Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 6 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Tegyük fel élek még 50 évet.

Szerintetek lesz olyan, hogy látok egy olyan meccset mint ma a vikes szurkolók?

...

Szerintem sem.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 6 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Bortles = 2 po win
Stafford = 0 po win

Csak SZERETNÉNK mi volt Jags játékosokat igazolni.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 6 éve
lako74 Detroit Lions Michigan Wolverines 23
 twitter.com/adamschefter/status/952543159971667969
cspeti98
Itt a teljes cikk:
 es.pn/2r4WuuZ
több mint 6 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
 twitter.com/adamschefter/status/952543159971667969

több mint 6 éve
anarfa Detroit Lions 477
@nfltrade_rumors: Matt Patricia & Mike Vrabel Top-Two Candidates For Lions' HC Job

Ez így jó. Csak várnunk kell még pár hetet. Remélem van terv az edzői posztokra (OC/DC) és nem maradunk le senkiről.
Én Shurmurt nagyon nem akarnám.
Bazzani
Nagy összegben fogadnék, hogy marad a támadóoldalon az edzői stáb. Stafford nagyon szerelmes Cooterbe.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@nfltrade_rumors: Matt Patricia & Mike Vrabel Top-Two Candidates For Lions' HC Job

Ez így jó. Csak várnunk kell még pár hetet. Remélem van terv az edzői posztokra (OC/DC) és nem maradunk le senkiről.
Én Shurmurt nagyon nem akarnám.

több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 275 — capitaine du château de Vienne 1487
Akkor értelmezzük tárgyalásként a dolgot, tehát többet kell ajánlani Patríciának, hogy ne sebezze a szívét a kedvenc gyerekkori csapata, ennyi...
Az a két vesztett SB mennyit nyom a latba, mikó kinyaltak a Zsijancsiktól?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
lako74 Detroit Lions Michigan Wolverines 23
@ChrisBurkeNFL: .@SI_PeterKing writes that the Lions want Matt Patricia, “but Patricia favors the Giants"
Bazzani
Állítólag gyerekkori kedvenc csapata....
lako74
Mondjuk legalább ez megint egy tökéletes alkalom arra, hogy rajtam/ rajtunk/ minden Lions drukkeren/a csapaton röhögjön mindenki.
Hab lenne a tortán ha Shusmus jönne. Hányni tudnék. Meccset se lenne értelme nézni.
Bazzani
Azért, hogy legyen egy másik vélemény is:
"Most people across the league expect the Lions to hire Patricia" Detroit Free Press
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 651 — Bears & Illinois fan
@ChrisBurkeNFL: .@SI_PeterKing writes that the Lions want Matt Patricia, “but Patricia favors the Giants"
Bazzani
Állítólag gyerekkori kedvenc csapata....
lako74
Mondjuk legalább ez megint egy tökéletes alkalom arra, hogy rajtam/ rajtunk/ minden Lions drukkeren/a csapaton röhögjön mindenki.
Hab lenne a tortán ha Shusmus jönne. Hányni tudnék. Meccset se lenne értelme nézni.
Bazzani
Én nem nevetnék rajtad. Beleélted egy olyan szituációba, ami valószínűleg jót tenne a csapatodnak és van/volt is esélye, hogy összejön. A szurkoló ilyen.

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@ChrisBurkeNFL: .@SI_PeterKing writes that the Lions want Matt Patricia, “but Patricia favors the Giants"
Bazzani
Állítólag gyerekkori kedvenc csapata....
lako74
Mondjuk legalább ez megint egy tökéletes alkalom arra, hogy rajtam/ rajtunk/ minden Lions drukkeren/a csapaton röhögjön mindenki.
Hab lenne a tortán ha Shusmus jönne. Hányni tudnék. Meccset se lenne értelme nézni.

több mint 6 éve
lako74 Detroit Lions Michigan Wolverines 23
@ChrisBurkeNFL: .@SI_PeterKing writes that the Lions want Matt Patricia, “but Patricia favors the Giants"
Bazzani
Állítólag gyerekkori kedvenc csapata....
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@ChrisBurkeNFL: .@SI_PeterKing writes that the Lions want Matt Patricia, “but Patricia favors the Giants"

Meh.
Megint beleszaladunk egy Whiz - Bamba szituba. Akkor kezdjünk megbarátkozni Mike Vrabel nevével.

több mint 6 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
A linebackerekhez mennyire ért Austin? Van esély arra, hogy az undrafted LB sorból potens egységet varázsol?
Mikey
Semmi. Nálunk katasztrófa volt amit műveltek Levyt kivéve.
Bazzani
Az örökölt anyag volt még inkább mint az ő érdeme (balfasz Tulloch is akkir sérült bele az ünneplésbe)

We just form a fucking wall.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A linebackerekhez mennyire ért Austin? Van esély arra, hogy az undrafted LB sorból potens egységet varázsol?
Mikey
Semmi. Nálunk katasztrófa volt amit műveltek Levyt kivéve.

több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 560
A linebackerekhez mennyire ért Austin? Van esély arra, hogy az undrafted LB sorból potens egységet varázsol?
több mint 6 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Austin a bengalsban.

