Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 2 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 688 — twitch@citromail.hu
A hasonmás pedig üde színfolt volt a közvetítésen.
Fontos_Vidra
Elgondolkodtatott, hogy esetleg a Saints ellen nem ő játszott e az első fordulóban..?
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 949
Emlékeim szerint a Chargers már járt úgy, hogy ligaelit volt az offense és defense is, de a special team annyira lehúzta őket, hogy a PO se lett meg.
Fontos_Vidra
A 2010-es szezonban produkáltak egy ligaelső O és ligaelső D mellett 9-7-es szezont.

több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 449
Emlékeim szerint a Chargers már járt úgy, hogy ligaelit volt az offense és defense is, de a special team annyira lehúzta őket, hogy a PO se lett meg.

Sajnos csak a rövid összefoglalót néztem, de már gyanús volt, mikor a 15 percbe beleférnek az ellenfél visszahordásai, hogy ott baj lesz.

Rodgers (innentől hivatalosan a Bears apucija) szépen hozza a számokat, lehet a végén izgi lesz az MVP verseny.

Szegény Quinn nem tanulta meg a múltkori óta, hogy a discount doublecheck belt-et nem szabad piszkálni. Egyébként az hogy nem volt taunting? Ok sack, majd felé fordulva mutatja az övet, miközben még fekszik Arod (ráadásul saját ünneplése).

A hasonmás pedig üde színfolt volt a közvetítésen.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Spec csapattal kezdeni kel vmit mert itt már tényleg elfogytak a jelzők , hál isten Mlf meccs után lenyilatkozta hogy abszolut kizárt a váltás...nem tudom ahhoz ugyan mi kéne még ??? ez azért nem esett jól így ébredés után..
nando89
összefoglalva:
-Kickoff out of bounds
-Corey Bojorquez 22-yard shank
gamerkr
Bocsi, de ez a kettő 14 visszahordott ponttól mentett meg minket..
Én már drukkoltam, hogy minden rúgás inkább menjen ki oldalra.
James007
egyértelmű, ezek a kisebbik rosszak voltak a tegnapi produktumot látva.
Viszont a lenti listából sajnos kettő is elég lesz, hogy egy esetleges playoff-ban kizúgjunk a francba.
gamerkr
Pont ezt akartam. Bármilyen hülyén hangzik: az ST-n, ha így folytatja, akár még a rájátszás SB is elmehet.
(Esetleges PO?😊 Ennél azért jobban állunk.😊😊)

Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 583 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Spec csapattal kezdeni kel vmit mert itt már tényleg elfogytak a jelzők , hál isten Mlf meccs után lenyilatkozta hogy abszolut kizárt a váltás...nem tudom ahhoz ugyan mi kéne még ??? ez azért nem esett jól így ébredés után..
nando89
összefoglalva:
-Kickoff out of bounds
-Corey Bojorquez 22-yard shank
gamerkr
Bocsi, de ez a kettő 14 visszahordott ponttól mentett meg minket..
Én már drukkoltam, hogy minden rúgás inkább menjen ki oldalra.
James007
egyértelmű, ezek a kisebbik rosszak voltak a tegnapi produktumot látva.
Viszont a lenti listából sajnos kettő is elég lesz, hogy egy esetleges playoff-ban kizúgjunk a francba.

több mint 2 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
Spec csapattal kezdeni kel vmit mert itt már tényleg elfogytak a jelzők , hál isten Mlf meccs után lenyilatkozta hogy abszolut kizárt a váltás...nem tudom ahhoz ugyan mi kéne még ??? ez azért nem esett jól így ébredés után..
nando89
összefoglalva:
-Kickoff out of bounds
-Corey Bojorquez 22-yard shank
gamerkr
Bocsi, de ez a kettő 14 visszahordott ponttól mentett meg minket..
Én már drukkoltam, hogy minden rúgás inkább menjen ki oldalra.
több mint 2 éve
SBL Green Bay Packers 2 153
Spec csapattal kezdeni kel vmit mert itt már tényleg elfogytak a jelzők , hál isten Mlf meccs után lenyilatkozta hogy abszolut kizárt a váltás...nem tudom ahhoz ugyan mi kéne még ??? ez azért nem esett jól így ébredés után..
nando89
összefoglalva:

