Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 2 éve
amaru Green Bay Packers 141
Kis PO-ra kik térhetnek vissza jelentés, ha igazak a hírek amiket olvastam 😀
Cobb ma is edzett, valszeg PO-ban játszhat.
Bakh és Myers is edzett, nekik is jó esélyük, h a PO-ra renben legyenek.
Jaire és Turner továbbra is Covid listán vannak.
Zada az aki még mindig nem edz, ő valószinűleg nem játszik a PO-ban, sajnos, pedig nagyot dobhatna a védelmen.
Aarod továbbra sem edz 😀 és az ember így lesz MVP ...😀
aztán ha valakinek más tudomása van, az javítson ki.
Go Pack Go!
Pep71
Kiegyeznék a Cobb-Bakh-Myers-Jaire kvartett visszatérésével.

Elkapófronton az Adams-Cobb-Lazard-MVS csapat azért már több mint elfogadható, a Jaire-Stokes-Douglas trió is elmegy cornerben, a támadófal meg ígyis-úgyis jó 😉 (azért persze jó, ha van rotációs lehetőség)

(egészen elképesztő, hogy Adams tavalyhoz hasonlóan idén is vezeti az elkapók rangsorát a pff-nél, a 92,5-ös grade még egy picit jobb is a tavalyinál..nagyon meg kellene őt tartani...persze nem csak a grade, hanem a ténylegesen tapasztalt teljesítmény miatt is)
esz-ki-mo
Én leginkább a Bakh-Myers duo visszatérését várom, mert szerintem a fal nem annyira jó mint aminek kinéz. A játékok többségénél Rodgers villámgyorsan elhajítja a labdát. Nem igazán emlékszem olyanra, hogy másodpercekig nézelődhetett volna, mert rendszerint addigra érkezik a nyomás. Mindezt úgy, hogy rendszeres az extra blokkolók bevonása. Ennek ellenére full respect amit B sorral lehozunk, mind játékos és edzői szinten, de szerintem playcall és Rodgers nélkül kicsit más érzésünk lenne.
több mint 2 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
Kis PO-ra kik térhetnek vissza jelentés, ha igazak a hírek amiket olvastam 😀
Cobb ma is edzett, valszeg PO-ban játszhat.
Bakh és Myers is edzett, nekik is jó esélyük, h a PO-ra renben legyenek.
Jaire és Turner továbbra is Covid listán vannak.
Zada az aki még mindig nem edz, ő valószinűleg nem játszik a PO-ban, sajnos, pedig nagyot dobhatna a védelmen.
Aarod továbbra sem edz 😀 és az ember így lesz MVP ...😀
aztán ha valakinek más tudomása van, az javítson ki.
Go Pack Go!
Pep71
Kiegyeznék a Cobb-Bakh-Myers-Jaire kvartett visszatérésével.

Elkapófronton az Adams-Cobb-Lazard-MVS csapat azért már több mint elfogadható, a Jaire-Stokes-Douglas trió is elmegy cornerben, a támadófal meg ígyis-úgyis jó 😉 (azért persze jó, ha van rotációs lehetőség)

