Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 6 éve
lako74 Detroit Lions Michigan Wolverines 23
Aztán lehet a másik véglet is, hogy vissza lesz sírva Caldwell.
Ettemlevest
Caldwell nem lesz visszasírva. FACT.
több mint 6 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Caldwell elvitte az építkezés részt most Szakáll felteszi rá a koronát (reméljük).
Bazzani
Patríciának olyan nagy mítoszt keltesz, lassan elhiszem hogy egy géniusz vagy nem is tudom mi. Biztosan ügyes menedzser, de nem látom ő mitől ilyen jó. Egy szürke szamár szakállal, akár maradnak a coordinátorok akár nem , nem hiszem hogy a Lions Patriciával komoly dolgokért fog küzdeni a 8-8, 9-7, 7-9es tengelyen kívül.
+neki ugye azért még el is kell érnie Caldwell szintjét Hc-ben is.

Mik azok a dolgok/infók amiket ő annyira tud és csinál?
sapka
Jó azért annyira nem rossz szakember, hogy ennyire rossz legyen. Azt is megértem, hogy Bazzának (az általa nagyon utált) Caldwell után mekkora reményt ad egy energikusabb edző. Emiatt persze hogy minden rózsaszínű most.

Hogy mennyire jó HC, azt még senki sem tudja, majd kiderül. Én annyira nem örülök, mert nagy potenciált látok benne, hogy jól fogja menedzselni a csapatot. Aztán lehet a másik véglet is, hogy vissza lesz sírva Caldwell.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 6 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
Caldwell elvitte az építkezés részt most Szakáll felteszi rá a koronát (reméljük).
Bazzani
Patríciának olyan nagy mítoszt keltesz, lassan elhiszem hogy egy géniusz vagy nem is tudom mi. Biztosan ügyes menedzser, de nem látom ő mitől ilyen jó. Egy szürke szamár szakállal, akár maradnak a coordinátorok akár nem , nem hiszem hogy a Lions Patriciával komoly dolgokért fog küzdeni a 8-8, 9-7, 7-9es tengelyen kívül.
+neki ugye azért még el is kell érnie Caldwell szintjét Hc-ben is.

Mik azok a dolgok/infók amiket ő annyira tud és csinál?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 6 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 733 — no es importante
2. Bejelenthetjük e már most? (Úgy emlékszem a 49ers is bejelentette már Shanny-t a SB előtt.)Bazzani
szerintem rettentő hülye szabályozás (már tavaly is volt szó a megváltoztatásáról, akkor nem jött össze), de hivatalosan nem, Shanahan február 6-án lett kinevezve, míg az nfl.com már január 18-án lehozta nagyjából kész tényként


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@mlombardiNFL: Hearing the Lions get their coach in the next day or so. Won't be a surprise either.

1. Ha nem meglepetés akkor Patricia.
2. Bejelenthetjük e már most? (Úgy emlékszem a 49ers is bejelentette már Shanny-t a SB előtt.)
3. Ha nem jelenthetjük be akkor nem Patricia hanem Vrabel? De az meg meglepetés. :/

Ez az én véleményem is:
@PhinsiderRadio: @mlombardiNFL Matt Patricia was going to the Detroit Lions the day Bob Quinn was hired as GM.

Caldwell elvitte az építkezés részt most Szakáll felteszi rá a koronát (reméljük).

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 850
Lions expected to hire Matt Patricia as coach
 www.rotoworld.com/headlines/nfl/372472/Lions-expected-to-hire-Matt-Patricia-as-coach

Szerkesztette: Klaci79
több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 889
BB coaching treeje szépen növekszik és behálózza az NFL-t 😊
Na meg az FO tagok is szépen ott lesznek mindenhol.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Állítólag megszületett a verbális egyesség Patriciával.
Mondjuk szerintem ez már korábban le volt tárgyalva a háttérben.
Bazzani
Bazza, te nagyon várod ezt a dealt. Nagyon csalódott lennél, ha mégsem jönne össze?
csi77
Persze nem esne jól.
De szerintem ezt már el lehet könyvelni.
Amúgy Vrabel is felüdülés lenne Bambához képest. De Wilks is bár szerintem ő még nem érett a feladatra.

