Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 2 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
Úgy tűnik, lesz pár új arc az öltözőben és nemcsak a játékosok között
hage
Gondolom a védelem oldalán nem várható jelentős változás, így elsősorban az OL és a QB edzői posztot kell okosan pótolni.

Jajj, a ST-ről majd elfelejtkeztem! 😉
esz-ki-mo
OL edzonek elorelephet Luke Butkus, az eddigi asszisztens, aki mellesleg a Bears-legenda Dick Butkus unokaoccse.
casaubon
Elöre is lépett
 www.packers.com/news/5-things-to-know-about-new-packers-offensive-line-coach-luke-butkus?fbclid=IwAR1WBI9HosylJHj_omjlwpQ9xEoKI0pS9h9rBQRKq55kwejSCtMjp8tMUtw
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Úgy tűnik újabb nagyszerű szakembertől kell búcsút venni

Peszinter Ferenc
Nem értem miért nem bíztunk benne h más elviszi tőlünk … kaptunk volna comp picket 😀
több mint 2 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
Úgy tűnik újabb nagyszerű szakembertől kell búcsút venni
több mint 2 éve
pecsi92 Green Bay Packers 499
Stenavich lett az Offensive Coordinator, ez akár Rodgers maradását segítheti kicsit.
több mint 2 éve
hage Green Bay Packers 122 — balastyairem@citromail.hu
 www.espn.com/blog/new-orleans-saints/post/_/id/34976/no-calls-have-continued-to-haunt-saints-at-historic-rate
Utóbbi években a Packers az élbolyban van azok között a csapatok között, akinek az ellenfeleire a legkevesebb zászlót dobják. Már erre se lehet számítani... 😀
Peszinter Ferenc
inkább a nyugdíjba ment Payton
több mint 2 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
https://a3.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2022%2F0119%2Fr963466_1296x729_16-9.jpg
'No-calls' haunt the New Orleans Saints, numbers suggest its worse than one playoff call
Since 2018, the Saints have finished in the bottom three for penalties called against their opponents.

Utóbbi években a Packers az élbolyban van azok között a csapatok között, akinek az ellenfeleire a legkevesebb zászlót dobják. Már erre se lehet számítani... 😀
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Úgy tűnik, lesz pár új arc az öltözőben és nemcsak a játékosok között
hage
Gondolom a védelem oldalán nem várható jelentős változás, így elsősorban az OL és a QB edzői posztot kell okosan pótolni.

Jajj, a ST-ről majd elfelejtkeztem! 😉
esz-ki-mo
OL edzonek elorelephet Luke Butkus, az eddigi asszisztens, aki mellesleg a Bears-legenda Dick Butkus unokaoccse. QB-coach velhetoen kivulrol johet, illetve lehet, hogy TE-coach is kell, ha Outten megy Hacketthez OC-nek (most ez a pletyka).
ST-edzonek kis tulzassal barki johet, sokkal rosszabb nem lesz.
casaubon
St edzőnek ha találunk egy olyat aki képes azt elérni h legalább 11en menjenek fel a pályára már az masszív előre lépés lesz , olyan mélységben van az az egység h onnan már tényleg csak felfelé vezethet út...
több mint 2 éve
casaubon Green Bay Packers 2 225
Úgy tűnik, lesz pár új arc az öltözőben és nemcsak a játékosok között
hage
Gondolom a védelem oldalán nem várható jelentős változás, így elsősorban az OL és a QB edzői posztot kell okosan pótolni.

Jajj, a ST-ről majd elfelejtkeztem! 😉
esz-ki-mo
OL edzonek elorelephet Luke Butkus, az eddigi asszisztens, aki mellesleg a Bears-legenda Dick Butkus unokaoccse. QB-coach velhetoen kivulrol johet, illetve lehet, hogy TE-coach is kell, ha Outten megy Hacketthez OC-nek (most ez a pletyka).
ST-edzonek kis tulzassal barki johet, sokkal rosszabb nem lesz.
több mint 2 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
Úgy tűnik, lesz pár új arc az öltözőben és nemcsak a játékosok között
hage
Gondolom a védelem oldalán nem várható jelentős változás, így elsősorban az OL és a QB edzői posztot kell okosan pótolni.