(egészen elképesztő, hogy Adams tavalyhoz hasonlóan idén is vezeti az elkapók rangsorát a pff-nél, a 92,5-ös grade még egy picit jobb is a tavalyinál..nagyon meg kellene őt tartani...persze nem csak a grade, hanem a ténylegesen tapasztalt teljesítmény miatt is)
több mint 2 éve
SBL Green Bay Packers 2 153
Lehet, hogy más számokat nézünk, de én úgy látom az overthecap oldalon, hogy AJ elküldésével jövőre egy fillért sem spórolunk, sőt, ahogy Bakh esetében is. A két Smith után nagy a spórolás, illetve Cobb esetében is 6 misi. Egy ARod hosszabbítással pedig akkor 20 misi fölött lehet spórolni. Valamelyik Smith menni fog, hacsak nem enged a fizujából jelentősen, mint tette PSmith tavaly.
gbol
A még több évre szóló szerződéseknél más számok jönnek ki ha júnus előtt vagy után bocsájtja el a csapat a játékost.
több mint 2 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 338
Kis PO-ra kik térhetnek vissza jelentés, ha igazak a hírek amiket olvastam 😀
Cobb ma is edzett, valszeg PO-ban játszhat.
Bakh és Myers is edzett, nekik is jó esélyük, h a PO-ra renben legyenek.
Jaire és Turner továbbra is Covid listán vannak.
Zada az aki még mindig nem edz, ő valószinűleg nem játszik a PO-ban, sajnos, pedig nagyot dobhatna a védelmen.
Aarod továbbra sem edz 😀 és az ember így lesz MVP ...😀
aztán ha valakinek más tudomása van, az javítson ki.
Go Pack Go!
több mint 2 éve
gbol Green Bay Packers 362
Lehet, hogy más számokat nézünk, de én úgy látom az overthecap oldalon, hogy AJ elküldésével jövőre egy fillért sem spórolunk, sőt, ahogy Bakh esetében is. A két Smith után nagy a spórolás, illetve Cobb esetében is 6 misi. Egy ARod hosszabbítással pedig akkor 20 misi fölött lehet spórolni. Valamelyik Smith menni fog, hacsak nem enged a fizujából jelentősen, mint tette PSmith tavaly.
több mint 2 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Érdekes felhozni a KC meccset, mint értékmérőt. Egyrészt Love első meccse volt kezdőként, (hellyel-közzel) az első sorral. Másrészt a Chiefsnél azon a meccsen szerepelt először a frissen megszerzett Ingram, aki véleményem szerint nagyban hozzájárult a kansasi védelem ugrásszerű javulásához. (Ugyebár a szezon második felében már sokkal inkább volt top10 védelem közé sorolva, mint a legrosszabbak közé.) Love végig nyomás alatt volt, és azt nyilván nem lehet tőle (de leginkább senkitől sem) várni, hogy ezt úgy kezelje, mint Rodgers.
Ha egyszer tényleg úgy alakul, hogy Love lesz a kezdő QB, akkor is kell majd minimum 4-5 teljes meccs, hogy reálisabban meg tudjuk ítélni.
Szerintem ezt most még LaFleurék sem tudják, csak a képességeit látják és a fejlődését.
Sanco
JL szemében látszott a Chiefs meccsen, hogy be van tojva, ez nem tetszett (egyébként a teljes kezdővel játszott, nem a cserékkel). Itt most nem akarom felhozni, hogy Tyler Huntley mennyivel jobban nézett ki, igaz, már a második meccsén.
A Vikings ellen már tényleg a cserékkel játszott együtt (bár úgy, hogy hetek óta együtt készül a csapattal, hiszen AR nem edz).
Az a bajom, hogy nem látom benne, mintől lenne jobb. Legalább lennének jó dobásai, ami mellett becsúsznának szarok, de a Chiefs ellen is 1 TD jött össze, az is csak garbage time-ban, a félpályáról indulva.
gbol
A hellyel-közzel első sornál, az O-falra gondoltam. Azon a meccsen folyamatosan nyomás alatt volt Love. Rengeteget blitzelték, és mint írtam Ingram is nagyot játszott.
Rodgers nyílván sokkal jobban tudja ezt kezelni, már csak azért is, mert szinte egész pályafutása alatt menekült és megszokta, másrészt azért nem véletlenül HoF QB.
https://www.nfl.com/news/packers-fail-to-adequately-support-jordan-love-vs-chiefs-as-qb-loses-first-caree

Szerkesztette: Sanco
több mint 2 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Érdekes felhozni a KC meccset, mint értékmérőt. Egyrészt Love első meccse volt kezdőként, (hellyel-közzel) az első sorral. Másrészt a Chiefsnél azon a meccsen szerepelt először a frissen megszerzett Ingram, aki véleményem szerint nagyban hozzájárult a kansasi védelem ugrásszerű javulásához. (Ugyebár a szezon második felében már sokkal inkább volt top10 védelem közé sorolva, mint a legrosszabbak közé.) Love végig nyomás alatt volt, és azt nyilván nem lehet tőle (de leginkább senkitől sem) várni, hogy ezt úgy kezelje, mint Rodgers.
Ha egyszer tényleg úgy alakul, hogy Love lesz a kezdő QB, akkor is kell majd minimum 4-5 teljes meccs, hogy reálisabban meg tudjuk ítélni.
Szerintem ezt most még LaFleurék sem tudják, csak a képességeit látják és a fejlődését.
Sanco
Kár, hogy nem azzal vitatkozol, ami írtam.
Egyébként pedig:
Jordan Love: 100 százalékosan készen állok, ha Aaron Rodgers nem térne vissza
 fuzovelkifele.com/2021/06/jordan-love-100-szazalekosan-keszen-allok-ha-aaron-rodgers-nem-terne-vissza/
nagylaza
Nem vitatkozom senkivel. 😊 Az első hsz-emet sem egy konkrét személynek írtam, csak azt untam meg, hogy ha Love kerül szóba, akkor csak és kizárólag kritizáló, fanyalgó és valamilyen szinten degradáló véleményeket lehet olvasni itt.
Amúgy, reagáltam a te problémádra Love-val kapcsolatban, csak ezek szerint valahogy átsiklottál rajta: miszerint legalább 4-5 meccs (de inkább JéBé fél éve a realisabb) kell, hogy kiderüljön, hogyan sikerült adaptálódnia.
Egy-egy előszezon meccs a harmadik sorral, vagy egy (életében az első) beugró meccs nem hasonlítható össze azzal, mint amikor tudja, hogy ő az elsőszámú és hétről hétre egyre komfortosabban tud játszani. Én amúgy, láttam szép passzokat tőle, igaz nem sokat, de nem volt totális csőd.
Az idézett cikket pedig, ha elhitted, akkor naív vagy. 😊
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Érdekes felhozni a KC meccset, mint értékmérőt. Egyrészt Love első meccse volt kezdőként, (hellyel-közzel) az első sorral. Másrészt a Chiefsnél azon a meccsen szerepelt először a frissen megszerzett Ingram, aki véleményem szerint nagyban hozzájárult a kansasi védelem ugrásszerű javulásához. (Ugyebár a szezon második felében már sokkal inkább volt top10 védelem közé sorolva, mint a legrosszabbak közé.) Love végig nyomás alatt volt, és azt nyilván nem lehet tőle (de leginkább senkitől sem) várni, hogy ezt úgy kezelje, mint Rodgers.
Ha egyszer tényleg úgy alakul, hogy Love lesz a kezdő QB, akkor is kell majd minimum 4-5 teljes meccs, hogy reálisabban meg tudjuk ítélni.
Szerintem ezt most még LaFleurék sem tudják, csak a képességeit látják és a fejlődését.
Sanco
Kár, hogy nem azzal vitatkozol, ami írtam.
Egyébként pedig:
Jordan Love: 100 százalékosan készen állok, ha Aaron Rodgers nem térne vissza
 fuzovelkifele.com/2021/06/jordan-love-100-szazalekosan-keszen-allok-ha-aaron-rodgers-nem-terne-vissza/
több mint 2 éve
casaubon Green Bay Packers 2 225
Ne felejtsetek, hogy sporolni nem csak kivagasokkal, hanem uj szerzodesekkel lehet. Z, Amos es Turner pl. utolso evet kezdi a szerzodesenek, egy esetleges hosszabbitas eleg sokat csokkenthet a cap hitjukon. De valoban, szerintem is lesznek nagynevu tavozok, pl. valamelyik Smith. Akar trade is szoba johet naluk, nem csak cut.
több mint 2 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
Azért eléggé legyengülnénk, ha a felsoroltak mindegyikét elküldenénk a holtszezonban (Bakh, The Smiths, AJ...)annak érdekében, hogy esetleg A-Rod és Adams beférjen a sapka alá...
Nyilván fel kell áldozni valakit, de azért az esélyt a jó szereplésre meg kellene tartani, s csak a draftról nem tudnánk pótolni az elküldötteket....
Szerintem egy drága pass rusher biztos megy (leginkább Preston, aki idén nem rossz, de 12,5 M megtakarítás nagyon sok) , de TOP 3-as o-line embert nemigen szoktak kivágni...Jenkins más poszton is ligaelit, legfeljebb átmegy jobbra, s akkor lesz 2 top OT.

Amos-on lehetne még sokat spórolni (8 M - de nem tudom, hogy pótolható lenne-e olcsóbban draftról/FA-ről), de 5 M nekem pont határeset, hogy megérje esetleg elküldeni Jonest...
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 535 — Kinek mit intézett a kormánya
Nekem eddig Preston Smith elküldése volt 100%, de megnézve a pénzügyi helyzetet, nem lenne meglepő, ha menne a komplett Smith Bros.😕
Tavasszal a könyvelőknek és a vezetőknek meg kell dolgozniuk a pénzükért, hogy bemenjünk a cap alá
több mint 2 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 338
nando89
Egyébként 2022-re nem is spórolna a csapat ezzel olyan sokat. Azt az 5 millát, ami kerenénk rajta simán megéri. 2023-ban viszont biztos cut vagy átstrukturálás jön. 19 millás cap hit irreálisan sok.



