Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
A keretből nem vettek részt az edzesen: Aaron Rodgers, Davante Adams, Allen Lazard, MVS, Devin Funchess, EQ St. Brown, Jaire Alexander, Ka'dar Hollman, Stanford Samuels, David Bakhtiari (rehab)
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Lassan nem tudom, hogy nem járnank-e jobban egy közepes újonc evet hozo Love-val (MLF rendszere a zsenialitas nelkul is jó lehet egy .5 evre), mint azzal, ha Arod valamiféle kicsinyes bosszúbol felszámolja a csapatot.(Csak nekem tűnt fel, hogy a tegnapi edzésen egyetlen kezdő WR sem vett részt?)

Valojaban mit akar? Kirúgatni Gute-t, ahogy kirúgatta McCarthy-t? De miért? Mert igazgatóként elpasszolta a top100 WR-be nem férő haverját? Vagy mert olyan szerződést írt alá Rodgers pár éve, ami akkor a valaha volt legnagyobb pénz volt, de most már épp nem az? Szóval akar egy biztos kezdő posztot 43 éves koraig, fix ligaelső fizetéssel? Legközelebb kit akar majd cserélni, a közönséget? Meddig akarja titokzatos mosollyal tolni ezt a passziv-aggressziv showt?
Rodgers a legtehetségesebb QB, akit lathattam játszani, és tudom, bogy az am.foci sport+üzlet, de ahogyan ő most ezt csinálja, az az én szememben épp egyik sem.
Lehet, hogy MVP-ként akar visszavonulni, csak bosszúból azt szeretné, ha Gute örökre magán viselné, hogy ő az a GM, aki elüldözte a legendát?
Idén szinte etradelhetetlen, de rövidesen ki lesz az a csapat, aki egy edző/GM buktató dívát bevállal?
Lassan nem tudom, hogy nem járnank-e jobban egy közepes újonc evet hozo Love-val (MLF rendszere a zsenialitas nelkul is jó lehet egy .5 evre), mint azzal, ha Arod valamiféle kicsinyes bosszúbol felszámolja a csapatot.(Csak nekem tűnt fel, hogy a tegnapi edzésen egyetlen kezdő WR sem vett részt?)

Valojaban mit akar? Kirúgatni Gute-t, ahogy kirúgatta McCarthy-t? De miért? Mert igazgatóként elpasszolta a top100 WR-be nem férő haverját? Vagy mert olyan szerződést írt alá Rodgers pár éve, ami akkor a valaha volt legnagyobb pénz volt, de most már épp nem az? Szóval akar egy biztos kezdő posztot 43 éves koraig, fix ligaelső fizetéssel? Legközelebb kit akar majd cserélni, a közönséget? Meddig akarja titokzatos mosollyal tolni ezt a passziv-aggressziv showt?
Rodgers a legtehetségesebb QB, akit lathattam játszani, és tudom, bogy az am.foci sport+üzlet, de ahogyan ő most ezt csinálja, az az én szememben épp egyik sem.
Lehet, hogy MVP-ként akar visszavonulni, csak bosszúból azt szeretné, ha Gute örökre magán viselné, hogy ő az a GM, aki elüldözte a legendát?
Idén szinte etradelhetetlen, de rövidesen ki lesz az a csapat, aki egy edző/GM buktató dívát bevállal?
jossbeaumont
Sokkal érdekes aspektus, hogy bár Rodgers szerintem is a legtehetségesebb QB, mégis képtelen akár csak az NFC-t behúzni 10 éve, miközben Brady a strandról kukázott haverjaival hozta a Super Bowl-t egy olyan Tampával, aminél legtöbben a PO-t sem tartottuk reálisnak.

Áronnak ezen kellene első körben elgondolkodnia, aztán baszogatni a környezetét.
Amadeus
Erdekes, én a Tampat egy iranyito nelkuli szupercsapatnak gondoltam 2 eve, de abban mindenkepp igazad van, hogy Arod sajnos nem vezér tipus, es soha nem is csapatban gondolkodott, mint Brady. Mindig azt képzeltem, hogy ez vhogy a next level, de mára belattam, inkabb személyiség kerdése.
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Lassan nem tudom, hogy nem járnank-e jobban egy közepes újonc evet hozo Love-val (MLF rendszere a zsenialitas nelkul is jó lehet egy .5 evre), mint azzal, ha Arod valamiféle kicsinyes bosszúbol felszámolja a csapatot.(Csak nekem tűnt fel, hogy a tegnapi edzésen egyetlen kezdő WR sem vett részt?)

Valojaban mit akar? Kirúgatni Gute-t, ahogy kirúgatta McCarthy-t? De miért? Mert igazgatóként elpasszolta a top100 WR-be nem férő haverját? Vagy mert olyan szerződést írt alá Rodgers pár éve, ami akkor a valaha volt legnagyobb pénz volt, de most már épp nem az? Szóval akar egy biztos kezdő posztot 43 éves koraig, fix ligaelső fizetéssel? Legközelebb kit akar majd cserélni, a közönséget? Meddig akarja titokzatos mosollyal tolni ezt a passziv-aggressziv showt?
Rodgers a legtehetségesebb QB, akit lathattam játszani, és tudom, bogy az am.foci sport+üzlet, de ahogyan ő most ezt csinálja, az az én szememben épp egyik sem.
Lehet, hogy MVP-ként akar visszavonulni, csak bosszúból azt szeretné, ha Gute örökre magán viselné, hogy ő az a GM, aki elüldözte a legendát?
Idén szinte etradelhetetlen, de rövidesen ki lesz az a csapat, aki egy edző/GM buktató dívát bevállal?
jossbeaumont
Sokkal érdekes aspektus, hogy bár Rodgers szerintem is a legtehetségesebb QB, mégis képtelen akár csak az NFC-t behúzni 10 éve, miközben Brady a strandról kukázott haverjaival hozta a Super Bowl-t egy olyan Tampával, aminél legtöbben a PO-t sem tartottuk reálisnak.

Áronnak ezen kellene első körben elgondolkodnia, aztán baszogatni a környezetét.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Lassan nem tudom, hogy nem járnank-e jobban egy közepes újonc evet hozo Love-val (MLF rendszere a zsenialitas nelkul is jó lehet egy .5 evre), mint azzal, ha Arod valamiféle kicsinyes bosszúbol felszámolja a csapatot.(Csak nekem tűnt fel, hogy a tegnapi edzésen egyetlen kezdő WR sem vett részt?)

Valojaban mit akar? Kirúgatni Gute-t, ahogy kirúgatta McCarthy-t? De miért? Mert igazgatóként elpasszolta a top100 WR-be nem férő haverját? Vagy mert olyan szerződést írt alá Rodgers pár éve, ami akkor a valaha volt legnagyobb pénz volt, de most már épp nem az? Szóval akar egy biztos kezdő posztot 43 éves koraig, fix ligaelső fizetéssel? Legközelebb kit akar majd cserélni, a közönséget? Meddig akarja titokzatos mosollyal tolni ezt a passziv-aggressziv showt?
Rodgers a legtehetségesebb QB, akit lathattam játszani, és tudom, bogy az am.foci sport+üzlet, de ahogyan ő most ezt csinálja, az az én szememben épp egyik sem.
Lehet, hogy MVP-ként akar visszavonulni, csak bosszúból azt szeretné, ha Gute örökre magán viselné, hogy ő az a GM, aki elüldözte a legendát?
Idén szinte etradelhetetlen, de rövidesen ki lesz az a csapat, aki egy edző/GM buktató dívát bevállal?
több mint 3 éve
Indubitably Green Bay Packers 432
Csak nekem tűnt fel a hasonlóság kedvenc irányítóm és egy másik közönségkedvenc között? 😀



éééés



Bocs az offért, kikívánkozott, meg Aaronunk úgyis nagyon felkapott téma lett...

