Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 2 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
ebben elévülhetetlen érdemei vannak neki is
nando89
Ez nem is lehet kérdés. Már csak a PO-val kellene kezdenie valamit. Remélem, az előző két évben összegyűjtött annyi muníciót, hogy a rájátszásra képes legyen mentálisan is megújítani a csapatot.
(Itt jegyzem meg, hogy ezzel a Dallasszal nekem továbbra is nagyon rossz érzéseim vannak...)
nagylaza
Én is épp azon gondolkoztam, hogy kitől is féljek legjobban a PO-ban... ugye mi mindig a legalacsonyabb seed-el fogunk játszani, aki gyakorlatilag bármelyik bejutó csapat lehet.
Akár még a NO is, aki agyonvert minket az első fordulóban (meg 2x a Tampát is, így hiába ők tűnnek a leggyengébbnek, biztosra nem lehet ellenük menni.)
Az SF lehet a másik épp hogy bejutó, hát ezt talán nem kell ecsetelni, hogy velük miért nem szeretnék játszani, különösen ha a kezdő futóik épp hadra foghatóak.
A PHI talán az egyetlen csapat, akitől nem tartanék különösebben, nem azért mert rosszak, de nem látok olyan tényezőt, ami számunkra megoldhatatlan feladat lenne. De lenézni persze őket sem szabad.
Az ARI kétarcú csapat, de egy egészséges Murray-vel és skill player garnitúrával bárkit verhetnek, így minket is. De azért itt inkább a GB-re fogadnék, ha nagyon kellene.
Ezt viszont már nem állítanám a Rams esetében, még ha őket tavaly is vertük. Azt hiszem, Staffordon múlna a dolog, ha jó napja van, akkor lehet gondunk bőven.
Papíron nézve a Cowboysé a legjobb offense, brutális skill player brigáddal, minden poszton van kiemelkedő játékosuk ( Prescott elit, 2 jó futó, hatékony TE, az elkapóknál pedig még Gallup kiesése után is liga TOP 3 a lamb-Cooper-Wilson trió) De ellenük azért valahogy mindig megy a játék, s hát Mike is extra motíváció lenne..
S hát a végén, de nem utolsósorban a TB...az mindenképpen kemény dió, s nem túl jó matchup számunkra, még ha tavalyhoz képest nem tűnnek annyira acélosnak és stabilnak, de a PO-ra ez változhat, főleg ha Lanny is visszatér 😉

Szóval ezek alapján nincs könnyű ellenfél, de én talán a TB-SB duótól tartok legjobban, s rossz érzéseim lennének egy NO elleni meccs előtt is.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
ebben elévülhetetlen érdemei vannak neki is
nando89
Ez nem is lehet kérdés. Már csak a PO-val kellene kezdenie valamit. Remélem, az előző két évben összegyűjtött annyi muníciót, hogy a rájátszásra képes legyen mentálisan is megújítani a csapatot.
(Itt jegyzem meg, hogy ezzel a Dallasszal nekem továbbra is nagyon rossz érzéseim vannak...)
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Belefutottam egy érdekes statba h MLf előtti három évben 23-24-1 volt az összesített mérlegünk , és oké ebből 7-8 vereség mindenki kedvencével Hundleyval jött össze de így is zongorázni lehet a különbséget az azóta eltelt három év 39-9-vel szemben , remélem idén végre megkapja az év edzője díjat nem tudom mi kéne még hozzá?!

Nagyon el van könyvelve kint is h ez kb csak Aaron érdeme , de azért reálisan nézve és egymás mellé téve a számokat vastagon látszik h ebben elévülhetetlen érdemei vannak neki is 😊
több mint 2 éve
SGBP 259
Micsoda szar clicbait pletykákat kreálnak ARodról 🤣
SGBP
?
James007
Ha SB-ba jutunk ARod bojkottálni fogja a meccset, és nem lép pályára az NFL COVID protokolljai miatt..
Ugyanakkor biztos forrás szerint azt is mondta, hogy JLo készen áll arra, hogy SB döntőt játszon.