-97-yard punt return TD allowed
-34-yard punt return allowed
-42-yard kick return allowed
-40-yard kick return allowed
-Kickoff out of bounds
-Muffing kickoff headed out of bounds to give your offense a start at its own 5-yard line
-Corey Bojorquez 22-yard shank
-Amari Rodgers muffed punt bailed out by Bears player running out of bounds on his own
-MVS muffing onside kick recovery

gamerkr
Nehéz fokozni, de ha van ST, ami képes lehet erre, akkor az a miénk.
Izgatottan várjuk a folytatást.

Ui.: Punt helyett a 4&20-ra is rá kell menni akár saját térfélen is és csak onside kick-et szabad rúgni, mert ha nem sikerül sem leszünk rosszabb pozicióban mint ha visszahordják
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 583 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Spec csapattal kezdeni kel vmit mert itt már tényleg elfogytak a jelzők , hál isten Mlf meccs után lenyilatkozta hogy abszolut kizárt a váltás...nem tudom ahhoz ugyan mi kéne még ??? ez azért nem esett jól így ébredés után..
nando89
összefoglalva:

-97-yard punt return TD allowed
-34-yard punt return allowed
-42-yard kick return allowed
-40-yard kick return allowed
-Kickoff out of bounds
-Muffing kickoff headed out of bounds to give your offense a start at its own 5-yard line
-Corey Bojorquez 22-yard shank
-Amari Rodgers muffed punt bailed out by Bears player running out of bounds on his own
-MVS muffing onside kick recovery

több mint 2 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
Miután az elején az egyik Bears védő sack után nyomott egy discount double checket, sejtettem, hogy nem lesz valami körömrágós meccs...
Az első félidőért Nagy megérdemelne egy hosszú szerződést.
Peszinter Ferenc
Másoknak is feltűnt az axióma:
 www.facebook.com/photo/?fbid=10158865762903720&set=gm.3141177272805716
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Spec csapattal kezdeni kel vmit mert itt már tényleg elfogytak a jelzők , hál isten Mlf meccs után lenyilatkozta hogy abszolut kizárt a váltás...nem tudom ahhoz ugyan mi kéne még ??? ez azért nem esett jól így ébredés után..
több mint 2 éve
gbol Green Bay Packers 362
Első byeweek utáni győzelem a MLF érában, csak hogy tudjuk értékelni 😊
több mint 2 éve
pecsi92 Green Bay Packers 499
Valaki elmagyarázza, hogy a Tampa miért van előttünk kiemelést tekintve? Ők már nem hiszem hogy buknak meccset
pecsi92
Na utánanéztem és elvileg mi vagyunk előttük, akkor jól van. 😄
több mint 2 éve
pecsi92 Green Bay Packers 499
Valaki elmagyarázza, hogy a Tampa miért van előttünk kiemelést tekintve? Ők már nem hiszem hogy buknak meccset
több mint 2 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 688 — twitch@citromail.hu
Ez a Special team kezd olyan lenni, mintha 11 Kevin King játszana.
több mint 2 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
Miután az elején az egyik Bears védő sack után nyomott egy discount double checket, sejtettem, hogy nem lesz valami körömrágós meccs...
Az első félidőért Nagy megérdemelne egy hosszú szerződést.
több mint 2 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Nagy a csend. Mindenki elkönyvelte a W-t a CHI ellen?😊
nagylaza
korántsem, de marha későn lesz a holnapi munkához képest.
azért örülnék, ha meglenne, vezéráldozatok nélkül 😀
Gergőbácsi
Hát pedig sima liba lesz, nem is értem miért kínzom magam azzal hogy fent maradok és megnézem a giga égést…
Tomcsik
Nagy a csend. Mindenki elkönyvelte a W-t a CHI ellen?😊
nagylaza
korántsem, de marha későn lesz a holnapi munkához képest.
azért örülnék, ha meglenne, vezéráldozatok nélkül 😀
Gergőbácsi
Hát pedig sima liba lesz, nem is értem miért kínzom magam azzal hogy fent maradok és megnézem a giga égést…
Tomcsik
nem dőlök be ennek 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Nagy a csend. Mindenki elkönyvelte a W-t a CHI ellen?😊
nagylaza
korántsem, de marha későn lesz a holnapi munkához képest.
azért örülnék, ha meglenne, vezéráldozatok nélkül 😀
Gergőbácsi
Hát pedig sima liba lesz, nem is értem miért kínzom magam azzal hogy fent maradok és megnézem a giga égést…

