Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem tenne jót nektek, ha CB és egyéb hiány mellett DL-re is figyelnetek kellene.Beki
Nézzük:
QB: rendben (max csere kell)
RB: Bush, Bell ok
WR: fullos
TE: 3 megfelelő játékos
OL: ha Sims megy kell LG, Raiola helyett Swanson többi rendben max depth kell

DE: kellően jó és mély a brigád
DT:???
LB: 5 kezdő potenciálú játékos
CB: Slay idén eddig remek, mögötte sok a kérdőjel.

K/P/LS: K és LS kérdéses

Tehát kell minimum egy kezdő DT, LG és CB. Abszolút orvosolható egy offseason alatt.

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 14 p
A quarter way through season, the Lions are preparing to lose free-agent-to-be DT Ndamukong Suh and he is preparing to move on, per sources.

Schefter annyit hozzátett még, hogy New Yorkban szeretne játszani, de valszeg sem a Jets, sem a Giants nem próbálja majd őt leigazolni, annál inkább a Bears pl.Beki
18-20 millát akar kapni évente állítólag. Nem tudom, hogy ki fog QB fizetést adni egy DT-nek.
Elokádnám magam ha csoporton belül maradna.
Külön vicces, hogy Fairley is FA.
Nehéz nyarunk lesz.Bazzani
Nem tenne jót nektek, ha CB és egyéb hiány mellett DL-re is figyelnetek kellene.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Ha véletlenül Megatron nem játszik ma, ki lesz Tate mellett a másik kezdő wr? Fantasy miatt kérdezem. Előre is köszönöm!G-men
Játszani fog.
ESPN's Adam Schefter reports Calvin Johnson (ankle) will be active for Week 4 against the Jets
Amúgy ha nem akkor sztem Fuller vagy Broyles játszana a helyén de Ebron is kapna WR snap-eket.Bazzani
Köszi! Ez megnyugtató.

A kérdés pont az lett volna, hogy Broyles vagy Fuller, ha nincs Megatron... 😊G-men
Sajna Megatron nagyon jó állapotban van úgy néz ki. 😕
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 14 p
A quarter way through season, the Lions are preparing to lose free-agent-to-be DT Ndamukong Suh and he is preparing to move on, per sources.

Schefter annyit hozzátett még, hogy New Yorkban szeretne játszani, de valszeg sem a Jets, sem a Giants nem próbálja majd őt leigazolni, annál inkább a Bears pl.Beki
18-20 millát akar kapni évente állítólag. Nem tudom, hogy ki fog QB fizetést adni egy DT-nek.
Elokádnám magam ha csoporton belül maradna.
Külön vicces, hogy Fairley is FA.
Nehéz nyarunk lesz.

több mint 10 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Ha véletlenül Megatron nem játszik ma, ki lesz Tate mellett a másik kezdő wr? Fantasy miatt kérdezem. Előre is köszönöm!G-men
Játszani fog.
ESPN's Adam Schefter reports Calvin Johnson (ankle) will be active for Week 4 against the Jets
Amúgy ha nem akkor sztem Fuller vagy Broyles játszana a helyén de Ebron is kapna WR snap-eket.Bazzani
Köszi! Ez megnyugtató.

A kérdés pont az lett volna, hogy Broyles vagy Fuller, ha nincs Megatron... 😊
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
"So if Decker's active, I'd expect Slay on Kerley and Mathis on Decker."
Mindenhol a Slay-Decker párharcról írnak, de én is ezt a verziót tartom valószínűbbnek. Kerley sokkal fürgébb mint Mathis, Decker ellen jobb lehet mert fizikálisabb mint Slay.Bazzani
Ez mondjuk tényleg nem hülyeség, én is Slay-Decker párharcra számítottam, de ez így logikusabbnak tűnikWester
Cimini arra számít, hogy Decker csak red zone, 3rd down és 3 WR-s felállásokban lesz csak pályán.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 14 p
A quarter way through season, the Lions are preparing to lose free-agent-to-be DT Ndamukong Suh and he is preparing to move on, per sources.

Schefter annyit hozzátett még, hogy New Yorkban szeretne játszani, de valszeg sem a Jets, sem a Giants nem próbálja majd őt leigazolni, annál inkább a Bears pl.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 256 — Jó ötletnek tűnt!
"So if Decker's active, I'd expect Slay on Kerley and Mathis on Decker."
Mindenhol a Slay-Decker párharcról írnak, de én is ezt a verziót tartom valószínűbbnek. Kerley sokkal fürgébb mint Mathis, Decker ellen jobb lehet mert fizikálisabb mint Slay.Bazzani
Ez mondjuk tényleg nem hülyeség, én is Slay-Decker párharcra számítottam, de ez így logikusabbnak tűnik

