Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Tavaly novemberben a Tampa is 38-3-ra kapott ki a Saints-től... és ki lett a bajnok?
Szóval semmi pánik, lehet ez jó ómen is 😊
Reggio1914
Igen, csak ez nálunk úgy szokott működni, ha lezakózunk az alapszakaszban, akkor ugyanattól a csapattól a PO-ban is garantáltan jön a vereség.
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jó lesz jövő héten olvasni jövő héten a kommenteket amikor meggyaláztok minket vagy 30 ponttal és a kutyaütők HoF játékosnak néznek majd ki a pályan.
Rodgers 500 yard, 5 TD.

több mint 3 éve
JéBé Green Bay Packers 6 896
Szerintem fundamentálisabb gond is van mint h védelem borzalmas és most még támadó sor is összeomlott ,
nem éreztem a tüzet senkiben , olyan gépiesen csináltuk a fost fapofával ,nyílván ilyenkor könnyű mindenbe ezt belelátni de ez a nyári gm vs aaron -adams vagy ép zada nagyon szépen megtette a hatását..

A fal meg jelenleg olyan h Dillon áll neki a legjobban kicsit meredek gondolat..
nando89
Egyetertek de szerintem ez mogott sokkal inkabb volt az erezhetoen katasztrofalis game plan es a coachingba es egymasba vetett bizalom hianya. Mikor semmi sem mukodik, semmire nincs ellenszer, nincsenek valaszok csak neztek letolt gatyaval egymasra mikozben az ellenfel szo szerint agyonver. Uvoltozhet Barry a palyan, meg nezhet morcosan Rodgers van az amikor annyira szar a egesz hogy kieg a tuz es csak a lefujast varod. Nem lesz ez mindig ilyen rossz de ha az edzokbe es a game planbe vetett hit elvesz na onnan nem lesz visszaut.
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 952
Üdv a '80-as években!
Tactful Cactus
Tényleg kb. a Lombardi és Holmgren közti sötét kor fog visszajönni hamarosan.
Baseball példa, de a Boston Red Soxra írták egy történeti visszatekintésben, hogy olyanok voltak az ötvenes évek második és a hatvanas évek első felében, mint egy country club. Egy rakás ráérő gentleman tök jól elvolt, mindenki jól érezte magát, ápolták a tradíciókat, mindenki nagyon büszke volt a múltra, csak közben sportszakmai téren elment mellettük a liga (és az örök rivális Yankees). Jó kis 50% körüli szezonok, csak lazán.
A Packers is kb. ez volt a hetvenes-nyolcvanas években és szerintem ez a korszak fog visszatérni jövőre már biztosan, de lehet, hogy már idén is. Egy ilyen kis skanzen lesz az egész franchise, nyilván a régi sikerek és a Lambeau Field misztikuma, na meg persze az NFL csapat nélküli amerikai vidékek rajongása ott tartja a csapatot az országos érdeklődés peremén, de ide normális free agent vagy edző egy jó darabig nem akar majd jönni.
A kisvárosi, "majd draftról megoldjuk" stratégia pedig már nem fog működni, erről már legalább 5 éve írogatunk itt is.

Szerkesztette: Kampman
több mint 3 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
Ezután a meccs után nehéz ezt mondani, de azért egy meccs után nem illik temetni az egész idényt, főleg látva , hogy teljes bolondokháza volt az első forduló...
A csoportban mindenesetre még holtversenyben az élen állunk...

Ennél lejjebb már tuti nem lesz, vagy ha igen, akkor jövőre húzunk az első kör elején egy jó kis irányítót..vagy egy CB-t 😉
több mint 3 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 347
Tavaly novemberben a Tampa is 38-3-ra kapott ki a Saints-től... és ki lett a bajnok?
Szóval semmi pánik, lehet ez jó ómen is 😊
több mint 3 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 449
közben lattimore kapott egy 5 éves majdnem 100 milliós szerződést. mekkora ötlet volt nem hosszabbítani a nyáron alexanderrel. bravó.
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Szerintem fundamentálisabb gond is van mint h védelem borzalmas és most még támadó sor is összeomlott ,
nem éreztem a tüzet senkiben , olyan gépiesen csináltuk a fost fapofával ,nyílván ilyenkor könnyű mindenbe ezt belelátni de ez a nyári gm vs aaron -adams vagy ép zada nagyon szépen megtette a hatását..

