Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
O biztosan nem fog direkt vagy csak beleszarasbol szarul jatszani. Mar ezzel az elso heti produkcioval is o bukott a legtobbet, o van a memeken. 38 evesen meg se engedheti hogy netan a korara fogjak. Jol fog, jol akar jatszani de ha csapat szinten szarok vagyunk azt nem fogja a szivere venni, ennyi.
JéBé
Amúgy abba belegondoltatok hogy tényleg abba akarta hagyni a focit hogy a business meg a show világa felé forduljon, de rábeszélték illetve a pénzt választotta - majd ebből már mentalisan nem tudott felpörögni?
Szvsz ez történt, az egyetlen kérdés hogy feltüzeli-e még az hogy ennyien kinevették most illetve képes-e még mentálisan összeszednie magát ahhoz hogy megmutassa mire képes. Én azt láttam rajta hogy ő már nem akar küzdeni, lenyomja ezt az évet aztán befejezi, hogy milyen játékkal az attól függ mennyire pörög fel év közben.

Mindenesetre láttuk hogy az ő zsenije nélkül azonnal kiderült amit már sokan mondtak eddig is, ez egy (az elmúlt 5 évben minimum) rosszul managelt, gyenge roster 2 sztár O játékossal.

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
O biztosan nem fog direkt vagy csak beleszarasbol szarul jatszani. Mar ezzel az elso heti produkcioval is o bukott a legtobbet, o van a memeken. 38 evesen meg se engedheti hogy netan a korara fogjak. Jol fog, jol akar jatszani de ha csapat szinten szarok vagyunk azt nem fogja a szivere venni, ennyi.
JéBé
És - ha így tesz - ezzel döntheti le a saját szobrát. Évtizede + óta ő a franchise, hát vegye a szívére. Úgy tűnik, mindig van mentség, tegyen csak az offensért. WE played bad. Ja nem .... I played bad.... Remélem, mert szeretem, mint játékost, hogy nem a látványos beletojás jön, hanem a küzdő AR.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 3 éve
JéBé Green Bay Packers 6 896
O biztosan nem fog direkt vagy csak beleszarasbol szarul jatszani. Mar ezzel az elso heti produkcioval is o bukott a legtobbet, o van a memeken. 38 evesen meg se engedheti hogy netan a korara fogjak. Jol fog, jol akar jatszani de ha csapat szinten szarok vagyunk azt nem fogja a szivere venni, ennyi.
több mint 3 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Én sem hiszem, hogy szándékosan szabotálná a szezont és a vezetőséget, az már egy másik dolog, hogy ahogy említettétek, nyilván ez az offseason cirkusz biztos nem tett jót a felkészülésnek, másrészt, ha október végére kuka az egész szezon, akkor viszont Rodgers sem fog már semmit erőltetni.
Kampman
HA kuka a szezon októberre ÉS nagy ívben nem a rainbow-kat dobja, hanem szarik bele, akkor mehet a picsába, szó szerint és képletesen is. Bár ez esetben akkor jöjjön Love és AR ne erőltessen semmit, kell a jó draftpozíció meg a pickek érte. Franc se tudja, mi a jó. Egy biztos, senki sem ér többet a csapatnál.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 952
Én sem hiszem, hogy szándékosan szabotálná a szezont és a vezetőséget, az már egy másik dolog, hogy ahogy említettétek, nyilván ez az offseason cirkusz biztos nem tett jót a felkészülésnek, másrészt, ha október végére kuka az egész szezon, akkor viszont Rodgers sem fog már semmit erőltetni.
több mint 3 éve
JéBé Green Bay Packers 6 896
a legfurcsább a mostani meccsben az volt hogy Rodgers milyen kis mosolygósan ücsörgött a padon az utolsó negyedben
Fontos_Vidra
Már nem akartam írni, de nálam ez volt az, ami a legjobban kiverte a biztosítékot.
nagylaza
Bennem is voltak es vannak olyan erzesek ezutan az offseason utan hogy egyetek meg amit foztetek draga FO.
JéBé
Ha ez tényleg így volt és lesz a következő meccseken is, akkor lapáttal kell elzavarni a szurkolóknak Rodgerst. Sok csapattal meg lehet ilyen dolgot csinálni(szándékosan nem írok csapatokat), de a GB pont azon kevés csapatok egyike, ahol még egy Rodgers sem tehet ilyet. Talán ideje lesz váltani, mert több mint valószínű, hogy egy ilyen Rodgersel nem lesztek előrébb és a csapategység is megsínyli ezt.
pfefe8
Ja fixen nem errol volt szo, de abban is biztos lehetsz hogyha ez a szezon hamar elmegy a gyenge kereten es coachingon o bizony kurvara lefogja szarni. Megteszi amit kell de nem fog az oldalvonalon sirdogalni.
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
a legfurcsább a mostani meccsben az volt hogy Rodgers milyen kis mosolygósan ücsörgött a padon az utolsó negyedben
Fontos_Vidra
Már nem akartam írni, de nálam ez volt az, ami a legjobban kiverte a biztosítékot.
nagylaza
Bennem is voltak es vannak olyan erzesek ezutan az offseason utan hogy egyetek meg amit foztetek draga FO.
JéBé
Én ezt nem hiszem , már h full beleszarna... sztm ő mindig is figyelt arra h az ő "Legacy"-je az is legyen h az egyik legjobb ratingje legyen all time , Td-int ratio legjobb legyen , én nem hiszem h ebbe amit feléíptett bele akarna rondítani , szal én azt várom h össsze kapja magát és tényleg megpróbál egy komoly Last Dance szezont menni .
Sok minden benne volt ebben sztm:
-a balhé
-OTA kihagyása
-Elő szezont kb a teljes kezdő sor és ő is lefürödte ,nem voltunk felkészülve semmilyen szinten.