Jajj, a ST-ről majd elfelejtkeztem! 😉
több mint 2 éve
hage Green Bay Packers 122 — balastyairem@citromail.hu
Úgy tűnik, lesz pár új arc az öltözőben és nemcsak a játékosok között
több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 656
Stenavich-nek örülök.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megvan Hackett utódja OC-ben:
több mint 2 éve
SGBP 258
Úgy néz ki Getsy a top jelölt a Bears-nel OC-nek, ő hívná a játékokat is..

Közben:
The #Packers interviewed #Chargers TEs coach Kevin Koger and are expected to interview #Eagles QB coach Brian Johnson for their vacant OC job, sources say. Luke Getsy and Adam Stenavich are the top in-house candidates.
több mint 2 éve
SBL Green Bay Packers 2 153
Mondjuk két 3. körös kompenzációs picket el tudtam volna viselni a kisebbségi előrelépési szabály miatt, de erre az evidens tényezők miatt nem volt esély.
zacknorb
Még ne addjuk fel! Draytont még elviheti valaki.😉
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 530 — Kinek mit intézett a kormánya
Mondjuk két 3. körös kompenzációs picket el tudtam volna viselni a kisebbségi előrelépési szabály miatt, de erre az evidens tényezők miatt nem volt esély.
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 530 — Kinek mit intézett a kormánya
Kezd realitássá válni a Rodgers to Denver scenárió (ha elmegy, eddig is magabiztosan Denvert mondtam).
Plusz lehet megy vele Davante (akkor trade alapja fixen Sutton vagy Jeudy)
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
The #Packers lose their OC, but have a prime candidate to replace Hackett in Luke Getsy, who also interviewed in Denver. Matt LaFleur had said he hoped to promote from within.
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Hackett lett a Hc Denverben innentől érdekessé válik a helyzet..
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 530 — Kinek mit intézett a kormánya


Ez az amúgy remek karikatúra sok sebet tép fel.
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 582 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
25 éve ezen a napon nyerte meg a Packers, Reggie White vezérletével a 31.-ik Super Bowl-t, New Orleans-ban.

több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
A Lions szurkoló Józsi mit talált írni a Rodgers helyzetről? Tudja valaki?
Fontos_Vidra
Arra számít h Denverben köt ki , de igen vágyvezérelt 😊
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 871
Aaron azt mondta PatMcAfeenél h egyelőre minde az asztalon van még marad /megy/visszavonul .

Most azt érzem van esély a maradásra csak rendezni kéne a fontos kérdéseket főleg ugye Adams.
nando89
ha tudnék írni és értenék az nfl-hez írnék egy könyvet, hogy a korosodó franchise qb-k hogyan próbálják túszulejteni a csapatukat. valakinek sikerül, mint benőnek a vasasnál, valakinek nem, mint bradynek. szerintem arodnak is menni fog.
gedam
Jo, de Most lattad mi van mogotte? Tobb penzt hoz ha marad, megha utana halalhörges es siralom is lesz. Eladhatobb a csapat Rodgers-el, mint Love-al es ez teny!
több mint 2 éve
gedam 5 803
Aaron azt mondta PatMcAfeenél h egyelőre minde az asztalon van még marad /megy/visszavonul .

Most azt érzem van esély a maradásra csak rendezni kéne a fontos kérdéseket főleg ugye Adams.
nando89
ha tudnék írni és értenék az nfl-hez írnék egy könyvet, hogy a korosodó franchise qb-k hogyan próbálják túszulejteni a csapatukat. valakinek sikerül, mint benőnek a vasasnál, valakinek nem, mint bradynek. szerintem arodnak is menni fog.
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 448
A Lions szurkoló Józsi mit talált írni a Rodgers helyzetről? Tudja valaki?
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Aaron azt mondta PatMcAfeenél h egyelőre minde az asztalon van még marad /megy/visszavonul .

Most azt érzem van esély a maradásra csak rendezni kéne a fontos kérdéseket főleg ugye Adams.

Szerkesztette: nando89