Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 449
Sajnos egyre simábbnak tűnik ez a meccs (koppkoppkopp), és persze HA nyerünk, akkor örülni kell a W-nek, de az elmúlt 2 évben végig az volt az érzésem, hogy az AFC-ből nekünk a Ravens lenne a legnagyobb falat. Ezért nagyon reméltem, hogy idén két ereje teljében lévő gárda csap össze, hogy lássuk mit tudunk.
több mint 2 éve
uatu Indianapolis Colts 924 — uatu@freemail.hu
Matt LaFleur said the Packers don't have any additional COVID cases. He doesn't anticipate Kenny Clark playing Sunday against the Ravens.

Egyfelől jó, hogy a mindenhol terjedő esetszám nálunk "csak" 1 ember. Azonban Kevés nála fontosabb ember lehetne az az egy.
alatriste
Amennnyire sok a hiányó a túloldalon, ezt a meccset Clark nélkül is hozni kell. Legalább pihentebb lesz a továbbiakra.
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 237 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Matt LaFleur said the Packers don't have any additional COVID cases. He doesn't anticipate Kenny Clark playing Sunday against the Ravens.

Egyfelől jó, hogy a mindenhol terjedő esetszám nálunk "csak" 1 ember. Azonban Kevés nála fontosabb ember lehetne az az egy.


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
több mint 2 éve
casaubon Green Bay Packers 2 225
Nálunk is kezdődik újra Kenny Clark covid listán ..
nando89
Csak azt nem értem, miért írja a PHC, hogy Clark "szinte biztosan" hiányzik majd a Ravens ellen. Ha egyszer Covid-listára került, akkor 110 százalék, nem?
nagylaza
Sztem csak close contact, lehet hogy le tud még kerülni 2db negatív tesztel, bár én már nem tudom követni mi a pontos szabály
jabi
Mivel szinte biztosan oltott, close contactkent nem kerulne listara, csak ha pozitiv. Az uj protokoll miatt van nemi eselye jatszani: ha tunetmentes marad, egy negativ teszt utan is visszaterhet mar.
több mint 2 éve
jabi Green Bay Packers 129
Nálunk is kezdődik újra Kenny Clark covid listán ..
nando89
Csak azt nem értem, miért írja a PHC, hogy Clark "szinte biztosan" hiányzik majd a Ravens ellen. Ha egyszer Covid-listára került, akkor 110 százalék, nem?
nagylaza
Sztem csak close contact, lehet hogy le tud még kerülni 2db negatív tesztel, bár én már nem tudom követni mi a pontos szabály
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 307
Nálunk is kezdődik újra Kenny Clark covid listán ..
nando89
Csak azt nem értem, miért írja a PHC, hogy Clark "szinte biztosan" hiányzik majd a Ravens ellen. Ha egyszer Covid-listára került, akkor 110 százalék, nem?
nagylaza
TJ Watt, TJ Watt, TJ Watt a válasz, hiszen ő lejött COVID IR-ről 2 negatív teszttel és nem hagyott ki meccset.

De ő metahumán, szóval mindegy!
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Nálunk is kezdődik újra Kenny Clark covid listán ..
nando89
Csak azt nem értem, miért írja a PHC, hogy Clark "szinte biztosan" hiányzik majd a Ravens ellen. Ha egyszer Covid-listára került, akkor 110 százalék, nem?
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Nálunk is kezdődik újra Kenny Clark covid listán ..
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 449
Rodgers egyébként 3 td-re van, hogy beállítsa Favre franchise rekordját.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
A páromnak is, aki alig várja, hogy vége legyen a szezonnak és ne szólaljon meg hajnal kettőkor az ébresztő, ami után én "finoman" kikászolódom az ágyból és "halkan" elindulok a nappali felé.
SBL
Én már száműzve vagyok a dolgozószobámba: vettem egy felfújható vendégágyat, hajnali meccs előtt azon próbálok egy-két órát szundítani.😊 Csak az a baj, hogy nem nagyon megy: ahogyan közeledik a kick off, úgy nő az adrenalin, amitől nem tudok aludni. Ahogyan utazás előtt szokott lenni (nálam legalábbis).😊
több mint 2 éve
SBL Green Bay Packers 2 153
Velem meg ez jött szembe 🤣

 youtu.be/3aqFO201Ga0
SGBP
A többszörösen visszaeső Robert Quinn most már tanulhatna a saját hibájából!😊
több mint 2 éve
SBL Green Bay Packers 2 153
Velem meg ez jött szembe 🤣

 youtu.be/3aqFO201Ga0
SGBP
Jaaa persze ugyanazzal a zenével 😀
SGBP
Igen, a zene lényeg. Az adja az életérzést😊
több mint 2 éve
SGBP 259
Velem meg ez jött szembe 🤣

