Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 2 éve
SGBP 259
Biztos olvasta mindenki, de azért ide bigyesztem 😁

Ryan Wood (@ByRyanWood) tweetelte: Full Aaron Rodgers quote on his future beyond 2021 season. He touches on potential retirement, growing relationship with #Packers GM Brian Gutekunst, thoughts on playing elsewhere.

A lot to unpack here.  t.co/1fzlsm3ZDr
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 583 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
+ Jaire Alexander aktiválva az 53-ba
- még három COVID-os

több mint 2 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
több mint 2 éve
SGBP 259
Burks és Marcedes is COVID listán…

Szerkesztette: SGBP
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 949
Egykori (beáldozott) ex-OCnk jön HC interjúra.
iktriad
Utoljára Philbint vitte el egy floridai csapat, hátha ti most jobban jártok.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egykori (beáldozott) ex-OCnk jön HC interjúra.
több mint 2 éve
pecsi92 Green Bay Packers 499
na bekopogtat megint a covid, 3-4 játékosról lehet szó, neveket később mondják... :/
gamerkr
Amari Rodgers, Galeai, Braden, Summers
több mint 2 éve
pecsi92 Green Bay Packers 499
Próbáltam megálmodni, hogy kitől kell a leginkább tartani a PO-ban. Nem sikerült, de a helyzet az, hogy a Dallas kezd egyre jobban idegesíteni. Csúnya lenne, ha éppen MM csapata tréfálná meg a GB-t.
Ui: Gyorsan elhessentettem a gondolatot...
nagylaza
Továbbra is a Tampa.
Nekem nagyon nagy csalódás lenne, ha McCarthy csapata (mindegy, hogy ez most a Cowboys) le tudna győzni minket.
Kampman
Szerintem az Rodgersnek is óriási motiváció lenne, hogy megszivathatja McChallenget.
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 583 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
na bekopogtat megint a covid, 3-4 játékosról lehet szó, neveket később mondják... :/

több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Továbbra is a Tampa.
Nekem nagyon nagy csalódás lenne, ha McCarthy csapata (mindegy, hogy ez most a Cowboys) le tudna győzni minket.
Kampman
Dettó már h nálam is Tampa , őket tartom a legkompletteb csapatnak .
nando89
Lehet, hogy hülyeség, de én arra számítok, hogy a Tampát, ha megint összehoz velük a sors, Rodgers és a GB egész biztosan nem fogja félvállról venni. Akkor pedig kifejezetten jók a kilátásaink. (Egyébként is: kétszer ugyanabba a folyóba? Ne má'...😊)
Attól tartok, hogy a Kovbojokkal szemben sokkal inkább érvényesülne az "itthon vagyunk" mentalitás (ha emlékeztek AJ-re), ami nagyon visszaüthet. Lélektani okokból ezért, ha nem is örömmel, szívesebben választanám a Tampát. Persze, a legjobb lenne mindkettőt elkerülni, és még akkor is ott van pl. a Rams.
Általában nem vagyok túl lelkes, ha szabad héttel kezdjük a PO-t, de most én is azt mondom, hogy fontos lenne megszerezni az első kiemelést. Nem csak a sérülések miatt: az egész ligában a Packers az egyetlen, amelyik veretlen hazai pályán.
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Próbáltam megálmodni, hogy kitől kell a leginkább tartani a PO-ban. Nem sikerült, de a helyzet az, hogy a Dallas kezd egyre jobban idegesíteni. Csúnya lenne, ha éppen MM csapata tréfálná meg a GB-t.
Ui: Gyorsan elhessentettem a gondolatot...
nagylaza
Továbbra is a Tampa.
Nekem nagyon nagy csalódás lenne, ha McCarthy csapata (mindegy, hogy ez most a Cowboys) le tudna győzni minket.
Kampman
Dettó már h nálam is Tampa , őket tartom a legkompletteb csapatnak .
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 949
Próbáltam megálmodni, hogy kitől kell a leginkább tartani a PO-ban. Nem sikerült, de a helyzet az, hogy a Dallas kezd egyre jobban idegesíteni. Csúnya lenne, ha éppen MM csapata tréfálná meg a GB-t.
Ui: Gyorsan elhessentettem a gondolatot...
nagylaza
Továbbra is a Tampa.
Nekem nagyon nagy csalódás lenne, ha McCarthy csapata (mindegy, hogy ez most a Cowboys) le tudna győzni minket.
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 535 — Kinek mit intézett a kormánya
Próbáltam megálmodni, hogy kitől kell a leginkább tartani a PO-ban. Nem sikerült, de a helyzet az, hogy a Dallas kezd egyre jobban idegesíteni. Csúnya lenne, ha éppen MM csapata tréfálná meg a GB-t.
Ui: Gyorsan elhessentettem a gondolatot...
nagylaza
Ma reggel egy gyors ESPN playoff tracker után csekkolva a dolgokat nekem a Green Bay-Dallas NFC döntő jött ki.
Az AFC ellen sokkal nehezebb lenne/lesz az SB-ban (adja Isten), több jól futó csapat van, mint az NFC playoffban. (Ez lesz pl. a Chargers veszte)
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Próbáltam megálmodni, hogy kitől kell a leginkább tartani a PO-ban. Nem sikerült, de a helyzet az, hogy a Dallas kezd egyre jobban idegesíteni. Csúnya lenne, ha éppen MM csapata tréfálná meg a GB-t.
Ui: Gyorsan elhessentettem a gondolatot...
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Volt egy ilyen tippsorom, amit nem játszottam meg: GB, Colts, Bengals, Pats és SEA W. Ha a másik három is bejön, morcos leszek.
nagylaza
Sosem szabad a tippsort nem megjátszani, gyerekhiba. 😃
Bízom benne, hogy a Bengalson elbukik és jól járunk mindketten. 😃
KeyG
Na, megnyugodtam, a Peccen elúszott volna. És a SEA-n is...

Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
 www.youtube.com/watch?v=KL3H3lQCT5s
akinek kimaradt
Fontos_Vidra
Nem maradt ki, de azért jó nézni.😊
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 449
 www.youtube.com/watch?v=KL3H3lQCT5s
akinek kimaradt
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 155
Volt egy ilyen tippsorom, amit nem játszottam meg: GB, Colts, Bengals, Pats és SEA W. Ha a másik három is bejön, morcos leszek.
nagylaza
Sosem szabad a tippsort nem megjátszani, gyerekhiba. 😃
Bízom benne, hogy a Bengalson elbukik és jól járunk mindketten. 😃

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Volt egy ilyen tippsorom, amit nem játszottam meg: GB, Colts, Bengals, Pats és SEA W. Ha a másik három is bejön, morcos leszek.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
mondani se kell h po-ban ez instant kiesés lett volna .
nando89
Eléggé lehangolt a CLE elleni produkció, annak ellenére, hogy volt néhány gyönyörű play. Egyetlen pillanatig sem gondoltam rá, hogy kikaphatunk, aztán mégis majdnem bukó lett a vége.
Azzal vigasztalom magam, hogy (idézet az NFL-es közhelyszótárból) nem az alapszakaszban kell csúcsformát mutatni. Ha minden tökéletesen működne, akkor meg az lenne a bajom, hogy „túl korai, mi lesz így a PO-ban”. Semmi se jó.😊
Hanem: a Vikingek és a Lions ellen végre illene dominálni, két magabiztos W-vel ráfordulni a rájátszásra, mert az mégsem járja, hogy most már sorozatban nem mi nyerjük meg, hanem az ellenfelek veszítik el a meccseinket.
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Hat sok pozitívum nem volt tegnap , annak azért lehet örülni h Aaronnak megvan a rekord nagyon megerdemelt , meg tan annak is h a spec team magához képest már már jó volt .

Ami meg becsulendo h ez a fal nem engedett sacket pedig Nijman rendszeresen Garettel nézett szembe .

Amúgy meg sok szempontbol elkell felejteni ezt a meccset , vedelem futás ellen kriminális volt , intek szépek de abból kettő sajnos hatalmas bírói hiba , amit nagyon sajnálok ennél a rájátszásban több kell .

Támadó oldalon meg a második félidő értékelhetetlen volt egy jó drive még harmadik negyed elején amiből meg lett egy fg aztán a nagy semmi , mondani se kell h po-ban ez instant kiesés lett volna .
több mint 2 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
Jó hogy sikerült INT-eket szerezni, így a 4. negyedig nem volt lehetőség muffed puntot összehozni.
A Seahawks elleni 0-zós meccs óta olyan 2011-es jellegű a védelem, gyanús hogy a végeredmény is hasonló lesz. | Hacsak nem fújják végre egyszer a bírók Super Bowl győzelemig "kedvenc csapatukat", ha már úgyis évek óta ezt kell olvasni, legalább eredmény is legyen |
több mint 2 éve
JéBé Green Bay Packers 6 893
Meg sem tudom mar szamolni hanyadik ilyen ugly W a LaFleur eraban, de az a fontos hogy ezek mindig felenk billennek.
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 535 — Kinek mit intézett a kormánya
Hát, az idei bejglit alaposan megtöltöttük turnover mákkal.
több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 552
Mi a franc volt ez? - teszem fel a kérdést...
nagylaza
Kinek mázli, kinek pech.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