A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
Bocs, nem ide szántam.

Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 525 — Kinek mit intézett a kormánya
Történelmi esemény:
Július 23-án Manchester City VS Bayern München soccer game lesz a Lambeau Fielden
több mint 2 éve
SGBP 258
OFFENSE
A WR1 needre nem biztos, hogy érkezett megoldás, de erről nem tehetünk, olyan nagy volt az első körös WR run, hogy még a lehetséges 13-15. helyre történő felcserével sem tudunk volna igazán nagyot húzni. Így logikus volt a 2-3. napra hagyni az elkapókat, ahhoz képest kihoztuk belőle kb. a maximumot.
Ettől függetlenül még reménykedem valami leeeső trade-ben...
Oline - ez kb. A+, a 2 magasabb pickünk kiegészülve a meglevő corpsal, elég kell hogy legyen.
TE - hát ez a legnagyobb talány, nem húztunk senkit (mondjuk pechünk is volt, mert pont előttünk húztak ki több esetben is TE-ket), szóval ide kell hozni valakit, csak nem igazán látom, hogy honnan....

DEFENSE
Ez nagyon jól sikerült, a Front 7-es needeket kb. teljesen megoldottuk, DT-Edge-LB - jött minden, megfelelő minőségben, szóval számomra a Clark - Wyatt - -Reed - Lowry - Campbell - Walker - Barnes - Smiths - Gary - Enagbare váz több, mint ígéretes!
A secondaryba sok erősítés nem jött (talán Carpenter?) , oda még kellene egy kis mélység.

Összességében B+/A- körüli lett a draft szerintem, a legnagyobb kérdőjel pedig a TE.....
esz-ki-mo
Felkészül Kyle Rudolph 😀
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
OFFENSE
A WR1 needre nem biztos, hogy érkezett megoldás, de erről nem tehetünk, olyan nagy volt az első körös WR run, hogy még a lehetséges 13-15. helyre történő felcserével sem tudunk volna igazán nagyot húzni. Így logikus volt a 2-3. napra hagyni az elkapókat, ahhoz képest kihoztuk belőle kb. a maximumot.
Ettől függetlenül még reménykedem valami leeeső trade-ben...
Oline - ez kb. A+, a 2 magasabb pickünk kiegészülve a meglevő corpsal, elég kell hogy legyen.
TE - hát ez a legnagyobb talány, nem húztunk senkit (mondjuk pechünk is volt, mert pont előttünk húztak ki több esetben is TE-ket), szóval ide kell hozni valakit, csak nem igazán látom, hogy honnan....

DEFENSE
Ez nagyon jól sikerült, a Front 7-es needeket kb. teljesen megoldottuk, DT-Edge-LB - jött minden, megfelelő minőségben, szóval számomra a Clark - Wyatt - -Reed - Lowry - Campbell - Walker - Barnes - Smiths - Gary - Enagbare váz több, mint ígéretes!
A secondaryba sok erősítés nem jött (talán Carpenter?) , oda még kellene egy kis mélység.

Összességében B+/A- körüli lett a draft szerintem, a legnagyobb kérdőjel pedig a TE.....
esz-ki-mo
A TE pick elmaradása miatt bennem is van hiányérzet, de hajlok arra, hogy ezúttal tényleg nem a GM töketlenkedett, hanem a „külső körülmények” alakultak rosszul. Tonyan remélhetőleg 100 százalékosan meggyógyul, Deguara talán beérik és formába lendül. Bizakodjunk.
Kétesélyes, hogy a három rookie WR + Watkins – Cobbal, Lázárral és a rosteren lévő többi elkapóval kiegészülve – pótolni tudja-e a távozókat. (Nem ragozom, hogy Adams mekkora űrt hagy maga után. MVS-nek viszont nagyobb volt arca, mint a teljesítménye. St. Brown statjait nem böngésztem át, de vele kapcsolatban olyan érzésem van, mintha nem kapott volna elég lehetőséget. Persze, én nem láttam, mit produkál az edzéseken. Arról már letettem, hogy WR1-nek hozunk egy nagy nevet.)
A futás rendben lesz, a D pofásan néz ki. Összességében: az O lutri, a D kifejezetten jól mutat, az ST pedig csak jobb lehet annál, amilyen tavaly volt.
több mint 2 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
OFFENSE
A WR1 needre nem biztos, hogy érkezett megoldás, de erről nem tehetünk, olyan nagy volt az első körös WR run, hogy még a lehetséges 13-15. helyre történő felcserével sem tudunk volna igazán nagyot húzni. Így logikus volt a 2-3. napra hagyni az elkapókat, ahhoz képest kihoztuk belőle kb. a maximumot.
Ettől függetlenül még reménykedem valami leeeső trade-ben...
Oline - ez kb. A+, a 2 magasabb pickünk kiegészülve a meglevő corpsal, elég kell hogy legyen.
TE - hát ez a legnagyobb talány, nem húztunk senkit (mondjuk pechünk is volt, mert pont előttünk húztak ki több esetben is TE-ket), szóval ide kell hozni valakit, csak nem igazán látom, hogy honnan....

DEFENSE
Ez nagyon jól sikerült, a Front 7-es needeket kb. teljesen megoldottuk, DT-Edge-LB - jött minden, megfelelő minőségben, szóval számomra a Clark - Wyatt - -Reed - Lowry - Campbell - Walker - Barnes - Smiths - Gary - Enagbare váz több, mint ígéretes!
A secondaryba sok erősítés nem jött (talán Carpenter?) , oda még kellene egy kis mélység.