A fal meg jelenleg olyan h Dillon áll neki a legjobban kicsit meredek gondolat..
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 241 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Szezon előtt a pesszimizmusom kicsit idegen volt de ha nem is ilyen élesen, de ezt vártam. Tehetségtelen DC, közepes emberállomány. AR elguruló gyógyszere miatt PO-os a csapat csak és lesz az idén is.
Rajtuk kívül Davante lenne kezdő egy valamirevaló O-ban máshol is (meg Jenkins ha LG-t játszik). A többiek pótolható kategória. A fal azért javulni fog, sokat. 2 újonc kezdett, az egység legjobbja nem játszott még 2. legjobbja pont az elsőt pótolta. Az O rozsdás volt de hát ott van mibe bízni (ARod).

De a D??? Atyaég... Clark egyedül van, egy mobilis QB ellen bazdmeg nincs sose spy és röhögve futja meg a fd-t amikor csak akarja. (Hello Colin...) Jaire felé nem néznek mert minek is amíg a másik oldalon nagyanyám is megveri Kinget. Nincs itt semmi látnivaló kérem haladjon tovább.

PO meglesz, ott még 1 győzelem akár de, hogy coachingban ez az egység nem fog 3-4 meccset nyerni a playoffban az tuti.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 339
Kurva demorializalo mikor az egyik egyseg ennyire kilatastalan. Offense jo lesz, nem volt valami eles kezdes toluk de reszukrol nem latom hogy miert ne mukodne hosszu tavon. Ez a vedelem viszont bottom 5 es nem latom semmilyen jelet hogy mitol lenne akarcsak kozepes. Bosszanto mert nem az van hogy probalkozunk es nem all ossze, errol mindenki elore tudta hogy szar lesz.
JéBé
D#- el egyetértek , 0-16os védelem kordinátorát kinevezni nevetséges, bár a játékos állomány is gyenge , jaire elit, zada esetleg Clark még akik posztjukon jónak számítanak.
Offense nem biztos , hogy olyan jó lesz mint tavaly.
A falból hagyták elmenni a liga legjobb centerét, nincs Bakh, jenkins aki nagyon jó volt , nem a helyen játszik Bakh sérülése miatt.
Emiatt a futás nem fog menni és amiota MLF az edző és nem megy a futás , akkor általában az offense se megy.
A WR és TE poszt továbbra sem lett megoldva, bár nem is volt rá kísérlet ,ahogy már jó pár éve sem. Bírom Lázár-t , de ő nem wr 2, mvs-t meg hagyjuk. Jött a 47 éves Cobb, hát ki lettek segítve . Adams-et duplázni fogják mindig , mint tegnap is , lőttek is az offense-nek.
több mint 3 éve
JéBé Green Bay Packers 6 896
Kurva demorializalo mikor az egyik egyseg ennyire kilatastalan. Offense jo lesz, nem volt valami eles kezdes toluk de reszukrol nem latom hogy miert ne mukodne hosszu tavon. Ez a vedelem viszont bottom 5 es nem latom semmilyen jelet hogy mitol lenne akarcsak kozepes. Bosszanto mert nem az van hogy probalkozunk es nem all ossze, errol mindenki elore tudta hogy szar lesz.
több mint 3 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Nem láttam a meccset, csak a statokat. Szétesett D, 3 egész pont a támadóktól.
Beautiful mystery.... meg a lónak a kaszát. Ugly truth.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 3 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
Van itt élet, kérem szépen, csak megfelelő teljesítmény kell hozzá
Nem tetszik ez a csend a topikban. Temetésre készülünk?
nagylaza
Ez már nekem is feltűnt, hogy nem valami beszédes ez a szurkoló tábor.
Fontos_Vidra
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Persze, 1 meccsből nem lehet nagy dramai vegkövetkeztetést levonni, de azt már biztosan tudjuk, hogy az érthetetlen döntések nem csak hülyeségnek tűntek...
Kingnek pénzt fizetünk, hogy szívasson minket, "0-16 Joe Barry" igazolta tehetségét - egyszerűen nem látom, hogy lehetne annyit javulnia a D-nek, hogy legyen értelme a hibakról beszélni. De a legijesztőbb az "uj Rodgers". Soha nem volt az a csapatot tüzelő vezér, de a nyári leeresztett, bemariskázott vigyori lazacsávót sikeresen prolongálta tegnapra.
Álom pillanatnyilag a megsüvegelhető Last dance - egy épülőfélben levő, vezérét vesztett naponta változó csapat alázott meg minket, semleges pályán.
Ahogy éjszaka Twitch írta: nagyon sokat kell fejlődnünk még, hogy szarok lehessünk.
több mint 3 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 688 — twitch@citromail.hu
Sok mindenről lehetne írni , borzalmas védelemről , nem létező támadókról , Rodgersről..

