Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Bazzani:
te tényleg eltaláltad 14 meccsből 13-nak a kimenetelét?

Egy kombinált fogadassal, ezt megjátszva halalra kerested volna magad!topmodell
Nem az én listám, az egyik amcsi Lions szakié.Bazzani
Kié?
Szívesen utánanéznék mit tippelt erre a hétre. Meg mielőtt feladom az évek oda szokásos vasárnapi super yankee (5 meccses kombinált) szelvényem!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Viccesek próbàlnak lenni, nem jön össze, vanezígysutianap
Azért annak is van egy határa.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
na látod mit tettél velem, megnéztem 😊 most mondhatnám h azért ilyen mert Packers drukker de akkor megsérteném az itteni Sajtfejűeket úgyhogy ő inkább egy "bad apple" köztük (már ha itt is itt van egyáltalán) aki azt hiszi az az okos gondolkodás ha ide is átmenti azt a soccer-filozófiát hogy "ha rivális akkor utálni kell" | ja amúgy .... Újpest 😛 | davemayer
Elnézést kérek. 😊
Biztosan azért reagálok így rá, mert a csapatomat bántó a dolog.
De egy ilyen sportnál (ahol millió a sérülés) szerintem ilyet leírni egyszerűen felháborító.
Nagyobbik baj az, hogy sokan az ilyen cikkek alapján hiszik magukat tájékozottnak.

több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Beleolvastam a Fűzővel Kifelé meccselőzetesébe.
Kár volt.
1.leigazolták a Broncostól kivágott alkoholista Pratert.
2.hiszen remekül pótolja a döglődő Johnsont
Döglődő és alkoholista. (N)
De legalább a kritikámat se fogadták jól.Bazzani
te azt az oldalt felejtsd el, ha Ricsiék leragadtak egy szintnél ők a szint szót sem ismerikdavemayer
Megpróbáltam teljesen értelmesen elmagyarázni neki, hogy ezt nem így kellene, de azonnal a "Azt írunk amit akarunk" és a "bántja a kis lelki világodat" válaszok érkeztek.
Döglődő baszdmeg döglődő!!!
Kutyára nem írok ilyet.Bazzani
na látod mit tettél velem, megnéztem 😊 most mondhatnám h azért ilyen mert Packers drukker de akkor megsérteném az itteni Sajtfejűeket úgyhogy ő inkább egy "bad apple" köztük (már ha itt is itt van egyáltalán) aki azt hiszi az az okos gondolkodás ha ide is átmenti azt a soccer-filozófiát hogy "ha rivális akkor utálni kell" | ja amúgy .... Újpest 😛 |

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 286 — capitaine du château de Vienne 1487
Beleolvastam a Fűzővel Kifelé meccselőzetesébe.
Kár volt.
1.leigazolták a Broncostól kivágott alkoholista Pratert.
2.hiszen remekül pótolja a döglődő Johnsont
Döglődő és alkoholista. (N)
De legalább a kritikámat se fogadták jól.Bazzani
te azt az oldalt felejtsd el, ha Ricsiék leragadtak egy szintnél ők a szint szót sem ismerikdavemayer
Megpróbáltam teljesen értelmesen elmagyarázni neki, hogy ezt nem így kellene, de azonnal a "Azt írunk amit akarunk" és a "bántja a kis lelki világodat" válaszok érkeztek.
Döglődő baszdmeg döglődő!!!
Kutyára nem írok ilyet.Bazzani
Viccesek próbàlnak lenni, nem jön össze, vanezígy


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Beleolvastam a Fűzővel Kifelé meccselőzetesébe.
Kár volt.
1.leigazolták a Broncostól kivágott alkoholista Pratert.
2.hiszen remekül pótolja a döglődő Johnsont
Döglődő és alkoholista. (N)
De legalább a kritikámat se fogadták jól.Bazzani
te azt az oldalt felejtsd el, ha Ricsiék leragadtak egy szintnél ők a szint szót sem ismerikdavemayer
Megpróbáltam teljesen értelmesen elmagyarázni neki, hogy ezt nem így kellene, de azonnal a "Azt írunk amit akarunk" és a "bántja a kis lelki világodat" válaszok érkeztek.
Döglődő baszdmeg döglődő!!!
Kutyára nem írok ilyet.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bazzani:
te tényleg eltaláltad 14 meccsből 13-nak a kimenetelét?

Egy kombinált fogadassal, ezt megjátszva halalra kerested volna magad!topmodell
Nem az én listám, az egyik amcsi Lions szakié.

több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Bazzani:
te tényleg eltaláltad 14 meccsből 13-nak a kimenetelét?