 bleacherreport.com/articles/10023184-aaron-rodgers-denies-claims-of-super-bowl-protest-after-boomer-esiasons-comments
SGBP
Inkább riszáljon félidőben a szinpadon
davemayer
😀 majd Eminem, meg a Snoop
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Micsoda szar clicbait pletykákat kreálnak ARodról 🤣
SGBP
?
James007
Ha SB-ba jutunk ARod bojkottálni fogja a meccset, és nem lép pályára az NFL COVID protokolljai miatt..
Ugyanakkor biztos forrás szerint azt is mondta, hogy JLo készen áll arra, hogy SB döntőt játszon.

 bleacherreport.com/articles/10023184-aaron-rodgers-denies-claims-of-super-bowl-protest-after-boomer-esiasons-comments
SGBP
Inkább riszáljon félidőben a szinpadon

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
casaubon Green Bay Packers 2 225
Micsoda szar clicbait pletykákat kreálnak ARodról 🤣
SGBP
?
James007
Boomer Esiason allitolag kapott egy SMS-t, hogy Rodgers bojkottalja majd a SB-t, hogy igy tiltakozzon a liga Covid-policyje ellen.
Amekkora marhasag ez, annal sokkal viccesebb, amit Rodgers, Love es Benkert muvel azota a Twitteren, es mar Matt Flynn is beszallt 😆
casaubon
Legnagyobb, hatalmas az a shitstorm amit ezek 4-en letolnak.
zacknorb
Avassatok be, kérlek, nem vagyok a Twitteren.
nagylaza
Csak keress ra, hogy Aaron Rodgers Twitter, regisztracio nelkul is lathatod a posztokat.
több mint 2 éve
SGBP 259
Micsoda szar clicbait pletykákat kreálnak ARodról 🤣
SGBP
?
James007
Boomer Esiason allitolag kapott egy SMS-t, hogy Rodgers bojkottalja majd a SB-t, hogy igy tiltakozzon a liga Covid-policyje ellen.
Amekkora marhasag ez, annal sokkal viccesebb, amit Rodgers, Love es Benkert muvel azota a Twitteren, es mar Matt Flynn is beszallt 😆
casaubon
Legnagyobb, hatalmas az a shitstorm amit ezek 4-en letolnak.
zacknorb
Avassatok be, kérlek, nem vagyok a Twitteren.
nagylaza
A lényeg, hogy ezt figurázzák ki, de kb minden mással is poénkodnak, de mindig erre reflektálva.
zacknorb
A legjobb Arodnal a sok #boycott mellett a #Lafleursbrows 🤣🤣🤣
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 535 — Kinek mit intézett a kormánya
Micsoda szar clicbait pletykákat kreálnak ARodról 🤣
SGBP
?
James007
Boomer Esiason allitolag kapott egy SMS-t, hogy Rodgers bojkottalja majd a SB-t, hogy igy tiltakozzon a liga Covid-policyje ellen.
Amekkora marhasag ez, annal sokkal viccesebb, amit Rodgers, Love es Benkert muvel azota a Twitteren, es mar Matt Flynn is beszallt 😆
casaubon
Legnagyobb, hatalmas az a shitstorm amit ezek 4-en letolnak.
zacknorb
Avassatok be, kérlek, nem vagyok a Twitteren.
nagylaza
A lényeg, hogy ezt figurázzák ki, de kb minden mással is poénkodnak, de mindig erre reflektálva.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Micsoda szar clicbait pletykákat kreálnak ARodról 🤣
SGBP
?
James007
Boomer Esiason allitolag kapott egy SMS-t, hogy Rodgers bojkottalja majd a SB-t, hogy igy tiltakozzon a liga Covid-policyje ellen.
Amekkora marhasag ez, annal sokkal viccesebb, amit Rodgers, Love es Benkert muvel azota a Twitteren, es mar Matt Flynn is beszallt 😆
casaubon
Legnagyobb, hatalmas az a shitstorm amit ezek 4-en letolnak.
zacknorb
Avassatok be, kérlek, nem vagyok a Twitteren.
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 535 — Kinek mit intézett a kormánya
Micsoda szar clicbait pletykákat kreálnak ARodról 🤣
SGBP
?
James007
Boomer Esiason allitolag kapott egy SMS-t, hogy Rodgers bojkottalja majd a SB-t, hogy igy tiltakozzon a liga Covid-policyje ellen.
Amekkora marhasag ez, annal sokkal viccesebb, amit Rodgers, Love es Benkert muvel azota a Twitteren, es mar Matt Flynn is beszallt 😆
casaubon
Legnagyobb, hatalmas az a shitstorm amit ezek 4-en letolnak.
több mint 2 éve
casaubon Green Bay Packers 2 225
Micsoda szar clicbait pletykákat kreálnak ARodról 🤣
SGBP
?
James007
Boomer Esiason allitolag kapott egy SMS-t, hogy Rodgers bojkottalja majd a SB-t, hogy igy tiltakozzon a liga Covid-policyje ellen.
Amekkora marhasag ez, annal sokkal viccesebb, amit Rodgers, Love es Benkert muvel azota a Twitteren, es mar Matt Flynn is beszallt 😆
több mint 2 éve
SGBP 259
Micsoda szar clicbait pletykákat kreálnak ARodról 🤣
SGBP
?
James007
Ha SB-ba jutunk ARod bojkottálni fogja a meccset, és nem lép pályára az NFL COVID protokolljai miatt..
Ugyanakkor biztos forrás szerint azt is mondta, hogy JLo készen áll arra, hogy SB döntőt játszon.

