NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 3 éve
SGBP 260
az fk-s fizetős GB cikket valaki összefoglalná legyen szíves pár pontban?
Fontos_Vidra
Front Office fikázás végig 😀
több mint 3 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 449
az fk-s fizetős GB cikket valaki összefoglalná legyen szíves pár pontban?
több mint 3 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 656
Nem ezen a trade-n fog bukni a szezon.
Imádom a palit.
 m.youtube.com/watch?v=BN4QFosZgPM&t=231s

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 3 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 583 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
A tackle poszt picivel szerintem is égetőbb lenne btw.
gamerkr
S lőn.



empty taxi
aki az első edzésén Bakhtiari mezét viselte 😊
ikertornyok

több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 970 — beers & Packers
Akkor hát itt az ideje felidézni 2013 december végét (bízom benne, hogy a topikot látogató CHI-drukkereknek sincs ellenére):
 www.youtube.com/watch?v=YXq8C5sbRzU
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Hogy is szól a régi mondás? Régen beképzelt voltam, de ma már tökéletes vagyok.





empty taxi
LOOOOOOOOOOOOOL
iktriad
Mi a baj azzal, hogy Rodgers végre kiállt és elmondta mit gondol a helyzetről? Végre valaki nem csak a süket dumát nyomta, ahogy szokás. McCarthy minden vereség azt mondta, hogy fundations, fundations, az a legfontosabb...😀 azzal aztán előbbre volt a csapat. Egyébként, ha egészében megnézed a beszédét, akkor abszolút nem ilyen nagyképűen jön le, teljesen korrekt, racionális beszédet tolt.
Pep71
Nekem pont azzal volt bajom hogy nem igen mondott semmit , ment találgatás meg a konteo , végre elmondta egyben mi a helyzet és mit gondol...ez így nekem rendben van , kár h nem csinálta sokkal előbb .
több mint 3 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 339
Hogy is szól a régi mondás? Régen beképzelt voltam, de ma már tökéletes vagyok.





empty taxi
LOOOOOOOOOOOOOL
iktriad
Mi a baj azzal, hogy Rodgers végre kiállt és elmondta mit gondol a helyzetről? Végre valaki nem csak a süket dumát nyomta, ahogy szokás. McCarthy minden vereség azt mondta, hogy fundations, fundations, az a legfontosabb...😀 azzal aztán előbbre volt a csapat. Egyébként, ha egészében megnézed a beszédét, akkor abszolút nem ilyen nagyképűen jön le, teljesen korrekt, racionális beszédet tolt.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
A tackle poszt picivel szerintem is égetőbb lenne btw.
gamerkr
S lőn.



Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hogy is szól a régi mondás? Régen beképzelt voltam, de ma már tökéletes vagyok.





