Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 3 éve
SBL Green Bay Packers 2 153
Szerencsére elaludtam, és csak a második félidőtől láttam a meccset.
Elkezdett lepotyogni a rozsda Arod-ról és a támadókról. MLF helyében jövőre legalább az utolsó preseason meccsen felküldeném a kezdőket. Ami aggasztó az a fal. Jelenlegi állapotában nagyon messze van attól, ami az elmúlt években volt itt. Nyilván ha Bakht visszajön sokat javulhat, de az fiataloknak is többet kell mutatni.
A védelemben sajnos nem sok biztató dolgot láttam. Stokes nagyot játszott (2. félidőt láttam csak). Ha így folytatja Jó kis CB párosunk lesz.
több mint 3 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
a manning közvetítést tudja valaki, hogy hol lehet nézni?
Fontos_Vidra
Nem tudom, de azt megnézném, hogy King helyett Stokes játszik inkább. Ezt még Mr. Twelvetrees is jóváhagyná.
Gergőbácsi
Esetleg van valami gondod King teljesítményével?
nagylaza
Már bizonyított, kapjon lehetőséget más is.
Gergőbácsi
Megkapta - élt is vele!
Minden létező hibát elkóvetett, sorra végigvette a CB-égetési kézikönyv fejezeteit. Egyet sem hagyott ki. A hadonászva-átugras remélem az utolsó erdemi mutatvanya volt iden a pályán.
Stokes a helyén egy TD-t erő hibával indított, de utana volt 3 gyönyörű nagy játeka. Helló jovő!
jossbeaumont
Ennyi. Hiába nyilatkozta magáról - azt hiszem - a szezon előtt, hogy ő a legjobb corner, vagyis az lesz.
Az összefoglalót látva tetszett, hogy AR sokszor megdobta az egyszerűbbett, amit a helyzet diktált és odafért mellé néhány wow passz is. Grat a csapatnak, hogy fel tudott állni, a nem jó kezdés ellenére is.
Nyugati parti kiruccanás, az nekünk sose jó, de hátha. Stokes meg jó lesz, Kingnél biztosan jobb, kapja meg a lehetőséget. (Bár Josh Jacksonnál is így gondoltam.)

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
a manning közvetítést tudja valaki, hogy hol lehet nézni?
Fontos_Vidra
Nem tudom, de azt megnézném, hogy King helyett Stokes játszik inkább. Ezt még Mr. Twelvetrees is jóváhagyná.
Gergőbácsi
Esetleg van valami gondod King teljesítményével?
nagylaza
Már bizonyított, kapjon lehetőséget más is.
Gergőbácsi
Megkapta - élt is vele!
Minden létező hibát elkóvetett, sorra végigvette a CB-égetési kézikönyv fejezeteit. Egyet sem hagyott ki. A hadonászva-átugras remélem az utolsó erdemi mutatvanya volt iden a pályán.
Stokes a helyén egy TD-t erő hibával indított, de utana volt 3 gyönyörű nagy játeka. Helló jovő!
több mint 3 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
a manning közvetítést tudja valaki, hogy hol lehet nézni?
Fontos_Vidra
Nem tudom, de azt megnézném, hogy King helyett Stokes játszik inkább. Ezt még Mr. Twelvetrees is jóváhagyná.
Gergőbácsi
Esetleg van valami gondod King teljesítményével?
nagylaza
Már bizonyított, kapjon lehetőséget más is.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
a manning közvetítést tudja valaki, hogy hol lehet nézni?
Fontos_Vidra
Nem tudom, de azt megnézném, hogy King helyett Stokes játszik inkább. Ezt még Mr. Twelvetrees is jóváhagyná.
Gergőbácsi
Esetleg van valami gondod King teljesítményével?
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 949
a manning közvetítést tudja valaki, hogy hol lehet nézni?
Fontos_Vidra
Ha esetleg van Game Pass előfizetésed, akkor ott biztosan.
De talán majd a követőben is be tud rakni valaki egy linket.
több mint 3 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
a manning közvetítést tudja valaki, hogy hol lehet nézni?
Fontos_Vidra
Nem tudom, de azt megnézném, hogy King helyett Stokes játszik inkább. Ezt még Mr. Twelvetrees is jóváhagyná.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 3 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 449
a manning közvetítést tudja valaki, hogy hol lehet nézni?
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Közben a panthers épp bucira veri a szenteket...
James007
Ne csodálkozz rajta, minden erőt kivettünk belőlük.
több mint 3 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
Közben a panthers épp bucira veri a szenteket...
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
A mixen a GB W 1,15, a DET 4,90. Mintha mi sem történt volna. Remélem, a pályán majd ugyanígy helyreáll a világ rendje.
több mint 3 éve
hage Green Bay Packers 122 — balastyairem@citromail.hu
We need one drive
 www.youtube.com/watch?v=X8EdV0s8edg
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 241 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Zadarius Smith --> IR
gamerkr
Semmi baj, jött helyette Ladarius. Nagyon kicsi a két játékos közti különbség.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Toto21 Chicago Bears 5 872
Zadarius Smith --> IR
gamerkr
Most láttam én is, francba... Csupa jó hír. Deguara is, basszus, teljesen reménytelen így, hogy folyton megsérül. Pedig a tavalyi szezon előtt még sokat vártam tőle.
nagylaza
Deguara jo ugynok volt. Kar erte. A legendasan jo draft egyik kiemelkedo pickje (sarcasm). Smith-t sajnalom, mert o sok nyomast birt generalni. Johet Gary igy full timeba
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Zadarius Smith --> IR
gamerkr
Most láttam én is, francba... Csupa jó hír. Deguara is, basszus, teljesen reménytelen így, hogy folyton megsérül. Pedig a tavalyi szezon előtt még sokat vártam tőle.
több mint 3 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 583 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Zadarius Smith --> IR

több mint 3 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 449
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.29350-15/242017464_130703129259351_5532453438680255207_n.jpg?stp=c283.0.849.849a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=100&cb=51254e2e-4fc41369&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=fxjdxjhw868Q7kNvgH-Y4Mo&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&_nc_gid=A0mZO0e68LztMHiywIbLCVy&oh=00_AYDq3rPytVDnFJ9-2eBgJmu27QyXaugzGSV35kCh1MRfjg&oe=670D3ABB
NFL MEMES on Instagram: "That smile 💀"
243K likes, 1,231 comments - nflmemes_ig on September 16, 2021: "That smile 💀".
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nekem kifejezetten jó véleményem van MLF-ről. Azt viszont egyáltalán nem értem, hogy miért nem változtat (vagy miért csak minimálisan változtat) szünetben a taktikán, amikor pedig nagyon is indokolt lenne. Nem hiszem, hogy képtelen rá. Inkább tudatos stratégiának gondolom, hogy nincs „b” variáció, ragaszkodik az előre kidolgozott game planhez, ha törik, ha szakad (akár működik, akár nem). Ezt nem tudom hova tenni. Vagy: rosszul látom?
nagylaza
Pont most debütált a hétfő esti meccsen a két Manning testvér kommentálós műsora. Lényegében nézik a meccset egy kanapén és közben elemeznek.
Ott mondta Eli, hogy ez az egész half-time adjustment az egyik legnagyobb kamu, szinte semmit sincs idő megbeszélni, esetleg egy-két playt gyorsan átnéznek, de ennyi.
Kampman
Oké, én is olvastam hasonló nyilatkozatokat, pl. Sean Paytontól. De vajon mit mond erre BB?
nagylaza
Do your job 😊

több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Nekem kifejezetten jó véleményem van MLF-ről. Azt viszont egyáltalán nem értem, hogy miért nem változtat (vagy miért csak minimálisan változtat) szünetben a taktikán, amikor pedig nagyon is indokolt lenne. Nem hiszem, hogy képtelen rá. Inkább tudatos stratégiának gondolom, hogy nincs „b” variáció, ragaszkodik az előre kidolgozott game planhez, ha törik, ha szakad (akár működik, akár nem). Ezt nem tudom hova tenni. Vagy: rosszul látom?
nagylaza
Pont most debütált a hétfő esti meccsen a két Manning testvér kommentálós műsora. Lényegében nézik a meccset egy kanapén és közben elemeznek.
Ott mondta Eli, hogy ez az egész half-time adjustment az egyik legnagyobb kamu, szinte semmit sincs idő megbeszélni, esetleg egy-két playt gyorsan átnéznek, de ennyi.
Kampman
Oké, én is olvastam hasonló nyilatkozatokat, pl. Sean Paytontól. De vajon mit mond erre BB?
több mint 3 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
De ne csinaljunk mar ugy mintha o lett volna csak gyenge. Itt egytol egyig mindenki katasztrofa volt. Egyelore nem rajta vernem ezt le.
JéBé
Szerintem ezt 99% ban mindenki így gondolja , edzőstől mindenestül ,illetve egy valakit kiemelnék Elgton Jenkis lt-ben ha nem is tökéletesen de bőven várakozáson felül pótolta Bakhtiarit szerintem , az első félidőt vissza bírtam nézni ...play by play gamepassen , falnak azon oldala nem is volt rossz ő és Patrick hoztak egy szintet....a másik 3 ember viszont..hmm..karcsu volt főleg az előszezonban parádézó Newman .
nando89
Egy másik topicban láttam, hogy Jenkins a 3. legmagasabb pff grade-et érte el a fordulóban az összes OL tekintetében.
