Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 3 éve
JéBé Green Bay Packers 6 895
Adams, esett előre a levegőben és úgy kapta el Ward, szerencsétlen ütközés, ha talpra érkezik akkor is kap de max deréktájon. döntsd el magad.
 www.youtube.com/watch?v=s5aB2mI-q2U
petey
Most szántam rá magam, hogy megnézzem újra. Azt hiszem, erről nincs mit vitatkozni. Az, hogy nem ment rá sárga, élőben is felfoghatatlan volt, utólag is az.
nagylaza
En egy kicsit el tudom fogadni hogy nem volt sarga (az hogy nyertunk es Adams visszajott valszeg segit) rendes sebessegnel szinte lehetetlen eltalalni hova ersz oda az utessel. Ha megvarja meg nyilvan keso. Veszelyes volt, de nem ez volt a legostobabb call tegnap.

Szerkesztette: JéBé
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Adams, esett előre a levegőben és úgy kapta el Ward, szerencsétlen ütközés, ha talpra érkezik akkor is kap de max deréktájon. döntsd el magad.
 www.youtube.com/watch?v=s5aB2mI-q2U
petey
Most szántam rá magam, hogy megnézzem újra. Azt hiszem, erről nincs mit vitatkozni. Az, hogy nem ment rá sárga, élőben is felfoghatatlan volt, utólag is az.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
A félidő végén elkezdtem aggódni.
A vége előtt azt mondogattam, de kár volt érte...
esz-ki-mo
Igen, azért a nagy örömködésben ne feledkezzünk el arról se, hogy majdnem sikerült 17-0-ról kikapni. Ahogy nando89 is írta, az ST változatlanul katasztrofális, az első félidő végén visszahozta a meccsbe a 49erst. (Megjegyzem, még a negyedikben is 24-14-re vezettünk.)
Az utolsó drive-on viszont csak ámulok és bámulok. 37 másodperccel a vége előtt, nulla időkérés mellett hosszú passz középre. Aztán még egy! Nem állítom, hogy ez a játék százból százszor bejön, de most tökéletesen működött.
több mint 3 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
Most neztem vissza ugy hogy nem tudtam az eredmenyt. Hat kurva boldog vagyok! Kuzdottunk ahogy kell, mindenki izzott az elso perctol az utolsoig. Ebbol lehet meriteni.
JéBé
Én a 40 perces kondenzáltat néztem reggel.
Az első félidőben nem hittem a szememnek.
A félidő végén elkezdtem aggódni.
A vége előtt azt mondogattam, de kár volt érte...
Aztán pedig volt nagy örvendezés 😊

Ami a 40 percből lejött: Rodgers már-már tavalyi formában játszott, az egyre gyengülő fal nem is volt annyira rossz, Adams a szokásosat hozta, s most időnként felléptek mellé a többiek is, különösen MVS és persze Jones.
A védelem pedig pont tudott annyit hozzátenni, ami ellensúlyozva a ST szokásos balfékségét elég volt a győzelemhez (nem elvitatva Crosby érdemeit)

Nagyon akart mindenki, ez volt a legbiztatóbb.
PIT, CIN, CHI, WAS következik, nem mondom, hogy egyszerű, de a mai játékkal azért min. 3 W benne van.
Vagy akár 4 is, ha addig lecseréljük a gunnereket, s nem jön vissza King 😉
több mint 3 éve
JéBé Green Bay Packers 6 895
Most neztem vissza ugy hogy nem tudtam az eredmenyt. Hat kurva boldog vagyok! Kuzdottunk ahogy kell, mindenki izzott az elso perctol az utolsoig. Ebbol lehet meriteni.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Nagyszerű győzelem, remélem ez beindítja a csapatot.
Gergőbácsi
Úgy izgultam, mintha minimum PO-meccs lett volna.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
A védelem nagyon kellemes meglepetés volt , tudtunk végre nyomást gyakorolni , Preston és Gary is jo meccset hozott és a futást is nagyjából jól öltük , Stokes tetszik kaptunk rá zászlókat jogosat is meg elképesztő baromságot is de tud tapadni nagyon remélem h King már nem kerül vissza minőségi a különbség. Jaire nem lesz olcsó 😊
nando89
Na, ezt én is nagyon remélem. Nem szeretek egy embert bűnbaknak kikiáltani, de King tényleg képes volt egyedül összeomlasztani a teljes D-t.
Ha viszont így megy tovább, akkor kollektív módon bocsánatot kell kérnünk Barrytől.😊 (Még akkor is, ha azt se tudja, hogy a világon vagyunk...) De talán még Gute-tól is.😊😊
Nem baj, ahogyan azt korábban már többször írtam, időnként kifejezetten örülök, ha nem lesz igazam.
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Hát ebben semennyire nem hittem , látva eddig a védelmet és h Nijman fog farkasszemet nézni Bosával .
Nagyon kellemes meglepetés volt 1-2 dolog.