Nem várok paradét a Lions ellen sem ,akár mennyire gyenge keret , de azt igen h ennyire felkészületlenül mégegyszer egy meccsbe nem megyünk bele minden szinten .
több mint 3 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
a legfurcsább a mostani meccsben az volt hogy Rodgers milyen kis mosolygósan ücsörgött a padon az utolsó negyedben
Fontos_Vidra
Már nem akartam írni, de nálam ez volt az, ami a legjobban kiverte a biztosítékot.
nagylaza
Bennem is voltak es vannak olyan erzesek ezutan az offseason utan hogy egyetek meg amit foztetek draga FO.
JéBé
Ha ez tényleg így volt és lesz a következő meccseken is, akkor lapáttal kell elzavarni a szurkolóknak Rodgerst. Sok csapattal meg lehet ilyen dolgot csinálni(szándékosan nem írok csapatokat), de a GB pont azon kevés csapatok egyike, ahol még egy Rodgers sem tehet ilyet. Talán ideje lesz váltani, mert több mint valószínű, hogy egy ilyen Rodgersel nem lesztek előrébb és a csapategység is megsínyli ezt.

Steelers fan
több mint 3 éve
JéBé Green Bay Packers 6 896
a legfurcsább a mostani meccsben az volt hogy Rodgers milyen kis mosolygósan ücsörgött a padon az utolsó negyedben
Fontos_Vidra
Már nem akartam írni, de nálam ez volt az, ami a legjobban kiverte a biztosítékot.
nagylaza
Bennem is voltak es vannak olyan erzesek ezutan az offseason utan hogy egyetek meg amit foztetek draga FO.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Személyes adalék: az előző hetem nagyon húzós volt, gyakran gondoltam arra, nem baj, kibírom, vasárnap este jön a Saints elleni meccs… A várakozás és a produktum között túl nagy a kontraszt, lehet, hogy ezért igazságtalan is vagyok. De: próbáltam felidézni magamban azokat a KO-val felérő vereségeket, amelyeket eddig a GB-től láttam (szerencsére nincs megjegyezhetetlenül sok), és arra jutottam, nem emlékszem olyan esetre, amikor a csapat nem csak ennyire kiábrándítóan, hanem ennyire lélektelenül is játszott.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
a legfurcsább a mostani meccsben az volt hogy Rodgers milyen kis mosolygósan ücsörgött a padon az utolsó negyedben
Fontos_Vidra
Már nem akartam írni, de nálam ez volt az, ami a legjobban kiverte a biztosítékot.
több mint 3 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
a legfurcsább a mostani meccsben az volt hogy Rodgers milyen kis mosolygósan ücsörgött a padon az utolsó negyedben
röhögnék egy nagyot ha direkt csinálná, hogy lássák Love-val is megy ugyanez a szint, kicsit lenyomja a saját árát, így a Broncos 7. hét előtt cserél érte
Fontos_Vidra
én nem röhögnék, de ha ebben az esetben jó árat adnának érte, akkor talán mégis

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 3 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 449
a legfurcsább a mostani meccsben az volt hogy Rodgers milyen kis mosolygósan ücsörgött a padon az utolsó negyedben
röhögnék egy nagyot ha direkt csinálná, hogy lássák Love-val is megy ugyanez a szint, kicsit lenyomja a saját árát, így a Broncos 7. hét előtt cserél érte
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
visszatér még valahogy a divízióba
Kampman
Egy jó kis CHI? (A gondolattól is kiráz a hideg...)
több mint 3 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Most nézem, hogy nem csak a DET lesz hajnalban (MNF), hanem utána a Friszkó elleni meccs is. Remek.
nagylaza
Nincs mese, ideje elcserélni a franchise QB-t, akire mindenki kíváncsi.
dancogo
Ő most nem hozzátok megy (vagy legalábbis nem azonnal).
Kérdés, hogy mennyire sértetten fog távozni. Ha eléggé, akkor visszatér még valahogy a divízióba, ebből már Favre is bevallottan hiúsági kérdést csinált.
Kampman
Egy díva még egyet csinálna? 😀