 bleacherreport.com/articles/10023184-aaron-rodgers-denies-claims-of-super-bowl-protest-after-boomer-esiasons-comments
több mint 2 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
Micsoda szar clicbait pletykákat kreálnak ARodról 🤣
SGBP
?
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Odaát Goff fog kezdeni.
több mint 2 éve
SGBP 259
Micsoda szar clicbait pletykákat kreálnak ARodról 🤣
több mint 2 éve
casaubon Green Bay Packers 2 225
Jaire is aktiválva lett a covid listáról
zacknorb
Viszont o a valla miatt out.
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 535 — Kinek mit intézett a kormánya
Jaire is aktiválva lett a covid listáról
több mint 2 éve
casaubon Green Bay Packers 2 225
Bakh: Full participation in practice
James007
A tervek szerint o es Myers is jatszik vasarnap
több mint 2 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
Bakh: Full participation in practice
több mint 2 éve
Kohonen Pittsburgh Steelers 60
Így, hogy Burrow nem játszik, kb. garantált a back-to-back MVP cím Rodgersnek.
zacknorb
Nem Big Ben kapja? 😉
több mint 2 éve
casaubon Green Bay Packers 2 225
Az ST-ről senki nem beszél? Már-már visszahordásra emlékeztető jelenetek tanúi lehettünk a Viks ellen.
nagylaza
Mi az, hogy mar-mar? Moore jott, latott, es egybol megfutotta az idei leghosszabb punt returnt. OK, hogy ez 21 yardot jelentett, de igy is fura volt latni 😆
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Az ST-ről senki nem beszél? Már-már visszahordásra emlékeztető jelenetek tanúi lehettünk a Viks ellen.
több mint 2 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
Kis PO-ra kik térhetnek vissza jelentés, ha igazak a hírek amiket olvastam 😀
Cobb ma is edzett, valszeg PO-ban játszhat.
Bakh és Myers is edzett, nekik is jó esélyük, h a PO-ra renben legyenek.
Jaire és Turner továbbra is Covid listán vannak.
Zada az aki még mindig nem edz, ő valószinűleg nem játszik a PO-ban, sajnos, pedig nagyot dobhatna a védelmen.
Aarod továbbra sem edz 😀 és az ember így lesz MVP ...😀
aztán ha valakinek más tudomása van, az javítson ki.
Go Pack Go!
Pep71
Kiegyeznék a Cobb-Bakh-Myers-Jaire kvartett visszatérésével.