Aaron elképesztően clutch volt megint , az hogy ilyen fal mögött csak 1 sack-et szedett be az magasan az ő érdeme illetve Mlf-nek is jár a taps remek plannal készült ,ami miatt mindkettőnek jár kis dorgálás az az ahogy elbalfa@kodtuk az időkéréseinket azon majdnem elment a meccs .

A védelem nagyon kellemes meglepetés volt , tudtunk végre nyomást gyakorolni , Preston és Gary is jo meccset hozott és a futást is nagyjából jól öltük , Stokes tetszik kaptunk rá zászlókat jogosat is meg elképesztő baromságot is de tud tapadni nagyon remélem h King már nem kerül vissza minőségi a különbség. Jaire nem lesz olcsó 😊
Összeségében ez a védelemtől határozottan jo teljesítmény volt főleg az eddigiek tükrében és egy jó csapat ellen, Zadaval talán lehet még jobb is .

Spec team az továbbra is katasztrófális.
Bojorquez viszont nagyon jo kis Punter az ő megszerzése eddig telitalálat.




A biráskodás katasztrófális volt , Jerome Boger ..

Szerkesztette: nando89
több mint 3 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Nagyszerű győzelem, remélem ez beindítja a csapatot.

Szerkesztette: Gergőbácsi

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 3 éve
SGBP 260
gratulálok, bírózás ide-oda 😊
petey
Én nem figyeltem a fórumot a meccs alatt, szóval nem tudom milyen bírózásról van szó. De az, hogy egy WR-t ernyedtre fejelnek az okés. De, ha egy QB-nak megérintik(!) a sisakját az 15 yard, az rendkívül buzis! Ezen felül teljesen hidegen hagynak a zebrák döntései. Úgy kell játszani, hogy ne ezen múljon!
twitch(4thline)
Csak a mellkasa volt, megmondta a troll gyerek…
SGBP
Amúgy ki vol az áldozat?
James007
Adams, esett előre a levegőben és úgy kapta el Ward, szerencsétlen ütközés, ha talpra érkezik akkor is kap de max deréktájon. döntsd el magad.

 www.youtube.com/watch?v=s5aB2mI-q2U

"trollgyerek": D honnan szedtétek ezt az egyszerűt?
petey
Nem etetlek tovább.
Viszlát!
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
gratulálok, bírózás ide-oda 😊
petey
Én nem figyeltem a fórumot a meccs alatt, szóval nem tudom milyen bírózásról van szó. De az, hogy egy WR-t ernyedtre fejelnek az okés. De, ha egy QB-nak megérintik(!) a sisakját az 15 yard, az rendkívül buzis! Ezen felül teljesen hidegen hagynak a zebrák döntései. Úgy kell játszani, hogy ne ezen múljon!
twitch(4thline)
Csak a mellkasa volt, megmondta a troll gyerek…
SGBP
Amúgy ki vol az áldozat?
James007
Adams, esett előre a levegőben és úgy kapta el Ward, szerencsétlen ütközés, ha talpra érkezik akkor is kap de max deréktájon. döntsd el magad.

 www.youtube.com/watch?v=s5aB2mI-q2U

"trollgyerek": D honnan szedtétek ezt az egyszerűt?

több mint 3 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
gratulálok, bírózás ide-oda 😊
petey
Én nem figyeltem a fórumot a meccs alatt, szóval nem tudom milyen bírózásról van szó. De az, hogy egy WR-t ernyedtre fejelnek az okés. De, ha egy QB-nak megérintik(!) a sisakját az 15 yard, az rendkívül buzis! Ezen felül teljesen hidegen hagynak a zebrák döntései. Úgy kell játszani, hogy ne ezen múljon!
twitch(4thline)
Csak a mellkasa volt, megmondta a troll gyerek…
SGBP
Amúgy ki vol az áldozat?
több mint 3 éve
SGBP 260
gratulálok, bírózás ide-oda 😊
petey
Én nem figyeltem a fórumot a meccs alatt, szóval nem tudom milyen bírózásról van szó. De az, hogy egy WR-t ernyedtre fejelnek az okés. De, ha egy QB-nak megérintik(!) a sisakját az 15 yard, az rendkívül buzis! Ezen felül teljesen hidegen hagynak a zebrák döntései. Úgy kell játszani, hogy ne ezen múljon!
twitch(4thline)
Csak a mellkasa volt, megmondta a troll gyerek…
több mint 3 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
Jó reggelt!
Most akkor mi van??
Nem erre készültem felkelés után… 😆😎
több mint 3 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 688 — twitch@citromail.hu
gratulálok, bírózás ide-oda 😊
petey
Én nem figyeltem a fórumot a meccs alatt, szóval nem tudom milyen bírózásról van szó. De az, hogy egy WR-t ernyedtre fejelnek az okés. De, ha egy QB-nak megérintik(!) a sisakját az 15 yard, az rendkívül buzis! Ezen felül teljesen hidegen hagynak a zebrák döntései. Úgy kell játszani, hogy ne ezen múljon!
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
gratulálok, bírózás ide-oda 😊

