Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 535 — Kinek mit intézett a kormánya
Jó lenne, ha MLF beállítaná Haribó (49ers) rekordját, miszerint első 3 évében bevitte a csapatot a konferencia döntőbe.
Fontos_Vidra
Jaja, de egy SB-ba jutás is beleférne, Rodgers már amúgy is a főcsoportdöntők tragikus hőse, vonuljon már vissza szépen, mint Peyton (igen, ha lesz gyűrű, elhiszem, hogy visszavonul, szobor a Lambeau előtt, 5 év múlva aranyzakó)
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 449
Jó lenne, ha MLF beállítaná Haribó (49ers) rekordját, miszerint első 3 évében bevitte a csapatot a konferencia döntőbe.

Szerkesztette: Fontos_Vidra
több mint 2 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Nem volt az olyan régen, amikor szinte az egész fórum kutyaütőzte Dillont, most meg...
Love-val kapcsolatban is meg kéne adni a bizalmat a vezetésnek. Nyilván nem, mint "időhúzó csere" kell neki győztes drive-okat vezetni és 20-30 yardos rizikós passzokat bevállalni.
Én úgy gondolom, hogy Gute-ékat nem fogja az "arcvesztéstől" való félelem visszatartani a kivágásától, vagy az elcserélésétől, ha úgy látják, hogy zsákutca.
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 535 — Kinek mit intézett a kormánya
JL teljesítményében látott valaki valamilyen biztató jelet? (Azon kívül, hogy megfutott egy first downt.) Tudom, nem könnyű beugrani egy tét nélkülivé vált meccs végén, de én nyomokban sem érzékelem, hogy fejlődne. Tíz yardnál messzebbre képtelen passzolni, nincs benne a játékában, hogy végigvisz a pályán egy drive-ot.
nagylaza
Az egész szezont elnézve nagyon nem.
Csak sajnos egy feltréddel megszerzett első körös pick mögül nehéz lesz a vezetésnek arcvesztés nélkül kihátrálni.
Kampman
Az az egész feltrade Love-ért már alapból hatalmas arcvesztés volt
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 947
JL teljesítményében látott valaki valamilyen biztató jelet? (Azon kívül, hogy megfutott egy first downt.) Tudom, nem könnyű beugrani egy tét nélkülivé vált meccs végén, de én nyomokban sem érzékelem, hogy fejlődne. Tíz yardnál messzebbre képtelen passzolni, nincs benne a játékában, hogy végigvisz a pályán egy drive-ot.
nagylaza
Az egész szezont elnézve nagyon nem.
Csak sajnos egy feltréddel megszerzett első körös pick mögül nehéz lesz a vezetésnek arcvesztés nélkül kihátrálni.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
JL teljesítményében látott valaki valamilyen biztató jelet? (Azon kívül, hogy megfutott egy first downt.) Tudom, nem könnyű beugrani egy tét nélkülivé vált meccs végén, de én nyomokban sem érzékelem, hogy fejlődne. Tíz yardnál messzebbre képtelen passzolni, nincs benne a játékában, hogy végigvisz a pályán egy drive-ot.
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 535 — Kinek mit intézett a kormánya
Arról lehet már tudni valamit, hogy a playoff-ban is ugyanez a Covid protokoll lesz vagy ott már lazábban veszik majd, hogy nehogy kiessen 1-2 nagyágyú esetleg meccsekre? köszi, ha valaki olvasott erről már valamit.
Pep71
Mivel most lazítottak rajta, szerintem marad ez, de más biztos okosabb, olvasottabb a témában
több mint 2 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 338
Arról lehet már tudni valamit, hogy a playoff-ban is ugyanez a Covid protokoll lesz vagy ott már lazábban veszik majd, hogy nehogy kiessen 1-2 nagyágyú esetleg meccsekre? köszi, ha valaki olvasott erről már valamit.
több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 656
Első kiemelés, utolsó meccs a Lions ellen. Nekem a hazai 6 TD-s Flynn meccs, meg a Giants tőr a szívbe ugrik be.
Inkább játszanak másfél negyedet a kezdők.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
SBL Green Bay Packers 2 153
he thinks three weeks between games would be "a long time off."
SBL
Tegnap én is ezt bátorkodtam írni...
nagylaza
A nagy szellemek találkoznak.😊
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
he thinks three weeks between games would be "a long time off."
SBL
Tegnap én is ezt bátorkodtam írni...
több mint 2 éve
JéBé Green Bay Packers 6 893
Jobban szeretem az underdog szerepet, de ennel csak a playoff meccseket szeretem jobban a Lambeun!
több mint 2 éve
SBL Green Bay Packers 2 153
Kíváncsi vagyok, hogy Detroitban Love-val megyünk majd neki a meccsnek vagy Arod be akarja biztosítani a MVP címet és már nem fáj annyira az a lábujj.
Úgy is fel lehetne tenni a kérdést, hogy Love boy vagy lábujj?
Tippek?
SBL
Nem fog már játszani sztem, meg van az MVP neki szvsz, nem egy Detroit elleni tét nélküli meccsen fog múlni..
Első kiemelt a csapat, sőt az egész ligában legjobb mérleg, a 3 vereségből az egyiken nem játszott, valszeg az is W lett volna, mert akkor még nagyon döcögött a KC.
Burrow: 30 TD 14 INT, most őt mondogatják még esélyesként
Rodgers: 33 TD 4 INT