több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Nagy a csend. Mindenki elkönyvelte a W-t a CHI ellen?😊
nagylaza
korántsem, de marha későn lesz a holnapi munkához képest.
azért örülnék, ha meglenne, vezéráldozatok nélkül 😀
Gergőbácsi
Ne is mondd... Én hét közepén szembesültem azzal, hánykor kezdődik. Szerencsére, sikerült ennek megfelelően átalakítani a hétfőmet.
több mint 2 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Nagy a csend. Mindenki elkönyvelte a W-t a CHI ellen?😊
nagylaza
korántsem, de marha későn lesz a holnapi munkához képest.
azért örülnék, ha meglenne, vezéráldozatok nélkül 😀

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Nagy a csend. Mindenki elkönyvelte a W-t a CHI ellen?😊
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Sziasztok.

A 2022 cap space -34 M jelenleg..

Szerintetek mik lesznek a lépések? Nem látom azt, hogy guritanank a szart magunk elott, mint a Saints évekig, szal pár nevesebb játékostól elfogunk köszönni?

Én egy P. Smith v Zadarius S. Elküldést biztosra veszek.
Ti mit gondoltok erről ?

Illetve Rodgers-Adams last dance felfogás változhatott valamit a szezon előrehaladtával?

Gondolatébresztések így szombati munkanaphoz🥴
gerappa
A magam részéről kábé semmit nem veszek biztosra. Amúgy csatlakozom az előttem szólókhoz: nyilván Rodgers maradása/távozása a kulcs.
Próbálom magam lélekben felkészíteni, hogy máshol folytatja. Favre-ot csak három-négy évig láttam játszani a GB-ben, de az ő váltását is elég nehezen viseltem. Azt pedig végképp nem tudom elképzelni, milyen lenne Rodgerst más csapat mezében nézni. Ismer valaki egy jó pszichiátert?😊
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Sziasztok.

A 2022 cap space -34 M jelenleg..

Szerintetek mik lesznek a lépések? Nem látom azt, hogy guritanank a szart magunk elott, mint a Saints évekig, szal pár nevesebb játékostól elfogunk köszönni?

Én egy P. Smith v Zadarius S. Elküldést biztosra veszek.
Ti mit gondoltok erről ?

Illetve Rodgers-Adams last dance felfogás változhatott valamit a szezon előrehaladtával?

Gondolatébresztések így szombati munkanaphoz🥴
gerappa
Minden azon múlik, hogy Rodgers marad-e a csapatban. Ez dönti el, hogy milyen filozófiát érdemes (és lehet) követni a játékosigazilások terén.
gbol
Sztm is ezen múlik, ha marad akkor nyitva marad az Sb ablak és akkor simán fogjuk sztm magunk előtt tolni a szart , ha megy akkor jöhet egy reset is .
több mint 2 éve
gbol Green Bay Packers 362
Sziasztok.

A 2022 cap space -34 M jelenleg..

Szerintetek mik lesznek a lépések? Nem látom azt, hogy guritanank a szart magunk elott, mint a Saints évekig, szal pár nevesebb játékostól elfogunk köszönni?

Én egy P. Smith v Zadarius S. Elküldést biztosra veszek.
Ti mit gondoltok erről ?

Illetve Rodgers-Adams last dance felfogás változhatott valamit a szezon előrehaladtával?

Gondolatébresztések így szombati munkanaphoz🥴
gerappa
Minden azon múlik, hogy Rodgers marad-e a csapatban. Ez dönti el, hogy milyen filozófiát érdemes (és lehet) követni a játékosigazilások terén.
több mint 2 éve
gerappa Green Bay Packers 98
Sziasztok.

