett Jones állat lenne, ő ilyen O fal mindens ha jól láttam főkén C, de guardot is játszik. lehet érte még 18ról 20-22 helyig is visszamehetnénk mert lehet benn marad.RB kirúgás meg érett, még ha ezzel kb. Garrett le vett minden felelősséget magáról, hol ott ő hívott szarul ill. néha sehogy.....
több mint 13 éve
Garancia semmire sincs. Viszont:DeCastróról azt írták, hogy a legkomplettebb falember az utóbbi iksz évben, ha nem valaha.Most így szezon után ti hogy húznátok a drafton?KroosElső kör egyértelműen valamelyik Alabama belső falember nálam, Warmack vagy Jones. Az O-line prioritás, meg vagyok róla győződve, hogy megfelelő támadófallal ligaelit offense lehetünk.
Írok majd amúgy egy részletesebb értékelést a szezonról szerintem, abban benne lesz, hogy személy szerint hova várok érkezőket és honnan távozókat.gorbel
meg lehet nézni, hogy tart: fél évet nem játszott, mert nem bírta a szervezete a magasabb szintet, aztán meg amikor beállt, abban sem volt köszönet.
Romót meg a csapatot egy ilyen nem kellően sikeres lépés a középkorba vetheti vissza.
mondjuk sok NCAA-meccset nem láttam idén, te a Texas A&M @ 'Bama pont megvolt, noha az Aggies pass rush-a nem kutyaütő, annak a McValami nevű irányítónak szemre nem volt éppen nyugodt napja a fal mögött, és akkor nagyon finoman fogalmaztam.slowmotion
Nick Eatman @nickeatman
With the 18th pick ... Barrett Jones please ... If he's around but he looks ready to roll.
Valamint: Cowboys have parted ways with RB coach Skip Peete, who was still under contract.
több mint 13 éve
Viszont ma a ND ellen McCarronnak még teázni is lett volna ideje. Teot úgy blokkolták hogy hűha.
több mint 13 éve
DeCastróról azt írták, hogy a legkomplettebb falember az utóbbi iksz évben, ha nem valaha.Most így szezon után ti hogy húznátok a drafton?KroosElső kör egyértelműen valamelyik Alabama belső falember nálam, Warmack vagy Jones. Az O-line prioritás, meg vagyok róla győződve, hogy megfelelő támadófallal ligaelit offense lehetünk.
Írok majd amúgy egy részletesebb értékelést a szezonról szerintem, abban benne lesz, hogy személy szerint hova várok érkezőket és honnan távozókat.gorbel
meg lehet nézni, hogy tart: fél évet nem játszott, mert nem bírta a szervezete a magasabb szintet, aztán meg amikor beállt, abban sem volt köszönet.
Romót meg a csapatot egy ilyen nem kellően sikeres lépés a középkorba vetheti vissza.
mondjuk sok NCAA-meccset nem láttam idén, te a Texas A&M @ 'Bama pont megvolt, noha az Aggies pass rush-a nem kutyaütő, annak a McValami nevű irányítónak szemre nem volt éppen nyugodt napja a fal mögött, és akkor nagyon finoman fogalmaztam.
több mint 13 éve
Ratliff idén használhatatlan volt, Coleman IR, Spears sokadik éve nem váltja meg a világot.Most így szezon után ti hogy húznátok a drafton?Én is amellett vagyok, hogy O fal és futó poszt a fontosabb,a védelemre meg ami marad. Csak nem fogja 2 egymás utáni évben ekkora sérüléshullám érni a védelmet.Wong
azon gondolkodom hogy ha FAn már egy fokkal megerősítenénk az O falat, már jobb lenne, + futójáték is javulna.
Szal akár a sérülésmentes brutál védelmet megérné-e mondjuk tovább erősíteni 1. és 2. körben is?
vagy hülyeség?
főleg ha Spencer nem marad.
Egy fokkal jobb O fal és egy közepes futójáték mennyi pluszt adna amúgy te jó ég. Kroos
Brent valszeg rács mögé megy, Lissemore a szezon felét-harmadát kihagyta, amúgy kevés nyomot hagyott.
Calloway és Ben Bass csak ígéret, semmi több.
a DL-ben van egyetlen olyan ember, akire lehet számítani. és az Hatcher. annál még OL-ban is jobban állunk.
ha Spencer nem marad, akkor vagy állat OLB kell, vagy állat DL, de sajnos - mivel ez igen ritka állatfaj a szabadügynök-piacon - vagy nagyon drága, vagy nagyon nem elég jó játékosra futná csak. ha lehet, Spencert - értelmes keretek között - maradásra kell bírni, vagy remélni, hogy Wilber is akkorát ugrik két éven belül, mint Spencer.
vagy ugye marad a draft általi építkezés (mert draftolni lényegesen olcsóbb egy 1/18-ast is, mint bármilyen defense poszton kezdő szintű FA-et hozni). ez utóbbi azért sem lenne rossz ötlet, mert évek óta az elkúrt szerződések miatti lyukakat foldozgatjuk, és lassan a tizenkettedik ujjnál tartunk, csak ugye Jerry nem fog most belemenni egy három-ötéves tervbe, neki kb jövőre kell a győzelem.
sajnos a cap emelkedésében nem feltétlenül szabad bízni, két év múlva is csak Mara szara miatti 5 millió lesz plusz forrás gondolom, és addig hosszabbítani kell olyan perememberekkel, mint Dez, Lee és Carter.
én sajnos attól tartok, hogy a jelenlegi sztároknak két évük van arra, hogy megszerezzék a gyűrűt, aztán a csapatot szét kell verni, és újjáépíteni. vagy rá kell venni a sztárokat, hogy vonuljanak vissza, bár abban nem vagyok biztos, hogy ez esetben nincs cap penalty.
nagy szopás lesz itt pár éven belül, kérdés, hogy a vén hullarablót nem viszi-e magával...