Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 539 — Kinek mit intézett a kormánya
Hát, az idei bejglit alaposan megtöltöttük turnover mákkal.
több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 552
Mi a franc volt ez? - teszem fel a kérdést...
nagylaza
Kinek mázli, kinek pech.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Mi a franc volt ez? - teszem fel a kérdést...
több mint 2 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
Köszönjük a sporiknak is...
A védelem a futást kivéve nagyot játszott, az O meg lealibizte a második félidőt.
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 329 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 539 — Kinek mit intézett a kormánya
Közben King is covid list
pecsi92
Merry Xmas
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 156
Mondjátok, hogy lesz hó Green Bayben. Encsen van, szóval ha más nem kiülök és nézem kint. 😃
KeyG
Nem lesz.
Kampman
Már Green Bay sem a régi😕
pfefe8
Nem baj, megyünk Encsre meccset nézni.
nagylaza

30 perce keltem és tudtam meg, hogy Huntley Covid out. Elkészítek mindent, hogy Green Bayben érezzétek magatokat, pálinkát hozzatok igyam le magam de úgy, hogy ez a két nap foci maradjon ki, jobb lenne. 😃

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
pecsi92 Green Bay Packers 499
Jean-Charles Covid
Taylor, Summers IR

Mindharman a special teambol estek ki. Lehet, ez javit vegre valamit az egysegen?
casaubon
Közben King is covid list
több mint 2 éve
casaubon Green Bay Packers 2 225
Jean-Charles Covid
Taylor, Summers IR

Mindharman a special teambol estek ki. Lehet, ez javit vegre valamit az egysegen?
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Mondjátok, hogy lesz hó Green Bayben. Encsen van, szóval ha más nem kiülök és nézem kint. 😃
KeyG
Nem lesz.
Kampman
Már Green Bay sem a régi😕
pfefe8
Nem baj, megyünk Encsre meccset nézni.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
(Továbbra is képtelen vagyok eligazodni azon, hogy mikor, kit, milyen feltételek teljesülése esetén engednek pályára lépni a Covid-listára kerültek közül, de ez legyen az én bajom.)
nagylaza
Oltva vagy - pozitivat tesztelsz - nincs tuneted -> egy negativ teszt utan visszaterhetsz
Oltva vagy - pozitivat tesztelsz - van tuneted -> tunetek elmulta utan min. 24 oraval kell egy negativ teszt es visszaterhetsz
Nem vagy oltva - close contact vagy -> 5 nap karanten
Nem vagy oltva - pozitivat tesztelsz -> 10 nap karanten, es utana is kell negativ teszt, hogy visszaterhess (hogy egy vagy ketto, azt mar nem tudom).
Kb. ennyi, ha jol kovettem az utolso modositasokat.
casaubon
Minden elismerésem!😊
több mint 2 éve
casaubon Green Bay Packers 2 225
(Továbbra is képtelen vagyok eligazodni azon, hogy mikor, kit, milyen feltételek teljesülése esetén engednek pályára lépni a Covid-listára kerültek közül, de ez legyen az én bajom.)
nagylaza
Oltva vagy - pozitivat tesztelsz - nincs tuneted -> egy negativ teszt utan visszaterhetsz
Oltva vagy - pozitivat tesztelsz - van tuneted -> tunetek elmulta utan min. 24 oraval kell egy negativ teszt es visszaterhetsz
Nem vagy oltva - close contact vagy -> 5 nap karanten
Nem vagy oltva - pozitivat tesztelsz -> 10 nap karanten, es utana is kell negativ teszt, hogy visszaterhess (hogy egy vagy ketto, azt mar nem tudom).
Kb. ennyi, ha jol kovettem az utolso modositasokat.
több mint 2 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Mondjátok, hogy lesz hó Green Bayben. Encsen van, szóval ha más nem kiülök és nézem kint. 😃
KeyG
Nem lesz.
Kampman
Már Green Bay sem a régi😕

Steelers fan
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 949
Mondjátok, hogy lesz hó Green Bayben. Encsen van, szóval ha más nem kiülök és nézem kint. 😃
KeyG
Nem lesz.
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 156
Mondjátok, hogy lesz hó Green Bayben. Encsen van, szóval ha más nem kiülök és nézem kint. 😃

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Már éppen írni akartam, hogy a CLE Covid-listáját elnézve emberi számítás szerint csak az a kérdés, hány ponttal nyer a GB ma este. Aztán olvasom, hogy végül Mayfield is, mások is játszani fognak. Akkor viszont nincs előre lefutva a meccs. (Továbbra is képtelen vagyok eligazodni azon, hogy mikor, kit, milyen feltételek teljesülése esetén engednek pályára lépni a Covid-listára kerültek közül, de ez legyen az én bajom.)
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Csatlakozom az előttem szólóhoz: minden Sajtfejűnek boldog karácsonyt!
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 449
Boldog Karácsonyt mindenkinek!

MLF jelenleg a második befutó az év edzője díjra. Elfogult vagyok, ezért szerintem megérdemelné a sok sérült és a mérleg miatt, hiába Rodgers az irányítója.

Szerkesztette: Fontos_Vidra
több mint 2 éve
pecsi92 Green Bay Packers 499
Bakhtiari megint nem edz , nincsenek jó érzéseim ezzel kapcsolatban , egyre inkább úgy tűnik reális esély Jaire játékára van csak a következő hetekben .
nando89
Bakhkal kapcsolatban én már annak is örülnék, ha valaha visszatérne, rossz érzéseim vannak.
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 583 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Adams telefonján hordozza a Ravens meccs elleni védő felállások fotóit, amik elő is kerültek a riporterek előtt, a kérdéseknél.

 twitter.com/jonas_shaffer/status/1473342796790648842/photo/1

Eszméletlen.

több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Bakhtiari megint nem edz , nincsenek jó érzéseim ezzel kapcsolatban , egyre inkább úgy tűnik reális esély Jaire játékára van csak a következő hetekben .
több mint 2 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Nem tudom, olvasta-e valaki itt (gondolom igen), de ma volt az Ask Vic utolsó megjelenése. Kár érte, szerettem 😕

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
MVS covid lista
Peszinter Ferenc
Most örülhetünk igazán, hogy a mi PO részvételünket már nem befolyásolhatja a COVID... talán jó lenne még most túl lenni rajta minél több játékosnak, nehogy a PO-ban kelljen gyakorlócsapattal kiállni..
esz-ki-mo
A PO-t nem, de a kiemelést igen.
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 156
MVS covid lista
Peszinter Ferenc
Most örülhetünk igazán, hogy a mi PO részvételünket már nem befolyásolhatja a COVID... talán jó lenne még most túl lenni rajta minél több játékosnak, nehogy a PO-ban kelljen gyakorlócsapattal kiállni..
esz-ki-mo
Azért remélem karácsonykor még nyerni akarnak otthon a közönség előtt a Browns ellen.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
MVS covid lista
Peszinter Ferenc
Most örülhetünk igazán, hogy a mi PO részvételünket már nem befolyásolhatja a COVID... talán jó lenne még most túl lenni rajta minél több játékosnak, nehogy a PO-ban kelljen gyakorlócsapattal kiállni..