de ezeknél sokkal jobban zavar most King , mert ennél érthetetlenebb dolgot rég láttam, a faszi elszabotálta tavaly a döntőbe jutásunk, és ma megint előadja ugyanazt...esik kell méterekre az embertől hadonászik, felejtsük már el.
nando89
Jó de King az King. Engem sokkal inkább az zavar, hogy ennek az embernek odanyújtottak egy új szerződést. Meg, hogy tényleg egy 0-16os edzőt találtunk a legalkalmasabbnak? Frankón ezt valaki komolyan gondolta? Mikor teljesen kilátástalan játékot hozunk az előszezonban még mondhattuk, hogy B csapat...De azért csak megpróbálok változtatni azon, ami nagyon szarul néz ki, nem ugyan úgy cumizni három mérkőzésen zsinórban. Meccsen belül is volt mondjuk olyan, hogy az A terv nem jött be és akkor tudtunk váltani? Nem csak párás szemmel, letargikus állapotban nézelődtünk az oldalvonalon...Az meg, hogy egy 3x MVP Qb-val nem tudják megoldani a kommunikációt csapaton belül, szintén arra utal, hogy nem feltétlen a legalkalmasabb emberek vannak foglalkoztatva. Persze "hosszúaszezonelsőmeccssatöbbi", de annyi hülyeséget sikerült már csinálni, hogy borítékolhatóan kiömlik a szar egyszer-egyszer. (Vagy előbb utóbb)
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Következő fordulóban máskülönben Detroit a Lembón. Kíváncsi leszek.
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Sok mindenről lehetne írni , borzalmas védelemről , nem létező támadókról , Rodgersről..

de ezeknél sokkal jobban zavar most King , mert ennél érthetetlenebb dolgot rég láttam, a faszi elszabotálta tavaly a döntőbe jutásunk, és ma megint előadja ugyanazt...esik kell méterekre az embertől hadonászik, felejtsük már el.

Szerkesztette: nando89
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Nem értem mi történt?! Pedig újraszerződtettük Kinget, jött Joe Barry is..És mégis.
twitch(4thline)
Lássuk be, Kingnek - tőle szokatlan módon - volt egy-két rossz megmozdulása.
több mint 3 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 688 — twitch@citromail.hu
Nem értem mi történt?! Pedig újraszerződtettük Kinget, jött Joe Barry is..És mégis.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Hándlit nem lehet valahogyan visszaszerezni?
több mint 3 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 656
Üdv a '80-as években!

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 3 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Nem tudom, hogy pontosan mit akart jelenteni a last dance, de ha ezt, akkor inkább ne táncoljon..
James007
szerintem gyorsan cserét intéz magának ezt a dt látva. mert bármit csinál az O esélye nem lesz
dande
Nagyobb baj, hogy az O alulmúlja a D-t. Pedig az nem könnyű feladat.
több mint 3 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 688 — twitch@citromail.hu
Túlzás lenne Rodgers csereértékét egy teljes O line-ra, +komplett védelemre valamint legalább egy WR-e belőni? Akkor már csak egy kompetens front office kellene és meg is lennénk....
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem tudom, hogy pontosan mit akart jelenteni a last dance, de ha ezt, akkor inkább ne táncoljon..
James007
szerintem gyorsan cserét intéz magának ezt a dt látva. mert bármit csinál az O esélye nem lesz
több mint 3 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
Nem tudom, hogy pontosan mit akart jelenteni a last dance, de ha ezt, akkor inkább ne táncoljon..