2010-ben volt Arodnak utoljára olyan szezonja, ahol több mint 10 INT-et dobott.
Azóta az INT-ek száma évadonként: 6, 8, 6, 5, 8, 7, 6, 2, 4, 5, 4. Elképesztő a fickó 😀
valaki egy szezon alatt többet dob mint ő 10 év alatt kb 😀

Azért a PO nagyon nehéz lesz, az O és a D# is bármikor képes leállni egy-egy negyedre/akár félidőre is, ez még visszaüthet és egy meccsen bármi megtörténhet.
Jaire, Zada és Bakh visszatérése külön-külön emelhetne még 1 szintet a csapaton.

ARod nagyon akarja azt a második gyűrűt, viszont ha most sem jönne össze, akkor nem érzem, hogy maradna és szerintem megpróbál majd máshol nekifutni, ahol úgy érzi több esélye lesz. Rengeteg fontos lejáró szerződésű játékos lesz, nehéz lesz egyben tartani a csapatot(Jaire, Adams is ha jól emlékszem), úgyhogy ki kéne használni a lehetőséget, talán a GB a legesélyesebb most az SB winre(na meg a KC).
Go Pack Go!!
Pep71
Én is inkább arra szavaztam, hogy pihenni fognak a kezdők a Detroitban.
Ugyanakkor ez a MLF nyilatkozat jön szembe.

Packers HC Matt LaFleur says no decision has been made on whether Aaron Rodgers and the key starters will play in Week 18, but he thinks three weeks between games would be "a long time off."

Valószinűleg a kezdők kezdenek majd, de a cserék jóval több lehetőséget fognak kapni mint általában, függtelenül a meccs állásától.
több mint 2 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 338
Kíváncsi vagyok, hogy Detroitban Love-val megyünk majd neki a meccsnek vagy Arod be akarja biztosítani a MVP címet és már nem fáj annyira az a lábujj.
Úgy is fel lehetne tenni a kérdést, hogy Love boy vagy lábujj?
Tippek?
SBL
Nem fog már játszani sztem, meg van az MVP neki szvsz, nem egy Detroit elleni tét nélküli meccsen fog múlni..
Első kiemelt a csapat, sőt az egész ligában legjobb mérleg, a 3 vereségből az egyiken nem játszott, valszeg az is W lett volna, mert akkor még nagyon döcögött a KC.
Burrow: 30 TD 14 INT, most őt mondogatják még esélyesként
Rodgers: 33 TD 4 INT