több mint 3 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 656
Kezdhetik gyűjteni a bronzot a Crosby-szoborhoz.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Húh... Ezért érdemes volt hajnalozni. Megtört az átok!
több mint 3 éve
JéBé Green Bay Packers 6 895
King out! ♥️
több mint 3 éve
SGBP 260
ki mire számít?
Fontos_Vidra
A 2019-es meccsek valamelyikére.
Kampman
Ennél azért optimistább vagyok.😊
Kétségtelen, a Friszkóról nekem is csupa olyan emlékem van, hogy szívunk, szívunk és megint csak szívunk. (Tavaly éppenséggel nyertünk, de az a W egy kórház D-vel felálló csapat ellen jött össze.) Az oddsok jól mutatják, hogy most sem a GB az esélyes, lélekben felkészültem rá, hogy a jövő hét nagy buktával kezdődik.
Mégis: a DET-meccs második félidejéből kiindulva egyáltalán nem tartom kizártnak, hogy sikerül elkapni a fonalat. Akkor pedig bármi lehet.
nagylaza
Én most kivételesen offense oldalon látok több problémát.
A védelemnek talán egy hajszálnyival több esélye lesz megfogni a futásokat a SF tartalék tartalékjai futóival szemben. Jaire pedig talán leveszi D. Samuelt, aki magasan a legveszélyesebb elkapó idén. Így már csak Kittle-t kellene valahogy hatástalanítani...
A támadók viszont... nem látom, hogy normális OT-k nélkül hogy nem fogják agyonverni Rodgerst...aki passzolni így nemigen lesz képes az amúgy sem átütő WR sornak... abban bízni pedig, hogy a futás (értsd Jones) egyedül elegendő lesz....hát nem tudom..

Szóval a kilátások nem túl jók, de azért ebben a sportban minden előfordulhat, hátha épp a ST lép elő (haha), vagy az ellen vét néhány döntő hibát...
esz-ki-mo
A Lions ellen Rodgers (hangsúlyozom: a második félidőben), ha nem is mindig, de időnként gyorsan szabadult a labdától, és abból jó játékok születtek. Lázárnak valószínűleg nagyobb szerepe lesz, mint az előző meccsen. Persze, ezzel még nem mondtam semmit. Nagy kérdés, hogy King mennyi lehetőséget kap.
nagylaza
Reméljük nem lesz sokat slotban Kittle ellen…
SGBP
King Out…ez még lehet jó is 😁
több mint 3 éve
amaru Green Bay Packers 141
Nijman fog kezdeni LT-ben…🤔
SGBP
Jó kérdés Kellyt miert hoztuk ha meg Nijman is elobb lesz tackle.
A masik falunkat is megnezve csapatnak meg nem volt Sackje se TFLje ket het alatt. Nehez ebbe a meccsbe gyozelmet magyarazni, de ki tudja, mondjuk azt a prime time nekunk kedvez 😊
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
ki mire számít?
Fontos_Vidra
A 2019-es meccsek valamelyikére.
Kampman
Ennél azért optimistább vagyok.😊
Kétségtelen, a Friszkóról nekem is csupa olyan emlékem van, hogy szívunk, szívunk és megint csak szívunk. (Tavaly éppenséggel nyertünk, de az a W egy kórház D-vel felálló csapat ellen jött össze.) Az oddsok jól mutatják, hogy most sem a GB az esélyes, lélekben felkészültem rá, hogy a jövő hét nagy buktával kezdődik.
Mégis: a DET-meccs második félidejéből kiindulva egyáltalán nem tartom kizártnak, hogy sikerül elkapni a fonalat. Akkor pedig bármi lehet.
nagylaza
Én most kivételesen offense oldalon látok több problémát.
A védelemnek talán egy hajszálnyival több esélye lesz megfogni a futásokat a SF tartalék tartalékjai futóival szemben. Jaire pedig talán leveszi D. Samuelt, aki magasan a legveszélyesebb elkapó idén. Így már csak Kittle-t kellene valahogy hatástalanítani...
A támadók viszont... nem látom, hogy normális OT-k nélkül hogy nem fogják agyonverni Rodgerst...aki passzolni így nemigen lesz képes az amúgy sem átütő WR sornak... abban bízni pedig, hogy a futás (értsd Jones) egyedül elegendő lesz....hát nem tudom..

