Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 2 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
Tok mindegy ki jon valszeg a legnehezebb akadaly ugy is a legvegen jonne (Chiefs) akkor meg lenyegtelen most kivel kell jatszani. Az eselyesek mi vagyunk de az NFC-ben itt mar minimalis kulonbsegek vannak. Azert a nagy szamok torvenye alapjan csak behuz egy playoff meccset Rodgers ellenuk 😊
JéBé
…hogy fogjuk a futókat s különösképpen Samuelt megállítani. Még szerencse, hogy Gerappában azért bízhatunk....
esz-ki-mo
Ahogy a Vikings futását is lenulláztuk 3 hete a fagyban. A példa adott.
több mint 2 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
Tok mindegy ki jon valszeg a legnehezebb akadaly ugy is a legvegen jonne (Chiefs) akkor meg lenyegtelen most kivel kell jatszani. Az eselyesek mi vagyunk de az NFC-ben itt mar minimalis kulonbsegek vannak. Azert a nagy szamok torvenye alapjan csak behuz egy playoff meccset Rodgers ellenuk 😊
JéBé
Én azért drukkoltam erősen a Boysnak, mert egyrészt sokkal jobb matchup, másrészt MMC miatt extra motiváció lett volna számunkra.
Így most a félelem és a rettegés van, hogy fogjuk a futókat s különösképpen Samuelt megállítani. Még szerencse, hogy Gerappában azért bízhatunk....

Szerkesztette: esz-ki-mo
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 534 — Kinek mit intézett a kormánya
Ron Torbert lesz a vezetőbíró a 9ers ellen
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 947
Tudom, hogy nem szép, de én párás szemmel csak arra tudtam a hetvegi Boyz meccsen gondolni, "milyen öröm, hogy McC nem a mi oldalvonalunk mellett forgatja már a szemeit..."
Szerintem ugyan a SF a nekünk legrosszabbul fekvő csapat a valasztékból, de örülök, hogy megvan az esély visszavagni a 2 évvel ezelőtti friscoi megalaztatásért.
jossbeaumont
Meg a Kaepernick-féle meccsekért is.
több mint 2 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Tudom, hogy nem szép, de én párás szemmel csak arra tudtam a hetvegi Boyz meccsen gondolni, "milyen öröm, hogy McC nem a mi oldalvonalunk mellett forgatja már a szemeit..."
Szerintem ugyan a SF a nekünk legrosszabbul fekvő csapat a valasztékból, de örülök, hogy megvan az esély visszavagni a 2 évvel ezelőtti friscoi megalaztatásért.
több mint 2 éve
JéBé Green Bay Packers 6 892
Tok mindegy ki jon valszeg a legnehezebb akadaly ugy is a legvegen jonne (Chiefs) akkor meg lenyegtelen most kivel kell jatszani. Az eselyesek mi vagyunk de az NFC-ben itt mar minimalis kulonbsegek vannak. Azert a nagy szamok torvenye alapjan csak behuz egy playoff meccset Rodgers ellenuk 😊
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
Aztán még az is kérdés, hogy a visszatérők milyen formát mutatnak, képesek lesznek-e felvenni a ritmust. Most nagyon jól jött az első kiemelés.
több mint 2 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
Jó lenne 30 kapott pont alatt maradni...vagy akkor már inkább 20 alatt

Packers playoff motivációs videó
 www.youtube.com/watch?v=bCkK-52yWX8
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 422 — Слава Україні! Героям слава!
Kritikus a meccs kezdés - MLF remélem jól válogat, ha gödörbe kerülünk mint a Boys, akkor futhatunk az egész után.
gamerkr
Úgy hallottam, rögtön a második negyeddel indítunk.
Szerintem nem lesz gond, csak utana kiejteni a kurva Tampat is
Vrij6
Már amennyiben nem teszi meg előtte a Rams/ARI.
nagylaza
Ketsegeim vannak ezt illetoen. 😕 de tevedjek.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
Kritikus a meccs kezdés - MLF remélem jól válogat, ha gödörbe kerülünk mint a Boys, akkor futhatunk az egész után.
gamerkr
Úgy hallottam, rögtön a második negyeddel indítunk.
Szerintem nem lesz gond, csak utana kiejteni a kurva Tampat is
Vrij6
Már amennyiben nem teszi meg előtte a Rams/ARI.
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 422 — Слава Україні! Героям слава!
Azert ezt a Ninerst verni kell. Otthon, a tundran. Szerintem nem lesz gond, csak utana kiejteni a kurva Tampat is, kulonben szart nem er az egesz. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 583 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
és ahogy kell az esti meccs mienk szombaton.
Csak hogy jobban fázzanak a csontok.