Összességében B+/A- körüli lett a draft szerintem, a legnagyobb kérdőjel pedig a TE.....
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 525 — Kinek mit intézett a kormánya
UDFA-k semmi extra eddig
több mint 2 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
Első nap után el voltam kenődve, most már kezdem jól érezni magam.
nagylaza
Ha az első körösök mellé hozzávesszük Enagbare picket is, akkor nekem a védelemmel kapcsolatban nagyon jó érzéseim vannak.

Az O-ba is érkeztek ígéretes tehetségek, majd meglátjuk, hogy ez passzjáték szempontjából Watkinsszal kiegészülve mire lesz elég. Persze, más lesz mint
Adamsszel, de úgy érzem, hogy működni fog, mert hát Rodgers, az Rodgers..

A spec team talány, remélem a hátsó körös húzások elmozdítják a nulláról.

Mindent összevetve ez egy jó draft volt. Magunkhoz viszonyítva "B+"-t adnék rá😀
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 947
Első nap után el voltam kenődve, most már kezdem jól érezni magam.
nagylaza
Nem rossz, félig-meddig komolyan azért reménykedtem egy K/P pickben is.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
Első nap után el voltam kenődve, most már kezdem jól érezni magam.
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 525 — Kinek mit intézett a kormánya
Enagbare a második kör utolsó pickel lett volna helyén, nem ötödik kör legvégén
GIGASTEAL nálam az ember
több mint 2 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
És 5. körben a pff legmagasabban rangsorolt (52.) még elérhető játékosa jött, Enagbare (Edge).
Hát ha ez igaz, akkor nem kis steal.... de ha csak félig igaz, akkor is need-re jött a BPA.

Szerkesztette: esz-ki-mo
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 327 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 2 éve
SGBP 258
Na, Doubs jött.
Bár benn volt még Calvin Austin, Khalil Shakir, és Araiza is (nem vicc), védhető.
zacknorb
Doubs nem slot mint a másik kettő
több mint 2 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
No, belehúztunk az offense-be is, a 2 elsőkörös védő után megvan a 2-2 WR és Oline.
(sajna a jobb TE-k pont kimentek már, de az 5. körrel talán még halászunk egyet.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
Na, Doubs jött.
Bár benn volt még Calvin Austin, Khalil Shakir, és Araiza is (nem vicc), védhető.
zacknorb
Akkor legalább megvan a két WR. Ahogy látom, ST-ben is szépen bevetették.

Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 525 — Kinek mit intézett a kormánya
Na, Doubs jött.
Bár benn volt még Calvin Austin, Khalil Shakir, és Araiza is (nem vicc), védhető.
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A négy pickből háromnak W-vel kezdődik a neve. Mit jelenthet ez vajon?😊
nagylaza
Hogy idén a drafton gyűjtitek a W-ket nem a meccseken. 😉

több mint 2 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
A négy pickből háromnak W-vel kezdődik a neve. Mit jelenthet ez vajon?😊
nagylaza
+Sammy Watkins
Azt jelenti, hogy nem lehet elég korán elkezdeni gyűjteni a W-ket és Love mehet amerre lát.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
A négy pickből háromnak W-vel kezdődik a neve. Mit jelenthet ez vajon?😊
több mint 2 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
Watson tetszik nagyon, igaz nagy drága volt de jönni kellett érte .
Rhyan értéken jött sztm G ként számolunk majd vele ,egyre jobban érik h Bakhtiari-Jenkins páros lesz a fal két szélén .

Ma várok még elkapót a negyedik körben illetve kéne vmi edge is mert ott sérülés esetén nagyon vékonyan vagyunk .
Hátsó körökben meg cb-S-wr ...jo spec team játékosok .
nando89
+TE is kell, hogy jojjon, en a 3 magasabb pick- unkkel a TE-CB-Edge-WR menubol valasztanek, akar BPA alapon.
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 525 — Kinek mit intézett a kormánya
Watsonért szerintem drága volt a felcsere, főleg a Lions-Vikings trade-et nézve.
Watsonban a legvonzóbb Gute számára, jól blokkol futásnál 😅

Rhyan 3. kör végén pedig szerintem jó kis Pick.
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Watson tetszik nagyon, igaz nagyon drága volt de jönni kellett érte .
Rhyan értéken jött sztm G ként számolunk majd vele ,egyre jobban érik h Bakhtiari-Jenkins páros lesz a fal két szélén .

Ma várok még elkapót a negyedik körben illetve kéne vmi edge is mert ott sérülés esetén nagyon vékonyan vagyunk .
Hátsó körökben meg cb-S-wr ...jo spec team játékosok .

Szerkesztette: nando89
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
Na, itt a WR - Christian Watson. Nem kis példány, 193 cm magas, ellenben nem lassú. Igazi big play boy.
Az apját is mi draftoltuk 29 éve, igaz nem játszott utána nálunk.
James007
Úgy nézem, RB-nek se rossz.
több mint 2 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
Sean Rhyan a 4. pick. LT-t játszott végig az UCLA-n, de alkalmas guard-nak is, sőt, elmondása szerint centert is szívesen játszik. Az adatlapja alapján a futásblokkolásban nagyon jó, de emellett beszédes, hogy a karrierje során 1160 pass blockig snap alatt összesen 2 sacket engedett..

A football mellett golfozott, rögbizett és súlyt lökött, úgyhogy bármire tudjuk használni 😀
Bajsza alapján Rodgers nagy haverja lehet Halloweenkor
több mint 2 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
Na, itt a WR - Christian Watson. Nem kis példány, 193 cm magas, ellenben nem lassú. Igazi big play boy.
Az apját is mi draftoltuk 29 éve, igaz nem játszott utána nálunk.