Remek, hogy van két klasszisunk LT-ben.
Most már csak a többi OL pozíciót kellene megoldani...
(mondjuk talán nem lenne hülyeség, ha Bakh visszatérése után Jenkins-t kipróbálnák RT-ben, jó eséllyel ott is megállná a helyét, használható guardokat pedig könnyebben találhatunk a rosteren...)
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 949
Nekem kifejezetten jó véleményem van MLF-ről. Azt viszont egyáltalán nem értem, hogy miért nem változtat (vagy miért csak minimálisan változtat) szünetben a taktikán, amikor pedig nagyon is indokolt lenne. Nem hiszem, hogy képtelen rá. Inkább tudatos stratégiának gondolom, hogy nincs „b” variáció, ragaszkodik az előre kidolgozott game planhez, ha törik, ha szakad (akár működik, akár nem). Ezt nem tudom hova tenni. Vagy: rosszul látom?
nagylaza
Pont most debütált a hétfő esti meccsen a két Manning testvér kommentálós műsora. Lényegében nézik a meccset egy kanapén és közben elemeznek.
Ott mondta Eli, hogy ez az egész half-time adjustment az egyik legnagyobb kamu, szinte semmit sincs idő megbeszélni, esetleg egy-két playt gyorsan átnéznek, de ennyi.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Nekem kifejezetten jó véleményem van MLF-ről. Azt viszont egyáltalán nem értem, hogy miért nem változtat (vagy miért csak minimálisan változtat) szünetben a taktikán, amikor pedig nagyon is indokolt lenne. Nem hiszem, hogy képtelen rá. Inkább tudatos stratégiának gondolom, hogy nincs „b” variáció, ragaszkodik az előre kidolgozott game planhez, ha törik, ha szakad (akár működik, akár nem). Ezt nem tudom hova tenni. Vagy: rosszul látom?
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
De ne csinaljunk mar ugy mintha o lett volna csak gyenge. Itt egytol egyig mindenki katasztrofa volt. Egyelore nem rajta vernem ezt le.
JéBé
Szerintem ezt 99% ban mindenki így gondolja , edzőstől mindenestül ,illetve egy valakit kiemelnék Elgton Jenkis lt-ben ha nem is tökéletesen de bőven várakozáson felül pótolta Bakhtiarit szerintem , az első félidőt vissza bírtam nézni ...play by play gamepassen , falnak azon oldala nem is volt rossz ő és Patrick hoztak egy szintet....a másik 3 ember viszont..hmm..karcsu volt főleg az előszezonban parádézó Newman .
több mint 3 éve
JéBé Green Bay Packers 6 895
De ne csinaljunk mar ugy mintha o lett volna csak gyenge. Itt egytol egyig mindenki katasztrofa volt. Egyelore nem rajta vernem ezt le.
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
O biztosan nem fog direkt vagy csak beleszarasbol szarul jatszani. Mar ezzel az elso heti produkcioval is o bukott a legtobbet, o van a memeken. 38 evesen meg se engedheti hogy netan a korara fogjak. Jol fog, jol akar jatszani de ha csapat szinten szarok vagyunk azt nem fogja a szivere venni, ennyi.
JéBé
Amúgy abba belegondoltatok hogy tényleg abba akarta hagyni a focit hogy a business meg a show világa felé forduljon, de rábeszélték illetve a pénzt választotta - majd ebből már mentalisan nem tudott felpörögni?
Szvsz ez történt, az egyetlen kérdés hogy feltüzeli-e még az hogy ennyien kinevették most illetve képes-e még mentálisan összeszednie magát ahhoz hogy megmutassa mire képes. Én azt láttam rajta hogy ő már nem akar küzdeni, lenyomja ezt az évet aztán befejezi, hogy milyen játékkal az attól függ mennyire pörög fel év közben.

Mindenesetre láttuk hogy az ő zsenije nélkül azonnal kiderült amit már sokan mondtak eddig is, ez egy (az elmúlt 5 évben minimum) rosszul managelt, gyenge roster 2 sztár O játékossal.
davemayer
Azért egy meccses ez a minta h gyenge volt , varnek azért meg 1-2 meccset az ilyen értek ítéletekkel , tavalyi szezonban pont ilyen gyenge volt Tampaban és kaptunk egy hasonló verést is és közben ment egy Mvp szezont , lehet h igazad van de ezt egy meccsre alapozva kijelenteni még Nem lehet .