Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 10 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 020 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Néhány érdekesség a mai OTA-ról, annak, aki esetleg nem olvas twittert:

- Osweiler feltünően szenvedett ma. Persze egy gyenge OTA naptól nem lesz szar játékos, de azért nem szívesen olvas az ember ilyet.
- Von Miller nagyon jól mozgott az edzésén, továbbra is tökéletesen halad a felépülése. Wareről is azt írták h a mozgásán nem látszik semmi a tavalyi sérüléséből, alig várom h együtt lássam őket a pályán.
- Latimer aláírta ma a szerződését (Corey Nelson és Paradis is) és jól mozgott a különedzésén (kíméljük még a korábbi törése miatt), gyorsasága mindenesetre már most is szemet szúrt a megfigyelőknek.
- Wolfe 290 fontot nyom, ami már gizda. Saját állítása szerint ezzel már tud DT is játszani, amit ő maga jobban is kedvel. Csak kerüljék el a sérülések, az ilyen testtömeg növekedéseknél sokszor van szakadás, remélem vannak ennyire profik h erre külön figyelnek...
- Az UDFA WR Isaiah Burse is felhívta magára a figyelmet (gyorsaságával és testkontroljával is), ráadásul ezt már nem először teszi. Több kinti oldal lehetségesnek tartja h megcsípjen egy helyet az 53ból. Kérdés h mennyi WR-t pakolunk a keretbe (tavaly 4+Trindon volt ha jól emlékszem, idén már KR/PR nélkül is megan az 5, így Caldwell helye érdekes lehet...)
- Az UDFA RB-k közül szinte mindenkiben kiemeltek vmi pozitívumot, érdekes verseny lesz a Ball mögötti helyekért.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus
Ez nem All time, hanem 2007-2013 lista. És nem pass rusher, hanem rusher LB Érdekes, hogy akár Woodleyt is oda számolhatjuk (Wimbleyt akár nem), de mindenképp AFC West uralom van erősen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na, kellett nekem a passrusht emlegetni. Itt a PFF frissített all time egy meccses pass rusher top listája: PoF: Best Single Games – Rush Linebackers. (A dátum ne tévesszen meg, a cikk friss, csak valószínűleg a tavalyi cikket módosította a szerző az új adatokkal, ezért a 2013-as dátum.)

Nem semmi, hogy az NFL all time best 15-ös listán Von Miller 4 azaz négy meccsel is szerepel, pedig csak 2.5 évet játszott eddig. Ja, és Demarcus Ware is kétszer rajta van. 😊 Azaz az all time top 15 pass rushing teljesítményből hatot olyanok produkáltak, akik a Broncos rostert erősítik majd idén. Hejjj.....


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem emlékszem, hogy volt-e már korábban linkelve, de én csak most olvastam. Beteszem, hátha ti sem olvastátok még: Should the Broncos Worry About DeMarcus Ware's Elbow Injury, Nerve Surgery?

A cikk részletesen leírja, hogy mi volt Ware problémája/sérülése, és hogyan tették rendbe a műtéttel. Az orvosok szerint a műtét jól sikerült egyébként, és egy gondos, fokozatos rehabbal olyan jó lehet, mint előtte. Bízzunk ebben, mert ha valóban a 2008-2012-es Ware jön vissza a pályára, akkor Von-al párban olyan sack esőt produkálhatnak, amihez képest 2012 is elhalványul.. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Azóta Fox elszólta magát, valóban a fumble problémák miatt van, kezdésnek ő és DT próbálta ki. A kesztyűt viszont a hideg miatt hordja, és azért hordja melegben is, h mire jön a hideg, hozzá legyen szokva... Bár a képen éppen nincs rajta a kesztyű.

