Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 2 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
MVS covid lista
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 539 — Kinek mit intézett a kormánya
Rodgers az MVP frontrunner jelenleg. Milyen szep lenne ha megis megkapna a nyari fesztival utan.
JéBé
inkább sb win legyen, mint mvp
Fontos_Vidra
Pont ezen agyaltam, hogy lehet az MVP curse miatt nem akar senki MVP lenni, mindenki inkább SB-t akar nyerni.
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 449
Rodgers az MVP frontrunner jelenleg. Milyen szep lenne ha megis megkapna a nyari fesztival utan.
JéBé
inkább sb win legyen, mint mvp
több mint 2 éve
JéBé Green Bay Packers 6 893
Rodgers az MVP frontrunner jelenleg. Milyen szep lenne ha megis megkapna a nyari fesztival utan.
több mint 2 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
illetve végre egy meccs, ahol nem vesztettünk el senkit
Fontos_Vidra
Található valahol egy várható menetrend a sérültjeink visszatérésére?

Gondolok itt egyrészt a már nem is tudom hány kezdő O-line emberünkre, illetve a Def-ből hiányzó pár kulcsjátékosra.
Jó lenne, ha a PO-ban a többségük már játszhatna, ha kis szerencsénk van, akkor addig kihúzzuk a "maradékkal" is 😉
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Nem akarok zavarni, csak érdeklődöm.
Draytont kirúgták már?
SBL
Miért a Bears meccshez képest az előre lépés megkérdőjelezhetetlen ?! 😀
több mint 2 éve
SBL Green Bay Packers 2 153
Nem akarok zavarni, csak érdeklődöm.
Draytont kirúgták már?
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 449
illetve végre egy meccs, ahol nem vesztettünk el senkit
több mint 2 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
Nemrég néztem utána, hogy 2011-ben 4 olyan meccs volt az alapszakaszban, ahol 31+ pontot kapva sikerült győzni. Azóta ilyen meccseken 5 győzelem 28 vereség, lehet jó, hogy 2 pontosra mentek.
Peszinter Ferenc
Várjál. 30 pontot kaptunk.
nagylaza
De ha a végén XP-t rúgnak, akkor 31 pontjuk van. Mondjuk 30 pontot kapva se túl jó a statisztika, ezen javítottak most az elmúlt 2 meccsen, így most ha jól számolom kb. 10 győzelem 32 vereség, 😊
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 237 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Matt LaFleur said the Packers don't have any additional COVID cases. He doesn't anticipate Kenny Clark playing Sunday against the Ravens.

Egyfelől jó, hogy a mindenhol terjedő esetszám nálunk "csak" 1 ember. Azonban kevés nála fontosabb ember lehetne az az egy.
alatriste
Csak ismételni tudom. Clark fontosabb a Dbe mint bárki. És látható tényleg, hogy Z és vagy Jaire nélkül is el tudunk lenni, de Big Kenny nagyobb űrt hagy.
Persze ez valahol tudatos is. Jaire mögé azért idén is jött egy első körös CB aki nem is tolja rosszul, (Douglas meg mázli hogy ilyen jó), Z mögött szintén akad egy Preston és egy madik első körös srac, aki idén tényleg úgy is játszik már. De NT csak egy szem Clark van komolyan vehető.

A lényeg a W és, hogy 69% esélyt ad a NYT az első kiemelésre. Nem lehet véletlen ez a szám!
(Rossz az aki rosszra gondol).


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
gbol Green Bay Packers 362
Számomra két tanúsága volt a meccsnek.
Clark az egyik legfontosabb láncszem. Nélküle nem volt elég belső nyomás, és sokszor közepén mentek a futások ellenünk.
Love még Huntley szintjétől is messze volt (és itt kiemelném a magabiztosságot is, mint különbséget). Huntleyval simán vertük volna a Chifes-t.
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 422 — Слава Україні! Героям слава!
Grat, elore az elso kiemelesert!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 449
a bucs és a cardinals is megtette azt a szívességet, hogy kikaptak.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Nemrég néztem utána, hogy 2011-ben 4 olyan meccs volt az alapszakaszban, ahol 31+ pontot kapva sikerült győzni. Azóta ilyen meccseken 5 győzelem 28 vereség, lehet jó, hogy 2 pontosra mentek.
Peszinter Ferenc
Várjál. 30 pontot kaptunk.
több mint 2 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
Nemrég néztem utána, hogy 2011-ben 4 olyan meccs volt az alapszakaszban, ahol 31+ pontot kapva sikerült győzni. Azóta ilyen meccseken 5 győzelem 28 vereség, lehet jó, hogy 2 pontosra mentek.
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 483 — maci faszán vitézkötés
Kimondottan elveztem a meccset, gratulalok nektek, mondanam hogy egy SB visszavagoert lelegelnek ket hold csalant, de tartok tole az se lenne eleg hozza nekunk. De hatha. Sayonara Packers! 🙏👍☺