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
"So if Decker's active, I'd expect Slay on Kerley and Mathis on Decker."
Mindenhol a Slay-Decker párharcról írnak, de én is ezt a verziót tartom valószínűbbnek. Kerley sokkal fürgébb mint Mathis, Decker ellen jobb lehet mert fizikálisabb mint Slay.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ihedigbo hány snapet kaphat ma?lol
Fogalmam sincs.
Elméletileg teljes edzéseket végez már.
Ami miatt kérdéses az az, hogy Abdul-Quddus nagyon jól játszott a helyén.
Megbontják a védelmet vagy nem?
Bár sztem Ihedigbo fog kezdeni amiatt, hogy sokkal jobb futás ellen mint IAQ. A Jets ellen pedig az nagyon fontos, pláne Tulloch kiválása miatt.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha véletlenül Megatron nem játszik ma, ki lesz Tate mellett a másik kezdő wr? Fantasy miatt kérdezem. Előre is köszönöm!G-men
Játszani fog.
ESPN's Adam Schefter reports Calvin Johnson (ankle) will be active for Week 4 against the Jets
Amúgy ha nem akkor sztem Fuller vagy Broyles játszana a helyén de Ebron is kapna WR snap-eket.

több mint 10 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Ha véletlenül Megatron nem játszik ma, ki lesz Tate mellett a másik kezdő wr? Fantasy miatt kérdezem. Előre is köszönöm!
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Ihedigbo hány snapet kaphat ma?lol
Szerintem 34.71 snappet kap!

Idén még nem játszott...
Nem 100% hogy egyáltalán játszik ma!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
A szokásos heti elemzés az ellenfél támadó és védőalakulatáról:
A Jets defense Lombardi szemével:
 www.detroitlions.com/media-center/videos/Lions_Weekly_Matchup_Offense/8b2c7032-5c63-4ffa-91d0-0f7189a911f5
A Jets offense Austin szemével:
 www.detroitlions.com/media-center/videos/Lions_Weekly_Matchup_Defense/53c151b6-081e-4198-81ea-247d25e0d4cfBazzani
Minden héten külön lelkesedéssel várom ezt a videót, hogy mikor jut el oda a technika, hogy a tv alatti fekete takarót, kiváltja valamilyen más műszaki megoldás 😊
Nem mozgok műszaki vonalon, így fogalmam sincs, hogy egyáltalán miért van ott... de ha a kábeleket hivatott eltakarni, akkor szétnézhetnének a lions.com technikusai Szegeden, a Szatymazi utcai Obiban.
Esetleg a környéken élők szkenneljenek egy szórólapot a mihamarabbi megoldás érdekében!
Előre is köszönöm!topmodell
Szerintem a márkajelzéseket takarják el vele, hogy ne legyen reklám.
De nekem is feltűnt.

OFF
Szegeden vagy?
ONBazzani
De a samsung felirat meg látszik a tévén, de nem is ez a lényeg 😀 Amatőr a stúdió, de ez még annyira sem fontos. Legalább hétközben csepektetnek ilyen videókat hogy könnyebb legyen kivárni a vasárnapot!
DE szerencsére már nincs sok hátra a meccsig 😉



Ha Szegeden lennék, akkor jelentkeztem volna, mert jövök neked egy sportszelettel, múlt hétről!
Egyszerűen csak rákerestem és megtetszett ez az utca név, hogy Szatymázi 😊

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Ihedigbo hány snapet kaphat ma?

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A szokásos heti elemzés az ellenfél támadó és védőalakulatáról:
A Jets defense Lombardi szemével:
 www.detroitlions.com/media-center/videos/Lions_Weekly_Matchup_Offense/8b2c7032-5c63-4ffa-91d0-0f7189a911f5
A Jets offense Austin szemével:
 www.detroitlions.com/media-center/videos/Lions_Weekly_Matchup_Defense/53c151b6-081e-4198-81ea-247d25e0d4cfBazzani
Minden héten külön lelkesedéssel várom ezt a videót, hogy mikor jut el oda a technika, hogy a tv alatti fekete takarót, kiváltja valamilyen más műszaki megoldás 😊
Nem mozgok műszaki vonalon, így fogalmam sincs, hogy egyáltalán miért van ott... de ha a kábeleket hivatott eltakarni, akkor szétnézhetnének a lions.com technikusai Szegeden, a Szatymazi utcai Obiban.
Esetleg a környéken élők szkenneljenek egy szórólapot a mihamarabbi megoldás érdekében!
Előre is köszönöm!topmodell
Szerintem a márkajelzéseket takarják el vele, hogy ne legyen reklám.
De nekem is feltűnt.