Egy kombinált fogadassal, ezt megjátszva halalra kerested volna magad!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Beleolvastam a Fűzővel Kifelé meccselőzetesébe.
Kár volt.
1.leigazolták a Broncostól kivágott alkoholista Pratert.
2.hiszen remekül pótolja a döglődő Johnsont
Döglődő és alkoholista. (N)
De legalább a kritikámat se fogadták jól.Bazzani
te azt az oldalt felejtsd el, ha Ricsiék leragadtak egy szintnél ők a szint szót sem ismerik

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Beleolvastam a Fűzővel Kifelé meccselőzetesébe.
Kár volt.
1.leigazolták a Broncostól kivágott alkoholista Pratert.
2.hiszen remekül pótolja a döglődő Johnsont
Döglődő és alkoholista. (N)
De legalább a kritikámat se fogadták jól.

több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Nagyon remélem, hogy eltakarodott már a városból és legközelebb max Bears vagy Packers mezben látjuk itt.Bazzani

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley

Azt hittétek, hogy megússzátok? Hát nem, azért sem adom fel a harcot! 😊
El kellett telnie pár napnak, hogy kiheverjem ezt a vereséget. Rájöttem arra, hogy ez volt a hiányzó darab az albumból amit a Lions vereségekről gyűjtök, hisz amióta nézem a csapat meccseit így még nem kaptunk ki. Fantasztikus defense, romokban heverő offense és 3 (hááááááááárom) kihagyott FG.
Most lenyugodva és beletörődve, hogy milyen sok idő van a következő draftig jöhet az eheti "Ahogy Bazza látta" avagy a "Világ legrosszabb kickere" epizód:

A nap hőse:

Ódákat zenghetnék Suh-ról és a defensive line munkájáról, vagy az LB-k teljesítményéről, de a védelemből egyénileg nem tudnék senkit kiemelni. Így a múlt heti "győzelmet" megismételve újra Golden Tate kerül a rivaldafénybe, aki egyedül cipelte a hátán az offense-t és a meccs végén megteremtette a lehetőséget a győzelemre.
 www.detroitlions.com/media-center/videos/channel/game-highlights
Más kérdés, hogy az a ************ Henery kihagyta a FG-t.
7 elkapás, 134 yard (karriercsúcs), 1TD
Amikor Tate ideigazolt a csapathoz igazából nem ismertem a játékát, de ritka, hogy egy távozó játékost ennyire dicsérjenek az ex csapata szurkolói. Itt a fórumban is többször olvashattuk, hogy az FA időszak egyik legnagyobb fogása lehet a leigazolása. Nem csalódtunk.
So the last time a non-Megatron #Lions player was top 5 in receiving was Roy Williams...2006, pre-Megatron.
Staffordal is megtalálták az összhangot, amit az alábbi adat is alátámaszt:
Matthew Stafford has a QB rating of 124.9 when targeting Golden Tate -- ranking 3rd in the league.
Tate a héten Nr.1 kaliberű elkapónak nevezte magát. Szükség is van arra, hogy az legyen, mert sajnos az első számú elkapónk nevét lassan többet olvassuk a sérültlistán mint az elkapott yardoknál/TD-oknál.

A nap hülyéje:

Hát ki volna más mint a liga történetének egyik legrosszabb kickere (bár túlzás annak nevezni hisz azok legalább néha kaput fognak) Alex Henery. Nagyon remélem, hogy eltakarodott már a városból és legközelebb max Bears vagy Packers mezben látjuk itt.
Meccs közben röpködtek a szebbnél szebb tweet-ek a teljesítményéről:
Alex Henery reminds me of explosive diarrhea.
877-GOOD-KIK RT @short_round83: what is Prater phone# ?!?
Érdemes lett volna fogadni rúgóink teljesítményére:
From Grantland: Odds of an NFL kicker missing 8-of-9 from 40 yards+ like Lions have this season: 7 in 10,000
Szerencsére a héten elzavarták a csapattól, helyettese az a Matt Prater lett aki NFL karrierjét 2006ban a Detroit Lions edzőtáborában kezdte (UDFA camp body), de akkor nem jelenthetett veszélyt Jason Hanson atombiztos állására.

(Prater 2006ban)

Ha nem lett volna ez a gyalázatos teljesítmény akkor bizonyára most a támadófal valamelyik tagját ócsárolnám itt (leginkább Simst) mert sikerült összehozni Staffordnak egy karriercsúcs sack számot. Mondjuk Matt barátunk is úgy totyorog a fal mögött mint egy szarógalamb. Ha nem változik valami akkor előbb-utóbb Orlovsky lesz a QB mert Matty nemIce megy a kórházba.
The #Lions OFFENSIVE LINE has given up 11 sacks in 2014 vs only 10 in 2013
Mindenki döntse el maga, hogy ennyit jelentett Linehan játékrendszere (ami elmaszkírozta a gyengébb egyéni teljesítményeket) vagy ennyivel rosszabb munkát végeznek a jelenlegi edzők ugyanazzal a játékosanyaggal.