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 156
Szép győzelem lett a végére!
Az ST edzőnek már rég nem kellene itt lennie, a D-nél is vannak gondok, de majd Clark és Alexander visszatér.
Kemény lesz bárkinek is Január végén hozzátok menni, szerintem a 49ers lesz az. Addigra rendezni kell a futás elleni D-t.
Rodgers az Rodgers.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
Nem gondoltam volna, hogy Clark ennyit számít. Nélküle a védelem a régi 2010-es évekbeli hagyományokat idézte
Kemény csata volt, a lényeg a W, a többit meg heverjük ki.
Azt a kvótadíszpintyet meg küldjék már el a spec team környékéről is!

Szerkesztette: James007
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Észak mostmár tényleg nem elég , de azért harmadszor zsinórban nem rossz 😊
nando89
A Ravens ellen viszont nem volt sétagalopp. Finoman fogalmazva.
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Észak mostmár tényleg nem elég , de azért harmadszor zsinórban nem rossz 😊
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
közben a Lions besegített picit
gamerkr
közben a Lions besegített picit
gamerkr
Áttört a gát...😊
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 583 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
közben a Lions besegített picit

több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 156
Sajnos egyre simábbnak tűnik ez a meccs (koppkoppkopp), és persze HA nyerünk, akkor örülni kell a W-nek, de az elmúlt 2 évben végig az volt az érzésem, hogy az AFC-ből nekünk a Ravens lenne a legnagyobb falat. Ezért nagyon reméltem, hogy idén két ereje teljében lévő gárda csap össze, hogy lássuk mit tudunk.
Fontos_Vidra
Már Áprilisban a menetrend kihirdetése után kivettem a Hétfő Kedd nappalt munkába a meccs miatt.
Nagyon vártam és várom is, de ez nem az a meccs lesz mint aminek kellett volna lenni. Rodgers az Rodgers, nagyon vártam, most csak a tisztes helytállás a lényeg és Huntley adja el magát jövőre valahova egy jó kompenzációs pickért. 😃
Ennyi maradt nekem.
KeyG
Én is nagyon vártam, kíváncsi voltam, mire lesz képes a D egy mobilis QB ellen. Ha még Lamar se játszik, akkor végképp kuka a meccs. Sajnálom.
nagylaza
Jackson hivatalosan is inaktív.

L

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Sajnos egyre simábbnak tűnik ez a meccs (koppkoppkopp), és persze HA nyerünk, akkor örülni kell a W-nek, de az elmúlt 2 évben végig az volt az érzésem, hogy az AFC-ből nekünk a Ravens lenne a legnagyobb falat. Ezért nagyon reméltem, hogy idén két ereje teljében lévő gárda csap össze, hogy lássuk mit tudunk.
Fontos_Vidra
Már Áprilisban a menetrend kihirdetése után kivettem a Hétfő Kedd nappalt munkába a meccs miatt.
Nagyon vártam és várom is, de ez nem az a meccs lesz mint aminek kellett volna lenni. Rodgers az Rodgers, nagyon vártam, most csak a tisztes helytállás a lényeg és Huntley adja el magát jövőre valahova egy jó kompenzációs pickért. 😃
Ennyi maradt nekem.
KeyG
Én is nagyon vártam, kíváncsi voltam, mire lesz képes a D egy mobilis QB ellen. Ha még Lamar se játszik, akkor végképp kuka a meccs. Sajnálom.
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 156
Sajnos egyre simábbnak tűnik ez a meccs (koppkoppkopp), és persze HA nyerünk, akkor örülni kell a W-nek, de az elmúlt 2 évben végig az volt az érzésem, hogy az AFC-ből nekünk a Ravens lenne a legnagyobb falat. Ezért nagyon reméltem, hogy idén két ereje teljében lévő gárda csap össze, hogy lássuk mit tudunk.
Fontos_Vidra
Már Áprilisban a menetrend kihirdetése után kivettem a Hétfő Kedd nappalt munkába a meccs miatt.
Nagyon vártam és várom is, de ez nem az a meccs lesz mint aminek kellett volna lenni. Rodgers az Rodgers, nagyon vártam, most csak a tisztes helytállás a lényeg és Huntley adja el magát jövőre valahova egy jó kompenzációs pickért. 😃
Ennyi maradt nekem.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers