Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Inaktívok mára: Bell, Riddick, Fauria, Vaughn, Lewis, Moore and Webster.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
 twitter.com/AdamSchefter/status/518784708713656320

"WR Calvin Johnson expected to be active. Question is how much Detroit will use him."

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hey! Lehet már Megatronról tudni valamit? Örülnék, ha játszana ;Pphylos
Ennyire szurkolsz nekünk? Köszi, aranyos vagy.

több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Hey! Lehet már Megatronról tudni valamit? Örülnék, ha játszana ;Pphylos
nem játszik, ma reggelre visszavonult...

több mint 9 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 158 — Duvááááál
Hey! Lehet már Megatronról tudni valamit? Örülnék, ha játszana ;P

Made... Laid... Paid
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Pár érdekesség:

-Detroit is one of only three teams in the NFL (Arizona and Tennessee) not to have given up a run or pass play of 40+ yards this season.
-The #Lions finished dead last in NFL in 2013 with a drop % of 10.6 (44 total). Through 4 games this year that % is 5.9 with 6 total drops.
-Matthew Stafford has been sacked (11 times), hit (7) and hurried (31) in 2014. He was sacked 23 times in all of 2013.
-P Sam Martin ranks 2nd in gross punting avg (50.1), 10th in net punting avg (42.3) and 7th in kickoff touchback % (77.8). He's a weapon.
-#Lions rank 4th in the @NFL on third downs - both on offense (52.4%) and defense (34%).
-Stafford also at career highs for comp% (64.2%) and AVG (7.95). Previous bests 63.5% and 7.6 in 2011.
-#NFL stats: #Lions 1st in total defense, #Bills 27th in total offense; Lions 12th in total offense, Bills 10th in total defense.

Glover Quin said the first time he saw DeAndre Levy in Detroit, he had no idea who he was. Thought he was a running back.😀😀

több mint 9 éve
FuegoKing Atlanta Falcons 3
Sziasztok!
Az október 26-ai Detroit Lions-Atlanta Falcons meccsre van két eladó jegyem. Érdeklődni e-mailben lehet.
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 286 — capitaine du château de Vienne 1487
K.Will, nagy fehèr ember doubful 😕


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Idén szopunk rendesen a sérülésekkel.
A Jets ellen kidőlt a 2., 3. és 4. számú RB is. Ezért Bush mögött Winn lesz a csere és talán Collins a FB lesz még ott bevethető. Nem vicces.

több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Ihedigbo 16 000 $ büntetést kapott az egyik Geno-t eltaláló ütésért.

A 4 meccset játszó csapatok közül a Lions csinálta a legkevesebb szabálytalanságot. (19-et)

Tulloch műtétje jól sikerult (ACL)

TJ Jones a 7. Héttől kezdve elkezdheti az edzest

A Jets ellen Glover Quin volt bemikrofonozva!
(Valaki linkelheti is a videót, mert az NFL networkon a heten egy Chris Carter best of mic'd up videót nyomtak végig)

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Matt Prater kickert kitette a Broncos. 4 meccses eltiltása alatt a cseréje megnyerte a posztot. Én mindenképpen jobbnak gondolom Henerynél.

Megatron, Waddle és Tate is játszik vasárnap. Elméletileg Bell is tiszta az agyrázkódás után, de ő pihenni fog így Winn sok snap-et kap majd.
A Billsnél Kyle Williams DT doubtfull, nagy veszteség lenne nekik ha nem játszana.

több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
Nemrég olvastam, Suh miért vágyódik el innen?
Azt értem, hogy nem fog fr taget kapni, de miért nem kap egy JJ Watt féle hosszútávút?sapka
Sokat gondolkodtam, hogy mit válaszoljak erre.
Suh egyelőre sehol nem nyilatkozott arról, hogy megy vagy marad.
Ilyen source meg olyan source már hallott ezt meg azt de Ndamukong minden riporteri kérdést elutasít az ügyben.
Tom Lewand (team president) nyilatkozott annyit, hogy megrekedtek a tárgyalások és Suh alighanem tesztelni fogja a piacot.
Az én személyes véleményem, hogy a csapat meg fogja tenni az ajánlatát neki az FA előtt ő meg válogathat majd az ajánlatok között.
16-20 milliókról hallani leginkább, ami sajnos nálunk elég komoly cap gondokat okozna, bár a mostani valószínűsített cap emelés változtathat a dolgon.Bazzani
értem, köszi

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nemrég olvastam, Suh miért vágyódik el innen?
Azt értem, hogy nem fog fr taget kapni, de miért nem kap egy JJ Watt féle hosszútávút?sapka
Sokat gondolkodtam, hogy mit válaszoljak erre.
Suh egyelőre sehol nem nyilatkozott arról, hogy megy vagy marad.
Ilyen source meg olyan source már hallott ezt meg azt de Ndamukong minden riporteri kérdést elutasít az ügyben.
Tom Lewand (team president) nyilatkozott annyit, hogy megrekedtek a tárgyalások és Suh alighanem tesztelni fogja a piacot.
Az én személyes véleményem, hogy a csapat meg fogja tenni az ajánlatát neki az FA előtt ő meg válogathat majd az ajánlatok között.
16-20 milliókról hallani leginkább, ami sajnos nálunk elég komoly cap gondokat okozna, bár a mostani valószínűsített cap emelés változtathat a dolgon.

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Arra meg különösen kíváncsi lennék, hogy a kedves Packers. Drukker akinek a "tollából" születtek eme remek gondolatok jobbnak tartja e a jelenlegi GB elkapósort mint a miénket...
Bazzani
Sziasztok, nem én voltam aki írta azt megállapítást. És úgy gondolom, hogy aki ez írta az valószínűleg nem követi annyira a ligát, hogy tudja a keretek teljes névsorát. Aki nézi már jó pár éve az NFL-t az láthatja, hogy idén eléggé összeállt az elkapósort a Lionsnál. Aki meg csak egyszerűbb NFL kedvelő annak Johnsonon kívül a többi nem annyira ismerős.
Tate, Ross, Fuller az egész TE sor, és a RB ek is tudnak elkapdosni szépen Bushal az élen.
Míg nálunk egy szépen lassan Elit WRé növő Nelson, és egy remek Cobb on kívül eléggé empty. A szezon előtt 3.számú WR Boykin elég gyengusz volt és még le is sérült. Adams lassan felszi a ritmust mondjuk szerencsére. TEek közül még max Quarless felé van egy kis bizalom, de ő se egy adu ász.

A lényeg, hogy a ti ekapó szorotok biztos, hogy mélyebb igen mint a miénk.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
A nap hőse:

Nagyon sok jó teljesítmény volt a csapatban (bár ezt a meccset nem az egyéni teljesítmények hanem a csapatmunka és a coaching fordította a mi javunkra), de mégis szeretnék valakit kiemelni. A választásom talán kicsit furcsa lesz, mert a védelem összességében sokkal jobb produkciót nyújtott mint a támadóalakulat.
A mérkőzés legjobb oroszlánja szerintem Golden Tate volt.
Szeretnék idézni a Bears-Packers meccs eredménykövetőjéből egy gondolatot, hogy miként is látnak még sokan mindig minket:
A tavalyi szezon után idén már nem tudna meglepni ha a Lions nem lenne playoffban azért 1 elkapóra építeni.... oké van még 3 használható csak épp ez nem elég.
Szerencsére ez már nagyon nem igaz. Ezen a meccsen is megmutatkozott, hogy ez a csapat Megatron nélkül (persze játszott de szerintem 50%os állapotban sem volt) is képes nyerni, erre tavaly esélyünk sem volt. Tate jóformán hátára vette az offense-t, 8 elkapásból 116 yardot termelt. A négy meccs alapján mindössze 30 yard-al marad el Johnsontól, elkapások számában meg is előzi 3-al.
Íme Tate elkapásai egy videóban, köztük nemegy nagyon fontos 3.kísérlet:
 www.detroitlions.com/media-center/videos/Highlights_Golden_Tate_tops_100_yards/3d26838e-0c74-483b-bbbd-baec803cea21
Arra meg különösen kíváncsi lennék, hogy a kedves Packers drukker akinek a "tollából" születtek eme remek gondolatok jobbnak tartja e a jelenlegi GB elkapósort mint a miénket...
Bazzani
Jó látni,hogy Tate a képességeihez méltó számokat produkál. Szerintem a ligában ő a legjobb 2. számú elkapó. A tavalyi évben amikor nem volt 1. számú WR a csapatban, és mindig őt őrizték press coverben az ellenfél legjobb CB-i, látszott,hogy -akkor legalábbis -nem első számú WR, de azért Petersonon(Cards) így is csinált néhány szép elkapást.