I... don't care... John.
több mint 3 éve
casaubon Green Bay Packers 2 227
Remek, hogy ARod megszólalt, de segítene valaki dekódolni azt, amit mondott?!
nagylaza
Talan ez a ketto a legfontosabb:

Mindenkit nagyon szeret Green Bayben, az edzoket, a csapattarsait (Jordan Love-ot is: he's a great kid, lot of fun to work together), a szurkolokat - kiveve a vezetoseget, oket valahogy nem emlitette

Tul jol jatszott iden, szerinte ez tett be a tervnek, hogy megszabaduljanak tole
több mint 3 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 961 — no es importante
Remek, hogy ARod megszólalt, de segítene valaki dekódolni azt, amit mondott?!
nagylaza
"Szerezzétek meg Juliót vagy tényleg cseréljetek el. Písz."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 970 — beers & Packers
Remek, hogy ARod megszólalt, de segítene valaki dekódolni azt, amit mondott?!
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 241 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Pénz nincs rá, de Mosest nagyon szívesen látnám 😊
Pont egy fasza kis RT hianyzik, hogy a fal többi tagja a "helyén" tudjon játszani.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 241 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
DRAFT PICKS WON’T BE ENOUGH IN ANY DEAL BECAUSE RODGERS WILL TURN WHATEVER TEAM HE GOES TO INTO A WINNER AND PUSH THEIR FUTURE FIRST-ROUND SELECTIONS INTO THE 20S OR HIGHER, MAKING THEM LESS LIKELY TO YIELD PRO BOWL PLAYERS.

ANY DEAL THEY MAKE WILL HAVE TO REQUIRE A QUARTERBACK IN EXCHANGE
JéBé
Love is in the air.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
JéBé Green Bay Packers 6 897
DRAFT PICKS WON’T BE ENOUGH IN ANY DEAL BECAUSE RODGERS WILL TURN WHATEVER TEAM HE GOES TO INTO A WINNER AND PUSH THEIR FUTURE FIRST-ROUND SELECTIONS INTO THE 20S OR HIGHER, MAKING THEM LESS LIKELY TO YIELD PRO BOWL PLAYERS.

ANY DEAL THEY MAKE WILL HAVE TO REQUIRE A QUARTERBACK IN EXCHANGE
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 953
És még mellé diszkont á(a)ron is jött ide.

iktriad
Mark Brunell után a második AFC-döntős Jags QB is elmondhatja magáról, hogy játszott a Packersben is.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És még mellé diszkont á(a)ron is jött ide.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 970 — beers & Packers
Meghallgattam:
 fuzovelkifele.com/2021/05/triple-coverage-301-mi-lesz-veled-aaron/
Alatriste, nem neked szól, de az "összeállt, mint a gecis bugyi" színvonalat hanyagolni kellene. Pedig egyébként nem lett volna rossz.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 970 — beers & Packers
Funchess szerint az elkapó sorunk (Adams, Funchess, MVS, Lazard, Amari Rodgers, St. Brown, remélem nem hagytam ki senkit) az egyik legjobb a ligában. Mit gondoltok, túl optimista a srác, vagy így már lehet benne igazság?
Pack3r
Túl optimista és van benne igazság.
több mint 3 éve
Pack3r Green Bay Packers 139
Funchess szerint az elkapó sorunk (Adams, Funchess, MVS, Lazard, Amari Rodgers, St. Brown, remélem nem hagytam ki senkit) az egyik legjobb a ligában. Mit gondoltok, túl optimista a srác, vagy így már lehet benne igazság?
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azért jól belehúztunk idén... a csoportmeccseket nem számítva a 11 meccsből 9 kifejezetten nehéz, egyedül a Bengals és talán a WFT aki inkább gyengébb (de ők se nagyon) Az AFC-ből és az NFC-ből is kikaptuk az egyik legkeményebb csoportot, a SEA-ARI-SF-LAR kvartett brutális...

(pikírten azt is mondhatnánk, hogy ez még Rodgers-el is húzós lenne..)
esz-ki-mo
Így legalább kemény meccsekkel a hátunk mögött érkezünk a PO-ba. A többit majd Love megoldja. (Jaj...)
nagylaza
Vaaaagy Rogers megy és Bortles-sel rámentek az 1/1-re.
uatu
Még nálunk se tudott rosszabb lenni 1/3-nál. Itt meg több a tehetség, mint nálunk volt.
több mint 3 éve
uatu Indianapolis Colts 924 — uatu@freemail.hu
Azért jól belehúztunk idén... a csoportmeccseket nem számítva a 11 meccsből 9 kifejezetten nehéz, egyedül a Bengals és talán a WFT aki inkább gyengébb (de ők se nagyon) Az AFC-ből és az NFC-ből is kikaptuk az egyik legkeményebb csoportot, a SEA-ARI-SF-LAR kvartett brutális...

(pikírten azt is mondhatnánk, hogy ez még Rodgers-el is húzós lenne..)
esz-ki-mo
Így legalább kemény meccsekkel a hátunk mögött érkezünk a PO-ba. A többit majd Love megoldja. (Jaj...)
nagylaza
Vaaaagy Rogers megy és Bortles-sel rámentek az 1/1-re.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 970 — beers & Packers
Azért jól belehúztunk idén... a csoportmeccseket nem számítva a 11 meccsből 9 kifejezetten nehéz, egyedül a Bengals és talán a WFT aki inkább gyengébb (de ők se nagyon) Az AFC-ből és az NFC-ből is kikaptuk az egyik legkeményebb csoportot, a SEA-ARI-SF-LAR kvartett brutális...

(pikírten azt is mondhatnánk, hogy ez még Rodgers-el is húzós lenne..)
esz-ki-mo
Így legalább kemény meccsekkel a hátunk mögött érkezünk a PO-ba. A többit majd Love megoldja. (Jaj...)
több mint 3 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
Azért jól belehúztunk idén... a csoportmeccseket nem számítva a 11 meccsből 9 kifejezetten nehéz, egyedül a Bengals és talán a WFT aki inkább gyengébb (de ők se nagyon) Az AFC-ből és az NFC-ből is kikaptuk az egyik legkeményebb csoportot, a SEA-ARI-SF-LAR kvartett brutális...

(pikírten azt is mondhatnánk, hogy ez még Rodgers-el is húzós lenne..)
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 970 — beers & Packers
Lovehoz képest mindenképpen minőségi erősítés csere QB poszton!
twitch(4thline)
Minden QB ugyanolyan jó. Ja nem ide.
Tactful Cactus
Én is majdnem elsütöttem.😊
több mint 3 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 656
Lovehoz képest mindenképpen minőségi erősítés csere QB poszton!
twitch(4thline)
Minden QB ugyanolyan jó. Ja nem ide.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 3 éve
JéBé Green Bay Packers 6 897
Bortles nyilvan nem Rodgers potlasara jott es nem is azert hogy az OTA-ken dobaljon a practice squad wr-eknek--> Love kurva ugyes lehet ha masodevben sem merik bedobni cserekent se 😀

Szerkesztette: JéBé
több mint 3 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 688 — twitch@citromail.hu
Lovehoz képest mindenképpen minőségi erősítés csere QB poszton!
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 241 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
2 QB volt rosteren, akiből az egyik sorsa bizonytalan. Minden Packers hírportálon lehetett olvasni, hogy keresünk veterán QB-t, de NEM a Rodgers saga miatt. Mindig 3 QB-t szokott rosteren tartani a GB és a camp-re vélhetően jönni fog még további 1 dobálni a srácoknak.
Ez a Bortles ideigazolás egy miliméterrel sem mozdította el egyik irányba sem a Rodgers körüli kérdéseket.

Azt is elmondták, hogy Love sem áll még feltétlen készen szóval ha mégis menne AR June 4 után kelleni fog olyan QB, aki versenyhezetet teremt és akár tud Love előtt játszani ha nagyon ell. QB így is úgy is jött volna, többet ez nem jelent. Várjunk june 4-ig, akkor dől el majd AR sorse nem egy Bortles igazolással. 😀


Liverpool Fc fan