empty taxi
LOOOOOOOOOOOOOL
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Csak kibökte végre, hogy mi baja a FO-val...
A kérdés az, hogy ha az általa említett kiöregedő játékosokat (Bulaga, Lang, Peppers, Jordy, Jones, Woodson, Cobb) megtartja a csapat és GB-ből vonulnak vissza, akkor azzal a Packers jobban járt volna-e, vagy sem. Szerintem nem!
A szintén említett Hyde ill. Hayward (számunkra fájó) elengedése pedig sokkal inkább volt edzői döntés, mint üzleti, amivel megintcsak nincs mit kezdeni.
Most, hogy kiharcolta(?), hogy a jóbarát Cobbért beáldozott a csapat egy rosterhelyet, némi draft tőkét és a fizetési keretből pár milliót, remélem egy gyűrűvel támasztja alá az igazát és akkor jövőre felőlem jöhet vissza Jordy is! 😊
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Régi Packers WR blues. Régi Packers WR blues everywhere.
több mint 3 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
több mint 3 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
Nem draftoltok nekem 1., 2. körös WR-t? Akkor visszahozatom a 2011-es 2. köröst! 😀
Nem tudom mit ér meg Cobb 30 évesen, de minden QB számára és AR-nél különösen fontos, hogy bízzon a WR-ben. Láthattuk, hogy igazán Davanten kívül nagyon nincs ez meg senki más irányába.
Davante mögött továbbra sem tudom megnevezni a stabil no2 WR-t, de a Cobb, Rodgers, MVS, Lazard, Funches 5-ös legalább mély és sok féle skill settel rendelkezik a sor.
alatriste
Mindenesetre - főleg ha Tonyan-t is idevesszük - jóval biztatóbb a kép, mint egy évvel ezelőtt...)
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 970 — beers & Packers
Nem draftoltok nekem 1., 2. körös WR-t? Akkor visszahozatom a 2011-es 2. köröst! 😀
Nem tudom mit ér meg Cobb 30 évesen, de minden QB számára és AR-nél különösen fontos, hogy bízzon a WR-ben. Láthattuk, hogy igazán Davanten kívül nagyon nincs ez meg senki más irányába.
Davante mögött továbbra sem tudom megnevezni a stabil no2 WR-t, de a Cobb, Rodgers, MVS, Lazard, Funches 5-ös legalább mély és sok féle skill settel rendelkezik a sor.
alatriste
Nálam egyértelműen Lázár a WR2.
több mint 3 éve
gerappa Green Bay Packers 98
Breaking: The Texans are trading WR Randall Cobb to the Packers.
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 241 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nem draftoltok nekem 1., 2. körös WR-t? Akkor visszahozatom a 2011-es 2. köröst! 😀
Nem tudom mit ér meg Cobb 30 évesen, de minden QB számára és AR-nél különösen fontos, hogy bízzon a WR-ben. Láthattuk, hogy igazán Davanten kívül nagyon nincs ez meg senki más irányába.
Davante mögött továbbra sem tudom megnevezni a stabil no2 WR-t, de a Cobb, Rodgers, MVS, Lazard, Funches 5-ös legalább mély és sok féle skill settel rendelkezik a sor.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Cobb story hivatalos , a matekre és az ellenértékre kíváncsi leszek ..😊
több mint 3 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 449
Minshew-nak ettől függetlenül örülnék, nagyon bírom a srácot. 😀
jó lenne egy arany-zöld mez a nevével 😀
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 953
Kirakni Bortlest nem volt szép dolog.

iktriad
Remélem, hogy ettől függetlenül sikerült nyomot hagynia néhány wisconsini barbecue/sörivó összejövetelen.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kirakni Bortlest nem volt szép dolog.

Amúgy meg.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 970 — beers & Packers
(...) semmibe veszik. En elhiszem (...).
undisputedly
Azon lehet vitatkozni, hogy Rodgers megkapta-e azt a státuszt, ami a tudása/teljesítménye alapján megilleti. Azon is lehet vitatkozni, hogy nem ő vitte-e túlzásba az igényeit. De az egész biztosan nem igaz, hogy a GB-nél "semmibe veszik". (Kevésbé szofisztikáltan: miféle hülyeség ez?!)
több mint 3 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 583 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
A Bortles éra így véget is ért.

Kérdés ha jön Cobb, kit adunk cserébe?
A tackle poszt picivel szerintem is égetőbb lenne btw.

több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Nagyon nagyon örülök h Aaron marad ,és neki futunk mégegyszer 😊 , de ez a Cobb dolog nem tetszik mondom ezt úgy h hatalmas kedvencem volt az ember még mezem is van tőle ...de nem hiszem h a felszabaduló minimális lovét egy kiöregedő slot elkapóra kéne költeni,főleg ugy h draftról jött ember aki tud pálya közepén játszani , nem beszélve arról h egy Dt jobban kéne Clark mellé , vagy épp BillyTurner T-ben szintén nem élet biztosítás ..ha Last Dance van olyan helyekre fordítanám inkább a szükös erőforrásokat amire tényleg szükség van.
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 953
Jövőre nem lesz szabadügynök, de elcserélhetik, vagy újra tárgyalhatnak a folytatásról.
Peszinter Ferenc
2022-ben vajon hány első körbe fog kerülni? 3-4?
Willie Parker
Szerintem 3-4 első kört egy csapat sem adna érte. Esetleg 2 első kört meg néhány alsóbb körű picket.
Kampman
Ja, csak hát Gute mondhatja, hogy meghallgattuk a trade ajánlatokat, nem adták meg, amit kértünk egy MVP-ért.
Willie Parker
Mondhatja, de ha úgy alakul, hogy Rodgers 2022-ben mégis szeretne máshol játszani, akkor szerintem egy jó ajánlatot el fog fogadni. Inkább, mint hogy ingyen menjen el.

Szerkesztette: Kampman