Kicsit visszább volt szó a Secret Superstarról is, meg a DC-ről is. Malik Jacson szerintem nem fog akkorát robbantani idén, de már most is nagyon hasznos tagja a csapatnak, és szerintem egyelőre töretlen lesz a fejlődése, a DC-n a színek meg szerintem egyáltalán nem túlzóak | (kivéve természetesen Colquittot :p 😉, de idén úgyis minden támadásunk TD-vel esetleg FG-lal végződik majd 😊.) |

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus
Nem kell túlmisztifikálni. Abban hűti a sört.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 155
edzésről:
 ftw.usatoday.com/2014/05/peyton-manning-broncos-green-football

De titok h miért 😊Black_Adder
Az én tippem az, hogy a nyakműtét után ugye problémáival voltak a labdafogással (100 TD, 10 000+ yard azóta 2 szezon alatt LoL) és ugye azt a spéci kesztyűt is hordja. Ez a cucc ami a labdán van eléggé csúszósnak tűnik, talán probál javítani a szorításán, de csak tipp.

Ehhez mit szóltok:
 www.profootballfocus.com/blog/2014/05/22/secret-superstars-2014-denver-broncos/

Azért elég pofásnak tűnik a védelem:
 www.profootballfocus.com/blog/2014/05/23/2014-depth-chart-denver-broncos/
Remélem, a sors visszaadja amit tavaly elvett és egészségesek maradnak a srácok a védelemben, mert durva pusztítás csinálhatnak ha nem lesz megint a fél def rehabon.

A MHR-en volt egy cikk most, hogy ki lehet a vezér a védelemben, most hogz champ, woody elment. Szerintem Warenek van akkor respektje a ligában, hogy vezér lehet.

OFF:
De rohadt idegesítő látni minden alkalommal a SB eredményét az oldal tetején

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
edzésről:
 ftw.usatoday.com/2014/05/peyton-manning-broncos-green-football

De titok h miért 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Upsz, jogos. 😊 Csak az vigasztal, hogy még így is jobb az angol helyesírásom, mint az anyanyelviek 70%-ának. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 392 — The Mathematician
A Fairy Tail az egy anime/manga 😀
amire te célzol az Tale , vagyis mese 😛

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Épp most olvastam én is. Nem semmi...

Ezek után a fairy tale úgy folytatódna, hogy mindketten pro-bowl évet nyomnak. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
 mmqb.si.com/2014/05/28/nfl-denver-broncos-rahim-moore-compartment-syndrome/
Cases like Moore’s—acute compartment syndrome with no broken bone—are rare, and timing is always of the essence. Almost immediately, doctors performed a needle test to gauge the pressure, which left no doubt that compartment syndrome was besieging his leg. Doctors told Moore that had he waited to come in until noon on Monday, they would have had to amputate. Any longer than that, he could have died.
...
“I didn’t know if I would ever walk again,” says Moore, who often turned to his faith during the rehab process. “I didn’t know if I would ever be the Rahim that I know I can be, and also be able to have the footwork and be swift and things like that. The Lord definitely restored me.”

Azért Wolfe és Moore esetében kb annak is örülhetünk, hogy egyáltalán életben maradtak...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyre több helyen olvasom, hogy mekkora steal lehet ez a Bibbs gyerek. A highlightja impresszív, de sokaké az. Nekem. C.J. Anderson tavaly nagyon tetszett, remélem sokat fejlődött egy év alatt, és ő lesz végül Ball backupja, de ha ez a srác úgy veri meg, hogy még nála is jobb lesz, hát ámen. 😊



“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 084 — SB 50 Champion @ Grund
7 év letöltendő 2 hónap próbaidővel? DUI-ért? Kemény...StormST
hónap

azért nem mindegyBlack_Adder
😀 Ezt jól elrontottam... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
7 év letöltendő 2 hónap próbaidővel? DUI-ért? Kemény...StormST
hónap

azért nem mindegy

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 084 — SB 50 Champion @ Grund
7 év letöltendő 2 hónap próbaidővel? DUI-ért? Kemény...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Közben megszületett az ítélet Matt Russell volt személyzeti főnök ügyében, akit még tavaly kapcsoltak le ittas vezetésért. Hét hónap letöltendőt kapott... izmos.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
A lineup 12 játékost tartalmaz, így base és nickel felállás is benne van. Ezért lett kezdő Roby, és így nem is igazán tudok belekötni, valószínűleg neki van rá a legtöbb esélye.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 084 — SB 50 Champion @ Grund
Mondjuk nekem Welker jobb, mint Good starter, de ez lehet, hogy csak szőrszálhasogatás... 😊