Jogos , de teljesen még így sem vagyok benne biztos ,h nem lépjük meg ..
Aki 100% h cut az Zada , egyrészt nagyon sajnálom ,másrészt 28 millás cap hit nem fog elférni , és a pass rush működik nélküle is a szezonban, Gary előrelépésével.

Amit még olvastam 1-2 kint fórumon h Aaron távozása esetén Bakhtiari sincs biztonságban , mert Jenkins a helyén hozott egy top10es produktumot és még bagoért van , plussz a sérülése sem úgy gyógyul ahogy várták, ennek mondjuk a pézügyi részének nem néztem utána mennyire érné meg.



Zada kivágásával $12,380,000 dead money és $15,750,000 cap saving keletkezik.
Bakh esetében ez $8,768,014 és $14,000,000. Nála szerintem a legfontosabb faktor az egészségi állapot lesz.
SBL
Köszi az infókat!
Olvastam valahol, hogy elvileg Bakh már rendesen tud edzeni és a Lions ellen kaphat is akár pár snap-et már, remélem igaz is 😀. Azért a PO-ra nagyon jól jönne. Azért durva, hogy mennyi hiányzó van és így is több mint korrekt az O fal, nagyon komoly szakértelem lehet ezen a téren, valami ilyesmi kéne a spec team-nél is 😀
Jaire Covid-os lett. Ő és Zada játékára a PO-ban mennyi esély van?
Zada-ról nem is nagyon olvastam/láttam semmit.
több mint 2 éve
SBL Green Bay Packers 2 153
nando89
Egyébként 2022-re nem is spórolna a csapat ezzel olyan sokat. Azt az 5 millát, ami kerenénk rajta simán megéri. 2023-ban viszont biztos cut vagy átstrukturálás jön. 19 millás cap hit irreálisan sok.



Jogos , de teljesen még így sem vagyok benne biztos ,h nem lépjük meg ..
Aki 100% h cut az Zada , egyrészt nagyon sajnálom ,másrészt 28 millás cap hit nem fog elférni , és a pass rush működik nélküle is a szezonban, Gary előrelépésével.

Amit még olvastam 1-2 kint fórumon h Aaron távozása esetén Bakhtiari sincs biztonságban , mert Jenkins a helyén hozott egy top10es produktumot és még bagoért van , plussz a sérülése sem úgy gyógyul ahogy várták, ennek mondjuk a pézügyi részének nem néztem utána mennyire érné meg.



Zada kivágásával $12,380,000 dead money és $15,750,000 cap saving keletkezik.
Bakh esetében ez $8,768,014 és $14,000,000. Nála szerintem a legfontosabb faktor az egészségi állapot lesz.
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
[/quote]Egyébként 2022-re nem is spórolna a csapat ezzel olyan sokat. Azt az 5 millát, ami kerenénk rajta simán megéri. 2023-ban viszont biztos cut vagy átstrukturálás jön. 19 millás cap hit irreálisan sok.



Jogos , de teljesen még így sem vagyok benne biztos ,h nem lépjük meg ..
Aki 100% h cut az Zada , egyrészt nagyon sajnálom ,másrészt 28 millás cap hit nem fog elférni , és a pass rush működik nélküle is a szezonban, Gary előrelépésével.

Amit még olvastam 1-2 kint fórumon h Aaron távozása esetén Bakhtiari sincs biztonságban , mert Jenkins a helyén hozott egy top10es produktumot és még bagoért van , plussz a sérülése sem úgy gyógyul ahogy várták, ennek mondjuk a pézügyi részének nem néztem utána mennyire érné meg.

Szerkesztette: nando89
több mint 2 éve
SBL Green Bay Packers 2 153
Nekem sem tetszik amit Lovetol láttam , de Trevor sem tetszik a Jagsban aztán ő azért más kategoria , Wilson egyenesen borzalmas a Jettsben , ahogy vki írta minimum egy félszezon kell amikor rászabják a playbook-ot ,
reméljük ő is olyan lesz mint Gary azért őt is bustnak vártuk itt legalább 90%ban... aztán tessék .
Dillon sztm más eset , nekem ott főleg a draft helyével volt a bajom , második kör nagyon korai volt érte ezt most is tartom de hál isten beválni látszik , ezt nézve és a cap helyzetünket majdnem biztos vagyok Aj a szezon után cut .