2010-ben volt Arodnak utoljára olyan szezonja, ahol több mint 10 INT-et dobott.
Azóta az INT-ek száma évadonként: 6, 8, 6, 5, 8, 7, 6, 2, 4, 5, 4. Elképesztő a fickó 😀
valaki egy szezon alatt többet dob mint ő 10 év alatt kb 😀

Azért a PO nagyon nehéz lesz, az O és a D# is bármikor képes leállni egy-egy negyedre/akár félidőre is, ez még visszaüthet és egy meccsen bármi megtörténhet.
Jaire, Zada és Bakh visszatérése külön-külön emelhetne még 1 szintet a csapaton.

ARod nagyon akarja azt a második gyűrűt, viszont ha most sem jönne össze, akkor nem érzem, hogy maradna és szerintem megpróbál majd máshol nekifutni, ahol úgy érzi több esélye lesz. Rengeteg fontos lejáró szerződésű játékos lesz, nehéz lesz egyben tartani a csapatot(Jaire, Adams is ha jól emlékszem), úgyhogy ki kéne használni a lehetőséget, talán a GB a legesélyesebb most az SB winre(na meg a KC).
Go Pack Go!!
több mint 2 éve
SBL Green Bay Packers 2 153
Kíváncsi vagyok, hogy Detroitban Love-val megyünk majd neki a meccsnek vagy Arod be akarja biztosítani a MVP címet és már nem fáj annyira az a lábujj.
Úgy is fel lehetne tenni a kérdést, hogy Love boy vagy lábujj?
Tippek?
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 449
Harmadik éve megvan a 13 győzelem ennyi veletlen nincsen gratt a csapatnak és a stábnak , viszont jó lenne mostmár feltenni az i-re a pontot ! : )
nando89
szomorú, hogy nálunk egyelőre az i inkább csak az nfc championship game, nem a sb-n szoktunk elvérezni 😀
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Harmadik éve megvan a 13 győzelem ennyi veletlen nincsen gratt a csapatnak és a stábnak , viszont jó lenne mostmár feltenni az i-re a pontot ! : )
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
King of the (NFC) North


Ja meg itt van még ez is.


Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 449
azt tartom legfontosabbnak, h MLF es ez az edzoi stab nalunk van. Ez nemi eselyt ad, h csúcsQB nelkul sem kezdunk evekig tarto melyrepulesbe.
jossbeaumont
Barry esetében tévedtem, örülnék, ha JL-val is így járnék, de tőle kb. semmit nem várok. (A különbség az, hogy Barryről az előélete alapján mondtam véleményt, Love-ot viszont láttam játszani.) MLF hiába épít olyan rendszert, ami top QB nélkül is működik, Love szerintem leverné a lécet. Nem szívesen próbálnám ki.
Egy vereség mondjuk Detroit ellen lehet jobb lenne, ami felrázza a csapatot.
Fontos_Vidra
Magam részéről inkább hanyagolnám a vereséget, akkor is, ha megvan az első kiemelés. Ha a PO és a hazai közönség nem rázza fel a csapatot, akkor más sem fogja.
nagylaza
Akkor nem pihentetnéd Arod-ot (is)?
hage
Ha az egészségi állapota nem indokolja, akkor nem pihentetném. A PO előtt túl sok lenne két-három három-négy hét kihagyás (én legalábbis így gondolom). A csere QB-val felálló MIN ellen fél gőzzel is hozni kell a magabiztos W-t, de még a DET ellen is idegenben. Feltéve, hogy komolyan vesszük azt a Super Bowlt.
nagylaza
Rodgers így se edz rendszeresen. Inkább pihenjen 3 hetet a lábujja miatt, múlt héten is megtaposták.
Szurkolni kell a Cardinalsnak, megverni a Vikingst és pihentetni mindenkit, akit lehet, nehogy elveszítsünk még egy játékost egy remélhetőleg tét nélküli Lions meccsen.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
azt tartom legfontosabbnak, h MLF es ez az edzoi stab nalunk van. Ez nemi eselyt ad, h csúcsQB nelkul sem kezdunk evekig tarto melyrepulesbe.
jossbeaumont
Barry esetében tévedtem, örülnék, ha JL-val is így járnék, de tőle kb. semmit nem várok. (A különbség az, hogy Barryről az előélete alapján mondtam véleményt, Love-ot viszont láttam játszani.) MLF hiába épít olyan rendszert, ami top QB nélkül is működik, Love szerintem leverné a lécet. Nem szívesen próbálnám ki.
Egy vereség mondjuk Detroit ellen lehet jobb lenne, ami felrázza a csapatot.
Fontos_Vidra
Magam részéről inkább hanyagolnám a vereséget, akkor is, ha megvan az első kiemelés. Ha a PO és a hazai közönség nem rázza fel a csapatot, akkor más sem fogja.
nagylaza
Akkor nem pihentetnéd Arod-ot (is)?
hage
Ha az egészségi állapota nem indokolja, akkor nem pihentetném. A PO előtt túl sok lenne két-három három-négy hét kihagyás (én legalábbis így gondolom). A csere QB-val felálló MIN ellen fél gőzzel is hozni kell a magabiztos W-t, de még a DET ellen is idegenben. Feltéve, hogy komolyan vesszük azt a Super Bowlt.

Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
több mint 2 éve
hage Green Bay Packers 122 — balastyairem@citromail.hu
azt tartom legfontosabbnak, h MLF es ez az edzoi stab nalunk van. Ez nemi eselyt ad, h csúcsQB nelkul sem kezdunk evekig tarto melyrepulesbe.
jossbeaumont
Barry esetében tévedtem, örülnék, ha JL-val is így járnék, de tőle kb. semmit nem várok. (A különbség az, hogy Barryről az előélete alapján mondtam véleményt, Love-ot viszont láttam játszani.) MLF hiába épít olyan rendszert, ami top QB nélkül is működik, Love szerintem leverné a lécet. Nem szívesen próbálnám ki.
Egy vereség mondjuk Detroit ellen lehet jobb lenne, ami felrázza a csapatot.
Fontos_Vidra
Magam részéről inkább hanyagolnám a vereséget, akkor is, ha megvan az első kiemelés. Ha a PO és a hazai közönség nem rázza fel a csapatot, akkor más sem fogja.
nagylaza
Akkor nem pihentetnéd Arod-ot (is)?
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 588 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
pecsi92 Green Bay Packers 499
Bojorquez, Lewis és kb. mindenki lekerült a Covid listáról, ez jó hír nagyon. Mellette jött visszahordónak David Moore WR, már rosteren is van.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
azt tartom legfontosabbnak, h MLF es ez az edzoi stab nalunk van. Ez nemi eselyt ad, h csúcsQB nelkul sem kezdunk evekig tarto melyrepulesbe.
jossbeaumont
Barry esetében tévedtem, örülnék, ha JL-val is így járnék, de tőle kb. semmit nem várok. (A különbség az, hogy Barryről az előélete alapján mondtam véleményt, Love-ot viszont láttam játszani.) MLF hiába épít olyan rendszert, ami top QB nélkül is működik, Love szerintem leverné a lécet. Nem szívesen próbálnám ki.
Egy vereség mondjuk Detroit ellen lehet jobb lenne, ami felrázza a csapatot.
Fontos_Vidra
Magam részéről inkább hanyagolnám a vereséget, akkor is, ha megvan az első kiemelés. Ha a PO és a hazai közönség nem rázza fel a csapatot, akkor más sem fogja.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 102 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem mintha panaszom lehetne a falembereinkre, 🙂 de azèrt Runyant irígylem tőletek, hiába a nèv kötelez 🙂 (az apja nálunk volt elit OL a 2000s èvek elejèn)