Kritikus a meccs kezdés - MLF remélem jól válogat, ha gödörbe kerülünk mint a Boys, akkor futhatunk az egész után.

több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
Innentől menjetek ti az NFCből a SBba 🙂
dande
Megbeszéltük!
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
Hát, a Dallas kilőve, viszont megkaptuk a Friszkót. Nem őszinte a mosolyom.
nagylaza
Nem tök mindegy? Valakivel úgyis játszani kell, ha tovább akarunk jutni. Basszus, még a Mustangstól is összecsokiznátok magatokat…

Jöjjenek a vörösök, van törleszteni valónk úgyis.
James007
Ejnye már… Ki beszélt itt „összecsokizásról”? Azon ne csodálkozz, ha a 49ersről nem ápolok kellemes emlékeket, de: bárki jön, meg kell verni. Nem kérdés.
Grappa játékában szerencsére valóban benne van egy-két INT, de arra is számíthatunk, hogy a GB O nem fogja ipari mennyiségben termelni a TD-ket. Crosby kulcsjátékos lehet. Ahhoz pedig nincs szükség nagy jóstehetségre: sok múlik majd a futás elleni védelmen.
Bármennyire jó a Friszkó idegenben, a hazai pálya is mellettünk szól. Kalandra fel!
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 236 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Rodgers vs. 49ers a playoffban:
0-3


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Hát, a Dallas kilőve, viszont megkaptuk a Friszkót. Nem őszinte a mosolyom.
nagylaza
mai nap után nem aggódnék... Jimmy G dob majd 2 INT-et, ebből 1 Pick6. visszaengeditek őket, de a 2.picket az utolsó driveban dobja az olasz Savagenek.
Heisman
az a "baj" nála nem tudni mi lesz következő meccsen. 😀 ő kiválóan hozza az 1 szar 1 elit sormintát. sajnos meccsen belül is. 😀
petey
Akkor én mindig felváltva nézem a meccseket, én mindig az egy szart és a Deebo varázslást látom 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 448
Hát, a Dallas kilőve, viszont megkaptuk a Friszkót. Nem őszinte a mosolyom.
nagylaza
Nem tök mindegy? Valakivel úgyis játszani kell, ha tovább akarunk jutni. Basszus, még a Mustangstól is összecsokiznátok magatokat…

Jöjjenek a vörösök, van törleszteni valónk úgyis.
James007
jaja, úgy lenne a legédesebb döntőbe jutni, ha előbb a 49ers-t, majd a tampát csapnánk meg.

vasárnap hajnalban, 02.15-kor fogunk játszani.
több mint 2 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
Hát, a Dallas kilőve, viszont megkaptuk a Friszkót. Nem őszinte a mosolyom.
nagylaza
Nem tök mindegy? Valakivel úgyis játszani kell, ha tovább akarunk jutni. Basszus, még a Mustangstól is összecsokiznátok magatokat…

Jöjjenek a vörösök, van törleszteni valónk úgyis.
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Hát, a Dallas kilőve, viszont megkaptuk a Friszkót. Nem őszinte a mosolyom.
nagylaza
mai nap után nem aggódnék... Jimmy G dob majd 2 INT-et, ebből 1 Pick6. visszaengeditek őket, de a 2.picket az utolsó driveban dobja az olasz Savagenek.
Heisman
az a "baj" nála nem tudni mi lesz következő meccsen. 😀 ő kiválóan hozza az 1 szar 1 elit sormintát. sajnos meccsen belül is. 😀

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 102 — Így remélem megfelelek nektek.....
Innentől menjetek ti az NFCből a SBba 🙂
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Hát, a Dallas kilőve, viszont megkaptuk a Friszkót. Nem őszinte a mosolyom.
nagylaza
mai nap után nem aggódnék... Jimmy G dob majd 2 INT-et, ebből 1 Pick6. visszaengeditek őket, de a 2.picket az utolsó driveban dobja az olasz Savagenek.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
Hát, a Dallas kilőve, viszont megkaptuk a Friszkót. Nem őszinte a mosolyom.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
Akárhogy is csűröm-csavarom, annak látom a legnagyobb esélyét, hogy a Kosokat kapjuk jövő hétvégén.
Nem mintha pl. a Dallas-Friszkó előre lefutott meccs lenne. Fura: mindkét csapatnak jobb mutatója van idegenben, mint otthon.
Persze, akkor sem leszek elkeseredve, ha az Eagles rám cáfol ma este.
nagylaza
Ha az Eagles legyőzi a Tampát idegenben, akkor ránk is legalább ugyanolyan veszélyesek lesznek.
Kampman
Ja, ezen is agyaltam, és arra jutottam, hogy két csoda egymás után már tényleg túlzás lenne tőlük. Még akkor is, ha jó a mérlegük idegenben (6-3), sokkal jobb, mint hazai pályán (3-5). Az viszont biztos: ha valóban túljutnak a Tampán (amire azért nem tennék nagyobb összeget), akkor nem lesz könnyű dolga a GB-nek.
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 947
Akárhogy is csűröm-csavarom, annak látom a legnagyobb esélyét, hogy a Kosokat kapjuk jövő hétvégén.
Nem mintha pl. a Dallas-Friszkó előre lefutott meccs lenne. Fura: mindkét csapatnak jobb mutatója van idegenben, mint otthon.
Persze, akkor sem leszek elkeseredve, ha az Eagles rám cáfol ma este.
nagylaza
Ha az Eagles legyőzi a Tampát idegenben, akkor ránk is legalább ugyanolyan veszélyesek lesznek.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 967 — beers & Packers
Akárhogy is csűröm-csavarom, annak látom a legnagyobb esélyét, hogy a Kosokat kapjuk jövő hétvégén.
Nem mintha pl. a Dallas-Friszkó előre lefutott meccs lenne. Fura: mindkét csapatnak jobb mutatója van idegenben, mint otthon.
Persze, akkor sem leszek elkeseredve, ha az Eagles rám cáfol ma este.