A 2022 cap space -34 M jelenleg..

Szerintetek mik lesznek a lépések? Nem látom azt, hogy guritanank a szart magunk elott, mint a Saints évekig, szal pár nevesebb játékostól elfogunk köszönni?

Én egy P. Smith v Zadarius S. Elküldést biztosra veszek.
Ti mit gondoltok erről ?

Illetve Rodgers-Adams last dance felfogás változhatott valamit a szezon előrehaladtával?

Gondolatébresztések így szombati munkanaphoz🥴
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Rodgers a 2. az MVP versenyben az oddsok alapján. Meglepne, ha ő nyerné, annyira nem jók a számai, hogy back-to-back megnyerje.
Fontos_Vidra
Idén senki sem igazán mindfuck.
De valszeg az öreg tampai fogja behúzni.
zacknorb
Rodgers stats: 9W-2L, 66,2 % Comp, 2878 Yrds, 23 TD, 4 INT, 105.5 Rate
Brady stats: 9W-3L, 68,3 % Comp, 3771 Yrds, 34 TD, 10 INT, 104.0 Rate

Volt már jobb éve mind a kettőnek, adják oda Watt-nak 😀 😀 vagy BB-nek 😀

Én nem látom azt a nagy különbséget(amit az oddsok mutatnak), azon kívül, hogy Brady a kora meg az eladhatósága(jófiú szerep) miatt tolva van.
KC ellen nagyon nagy kár, hogy nem volt, mert ott még a KC nagyon gyenge volt, valószínű simán W lett volna, plusz, így, hogy vakcina ellenes volt, még egy ok, hogy ne ő legyen az MVP.
A másik téma pedig, amit mindig is fel szoktam hozni Brady ellen, az újra előjött bennem. Ez nem más mint BB. Külön kategória a fickó, a valaha volt legjobb edző, bármely sportágat tekinte szvsz.
Mac Jones-al ahogy bánnak, amit kihoznak belőle, az fantasztikus, ha pedig nincs rá szükség, akkor nem is erőltetik. Kíváncsi vagyok, hány csapat tudta volna még megverni úgy a Bills-t, hogy egész meccsen 3x próbálkoznak dobással, elképesztő amit edzői téren lehoznak NE-ben. Csóri Lawrence meg a Jax-hez került, ami a totális ellentéte amit NE-ben látunk. Ezért nagyon nehéz meghatározni, mennyire jó is egy játékos, mert a rendszer körülötte, amint látható, szinte a legfontosabb tényező.
Pep71
Majdnem 1000 yard, meg 11 TD az valóban elhanyagolható különbség 😀

Értem én, hogy BB faktor, de tavaly mintha nem BB-vel nyert volna a vénember. Hanem az egyáltalán nem QB barát Arians rendszerben. Ő már nyert BB nélkül, míg BB (HC-ként) eddig egyetlen playoff részvételt tud felmutatni Brady nélkül (idén jön a második), és minden HC sikere egyetlen irányítóhoz kötődik. Szóval nem egyértelmű, hogy ki a tyúk és ki a tojás 😀

Rodgers a valaha volt legtehetségesebb játékos a posztján, szerintem ebben azért nem sokan kételkednek. Nekem kb olyan az ő játékát nézni, mint a teniszben Federert. Az a könnyedség, elegancia.
De a tehetség "csak" egy faktor a végső sikerhez. A QB posztnál rendkívül fontos a mentális erő, leadership. Ezt nem tükrözik a yardok, meg TD passzok. Sokkal inkább azok a statok, hogy mennyi meccsen tudott forditani 4. negyedben jó csapatok ellen, mennyi meccset nyer 40-50 passzkisérlet mellett (mert ezek azok a meccsek, amikor extra mentális teher van a QB-n). Ezeknél a statoknál Rodgers meglepően gyenge számokat hozott eddig.
Most nagyon összeállt ez a GB, de nem kis mentális teher lesz Rodgersen egy esetleges újabb NFC döntőben. Minden egyes elbukott konferencia döntő után egyre nagyobb. Mert az ő tehetségével ez az egyetlen SB részvétel hihetetlenül kevés.
goboston
Ez pont nem az a fórum, ahol sokakat érdekel a hittérítés. Nem biztos, hogy itt fog jelentősen bővülni a Brady Hype Club tagsága | | természetesen érdemei elismerése mellett | | .