Elkapófronton az Adams-Cobb-Lazard-MVS csapat azért már több mint elfogadható, a Jaire-Stokes-Douglas trió is elmegy cornerben, a támadófal meg ígyis-úgyis jó 😉 (azért persze jó, ha van rotációs lehetőség)

(egészen elképesztő, hogy Adams tavalyhoz hasonlóan idén is vezeti az elkapók rangsorát a pff-nél, a 92,5-ös grade még egy picit jobb is a tavalyinál..nagyon meg kellene őt tartani...persze nem csak a grade, hanem a ténylegesen tapasztalt teljesítmény miatt is)
esz-ki-mo
Én leginkább a Bakh-Myers duo visszatérését várom, mert szerintem a fal nem annyira jó mint aminek kinéz. A játékok többségénél Rodgers villámgyorsan elhajítja a labdát. Nem igazán emlékszem olyanra, hogy másodpercekig nézelődhetett volna, mert rendszerint addigra érkezik a nyomás. Mindezt úgy, hogy rendszeres az extra blokkolók bevonása. Ennek ellenére full respect amit B sorral lehozunk, mind játékos és edzői szinten, de szerintem playcall és Rodgers nélkül kicsit más érzésünk lenne.
amaru
Szerintem viszont még annál is jobb az O fal, mint amilyennek látszik.
A fal minőségét nem csak a pass prot adja, hanem többek között a futás segítése is. És ebben is bőven a várakozásaim fölött teljesít ez a toldozott-foltozott egység.
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 535 — Kinek mit intézett a kormánya
Így, hogy Burrow nem játszik, kb. garantált a back-to-back MVP cím Rodgersnek.
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 236 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Kis PO-ra kik térhetnek vissza jelentés, ha igazak a hírek amiket olvastam 😀
Cobb ma is edzett, valszeg PO-ban játszhat.
Bakh és Myers is edzett, nekik is jó esélyük, h a PO-ra renben legyenek.
Jaire és Turner továbbra is Covid listán vannak.
Zada az aki még mindig nem edz, ő valószinűleg nem játszik a PO-ban, sajnos, pedig nagyot dobhatna a védelmen.
Aarod továbbra sem edz 😀 és az ember így lesz MVP ...😀
aztán ha valakinek más tudomása van, az javítson ki.
Go Pack Go!
Pep71
Kiegyeznék a Cobb-Bakh-Myers-Jaire kvartett visszatérésével.

Elkapófronton az Adams-Cobb-Lazard-MVS csapat azért már több mint elfogadható, a Jaire-Stokes-Douglas trió is elmegy cornerben, a támadófal meg ígyis-úgyis jó 😉 (azért persze jó, ha van rotációs lehetőség)

(egészen elképesztő, hogy Adams tavalyhoz hasonlóan idén is vezeti az elkapók rangsorát a pff-nél, a 92,5-ös grade még egy picit jobb is a tavalyinál..nagyon meg kellene őt tartani...persze nem csak a grade, hanem a ténylegesen tapasztalt teljesítmény miatt is)
esz-ki-mo
Én leginkább a Bakh-Myers duo visszatérését várom, mert szerintem a fal nem annyira jó mint aminek kinéz. A játékok többségénél Rodgers villámgyorsan elhajítja a labdát. Nem igazán emlékszem olyanra, hogy másodpercekig nézelődhetett volna, mert rendszerint addigra érkezik a nyomás. Mindezt úgy, hogy rendszeres az extra blokkolók bevonása. Ennek ellenére full respect amit B sorral lehozunk, mind játékos és edzői szinten, de szerintem playcall és Rodgers nélkül kicsit más érzésünk lenne.
amaru
Igen, AR tudja mit lehet a fal mögött (és LeFleur is). Rodgers a 8. leggyorsabban dobja el a labdát a ligában a kezdő QB-k közül. 2.59 mp. 1 tizeddel ha gyorsabban dobja konkrétan 3. olyan sokan vannak itt pár szazadon belül. BigBen 2.26-ja amúgy egészen elképesztő. De TB is 2.35 alatt szabadul.


Liverpool Fc fan