Remélem, hogy szezon végére Ball jobb lesz, mint average starter, mert szükségünk lenne egy jó futójátékra. Azt meg nem tudom, hogy mennyire gondolják Fox-ék is úgy, hogy Roby lesz a kezdő CB, szerintem ez egy kicsit optimista hozzáállás, még akkor is, ha lehetséges, hogy Harris nem áll majd készen a szezon elejére...

De egyébként nem nagyon lehet okunk panaszra szerintem, meg majd úgyis a pályán dől el minden, papíron jól néz ki a keret, az biztos... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 084 — SB 50 Champion @ Grund
Ward-nál ez (ha jól tudom) első vétség, így eltiltás nem jár érte, de több ilyen húzása nem nagyon lehet...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
T.J. Ward ügye szerencsére nem tűnik súlyosnak így laikus szemmel, nem hinném, hogy emiatt meccseket kellene kihagynia.burzum
Ilyenekért az NFL nem tilt el. Még Hernandezt sem a liga tiltotta el a gyilkossági vád után, hanem a Pats vágta ki. Wardot is a csapat vágná ki, ha túlmenne a határon. Ez biztosan nem akkora balhé, de ettől még utálom, hogy ahogy megkezdődik az offseason, sorban jönnek az ilyen hírek. A legtöbb játékosnak tényleg tyúkesze van.

Hozzáteszem, Wardnak ez volt az első off-field ügye, egész karrierjében. És azok alapján amiket az esetről írnak, a probléma leginkább az volt, hogy nem jelent meg az idézésre. Ez azért nem egy akkora ügy, hogy aggódni kéne.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
burzum Denver Broncos 154
Kijött a PFF draft után depth chartja: 2014 Depth Chart: Denver Broncos

Értékelésük szerint a kezdők közül 17 zöld vagy jobb (átlag feletti), 7 sárga (átlagos) és 1 narancs (átlag alatti). Még a cseresorba is jutott zöld játékos. Az egyetlen narancs - átlag alatti - Wolfe lett.... 😀

Nos, ha Wolfe úgy játszana mint a betegsége előtt, és azzal a leggyengébb kezdő lenne a csapatban, azt most azonnal aláírnám. 😉peterk2005
Köszi, nagyon érdekes!

Tényleg nagyon jó osztályzatokat kaptak a játékosok, és a legtöbb esetben indokoltan. Néhol azért túl optimistának érzem (average starter lett pl. Justice és Caldwell, az összes csere TE-ünk és 3 rotációs DT-ünk, "good starter" lenne pl. Malik Jackson).

T.J. Ward ügye szerencsére nem tűnik súlyosnak így laikus szemmel, nem hinném, hogy emiatt meccseket kellene kihagynia.
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kijött a PFF draft után depth chartja: 2014 Depth Chart: Denver Broncos

Értékelésük szerint a kezdők közül 17 zöld vagy jobb (átlag feletti), 7 sárga (átlagos) és 1 narancs (átlag alatti). Még a cseresorba is jutott zöld játékos. Az egyetlen narancs - átlag alatti - Wolfe lett.... 😀

Nos, ha Wolfe úgy játszana mint a betegsége előtt, és azzal a leggyengébb kezdő lenne a csapatban, azt most azonnal aláírnám. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
a probléma ott van amit Storm mond
nem a balhéja a cink, hanem hogy az idézésre nem jelent megNegritis
Biztos Von Millert kérdezte, hogy ilyenkor mi a teendő

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 392 — The Mathematician
a probléma ott van amit Storm mond
nem a balhéja a cink, hanem hogy az idézésre nem jelent meg

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!