Továbbra is mindent megtennék azért h Aaron maradjon , mert ez a csapat még sokáig contender lehet , megvan minden Pickünk lehet erősődni , cap szitu nehéz de minden megoldható .
nando89
Én is úgy emlékszem, hogy Dillon esetében a 2. kör verte ki a biztosítékot topicban, tovább hevítve az 1. körös, feltrédes QB húzás miatt amúgy is felszított indulatokat.
Ha Dillont a 4. körben húzza Gutie akkor már a húzás után megkapta volna a virtuális vállveregetést.
Ráadásul Dillon úgy nagyjából a szezon 3/4-ig a teljesítményével is messze elmaradt egy 2. kör értékétől. Gyakorlatilag a Titans meccsig úgy tünt fizikaórán csak az egyenesvonalú egyenletes mozgásról hallott.
Szerencsére rájött(ek), hogy csak a fizikai erő az NFL-ben, a (faj)súlyosabb D falak és LB-k ellen már nem lesz elég. Most már keresi gyengébb pontokat és azokat támadja, ami óriási előrelépés a játékában. Soha nem lesz egy szellőléptű, írányváltásairól híres futó, de nem is mindig arra van szükség. AJ-val azért alkotnak nagyon jó párost mert két teljesen más skill set és más stílust képviselnek. Ezzel egy jó OC nagyon szépen tud játszani. Ezért sem örülnék ha AJ-t elküldenék. Egyébként 2022-re nem is spórolna a csapat ezzel olyan sokat. Azt az 5 millát, ami kerenénk rajta simán megéri. 2023-ban viszont biztos cut vagy átstrukturálás jön. 19 millás cap hit irreálisan sok.
több mint 2 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 338
Az utolsó két szezonban ARod 36 TD-t és 0 azaz nulla INT-et dobott az NFC North ellen 😀 King of the North ! 😀
Nem vészes 😀
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Nekem sem tetszik amit Lovetol láttam , de Trevor sem tetszik a Jagsban aztán ő azért más kategoria , Wilson egyenesen borzalmas a Jettsben , ahogy vki írta minimum egy félszezon kell amikor rászabják a playbook-ot ,
reméljük ő is olyan lesz mint Gary azért őt is bustnak vártuk itt legalább 90%ban... aztán tessék .
Dillon sztm más eset , nekem ott főleg a draft helyével volt a bajom , második kör nagyon korai volt érte ezt most is tartom de hál isten beválni látszik , ezt nézve és a cap helyzetünket majdnem biztos vagyok Aj a szezon után cut .