A nap meglepetésembere:

George Winn
A meccs előtt kidőlt a második (Bell) és harmadik (Riddick) számú RB. Meccs közben kidőlt a kezdő (Bush) futó. Egyedül Winn maradt a posztra. Jól kezdte a meccset (Winn with his first NFL carry for 13 yards) és azután is sokkal többet tett le az asztalra (főleg labdabiztonság terén) mint amit egy UDFA rookie-tól elvárhatunk. A 4,4 yard/carry átlag nem rossz tőle. A vikingek ellen Bell és Riddick is visszatér így alighanem kevesebb szerep hárul majd rá.

Kedvenc play:

Rashean Mathis
Rashean Mathis 41 Yd Interception Return (Alex Henery Kick)
 www.detroitlions.com/media-center/videos/Highlight_Rashean_Mathis_pick_six/3d7778db-97f5-4693-bc66-19181d287a8f
That's Mathis' 4th career TD. All on interception returns.
Hogy miért ezt a játékot választottam? Azért mert a Lions CB által TD-re visszahordott INT olyan ritka mint az indián síugró. Ha jól emlékszem akkor utoljára Alphonso Smith-től láthattunk ilyet.
Mathis remekül olvasta a játékot, 6 pont lett a jutalma.

Amin jót nevettünk:

Tálalva a viking ebéd a pénteki edzés után.

A nap képe:

Soha ne bízz a Detroit Lionsban.

Újoncfigyelő:
Ebron két elkapásán kívül értékelhetetlen.

több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Most hallgattam egy podcastet es döbbentem rá hogy Burlesson nem is jatszik idén sehol.
Mi tortent vele? Miért nincs csapata? Tudtok valamit erről?

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Megatron és Bush (meg Fauria és Lewis) ma sem edzett, nem is játszanak vasárnap.
Remélem Ebron játszik WR-t Calvin helyén és Swanson lesz az extra blokkoló a TE-ek helyén.

Remélem jobban fekszik nekünk, hogy egy olyan csapattal játszunk ahol erősebb az offense mint a defense.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Legalább Bell és Riddick edzett. Kellene némi futójáték. Legalább pár first downra legyünk jók.
Közben kitiltották azt a csókát aki lézerezte Ortont vasárnap. Ez akkora story, hogy tele van vele a twitter.

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Nem edzettek ma: Calvin Johnson, Reggie Bush, Joe Fauria, Travis Lewis.
Bush sisakkal távozott, amikor a média megérkezett.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Nyerünk hétvégén szoros meccsen. PO is meglesz sztem 😊
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 808 — 258. §
A Michigan egyetem focicsapat egy olyan new yersey-i csapattól kapott ki, akitől senki nem várta volna. Talán újonc a big tenben (Sorry ha hülyeséget írok, de nem vagom a főiskolai focit)
Szoval a futball program es vele egyutt az edző megbukni látszik (nem én mondom, hanem a rádióban hallottam)topmodell
Az igaz, hogy a Rutgers újonc a Big Tenben, de hogy senki nem várta volna a Wolverines újabb vereségét, az azért túlzás (nem mellesleg az "újonc" státusz is kissé félrevezető, mivel a Princeton mellett az amerikai futball teljes történelmének legidősebb programjáról van szó, ők játszották az első mérkőzést 1869-ben). A főedzőnek, Brady Hoke-nak tényleg reszeltek, sőt az AD Dave Brandon, a Domino's pizzahálózat korábbi CEO-jának feje is hullhat, akkora a káosz a csapatnál. Viszont az államnak van még egy remek Power5-ös gárdája, a Michigan State Spartans (Ann Arbor igaz közelebb van Detroithoz, de East Lansing sincs olyan messze, kocsival másfél óra), akik a tavalyi Big Ten- és Rose Bowl-győzelem után idén is a konfelsőségre hajtanak. Múlt szombaton a szintén kiemelt Nebraskát verték meg, bár majdnem sikerült 27-3-as vezetésről kikapniuk.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Egy picit off téma, de egy pár sor Detroit sport életéről a hétvégéről:
Szeretném megjegyezni hoy nem vagyok szakértője a témának (ezt eddig is tudtuk) ès nem is képzelem hirtelen annak magam. (Örülnék ha az adott sportban jártas rajongók pár sort írnának a helyzetről, mert engem érdekelnek a detroiti feanchise-ok).

Szóval a hétvége.
A Tigerst a hétvégén kisöpörték a rájátszásból. Az utóbbi években az egyik legerősebb (sikeresebb) franchise volt Detroitban. Pedig hosszú évek voltak amig vergődött csak a baseball csapat. Többet várt volna a detroiti közönség. Hatalmas csalódás.

A Michigan egyetem focicsapat egy olyan new yersey-i csapattól kapott ki, akitől senki nem várta volna. Talán újonc a big tenben (Sorry ha hülyeséget írok, de nem vagom a főiskolai focit)
Szoval a futball program es vele egyutt az edző megbukni látszik (nem én mondom, hanem a rádióban hallottam)

Erre a vasárnapi LIONS meccsen Jim Shorts (akit vasárnapig még becsültem is volna amiért egyszer bevarázsolt minket a rájátszásba) a játékosai vállán Viteti le magat a pályáról. A tiszteletlenség netovábbja. Koordinátorként játsza a picsaját ott, ahol foedzoként 29-51 es mérleget sikerult összehozni!


Szoval jutott csalódás a hétvégére bőven.

Egyéb detroiti franchise-ok :

A Red-Wings (messze a legsikeresebb az utóbbi 10-20 évben) leszálló ágban van.
(Majd MacPhisto kifejthetné véleményét, mert ő ezt nagyon vágja).
Rájátszásra odaérhet persze. De korántsem top5 csapat mint azt annyira megszokhattuk.

Pistons:

2004-es bajnoki gyűrű óta, illetve a 2005-ös döntő óta hanyatlóban levő csapat évről évre messze van a rajatszasról. Sikerult meg állni Joe Dumars GMtől és új a főedző is (aki egyben GM is). Szóval vannak változások de az elképzeles még nem igazán latszik. A nagyon gyenge keleten is eselTelen a csapat a rájátszáshoz és igazából karaktere sincs.


Ezeket csak azert írtam le, hogy átfogóbb kép legyen a munkanélküliség sulytotta városnak milYen hatalmas szüksége van a sikerélményekre.
Abban bízom ezt érzik at a jatekosok és teszik oda magukat kivételesen a következő hétvégeken a szezonban!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Na topmodell akkor kezdem én:
Megatron biztos nem lesz. Fauria, Bush és Bell minden bizonnyal hiányzik majd.
Tehát Fuller a kezdő WR és Winn (talán Riddick) az egyetlen egészséges futó.
Kiszopunk legalább 10el.
A bajszos öreg után az egyik rookie térdeltet le minket.Bazzani
Ha valaki
Letérdelthet akkor az egy defense lehet. Mert az offensük amivel a baj van. Tartom a véleményem hogy nem jutunk iden (sem) rájátszásba. (nem túl nagy vállalás ilyet kijelenteni)
Ettől függetlenül szoros győzelmet tippelek erre a meccsre. Idegenben Outdoor meccset nyerünk Megatron nélkül. Természetesen a Defense miatt.
Persze ehhez kell
Hogy a kicker 4ből 3 FG-t értékesíteni tudjon.

Az e heti bold prediction pedig nem Ebronhoz kapcsolódik bár lehet 4-5 elkapasa 70-80 yardra, hanem hogy Broyles TD-t szerez!

Lehet túl optimista vagyok es picit elrugaszkodtam a valóságtól, de úgy érzem a hétvége utan nagyon kell az optimizmus Detroitba... Amit hamarosan, röviden külön ki is fejtek.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Prater azt nyilatkozta, hogy másfél hónapja nem ivott alkoholt. A Lions-on kívül 5-6 csapat érdeklődött iránta.
Megatron szeretne játszani vasárnap, de a legtöbb Lions közeli ember szerint nem fog.

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Tate játszik. De egyedül kevés lesz futójáték nélkül. Főleg ha Lombardit megint "outcoaching"-olja az ellen DC-je.Bazzani
Winn azért mutattot életjeleket, elkapni nem tud (nem használták erre egyetemen), és rövid yardos szituációban se tudni hogy Szuperál (a BIlls ellen Collinsnak se sikerült), de ahogy a labdát fogta két kézzel nehogy fumble legyen, Tate mellett talán egy egyetlen pozitív dolog volt a Bills ellen az offenseben.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tate játszik. De egyedül kevés lesz futójáték nélkül. Főleg ha Lombardit megint "outcoaching"-olja az ellen DC-je.

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
PS-be jött DL Derrick Hopkins, Xavier Proctor ment PS IR-re.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
nfl_lover 912
Na topmodell akkor kezdem én:
Megatron biztos nem lesz. Fauria, Bush és Bell minden bizonnyal hiányzik majd.
Tehát Fuller a kezdő WR és Winn (talán Riddick) az egyetlen egészséges futó.
Kiszopunk legalább 10el.
A bajszos öreg után az egyik rookie térdeltet le minket.Bazzani
Tate?