több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 651 — Bears & Illinois fan
Állítólag megszületett a verbális egyesség Patriciával.
Mondjuk szerintem ez már korábban le volt tárgyalva a háttérben.
Bazzani
Bazza, te nagyon várod ezt a dealt. Nagyon csalódott lennél, ha mégsem jönne össze?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Állítólag megszületett a verbális egyesség Patriciával.
Mondjuk szerintem ez már korábban le volt tárgyalva a háttérben.

több mint 6 éve
lako74 Detroit Lions Michigan Wolverines 23
Nekem is gyanús, hogy marad a két koordinátor bár szerintem Patricia miatt. Az ő interjuja után nem engedték el Austint. Vrabelé után mehetett a Bengalshoz.
Mondjuk én Austin maradását sem szeretném. 3 éve ugyanazokkal a dolgokkal szívunk.
Bazzani
Austen szerintem ne menjen NFC North csapathoz, amúgy szerintem is mehet
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A helyi lapok szerint amúgy Vrabel lesz a befutó...
lako74
ez egybevág azzal, hogy Austin Packers-es interjúját blokkolta a csapat
végül is ha a koordinátorok maradnak, de a bambát leváltja a nyilván ezen okból kinevezett jóval energetikusabb fiatal Vrabel, már megérte gondolom
baggio 🏈
Nekem is gyanús, hogy marad a két koordinátor bár szerintem Patricia miatt. Az ő interjuja után nem engedték el Austint. Vrabelé után mehetett a Bengalshoz.
Mondjuk én Austin maradását sem szeretném. 3 éve ugyanazokkal a dolgokkal szívunk.

több mint 6 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 733 — no es importante
A helyi lapok szerint amúgy Vrabel lesz a befutó...
lako74
ez egybevág azzal, hogy Austin Packers-es interjúját blokkolta a csapat
végül is ha a koordinátorok maradnak, de a bambát leváltja a nyilván ezen okból kinevezett jóval energetikusabb fiatal Vrabel, már megérte gondolom


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
lako74 Detroit Lions Michigan Wolverines 23
A helyi lapok szerint amúgy Vrabel lesz a befutó...
több mint 6 éve
lako74 Detroit Lions Michigan Wolverines 23
@Lions: The #Lions have completed a head coaching interview with New England Patriots Defensive Coordinator Matt Patricia.

Hoppá ez meglepetés. A hétvégére ígérték. Na gyorsan írjuk is alá még a hétvégén. 😊
Bazzani
Előbb még elmegy gyermekkori kedvenc csapatához, a Giants-hoz is...
lako74
Ja, meg persze a Cardinals-hoz is
több mint 6 éve
lako74 Detroit Lions Michigan Wolverines 23
@Lions: The #Lions have completed a head coaching interview with New England Patriots Defensive Coordinator Matt Patricia.

Hoppá ez meglepetés. A hétvégére ígérték. Na gyorsan írjuk is alá még a hétvégén. 😊
Bazzani
Előbb még elmegy gyermekkori kedvenc csapatához, a Giants-hoz is...
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@Lions: The #Lions have completed a head coaching interview with New England Patriots Defensive Coordinator Matt Patricia.

Hoppá ez meglepetés. A hétvégére ígérték. Na gyorsan írjuk is alá még a hétvégén. 😊

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@RapSheet: That was fast. The #Lions are blocking defensive coordinator Teryl Austin from interviewing with the #Packers. Perhaps when they hire a HC…

Bengalshoz bezzeg elengedtük. 😊

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@NateAtkins_: Haloti Ngata told @971theticketxyt he wants to come back to the #Lions. He'll be 34, but the run defense went from 74.6 yards per game in five games with him to 130 in 11 games without him.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
kicsit azt érzem olyan ez most mint az első randi után ahol kalppol minden, aztán ki tudja mi lesz belőle.
Összejöttök de elfog hagyni 1 év után. ( Lions topic fit )
Szivacs
Most is inkább az volt a baj, hogy túl sokáig tartott a szerelem és nem rúgtuk ki már tavaly.

több mint 6 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
kicsit azt érzem olyan ez most mint az első randi után ahol kalppol minden, aztán ki tudja mi lesz belőle.
Összejöttök de elfog hagyni 1 év után. ( Lions topic fit )
Szivacs
Vagy inkább 3 évig szopat és le se szarja hogy mi van veled, mert ahhoz józannak kéne lenni és nem nosztalgiázni (Bears topic fitt)

We just form a fucking wall.
több mint 6 éve
Szivacs Chicago Bears 175
kicsit azt érzem olyan ez most mint az első randi után ahol kalppol minden, aztán ki tudja mi lesz belőle.
Összejöttök de elfog hagyni 1 év után. ( Lions topic fit )
több mint 6 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
@Lions: The #Lions have completed a head coaching interview with Green Bay Packers Associate Head Coach/Linebackers Winston Moss.

