Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Patricia már Lions formában.
MacPhisto
Hát igen, ezt ő sem teszi ki az ablakba, az tuti. Mondjuk az is kérdés, mennyire rajta múlt, mennyire a fogalmatlanul játszó játékosokon. Azért szurkolok neki nálatok 😊
Wyatt
a franc tudja szerintem a második félidőben javult kicsit a védelmünk, az a baj hogy a baromi szar szintről csak a szarig jutottak😕
azért lássuk be tehetség szintjén az Eagles védelem jóval a Pats def fölött van, ennek ellenére ők sem csináltak szinte semmit /az első támadásunkat kivédekezték FG-ra + a labdaszerzés/ kár hogy ez elég volt a győzelmükhöz

Patricianak és a Lionsnak nagyon szurkolok jövőre😉
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Patricia már Lions formában.
MacPhisto
Jax ellen is ezt hitték félidőben.
Bazzani
ezúttal csak igazam lett.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Patricia már Lions formában.
MacPhisto
Hát igen, ezt ő sem teszi ki az ablakba, az tuti. Mondjuk az is kérdés, mennyire rajta múlt, mennyire a fogalmatlanul játszó játékosokon. Azért szurkolok neki nálatok 😊

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jim Schwartz parádés védelmet rittyentett össze Phili-ben! Máig sajnálom, hogy lapátra került!
Utley
Konstansan tudná hozni a 7-9-es szezonokat.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Patricia már Lions formában.
MacPhisto
Jax ellen is ezt hitték félidőben.

több mint 6 éve
Utley Detroit Lions Nebraska Cornhuskers 249
Jim Schwartz parádés védelmet rittyentett össze Phili-ben! Máig sajnálom, hogy lapátra került!
több mint 6 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Patricia már Lions formában.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Valami zseni szerint Staffordot el kéne tradelni Bradyért. Pls kill me.
valakis
😀
Most miért? Csak 65 millátokba fájna ez idén 😀
Wyatt
Ez lenne az ellenérték szerinte Bradyért:
Stafford, both a first- and second-round draft pick, and probably a high-caliber player like Glover Quin or T.J. Lang.
Bazzani
Nagy nehezen sikerülne is kihozni egy lose-lose helyzetet 😀

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Valami zseni szerint Staffordot el kéne tradelni Bradyért. Pls kill me.
valakis
😀
Most miért? Csak 65 millátokba fájna ez idén 😀
Wyatt
Ez lenne az ellenérték szerinte Bradyért:
Stafford, both a first- and second-round draft pick, and probably a high-caliber player like Glover Quin or T.J. Lang.

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Valami zseni szerint Staffordot el kéne tradelni Bradyért. Pls kill me.
valakis
😀
Most miért? Csak 65 millátokba fájna ez idén 😀

több mint 6 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Valami zseni szerint Staffordot el kéne tradelni Bradyért. Pls kill me.

We just form a fucking wall.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hoppkopp:

@HammerFox2: Golden Tate confirms to @nflnetwork what we already pretty much already knew, that Jim Bob Cooter is staying in with Lions.
Bazzani
Ennek mennyire örülsz? Ha jól emlékszem nem voltál túl elragadtatva tőle, főleg a futás teljes mellőzése miatt...
Plusz fura nekem, h miért engedtétek akkor el a kedvelt QB coachot, ha nincs O stáb csere...
Rolni
Ehh nem tudom.
Azt írogatják sokan, hogy Cooter vissza volt fogva Bamba Jabba konzervativizmusa miatt, nem mellesleg Stafford nagyon harcolt a maradásáért.
Szerintem kap egy évet bizonyitani aztán ha ugyanígy szar a futójáték akkor mehet amerre lát.
Elméletileg ugye emiatt lett az OL edző elküldve akiről nagyon szar véleményeket olvasni amióta távozott. Állítólag Warford konkrétan miatta nem maradt a csapatnál...
Én csak remélni tudom, hogy egy új OL coach + új kezdő RB meghozza a várt futójátékot. Meg, hogy Glasgow lesz a kezdő C és jön egy új LG.

