Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 3 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 583 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
vegasnál 3 pontos favorit a Frisco
Keveslem.

több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
ki mire számít?
Fontos_Vidra
A 2019-es meccsek valamelyikére.
Kampman
Ennél azért optimistább vagyok.😊
Kétségtelen, a Friszkóról nekem is csupa olyan emlékem van, hogy szívunk, szívunk és megint csak szívunk. (Tavaly éppenséggel nyertünk, de az a W egy kórház D-vel felálló csapat ellen jött össze.) Az oddsok jól mutatják, hogy most sem a GB az esélyes, lélekben felkészültem rá, hogy a jövő hét nagy buktával kezdődik.
Mégis: a DET-meccs második félidejéből kiindulva egyáltalán nem tartom kizártnak, hogy sikerül elkapni a fonalat. Akkor pedig bármi lehet.
nagylaza
Én most kivételesen offense oldalon látok több problémát.
A védelemnek talán egy hajszálnyival több esélye lesz megfogni a futásokat a SF tartalék tartalékjai futóival szemben. Jaire pedig talán leveszi D. Samuelt, aki magasan a legveszélyesebb elkapó idén. Így már csak Kittle-t kellene valahogy hatástalanítani...
A támadók viszont... nem látom, hogy normális OT-k nélkül hogy nem fogják agyonverni Rodgerst...aki passzolni így nemigen lesz képes az amúgy sem átütő WR sornak... abban bízni pedig, hogy a futás (értsd Jones) egyedül elegendő lesz....hát nem tudom..

Szóval a kilátások nem túl jók, de azért ebben a sportban minden előfordulhat, hátha épp a ST lép elő (haha), vagy az ellen vét néhány döntő hibát...
esz-ki-mo
A Lions ellen Rodgers (hangsúlyozom: a második félidőben), ha nem is mindig, de időnként gyorsan szabadult a labdától, és abból jó játékok születtek. Lázárnak valószínűleg nagyobb szerepe lesz, mint az előző meccsen. Persze, ezzel még nem mondtam semmit. Nagy kérdés, hogy King mennyi lehetőséget kap.
több mint 3 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
ki mire számít?
Fontos_Vidra
A 2019-es meccsek valamelyikére.
Kampman
Ennél azért optimistább vagyok.😊
Kétségtelen, a Friszkóról nekem is csupa olyan emlékem van, hogy szívunk, szívunk és megint csak szívunk. (Tavaly éppenséggel nyertünk, de az a W egy kórház D-vel felálló csapat ellen jött össze.) Az oddsok jól mutatják, hogy most sem a GB az esélyes, lélekben felkészültem rá, hogy a jövő hét nagy buktával kezdődik.
Mégis: a DET-meccs második félidejéből kiindulva egyáltalán nem tartom kizártnak, hogy sikerül elkapni a fonalat. Akkor pedig bármi lehet.
nagylaza
Én most kivételesen offense oldalon látok több problémát.
A védelemnek talán egy hajszálnyival több esélye lesz megfogni a futásokat a SF tartalék tartalékjai futóival szemben. Jaire pedig talán leveszi D. Samuelt, aki magasan a legveszélyesebb elkapó idén. Így már csak Kittle-t kellene valahogy hatástalanítani...
A támadók viszont... nem látom, hogy normális OT-k nélkül hogy nem fogják agyonverni Rodgerst...aki passzolni így nemigen lesz képes az amúgy sem átütő WR sornak... abban bízni pedig, hogy a futás (értsd Jones) egyedül elegendő lesz....hát nem tudom..

Szóval a kilátások nem túl jók, de azért ebben a sportban minden előfordulhat, hátha épp a ST lép elő (haha), vagy az ellen vét néhány döntő hibát...
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
ki mire számít?
Fontos_Vidra
A 2019-es meccsek valamelyikére.
Kampman
Ennél azért optimistább vagyok.😊
Kétségtelen, a Friszkóról nekem is csupa olyan emlékem van, hogy szívunk, szívunk és megint csak szívunk. (Tavaly éppenséggel nyertünk, de az a W egy kórház D-vel felálló csapat ellen jött össze.) Az oddsok jól mutatják, hogy most sem a GB az esélyes, lélekben felkészültem rá, hogy a jövő hét nagy buktával kezdődik.
Mégis: a DET-meccs második félidejéből kiindulva egyáltalán nem tartom kizártnak, hogy sikerül elkapni a fonalat. Akkor pedig bármi lehet.
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
ki mire számít?
Fontos_Vidra
A 2019-es meccsek valamelyikére.
Kampman
A 2-2 fal közti különbséget zongorázni lehet jelen állapotban , ugy h én is nagyon sima zakora számítok .