Patricia-t hagytuk a végére. Remélem alá is ír majd.
Bazzani
Twitteren Austint meg Vrabelt, Patricia elétették mint hc esélyes nálunk, aztán most én speciel nem tudom kit akarnék hozzák igazán, nyilván Patriciát mondtanám, de nem tudom valahogy a hétfői Quinn interjú után annyira oda-meg vissza voltak az őszinteségéből ami nekem nem jött át hogy nem tudom ki akarjak ide hcnek. (Igazából kurvára mindegy ha jövőre, megnyeri a csoportot/nyer po meccset, de a legjobb a sb győzelem lenne de ahhoz túl sok kecskét kéne szűzzel együtt áldonzni.)
valakis
Engem megvett Quinn.
Nem kerüli ki a kérdéseket, nem bújik ki a felelősség alól (lásd önmagát okolta a defense gyengeségéért mert nem rakott bele elég tehetséget), nem elégszik meg a középszerrel.
Én egyértelműen Patriciát akarom, nagyon maximum Vrabelt. Az sem véletlen, hogy McDanielst nem kerestük meg. Quinn dolgozott vele elég ideig, gondolom látta mennyire alkalmas vagy ugye ez esetben nem alkalmas a feladatra.

Nekem kicsit furcs/izgalmas , hogy a Lions és Patricia utolsó randija egymással van. Szerintem itt marhára egymást akarja a két fél.
Bazzani
Megnyerőnek megnyerő volt, de valahogy nem akarok ebbe túl sokat látni, kicsit azt érzem olyan ez most mint az első randi után ahol kalppol minden, aztán ki tudja mi lesz belőle.

We just form a fucking wall.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@Lions: The #Lions have completed a head coaching interview with Green Bay Packers Associate Head Coach/Linebackers Winston Moss.

Patricia-t hagytuk a végére. Remélem alá is ír majd.
Bazzani
Twitteren Austint meg Vrabelt, Patricia elétették mint hc esélyes nálunk, aztán most én speciel nem tudom kit akarnék hozzák igazán, nyilván Patriciát mondtanám, de nem tudom valahogy a hétfői Quinn interjú után annyira oda-meg vissza voltak az őszinteségéből ami nekem nem jött át hogy nem tudom ki akarjak ide hcnek. (Igazából kurvára mindegy ha jövőre, megnyeri a csoportot/nyer po meccset, de a legjobb a sb győzelem lenne de ahhoz túl sok kecskét kéne szűzzel együtt áldonzni.)
valakis
Engem megvett Quinn.
Nem kerüli ki a kérdéseket, nem bújik ki a felelősség alól (lásd önmagát okolta a defense gyengeségéért mert nem rakott bele elég tehetséget), nem elégszik meg a középszerrel.
Én egyértelműen Patriciát akarom, nagyon maximum Vrabelt. Az sem véletlen, hogy McDanielst nem kerestük meg. Quinn dolgozott vele elég ideig, gondolom látta mennyire alkalmas vagy ugye ez esetben nem alkalmas a feladatra.

Nekem kicsit furcs/izgalmas , hogy a Lions és Patricia utolsó randija egymással van. Szerintem itt marhára egymást akarja a két fél.

Szerkesztette: Bazzani

több mint 6 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
@Lions: The #Lions have completed a head coaching interview with Green Bay Packers Associate Head Coach/Linebackers Winston Moss.

Patricia-t hagytuk a végére. Remélem alá is ír majd.
Bazzani
Twitteren Austint meg Vrabelt, Patricia elétették mint hc esélyes nálunk, aztán most én speciel nem tudom kit akarnék hozzák igazán, nyilván Patriciát mondtanám, de nem tudom valahogy a hétfői Quinn interjú után annyira oda-meg vissza voltak az őszinteségéből ami nekem nem jött át hogy nem tudom ki akarjak ide hcnek. (Igazából kurvára mindegy ha jövőre, megnyeri a csoportot/nyer po meccset, de a legjobb a sb győzelem lenne de ahhoz túl sok kecskét kéne szűzzel együtt áldonzni.)

We just form a fucking wall.