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 952
Most nézem, hogy nem csak a DET lesz hajnalban (MNF), hanem utána a Friszkó elleni meccs is. Remek.
nagylaza
Nincs mese, ideje elcserélni a franchise QB-t, akire mindenki kíváncsi.
dancogo
Ő most nem hozzátok megy (vagy legalábbis nem azonnal).
Kérdés, hogy mennyire sértetten fog távozni. Ha eléggé, akkor visszatér még valahogy a divízióba, ebből már Favre is bevallottan hiúsági kérdést csinált.
több mint 3 éve
dancogo Minnesota Vikings San Jose State Spartans 2 056 — Big Penix Energy
Most nézem, hogy nem csak a DET lesz hajnalban (MNF), hanem utána a Friszkó elleni meccs is. Remek.
nagylaza
Nincs mese, ideje elcserélni a franchise QB-t, akire mindenki kíváncsi.

több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Most nézem, hogy nem csak a DET lesz hajnalban (MNF), hanem utána a Friszkó elleni meccs is. Remek.
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 241 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
"Mennyire volt gatya a védelem?"

Ennyire:
Packers starting Left Tackle Elgton Jenkins had 2 solo tackles against the New Orleans Saints, tied for 7th most on the team.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Hosszú idő után, tegnap kikapcsoltam a stream-et a meccs vége előtt.
gamerkr
Ezek szerint nem láttad JL (elkapott) passzát Cobbnak. Sajnálhatod. Lemaradtál a meccs csúcspontjáról.
több mint 3 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 583 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Hosszú idő után, tegnap kikapcsoltam a stream-et a meccs vége előtt.

Beáraztak minket rendesen. LaFleur előtt itt a nagy feladat. Én a védelmet már elengedtem, elkönyveltem, hogy bottom 5-10 körül leszünk, szökő évente egy-egy szerzett labda. Campbell nem tudom meddig marad rosteren, zseniális igazolás.

A fejvakarósabb rész az az offense, ahol riasztó dolgokat láttam. Nyomatjuk a motion-t, próbáltuk eladni folyamatosan a playaction-t, úgy hogy Jones-nak nem ment (és nagyon Dillon-nak se), a fal jobb oldala mintha nem lett volna. Másodpercen belül már Rodgers arcában voltak.

Deguara szerencsétlen beállt egy play-re, aztán gatya. Egy ideig megint nem látjuk.
WR szeparáció az nincs, Rodgers folyamatosan a nagyobb játékokat kergette, ha volt ideje, és nem kérte amit a Saints def "kínált" fel.

Értem, Philly-ben is két int-es meccsel indítottunk anno és jött az SB run, de azt megnyertük basszus. Meg volt védelem.

több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tavaly novemberben a Tampa is 38-3-ra kapott ki a Saints-től... és ki lett a bajnok?
Szóval semmi pánik, lehet ez jó ómen is 😊
Reggio1914
Ohh, pont ezt akartam írni, ahhoz képest Rodgers olyan sok labdát nem is adott el 😊

több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Jó lesz jövő héten olvasni jövő héten a kommenteket amikor meggyaláztok minket vagy 30 ponttal és a kutyaütők HoF játékosnak néznek majd ki a pályan.
Rodgers 500 yard, 5 TD.
Bazzani
Mondjuk nem a Lions ellen van fokmérője ennek a csapatnak. Az elvárás a döntő (kéne legyen). Egy mezei PO helyezést AR csukott szemmel hozza mióta kezdő és épp nem sérült. Utána szokott elfogyni a tudomány.
alatriste
A tegnapi meccs után bármelyik csapat fokmérő lehet. Nagyon sajnos.
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 241 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Jó lesz jövő héten olvasni jövő héten a kommenteket amikor meggyaláztok minket vagy 30 ponttal és a kutyaütők HoF játékosnak néznek majd ki a pályan.
Rodgers 500 yard, 5 TD.
Bazzani
Mondjuk nem a Lions ellen van fokmérője ennek a csapatnak. Az elvárás a döntő (kéne legyen). Egy mezei PO helyezést AR csukott szemmel hozza mióta kezdő és épp nem sérült. Utána szokott elfogyni a tudomány.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Jó lesz jövő héten olvasni jövő héten a kommenteket amikor meggyaláztok minket vagy 30 ponttal és a kutyaütők HoF játékosnak néznek majd ki a pályan.
Rodgers 500 yard, 5 TD.
Bazzani
Vagy jön a Jamaal revenge show, Goff HOF szinten tolja, önerőből pedig felteszünk 20 pontot, de kevés lesz.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.