Szerkesztette: nando89
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 949
ki mire számít?
Fontos_Vidra
A 2019-es meccsek valamelyikére.
több mint 3 éve
hage Green Bay Packers 122 — balastyairem@citromail.hu
A 49ers szetfutja a Packers, es a védelme folyamatos nyomás alatt tartja Rodgerst. Tudom, ilyen még sosem volt az elmúlt 10 évben 😊
Wyatt
Tekintve, hogy jó eséllyel Elgton Jenkins se lesz sok jóra nem számítok én se. Sima L.
alatriste
Lance Kingnek dobja első pickjét a 4. negyedben és Arod 17 pontos
hátrányból fordít, és beelőzi Marinot a TD passz listán. MVS 2 TD. Slaton 2 TFL.
hage
játszik Trey?
petey
Persze, úgy sincs futótok.
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
A 49ers szetfutja a Packers, es a védelme folyamatos nyomás alatt tartja Rodgerst. Tudom, ilyen még sosem volt az elmúlt 10 évben 😊
Wyatt
Tekintve, hogy jó eséllyel Elgton Jenkins se lesz sok jóra nem számítok én se. Sima L.
alatriste
Lance Kingnek dobja első pickjét a 4. negyedben és Arod 17 pontos
hátrányból fordít, és beelőzi Marinot a TD passz listán. MVS 2 TD. Slaton 2 TFL.
hage
játszik Trey?

több mint 3 éve
SGBP 260
Jenkins OUT
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
ki mire számít?
Fontos_Vidra
Minden sorozat megszakad egyszer. Győzünk.
több mint 3 éve
hage Green Bay Packers 122 — balastyairem@citromail.hu
A 49ers szetfutja a Packers, es a védelme folyamatos nyomás alatt tartja Rodgerst. Tudom, ilyen még sosem volt az elmúlt 10 évben 😊
Wyatt
Tekintve, hogy jó eséllyel Elgton Jenkins se lesz sok jóra nem számítok én se. Sima L.
alatriste
Lance Kingnek dobja első pickjét a 4. negyedben és Arod 17 pontos
hátrányból fordít, és beelőzi Marinot a TD passz listán. MVS 2 TD. Slaton 2 TFL.

Szerkesztette: hage
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 241 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A 49ers szetfutja a Packers, es a védelme folyamatos nyomás alatt tartja Rodgerst. Tudom, ilyen még sosem volt az elmúlt 10 évben 😊
Wyatt
Tekintve, hogy jó eséllyel Elgton Jenkins se lesz sok jóra nem számítok én se. Sima L.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A 49ers szetfutja a Packers, es a védelme folyamatos nyomás alatt tartja Rodgerst. Tudom, ilyen még sosem volt az elmúlt 10 évben 😊

több mint 3 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 449
ki mire számít?
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
sternberger kocc
rodgers 10. passzolt yardokban az örök ranglistán
Fontos_Vidra
Addig-addig vártam Sterntől a jó teljesítményt, amíg... Kár. Szerencsére van Tonyan.
több mint 3 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 449
sternberger kocc
rodgers 10. passzolt yardokban az örök ranglistán
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Nem gondoljátok, hogy AJ - ha már felrakott a táblára 4 TD-t - kicsit több dicséretet is megérdemelne?😊
Amennyire kapartam az arcomat az első félidőben, annyira jó volt nézni a másodikat. Kétségtelen, hogy ehhez a DET-re is szükség volt, de akkor is... Megtörtént az, amit éppen a múltkor hiányoltam: sikerült váltani a szünetben.
Lázár felé alig ment passz, MVS-nek nem sok hasznát láttuk, viszont Cobb behúzott néhány labdát. Tonyan újra bizonyította, hogy a csapatnak van TE-je. Úgy tűnt, hogy ARod élvezi a játékot, időnként - el se hiszem - az ST is összeszedte magát. King nélkül akár még a D is összeállhat.
Soha rosszabbat!
nagylaza
Annyira alig ment Lázár felé, hogy nem is ment felé passz 😊
gbol
Úgy emlékszem, az első negyedben volt egy, de nem néztem statokat.
nagylaza
Naszóval, hát igen...
 www.packers.com/team/players-roster/allen-lazard/
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Nem gondoljátok, hogy AJ - ha már felrakott a táblára 4 TD-t - kicsit több dicséretet is megérdemelne?😊
Amennyire kapartam az arcomat az első félidőben, annyira jó volt nézni a másodikat. Kétségtelen, hogy ehhez a DET-re is szükség volt, de akkor is... Megtörtént az, amit éppen a múltkor hiányoltam: sikerült váltani a szünetben.
Lázár felé alig ment passz, MVS-nek nem sok hasznát láttuk, viszont Cobb behúzott néhány labdát. Tonyan újra bizonyította, hogy a csapatnak van TE-je. Úgy tűnt, hogy ARod élvezi a játékot, időnként - el se hiszem - az ST is összeszedte magát. King nélkül akár még a D is összeállhat.
Soha rosszabbat!
nagylaza
Annyira alig ment Lázár felé, hogy nem is ment felé passz 😊
gbol
Úgy emlékszem, az első negyedben volt egy, de nem néztem statokat.
több mint 3 éve
gbol Green Bay Packers 362
Nem gondoljátok, hogy AJ - ha már felrakott a táblára 4 TD-t - kicsit több dicséretet is megérdemelne?😊
Amennyire kapartam az arcomat az első félidőben, annyira jó volt nézni a másodikat. Kétségtelen, hogy ehhez a DET-re is szükség volt, de akkor is... Megtörtént az, amit éppen a múltkor hiányoltam: sikerült váltani a szünetben.
Lázár felé alig ment passz, MVS-nek nem sok hasznát láttuk, viszont Cobb behúzott néhány labdát. Tonyan újra bizonyította, hogy a csapatnak van TE-je. Úgy tűnt, hogy ARod élvezi a játékot, időnként - el se hiszem - az ST is összeszedte magát. King nélkül akár még a D is összeállhat.
Soha rosszabbat!
nagylaza
Annyira alig ment Lázár felé, hogy nem is ment felé passz 😊
több mint 3 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 583 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
 www.youtube.com/watch?v=XBl50I4FXFo&ab_channel=RookieHighlights