De azért annyit megjegyeznék, hogy nem sok ismereted van a Green Bay LaFleur előtti 10 évéről. Mert ha lenne, akkor tudnád, hogy ezen hosszú sanyarú évek során nulla védelemmel és majdnem nulla futójátékkal, Finley után gyakorlatilag TE nélkül, minden szezonunk arról szólt, hogy AR tud-e annyi pontot felrakni, amennyit hátul benyelünk. És ehhez még hozzájött MM messze földön híres playbookja, illetve a "Rodgers majd úgyis megoldja" jelszavú szabadügynöki és drafttevékenység.
Szóval ezt a 4. negyedes fordításos, meg nem bírja a nyomást típusú baromságokat hanyagolhatnánk is, mert ezen a szerencsétlen faszin 10 évig más nem volt, csak nyomás, segítség az viszont nem sok. | | Fala, az volt, meg elkapói is, bár mellette James Jones is elit wr-ré vált. | |

Úgyhogy tényleg hagyjuk ezt a témát, már csak azért is, mert Bradynél számunkra valószínűleg sokkal fontosabb az, hogy a héten a medvékkel játszunk és biztos nem fogják olcsón adni a bundájukat.
Peace 😉
James007
Akar téríteni a fene 😀
Nem én dobtam fel a témát, hanem egy szurkolótársad, én csak reagáltam rá.
Ezt az állandó összehasonlítgatást is GB fanok dobják be időről időre, mintha azt éreznék, hogy folyton igazolni kellene Rodgers nagyságát. Az eredménybeli különbséget pedig alá kell támasztani külső körülményekkel. Csakhogy a sportban ekkora időintervallumot alapul véve már nem lehet mindent a külső tényezőkre fogni. Ha több mint egy évtized alatt konzisztensen sikereket érsz el, vagy épp ellenkezőleg, ritkán érsz el a csúcsra, az már nem lehet mind rajtad kivül álló ok. Ott már valamit te is jól csinálsz vagy éppen rosszul. Lehet, hogy a szurkolóknak könnyebb ezzel magyarázni, de ez csak önámítás.
Nem volt véletlen, hogy egy Eli Manning, aki szökőévente járt a playoffban, behúzott 2 gyűrűt, ahogy az sem, hogy a nála fényévekkel tehetségesebb bátyjának sokkal jobb csapatokkal is ugyanennyi jött össze, miközben az egyik legrosszabb playoff QB volt amellett, hogy all-time best volt a regular seasonben.
De lehet még erre sok példát hozni regular vs playoff témában: Flacco, Foles és a többiek.
A playoff teljesen más kávéház. Sportpszichológiailag meg pláne. Az extra teher valakiből kihozza a 120%-ot, másra bénítólag hat. Ne menjünk messzebb, mint a tavalyi év. Te ugyanazt a Rodgerst láttad az NFC döntőben, különös tekintettel a végjátékra, mint amit megszoktál tőle az alapszakaszban?
Minden QB-n folyamatosan nagy nyomás van, de vannak azok a helyzetek, amikor extrém méretű ez a teher. Az erre irányuló mutatókra lehet persze mondani, hogy baromság, és továbbra is értetlenül állni a relativ sikertelenség előtt, de ettől ez még az ami.

További jó szurkolást a szezonra
goboston
Sajnos, teljesen ül, amit írtál. Hülyeség belemenni abba, hogy ki a jobb QB, mert - az eredmények alapján - ebből csak rosszul jöhetünk ki. Tetszik, nem tetszik: TB utolérhetetlen. És ez valóban nem pusztán a képességeiből adódik (még az is lehet, hogy csak kisebb részt abból), hanem az általad is említett mentális tényezőkből. Mondom ezt úgy, hogy mindig ellene drukkoltam, amikor csak láttam játszani. Amikor nem láttam, akkor is.
Persze, nekünk ettől még Rodgers a No. 1!😊
Neked is jó szurkolást!