Megatronnál jobb WR társat talán nem is lehet elképzelni a másik oldalra. Sok jelenetet nem láttam eddig tőletek, de arra már gondolom rájöttetek,hogy after catch ligaelit szintet hoz Golden, és ahogyan arról már volt szó korábban, a ligában ő droppolt a legkevesebbszer az elmúlt (2?) év alatt.
Az pedig,hogy kemény fizikális védelem ellen lehet keresni őt a labdával,nem lep meg, mert nálunk is hatalmas clutch játékokat hozott a Rams-Cardinals-Frisco hármas ellen is. Mindig akkor villant amikor kellett. Egyik ilyen meccs után meg is állapított a Hawks topic egyik fele konszenzusban, hogy Tate a legclutchabb játékos az O#-ban 😊

Most,hogy ilyen aerial attack rendszerben játszik, nekünk abszolút nem meglepő, hogy hozza a számokat, és főleg harmadik kísérletnél megcsinálja a playt.
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Egy cikk arról, hogy hogyan használhatjuk Ebront a Bills ellen:

 www.prideofdetroit.com/2014/10/2/6894583/things-of-that-nature-eric-ebron-bills-defense

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Mai nem edzők: CJ (ankle), Bell (concussion), Fauria (ankle), Lewis (quad) and Riddick (hamstring).
Owens pedig már vagy hétfő óta IR-en van.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azért így, hogy Slay kezd beérni elég pofásnak néz ki a 2013as draft classunk:
1. Ansah kezdő RDE
2. Slay kezdő CB
3. Warford kezdő RG
4. Taylor komoly szerep a DE rotációban
5. Martin kezdő P
6. Fuller minden meccsen az aktív keretben volt idén
7. Riddick 3.számú RB
UDFA Waddle kezdő RT
UDFA Fauria 2.számú TE

Akik (még) nem 53as keret tagok
Williams PS (átképezve TE-ből OT-nek)
Hepburn (LB) nincs már a csapatnál

Azért egy drafton öt jó kezdőt és négy használható cserejátékost húzni nem rossz.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley


LB DeAndre Levy has been named the NFC Defensive Player of the Month. First #Lions defender to earn it since LB Stephen Boyd in Nov. 1998.

több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
Nemrég olvastam, Suh miért vágyódik el innen?
Azt értem, hogy nem fog fr taget kapni, de miért nem kap egy JJ Watt féle hosszútávút?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 286 — capitaine du château de Vienne 1487
Jövő vasárnap Vikings-Lions a C8-on 20órától csúsztatva.Bazzani
tanárúr készültem!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jövő vasárnap Vikings-Lions a C8-on 20órától csúsztatva.

több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Mai nem edzők listája: Bell , Fauria , Lewis, Riddick, Vaughn , Johnson
Limitáltak voltak : Fairley, és Taylor.

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Sziasztok,

egy barátomnak van 2 eladó jegye a londoni meccsre (természetesen a Falcons-Lions-ra).
Az oldalvonal melletti részre, nagyon jó helyre szólnak.

Ha esetleg bárkit érdekel, a kz7941@yahoo.com emailcímen szívesen adok róla bővebb felvilágosítást.

Üdvözlet.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Winn elvileg az aktív keretben, hely nem tudom van-e neki így hirtelen.

We just form a fucking wall.