Brett apónak elállt a szava. Ahogy az enyém is az éjjel látva ezt a passzt.

több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Nem gondoljátok, hogy AJ - ha már felrakott a táblára 4 TD-t - kicsit több dicséretet is megérdemelne?😊
Amennyire kapartam az arcomat az első félidőben, annyira jó volt nézni a másodikat. Kétségtelen, hogy ehhez a DET-re is szükség volt, de akkor is... Megtörtént az, amit éppen a múltkor hiányoltam: sikerült váltani a szünetben.
Lázár felé alig ment passz, MVS-nek nem sok hasznát láttuk, viszont Cobb behúzott néhány labdát. Tonyan újra bizonyította, hogy a csapatnak van TE-je. Úgy tűnt, hogy ARod élvezi a játékot, időnként - el se hiszem - az ST is összeszedte magát. King nélkül akár még a D is összeállhat.
Soha rosszabbat!
több mint 3 éve
JéBé Green Bay Packers 6 895
Ez arra tok jo volt hogy mentalisan elfelejtsuk az elozo hetet. Az a baj hogy mindenhogy gyengebb ez a csapat mint tavaly. Semmi eselyt nem latok SF-ben.
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
+
nyertünk
Aaron sokat javult ,volt 3-4 zsenialis passza , van még hova de őalakul
Jones és Adams azt hozta amit várunk tőlük
Stokes fény volt az éjszakában főleg Kinghez képest
az uj punterünk nem rossz
a második félidős játékhivás már jobban tetszett

-
Ez a védelem sztm jóval gyengébb mint tavalyi, ha lions nem lövi lábon magát ez tőlünk akár végig szoros is lehetett volna , 4&1-re passzolnak mikor a mi védelmünk ellen futásból instant megvan mindig 3-4 yard.
Fumble a redzoneban , meg Goffi is hozzátette a magáét...szóval gyengus volt ez továbbra is , Lowryt vagy Lancastert ugy dobálják arréb minden playnél h valakinek öröm nézni.. , nyomás az nulla...az a sack is Goff hibája volt .
Ahogy már más is írta az első félidei game plan nagyon nem tetszett , öltük az órát mi közben a lions is simán haladt.
King , többet már nem szánok rá .
A támadó fal tekintetében variálni kéne mert ez tegnap nem nézett ki jol , lehet h bereknám Kellyt T-be , és akkor Tuner mondjuk visszamenni G-be kicsit stabilizálni a fal közepét .


Helyén kell kezelni ezt a győzelmet nyertünk egy nagyon gyenge csapat ellen , Aaron és az o már alakul reméljük ledobták a rozsdát , de nagyon fázok a californiai kirándulástól Shanahan nem fog szorakozni és szét fogja futtatni ezt a védelmet , nem igen látom h azt h fogjuk megfogni :/
több mint 3 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
Múlt héten lekerült a veretlen szezon terhe, így felszabadultabban tudtak játszani.

Szerkesztette: Peszinter Ferenc
több mint 3 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
Így melegében a meccs után.

Offense:
Nekem annyira nem tetszett a gameplan az első félidőben, oké, hogy ment a futás, de egy Adams-el a fedélzeten ennyire ne akarjunk passzolni? Rodgers nem tudom, mennyire volt komfortos ezekkel a hívásokkal.... még szerencse, hogy Jones a széleken jól operált. A második félidőben már javult a helyzet, az a 3. kísérlet az 50 yardos Adams elkapással volt a fordulópont, utána Rodgers is jobban festett (bár volt néhány túldobott lasztija) A többi WR elég láthatatlan volt, (MVS, Lazard ),igazából Adams mellett Jones és esetleg Tonyan, akire számítani lehetett.
A támadófal pedig nem volt egy életbiztosítás...Bakh, gyere vissza!!
Defense
Ez a pass rush nem pass rush. Az egy P. Smith sacken kívül Goff közelébe sem tudtunk jutni az első félidőben...
King-re pedig elfogytak a szavak..

ST: Jó volt a punter!

Összegészében a WIN rendben van, de nekem a mutatott játék finoman szólva sem volt meggyőző ...nehéz ilyet mondani, de ez a tegnapi teljesítmény a liga csapatainak nagyrésze ellen nem lett volna elég...
Szóval lesz munka bőven jövő hétig, a számunkra remek matchup 49ers meccsig....