Szóval a kilátások nem túl jók, de azért ebben a sportban minden előfordulhat, hátha épp a ST lép elő (haha), vagy az ellen vét néhány döntő hibát...
esz-ki-mo
Kittle, Deebo, Aiyuk, Juszcsek, Sherfield, Dwelley - Shanny mindig képes valakit üresre sémázni, szóval nem CSAK Kittle meg Deebo van 😊

meglátjuk
petey
Lehet sorolni a neveket, de esélyetek sincs!😊😊😊 (Jaj...)
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
ki mire számít?
Fontos_Vidra
A 2019-es meccsek valamelyikére.
Kampman
Ennél azért optimistább vagyok.😊
Kétségtelen, a Friszkóról nekem is csupa olyan emlékem van, hogy szívunk, szívunk és megint csak szívunk. (Tavaly éppenséggel nyertünk, de az a W egy kórház D-vel felálló csapat ellen jött össze.) Az oddsok jól mutatják, hogy most sem a GB az esélyes, lélekben felkészültem rá, hogy a jövő hét nagy buktával kezdődik.
Mégis: a DET-meccs második félidejéből kiindulva egyáltalán nem tartom kizártnak, hogy sikerül elkapni a fonalat. Akkor pedig bármi lehet.
nagylaza
Én most kivételesen offense oldalon látok több problémát.
A védelemnek talán egy hajszálnyival több esélye lesz megfogni a futásokat a SF tartalék tartalékjai futóival szemben. Jaire pedig talán leveszi D. Samuelt, aki magasan a legveszélyesebb elkapó idén. Így már csak Kittle-t kellene valahogy hatástalanítani...
A támadók viszont... nem látom, hogy normális OT-k nélkül hogy nem fogják agyonverni Rodgerst...aki passzolni így nemigen lesz képes az amúgy sem átütő WR sornak... abban bízni pedig, hogy a futás (értsd Jones) egyedül elegendő lesz....hát nem tudom..

Szóval a kilátások nem túl jók, de azért ebben a sportban minden előfordulhat, hátha épp a ST lép elő (haha), vagy az ellen vét néhány döntő hibát...
esz-ki-mo
Kittle, Deebo, Aiyuk, Juszcsek, Sherfield, Dwelley - Shanny mindig képes valakit üresre sémázni, szóval nem CSAK Kittle meg Deebo van 😊

meglátjuk

több mint 3 éve
SGBP 260
Nijman fog kezdeni LT-ben…🤔
több mint 3 éve
SGBP 260
ki mire számít?
Fontos_Vidra
A 2019-es meccsek valamelyikére.
Kampman
Ennél azért optimistább vagyok.😊
Kétségtelen, a Friszkóról nekem is csupa olyan emlékem van, hogy szívunk, szívunk és megint csak szívunk. (Tavaly éppenséggel nyertünk, de az a W egy kórház D-vel felálló csapat ellen jött össze.) Az oddsok jól mutatják, hogy most sem a GB az esélyes, lélekben felkészültem rá, hogy a jövő hét nagy buktával kezdődik.
Mégis: a DET-meccs második félidejéből kiindulva egyáltalán nem tartom kizártnak, hogy sikerül elkapni a fonalat. Akkor pedig bármi lehet.
nagylaza
Én most kivételesen offense oldalon látok több problémát.
A védelemnek talán egy hajszálnyival több esélye lesz megfogni a futásokat a SF tartalék tartalékjai futóival szemben. Jaire pedig talán leveszi D. Samuelt, aki magasan a legveszélyesebb elkapó idén. Így már csak Kittle-t kellene valahogy hatástalanítani...
A támadók viszont... nem látom, hogy normális OT-k nélkül hogy nem fogják agyonverni Rodgerst...aki passzolni így nemigen lesz képes az amúgy sem átütő WR sornak... abban bízni pedig, hogy a futás (értsd Jones) egyedül elegendő lesz....hát nem tudom..

Szóval a kilátások nem túl jók, de azért ebben a sportban minden előfordulhat, hátha épp a ST lép elő (haha), vagy az ellen vét néhány döntő hibát...
esz-ki-mo
A Lions ellen Rodgers (hangsúlyozom: a második félidőben), ha nem is mindig, de időnként gyorsan szabadult a labdától, és abból jó játékok születtek. Lázárnak valószínűleg nagyobb szerepe lesz, mint az előző meccsen. Persze, ezzel még nem mondtam semmit. Nagy kérdés, hogy King mennyi lehetőséget kap.
nagylaza
Reméljük nem lesz sokat slotban Kittle ellen…