Szerkesztette: Bazzani

több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Hoppkopp:

@HammerFox2: Golden Tate confirms to @nflnetwork what we already pretty much already knew, that Jim Bob Cooter is staying in with Lions.
Bazzani
Ennek mennyire örülsz? Ha jól emlékszem nem voltál túl elragadtatva tőle, főleg a futás teljes mellőzése miatt...
Plusz fura nekem, h miért engedtétek akkor el a kedvelt QB coachot, ha nincs O stáb csere...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nem ő volt a reflektorfényben, de szvsz korrektül tette a dolgát. Ha azt nézzük nem egy játékosból kihozta a maxot, gondolom Janoris Jenkins '16-os játékát itt sem kell bemutatnom és amikor volt kedve játszani akkor idén is igen jól klasszis teljesítményt nyújtott. Ugyanúgy DRC-re sem lehetett panasz és a nyáron megszerzett Ross Cockrell kapcsán is inkább a jó dolgokat emlegetik. Persze szarból nem lehet várat építeni és a "túloldalon" ott van Eli Apple, de neki elsősorban a viselkedése volt a legfőbb gond. Hogy milyen mentalitású azt nem nagyon tudom elmondani, edzőtáboros interjú biztos vele is készült, de úgy tudom szerették a játékosok. Mondjuk kérdés Patricia mögött mennyi beleszólása lesz a védelem kialakításában.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A DC posztra most Tim Walton nevét emlegetik aki 2015 óta a Giants DB edzője volt.
Talán erre jár Asbee és mond róla valamit.

Asbee
?

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jarrad Davisről mi a vélemény így 1 év után? És jövőjét illetően? Ahogy hallottam/olvastam, jól játszott, érezhetően javult vele a védelem, és sokszor odaért a labdás emberhez, de még bőven javulhat. (Persze lehet nem pontos így 😊 ) A PFF-nél összessségében nem kapott túl jó osztályzatot.
Chargers LT
Én mindenféle véleménnyel várnék még egy évet. Futás ellen jó volt, viszont a passz elleni védekezésben Van Noy szinten volt elveszett. Neki tuti jót fog tenni a HC/DC csere.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hoppkopp:

@HammerFox2: Golden Tate confirms to @nflnetwork what we already pretty much already knew, that Jim Bob Cooter is staying in with Lions.

több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 293 — Jedi Master
Jarrad Davisről mi a vélemény így 1 év után? És jövőjét illetően? Ahogy hallottam/olvastam, jól játszott, érezhetően javult vele a védelem, és sokszor odaért a labdás emberhez, de még bőven javulhat. (Persze lehet nem pontos így 😊 ) A PFF-nél összessségében nem kapott túl jó osztályzatot.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@JimCosta_: Blake Griffin is now currently the highest paid athlete in the city of Detroit

Matt már csak második. 😊

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@alexmarvez: Not sure if out there but @lions plan to hire Jeff Davidson (offensive line), George Godsey (QBs) and Brian Stewart (DBs) to new coaching staff source tells @sportingnews

több mint 6 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Titus Young vissza akar térni az nflbe.

We just form a fucking wall.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/LionsPride/status/955886702693961729/photo/1

Mehehe.
Állandóan két csajjal.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/nfltrade_rumors/status/957645843963830273/photo/1

Mondjuk a speciális csapattal pont nem volt nagy gond, de egye fene.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@RapSheet: More on Paul Pasqualoni: His name was buzzing in Mobile, based on his past relationship with Matt Patricia. They haven’t spoken yet, but are expected to — about a senior position on the staff — when the #Lions officially hire Patricia.

Na itt már nem DCről van szó.
Arra állítólag a Pats LB coach is esélyes.
Bazzani
Flores volt hc interjún is arizonában.
Esélyes, hogy idejön , mi pedig a hírek szerint rámennénk a szentek db edzőjére.
gordon
Most lehet, hogy kavarom a posztokat, de mintha nem az ő neve lett volna írva.
Meg is van, DL coach volt, Brendan Daly.

több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 528 — JAFL Tampa GM
@RapSheet: More on Paul Pasqualoni: His name was buzzing in Mobile, based on his past relationship with Matt Patricia. They haven’t spoken yet, but are expected to — about a senior position on the staff — when the #Lions officially hire Patricia.

Na itt már nem DCről van szó.
Arra állítólag a Pats LB coach is esélyes.
Bazzani
Flores volt hc interjún is arizonában.
Esélyes, hogy idejön , mi pedig a hírek szerint rámennénk a szentek db edzőjére.