We just form a fucking wall.
több mint 6 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 733 — no es importante
@JimCosta_: If Matt Patricia is the next Lions HC the natural question is who runs the offense. Pure speculation but Alabama is playing for the national title tonight and their OC Brian Daboll spent 10 years in NE and has been an NFL OC before.
Bazzani
Nem nekem szólt a kérdés, de én látok benne logikát. Amikor nálunk volt, akkor mindenki őt tartotta a legjobb jelöltnek JMD pótlására.
cspeti98
De akkor most miért ne hozzátok menne (ha JMD lelép)?
Ok ez csak spekuláció és értem amit írsz. 😉
Bazzani
pont ezt írtam volna én is, hogy az ő nevével eddig mint csak JMD esetleges utódjaként találkoztam, máshova nem hiszem, hogy menne vagy Saban elengedné


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@JimCosta_: If Matt Patricia is the next Lions HC the natural question is who runs the offense. Pure speculation but Alabama is playing for the national title tonight and their OC Brian Daboll spent 10 years in NE and has been an NFL OC before.
Bazzani
Nem nekem szólt a kérdés, de én látok benne logikát. Amikor nálunk volt, akkor mindenki őt tartotta a legjobb jelöltnek JMD pótlására.
cspeti98
De akkor most miért ne hozzátok menne (ha JMD lelép)?
Ok ez csak spekuláció és értem amit írsz. 😉

több mint 6 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 994 — Believelander
@JimCosta_: If Matt Patricia is the next Lions HC the natural question is who runs the offense. Pure speculation but Alabama is playing for the national title tonight and their OC Brian Daboll spent 10 years in NE and has been an NFL OC before.

baggio
? 😊
Bazzani
Jézusom Daboll, nem hittem volna h. valaha látom még ezt a nevet 😀 Mangini alatt volt nálunk, mint OC, emlékszem Cribbs-el nyomattuk vele a wildcatet, volt bőven trükközés azokban az években. Mondjuk kellett is, Derek Anderson és Quinn irányítottak 😊 És olyan elkapókkal kellett dolgoznia, mint Massaquoi és Robiskie.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 6 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
@JimCosta_: If Matt Patricia is the next Lions HC the natural question is who runs the offense. Pure speculation but Alabama is playing for the national title tonight and their OC Brian Daboll spent 10 years in NE and has been an NFL OC before.
Bazzani
Nem nekem szólt a kérdés, de én látok benne logikát. Amikor nálunk volt, akkor mindenki őt tartotta a legjobb jelöltnek JMD pótlására.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@JimCosta_: If Matt Patricia is the next Lions HC the natural question is who runs the offense. Pure speculation but Alabama is playing for the national title tonight and their OC Brian Daboll spent 10 years in NE and has been an NFL OC before.

baggio
? 😊

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Amúgy a wire szerint Austen már egyezkedik a Bengals-szal...
lako74
@RapSheet: #Lions DC Teryl Austin's situation just got interesting: As he negotiates a deal with the #Bengals, the #Raiders are making a push to hire him & give him an assistant head coach title to coach DBs. Oakland hoping for an uber staff for Jon Gruden.

több mint 6 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
Nincs most erőm/időm hosszabbat írni de ha tényleges lesz a dolog akkor megteszem. 😉
Bazzani
Rendben!
Szívesen olvasom majd.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 6 éve
lako74 Detroit Lions Michigan Wolverines 23
Amúgy a wire szerint Austen már egyezkedik a Bengals-szal...
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Caldwell elvitte az építkezés részt most Szakáll felteszi rá a koronát (reméljük).
Bazzani
Patríciának olyan nagy mítoszt keltesz, lassan elhiszem hogy egy géniusz vagy nem is tudom mi. Biztosan ügyes menedzser, de nem látom ő mitől ilyen jó. Egy szürke szamár szakállal, akár maradnak a coordinátorok akár nem , nem hiszem hogy a Lions Patriciával komoly dolgokért fog küzdeni a 8-8, 9-7, 7-9es tengelyen kívül.
+neki ugye azért még el is kell érnie Caldwell szintjét Hc-ben is.

Mik azok a dolgok/infók amiket ő annyira tud és csinál?
sapka
Nem keltek neki semmilyen mítoszt. Semmi nem garancia arra, hogy jó lesz de arra sem, hogy: "BelichickmiattszarleszmegamúgyisszakállasmegMcDanielsismegbukottescsakMcVayajó..."

Nincs most erőm/időm hosszabbat írni de ha tényleges lesz a dolog akkor megteszem. 😉

Hiszek benne. Megérzes vagy mifene.