 youtu.be/3aqFO201Ga0
SGBP
Jaaa persze ugyanazzal a zenével 😀
több mint 2 éve
SGBP 259
Velem meg ez jött szembe 🤣

 youtu.be/3aqFO201Ga0
több mint 2 éve
SBL Green Bay Packers 2 153
Egy nehéz nap és másfél üveg bor után ilyen faszságokat hallgatok a Jutyubon.
 www.youtube.com/watch?v=XZxCpnoce-Y
Küdöm mindenkinek, aki szereti!
A páromnak is, aki alig várja, hogy vége legyen a szezonnak és ne szólaljon meg hajnal kettőkor az ébresztő, ami után én "finoman" kikászolódom az ágyból és "halkan" elindulok a nappali felé.
Ui.:Érdemes a kommentekbe is beleolvasni!
SBL
Erről a zenéről mindig Driver és Jordy TD-k ugranak be.
Tactful Cactus
Same here
több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 656
Egy nehéz nap és másfél üveg bor után ilyen faszságokat hallgatok a Jutyubon.
 www.youtube.com/watch?v=XZxCpnoce-Y
Küdöm mindenkinek, aki szereti!
A páromnak is, aki alig várja, hogy vége legyen a szezonnak és ne szólaljon meg hajnal kettőkor az ébresztő, ami után én "finoman" kikászolódom az ágyból és "halkan" elindulok a nappali felé.
Ui.:Érdemes a kommentekbe is beleolvasni!
SBL
Erről a zenéről mindig Driver és Jordy TD-k ugranak be.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
SBL Green Bay Packers 2 153
 twitter.com/SherbyFranky

 www.tmj4.com/news/local-news/aaron-rodgers-doppelganger-heads-back-to-germany

Hamar világsztár lett ez a müncheni ürge 😀
James007
Valahol felsír Tom Wrigglesworth.
Tactful Cactus
Ha már ott voltam rákerestem.
Beszarás!!!
Nem is annyira a csávó, hanem az, hogy ebben a városban minden a footballról szól.
 www.youtube.com/watch?v=y85scNreRd4
több mint 2 éve
SBL Green Bay Packers 2 153
Egy nehéz nap és másfél üveg bor után ilyen faszságokat hallgatok a Jutyubon.
 www.youtube.com/watch?v=XZxCpnoce-Y
Küdöm mindenkinek, aki szereti!
A páromnak is, aki alig várja, hogy vége legyen a szezonnak és ne szólaljon meg hajnal kettőkor az ébresztő, ami után én "finoman" kikászolódom az ágyból és "halkan" elindulok a nappali felé.
Ui.:Érdemes a kommentekbe is beleolvasni!
több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 656
 twitter.com/SherbyFranky

 www.tmj4.com/news/local-news/aaron-rodgers-doppelganger-heads-back-to-germany

Hamar világsztár lett ez a müncheni ürge 😀
James007
Valahol felsír Tom Wrigglesworth.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
 twitter.com/SherbyFranky

 www.tmj4.com/news/local-news/aaron-rodgers-doppelganger-heads-back-to-germany

Hamar világsztár lett ez a müncheni ürge 😀
több mint 2 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
újra miénk az 1. kiemelés. köszi kosok!
Fontos_Vidra
S a hátralevő ellenfeleket tekintve igazából rajtunk múlik, hogy meg is tartjuk-e ezt.... (persze nem azt mondom, hogy a BAL-CLE-MIN hármasugrás sétagalopp lesz, de azért vastagon mi vagyunk az esélyesek)
Én viszonylag nyugodt vagyok, mert az elmúlt pár meccsen AR valami olyan magabiztossággal játszik, hogy ebből bármi kisülhet...hát még ha az újabb sérülések helyett újabb gyógyulásokat hoznának a következő hetek...
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 449
újra miénk az 1. kiemelés. köszi kosok!
több mint 2 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
Emlékszem amikor 2 éve hozták Tyler Ervint, mert a special team kb. negatív visszahordott yardmennyiséggel rendelkezett december környékén. Az a csapat a mostaninak egész jó alternatívája lenne 😊
Most már inkább azon gondolkozom, hogy egyáltalán minek kell visszahordó embert odaállítani? Mert ami most így hirtelen eszembe jut az tegnapról ugye a Malik Taylor + Amari Rodgers bénázás, korábban Cobb is csinált egy turnovert, Kylin Hillnek meg a szezonjába került, hogy megpróbált visszahordani.
Másik oldalon meg rúgjanak touchbacket minden alkalommal azt kész.
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 539 — Kinek mit intézett a kormánya
Rasul Douglas viszont remek húzás volt, ha visszajön Jaire és Stokes is fejlődik akkor ott megvagyunk, már csak mélyseg kell, meg King kirúgása.