NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 241 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Érdekesség, hogy továbbra sem LeFleur hívta a játékokat a mérkőzésen. A meccs első felében a QB és passing game coach Luke Getsy majd a TE és WR edzők közösen vették át a staféta botot. Mike tehát teljes figyelmével a teljesítményre akart koncentrálni, hogy könnyebben eldönthesse kik kerüljenek majd be az 53 fős végső keretbe. Szerintem ez preseasonban nagyon hasznos. Ő sem a callinggal van elfoglalva és jut ideje több dologra míg a segítői kapnak egy lehetőséget.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Dillon hamar vissza fog zuhanni a DC-n. A rookiek kivételével full csere fal mögött 2.8-as átlagot hozott észak Derrick Henryje, míg a 7. körös Hill 5.3-at és még 1 elkapása is volt.
alatriste
Nando89-hez is csatlakozva: Hill tényleg jó húzásnak tűnik. (Persze, ezzel is érdemes óvatosnak lenni, most még nyilván nem figyeltek rá annyira.)
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 241 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Dillon hamar vissza fog zuhanni a DC-n. A rookiek kivételével full csere fal mögött 2.8-as átlagot hozott észak Derrick Henryje, míg a 7. körös Hill 5.3-at és még 1 elkapása is volt.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hogy ne menjünk messzebbre, a Buccaneers B/C-t 31 ponttal verték meg múlt héten. Most az első sor meg kB ott folytatta, mint a playoffban.

több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Az első drive elég tetszetős volt Love is kiosztott 2-3 szép paszt, a csere fal isegészen jol müködött , a Bills nagyjából gála védelme ellen , a végén az egy yardon elbal...kodtuk , de bíztató volt .
nando89
Már bocs, de mi a tököm volt biztató?
nagylaza
Ahogy írtam is az első drive , egy fullos Bills védelem ellen , a mi csere offensünk 😊
nando89
Csak az összefoglalót láttam (az eredményt ismerjük+kihagyott FG), abból indulok ki, hogy ebből nem szabad kiindulni. Remélem.
nagylaza
Az egész meccset néztem...Annyira volt biztató, hogy azóta azt mantrázom, hogy "ez csak előszezon, többnyire csere játékosokkal ". De minél több preseason merkőzést láttam, annál inkább bizonytalanodom el... 0ra kikapni bármilyen körülmények között (0-3), nem a legjobb alap a bizakodásra.
twitch(4thline)
Nézd én azt nézem h egy full csere csapat ( 30 ) ember volt inaktív akiknek biztos a roster helyük , a friss draftoltak nyomtak és akik küzdenek az aktív keretbe kerülésért , Nah most ehhez képest végig mentunk pályán egy ilyen random csapattal a Bills kezdo védelme ellen , elkurtak 1 yardon az teny , és ? Ha egyénenként nézem Hill nagyon jó picknek tűnik , Newman a falban szinten biztato , Malik Taylor is, és Love sem volt rossz az intje Tipikus rookie hiba volt , szal bíztatót arra írtam h voltak jó egyéni teljesítmények . Ebből a meccsből meg a szezonra semmit nem lehet levonni . Mert 2 het múlva egy teljesen más csapat fog jatszani .
több mint 3 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 688 — twitch@citromail.hu
Az első drive elég tetszetős volt Love is kiosztott 2-3 szép paszt, a csere fal isegészen jol müködött , a Bills nagyjából gála védelme ellen , a végén az egy yardon elbal...kodtuk , de bíztató volt .
nando89
Már bocs, de mi a tököm volt biztató?
nagylaza
Ahogy írtam is az első drive , egy fullos Bills védelem ellen , a mi csere offensünk 😊
nando89
Csak az összefoglalót láttam (az eredményt ismerjük+kihagyott FG), abból indulok ki, hogy ebből nem szabad kiindulni. Remélem.
nagylaza
Az egész meccset néztem...Annyira volt biztató, hogy azóta azt mantrázom, hogy "ez csak előszezon, többnyire csere játékosokkal ". De minél több preseason merkőzést láttam, annál inkább bizonytalanodom el... 0ra kikapni bármilyen körülmények között (0-3), nem a legjobb alap a bizakodásra.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Az első drive elég tetszetős volt Love is kiosztott 2-3 szép paszt, a csere fal isegészen jol müködött , a Bills nagyjából gála védelme ellen , a végén az egy yardon elbal...kodtuk , de bíztató volt .
nando89
Már bocs, de mi a tököm volt biztató?
nagylaza
Ahogy írtam is az első drive , egy fullos Bills védelem ellen , a mi csere offensünk 😊
nando89
Csak az összefoglalót láttam (az eredményt ismerjük+kihagyott FG), abból indulok ki, hogy ebből nem szabad kiindulni. Remélem.
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Az első drive elég tetszetős volt Love is kiosztott 2-3 szép paszt, a csere fal isegészen jol müködött , a Bills nagyjából gála védelme ellen , a végén az egy yardon elbal...kodtuk , de bíztató volt .
nando89
Már bocs, de mi a tököm volt biztató?
nagylaza
Ahogy írtam is az első drive , egy fullos Bills védelem ellen , a mi csere offensünk 😊
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Az első drive elég tetszetős volt Love is kiosztott 2-3 szép paszt, a csere fal isegészen jol müködött , a Bills nagyjából gála védelme ellen , a végén az egy yardon elbal...kodtuk , de bíztató volt .
nando89
Már bocs, de mi a tököm volt biztató?
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline


Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Az első drive elég tetszetős volt Love is kiosztott 2-3 szép paszt, a csere fal isegészen jol müködött , a Bills nagyjából gála védelme ellen , a végén az egy yardon elbal...kodtuk , de bíztató volt .
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 952
Funchess IR
Vélhetően a szezon végéig.