OFF
Szegeden vagy?
ON

több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
A szokásos heti elemzés az ellenfél támadó és védőalakulatáról:
A Jets defense Lombardi szemével:
 www.detroitlions.com/media-center/videos/Lions_Weekly_Matchup_Offense/8b2c7032-5c63-4ffa-91d0-0f7189a911f5
A Jets offense Austin szemével:
 www.detroitlions.com/media-center/videos/Lions_Weekly_Matchup_Defense/53c151b6-081e-4198-81ea-247d25e0d4cfBazzani
Minden héten külön lelkesedéssel várom ezt a videót, hogy mikor jut el oda a technika, hogy a tv alatti fekete takarót, kiváltja valamilyen más műszaki megoldás 😊
Nem mozgok műszaki vonalon, így fogalmam sincs, hogy egyáltalán miért van ott... de ha a kábeleket hivatott eltakarni, akkor szétnézhetnének a lions.com technikusai Szegeden, a Szatymazi utcai Obiban.
Esetleg a környéken élők szkenneljenek egy szórólapot a mihamarabbi megoldás érdekében!
Előre is köszönöm!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A szokásos heti elemzés az ellenfél támadó és védőalakulatáról:
A Jets defense Lombardi szemével:
 www.detroitlions.com/media-center/videos/Lions_Weekly_Matchup_Offense/8b2c7032-5c63-4ffa-91d0-0f7189a911f5
A Jets offense Austin szemével:
 www.detroitlions.com/media-center/videos/Lions_Weekly_Matchup_Defense/53c151b6-081e-4198-81ea-247d25e0d4cf

több mint 10 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Sziasztok, a londoni meccsre (Detroit Lions - Atlanta Falcons) nem érdekel Titeket jegy? Van 2 db eladó az endzone mögé, (111-es szektor, 6.sor). - 2014. október 26., 13:30. Akár egy nap alatt megjárható. Ha igen, érdeklődj PM-ben.


http://seahawks.hu
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
RB Joique Bell (knee) - Probable
RB Theo Riddick (hamstring) - Probable
FB Montell Owens (hamstring) - Questionable
WR Calvin Johnson (ankle) - Questionable
TE Joseph Fauria (ankle) - Out
OT LaAdrian Waddle (calf) - Doubtful
DE Ziggy Ansah (knee) - Probable
DE George Johnson (groin) - Probable
DT Nick Fairley (biceps) - Probable
LB Travis Lewis (quadricep) - Out
CB Cassius Vaughn (ankle) - Out
S James Ihedigbo (neck) - Probable
S Don Carey (hamstring) - Doubtful

Ezek szerint lelkileg felkészülhetünk, hogy továbbra is Reynolds és Lucas szerencsétlenkedik RT poszton. Gorrer lesz megint a NCB.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 www.freep.com/story/sports/nfl/lions/2014/09/26/matthew-stafford-bridge/16253021/
erről olvastatok? Hallottatok valamit?

Úgy látszik nem vagyunk teljesen szerencsétlenek, mert nem sérült meg Stafford a balaesetben. Nem volt rosszkor rossz helyen!

Ez nagyon nem hiányzott volna most. Nem örülnék további sérülésnek. Különösen az extra szerencsétlen eseteknek, mint ez lehetett volna. Vagy mint Tulloch múlt heti akciója! Azért Burlesson pizza művelete viszi még a prímet!topmodell
Fauria állítólag valami footgolf-ozás közben sérült meg otthon.
Előtte még büszkén tweet-elt is róla:
 twitter.com/BigJoeFauria/status/514450464323407872
Ha igaz, hogy ott történt az eset akkor elég bizarr.

több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 256 — Jó ötletnek tűnt!
 www.freep.com/story/sports/nfl/lions/2014/09/26/matthew-stafford-bridge/16253021/
erről olvastatok? Hallottatok valamit?

Úgy látszik nem vagyunk teljesen szerencsétlenek, mert nem sérült meg Stafford a balaesetben. Nem volt rosszkor rossz helyen!

Ez nagyon nem hiányzott volna most. Nem örülnék további sérülésnek. Különösen az extra szerencsétlen eseteknek, mint ez lehetett volna. Vagy mint Tulloch múlt heti akciója! Azért Burlesson pizza művelete viszi még a prímet!topmodell
én is olvastam, szerencse, hogy nem lett semmi baja, vele együtt szeretném, hogy legyőzzünk titeket

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
 www.freep.com/story/sports/nfl/lions/2014/09/26/matthew-stafford-bridge/16253021/
erről olvastatok? Hallottatok valamit?

Úgy látszik nem vagyunk teljesen szerencsétlenek, mert nem sérült meg Stafford a balaesetben. Nem volt rosszkor rossz helyen!

Ez nagyon nem hiányzott volna most. Nem örülnék további sérülésnek. Különösen az extra szerencsétlen eseteknek, mint ez lehetett volna. Vagy mint Tulloch múlt heti akciója! Azért Burlesson pizza művelete viszi még a prímet!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley

A kép a legutóbbi Jets elleni meccsen készült. (2013 preseason)
Remélem a mostanin is ilyen jó lesz a hangulat.

több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Mai nem edzők listája: Travis Lewis, Don Carey, Cassius Vaughn, Joseph Fauria.

We just form a fucking wall.