Továbbra is mindent megtennék azért h Aaron maradjon , mert ez a csapat még sokáig contender lehet , megvan minden Pickünk lehet erősődni , cap szitu nehéz de minden megoldható .
több mint 2 éve
gbol Green Bay Packers 362
Érdekes felhozni a KC meccset, mint értékmérőt. Egyrészt Love első meccse volt kezdőként, (hellyel-közzel) az első sorral. Másrészt a Chiefsnél azon a meccsen szerepelt először a frissen megszerzett Ingram, aki véleményem szerint nagyban hozzájárult a kansasi védelem ugrásszerű javulásához. (Ugyebár a szezon második felében már sokkal inkább volt top10 védelem közé sorolva, mint a legrosszabbak közé.) Love végig nyomás alatt volt, és azt nyilván nem lehet tőle (de leginkább senkitől sem) várni, hogy ezt úgy kezelje, mint Rodgers.
Ha egyszer tényleg úgy alakul, hogy Love lesz a kezdő QB, akkor is kell majd minimum 4-5 teljes meccs, hogy reálisabban meg tudjuk ítélni.
Szerintem ezt most még LaFleurék sem tudják, csak a képességeit látják és a fejlődését.
Sanco
JL szemében látszott a Chiefs meccsen, hogy be van tojva, ez nem tetszett (egyébként a teljes kezdővel játszott, nem a cserékkel). Itt most nem akarom felhozni, hogy Tyler Huntley mennyivel jobban nézett ki, igaz, már a második meccsén.
A Vikings ellen már tényleg a cserékkel játszott együtt (bár úgy, hogy hetek óta együtt készül a csapattal, hiszen AR nem edz).
Az a bajom, hogy nem látom benne, mintől lenne jobb. Legalább lennének jó dobásai, ami mellett becsúsznának szarok, de a Chiefs ellen is 1 TD jött össze, az is csak garbage time-ban, a félpályáról indulva.
több mint 2 éve
JéBé Green Bay Packers 6 893
Szerintem sem szabad leirni minimum fel kezdo szezon elott, ezek a beugralasok nem relevansak.
több mint 2 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Érdekes felhozni a KC meccset, mint értékmérőt. Egyrészt Love első meccse volt kezdőként, (hellyel-közzel) az első sorral. Másrészt a Chiefsnél azon a meccsen szerepelt először a frissen megszerzett Ingram, aki véleményem szerint nagyban hozzájárult a kansasi védelem ugrásszerű javulásához. (Ugyebár a szezon második felében már sokkal inkább volt top10 védelem közé sorolva, mint a legrosszabbak közé.) Love végig nyomás alatt volt, és azt nyilván nem lehet tőle (de leginkább senkitől sem) várni, hogy ezt úgy kezelje, mint Rodgers.
Ha egyszer tényleg úgy alakul, hogy Love lesz a kezdő QB, akkor is kell majd minimum 4-5 teljes meccs, hogy reálisabban meg tudjuk ítélni.
Szerintem ezt most még LaFleurék sem tudják, csak a képességeit látják és a fejlődését.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Nem volt az olyan régen, amikor szinte az egész fórum kutyaütőzte Dillont, most meg...
Love-val kapcsolatban is meg kéne adni a bizalmat a vezetésnek. Nyilván nem, mint "időhúzó csere" kell neki győztes drive-okat vezetni és 20-30 yardos rizikós passzokat bevállalni.
Én úgy gondolom, hogy Gute-ékat nem fogja az "arcvesztéstől" való félelem visszatartani a kivágásától, vagy az elcserélésétől, ha úgy látják, hogy zsákutca.
Sanco
Ezt nem veszem magamra, mert nem tartoztam azok közé, akik kiakadtak a Dillon picken. Ellenkezőleg, azon a véleményen voltam, hogy egy ilyen „erőfutó” jól jön a csapatnak. Még Love miatt se háborogtam. Róla is azt gondoltam, amit máskor szoktam: a GB stábjának összehasonlíthatatlanul több tudása, tapasztalata és információja van, mint nekem + a csapatépítés rejtelmeibe se látok bele = várjuk meg, mi sül ki belőle.
A gondom az, hogy JL nem csak beugróként szerepelt, hanem az előszezonban és a KC elleni éles meccsen is. Aláírom, hogy így se könnyű a szitu. De – természetesen – nem azt várom tőle, hogy akár csak megközelítőleg úgy osztogasson a pályán, mint Rodgers. Pusztán annyit szeretnék, hogy legalább egyszer-kétszer mutasson meg valamit abból, ami alapján kiérdemelte az első kört.
több mint 2 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
Nézem az ismétlést, Dillon egy állat..
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
En kizartnak tartom hogy visszavonuljon, bomba a forma es ugy elvezi a jatekot mint egy kisgyerek. Nyilvan ha kiszopunk megint akkor lesz 1-2 honap depi de 1% eselyt adnek ra hogy nem akarja majd folytatni. Azt viszont nem zarnam ki hogy ezt nem Kalifornia kornyeken kepzeli el.
JéBé
Kaliforniában még a 49ers a legelképzelhetőbb, de ott is csücsül a padon egy Trey Lance, persze pikáns lenne h MLF után MLF mentorával dolgozna.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
JéBé Green Bay Packers 6 893
En kizartnak tartom hogy visszavonuljon, bomba a forma es ugy elvezi a jatekot mint egy kisgyerek. Nyilvan ha kiszopunk megint akkor lesz 1-2 honap depi de 1% eselyt adnek ra hogy nem akarja majd folytatni. Azt viszont nem zarnam ki hogy ezt nem Kalifornia kornyeken kepzeli el.

Szerkesztette: JéBé
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 449
Rodgers vendég volt a Manning tesók MNF közvetítésének. Ha valaki meg akarná nézni:
 youtu.be/0jCQ43077kc