Ezzel valószínűleg eldőlt, hogy sose fog GB mezben játszani.
alatriste
Pompás.
Én még mindig nem tudtam eldönteni magamban, hogy mit várjak ettől a szezontól. Egyszer nagyon optimista vagyok, máskor pont ellenkezőleg. Hullámvasút.
nagylaza
Az előző és főleg az előző előtti szezont én is így vártam. Most azért 10-11 győzelmet szerintem be lehet lőni reálisan.
több mint 3 éve
Indubitably Green Bay Packers 432
Egy kis vidámság:

 www.youtube.com/watch?v=oERYkR0STKo

Bakh egy állat 😀

I... don't care... John.
több mint 3 éve
Indubitably Green Bay Packers 432
Hülye!! 😀😀

Amúgy LP-t művésznőnek titulálni kb feszegeti a modern blaszfémia határait 😎


James007
Ez már nagyon off, de LP tényleg minden betűjét meg akarja valósítani az lmbtq-nak 😀

De a dal nagyon ül, igazából még Funchess szerződtetéskor kellett volna betennem, de a búcsúhoz is passzol. 😛

I... don't care... John.
több mint 3 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
Hülye!! 😀😀

Amúgy LP-t művésznőnek titulálni kb feszegeti a modern blaszfémia határait 😎

Khm.

Laura Pergolizzi és Noah Cyrus művésznők ezt már rég megénekelték:

"Funchess for you"

 www.youtube.com/watch?v=83Ix_xeIef8

😀

Watch out for the lyrics!

"you might say
I'm wasted on you
but when you break
i break for you too
Love can beat us
black and blue
but darling I'll take
Funchess for you"

Indubitably
több mint 3 éve
Indubitably Green Bay Packers 432
Khm.

Laura Pergolizzi és Noah Cyrus művésznők ezt már rég megénekelték:

"Funchess for you"

 www.youtube.com/watch?v=83Ix_xeIef8

😀

Watch out for the lyrics!

"you might say
I'm wasted on you
but when you break
i break for you too
Love can beat us
black and blue
but darling I'll take
Funchess for you"

Szerkesztette: Indubitably

I... don't care... John.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Funchess IR
Vélhetően a szezon végéig.

Ezzel valószínűleg eldőlt, hogy sose fog GB mezben játszani.
alatriste
Pompás.
Én még mindig nem tudtam eldönteni magamban, hogy mit várjak ettől a szezontól. Egyszer nagyon optimista vagyok, máskor pont ellenkezőleg. Hullámvasút.
több mint 3 éve
gbol Green Bay Packers 362
Funchess IR
Vélhetően a szezon végéig.

Ezzel valószínűleg eldőlt, hogy sose fog GB mezben játszani.
alatriste
Kár érte, biztatóan játszott.
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 241 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Funchess IR
Vélhetően a szezon végéig.

Ezzel valószínűleg eldőlt, hogy sose fog GB mezben játszani.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 449
Nevetünk rajta, de korrekt figura:
"If he [Eric Stokes] beats me out on that field, they drafted the right guy." Illetve elmondta, hogy segíti a rookie-t amiben tudja. Persze mondhatjuk, hogy hát ő miben tudná, de akkor is csapat centrikus hozzáállás az övé. Nekem ez szimpatikus, még akkor is ha sokszor balfasz a pályán.
több mint 3 éve
amaru Green Bay Packers 141
Ezt muszáj idézném 🤣🤣🤣

Kevin King: "I'm gonna be one of the top players in this league and nobody can take that from me."
SGBP
Ez meg hitelesebb lenne Jaire Island szájából 😀

Kevin King on getting new DC Joe Barry from the Rams: "I can definitely see why the Rams were the No. 1 defense last year. We’re going to take that spot."
SGBP
Ebből eltiltás lesz tiltott szerek használatáért
több mint 3 éve
SGBP 260
Ezt muszáj idézném 🤣🤣🤣

Kevin King: "I'm gonna be one of the top players in this league and nobody can take that from me."
SGBP
Ez meg hitelesebb lenne Jaire Island szájából 😀

Kevin King on getting new DC Joe Barry from the Rams: "I can definitely see why the Rams were the No. 1 defense last year. We’re going to take that spot."
több mint 3 éve
SGBP 260
Ezt muszáj idézném 🤣🤣🤣

Kevin King: "I'm gonna be one of the top bust players in this league and nobody can take that from me."
SGBP
Willie Parker
Hát köszi…most újra eszembe jutott TJ Watt 🥴
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 308
Ezt muszáj idézném 🤣🤣🤣

Kevin King: "I'm gonna be one of the top bust players in this league and nobody can take that from me."
SGBP
több mint 3 éve
SGBP 260
Ezt muszáj idézném 🤣🤣🤣

Kevin King: "I'm gonna be one of the top players in this league and nobody can take that from me."