Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 949
😥 😥 😥 😥



alatriste
RIP😢

Tudni részleteket?
Willie Parker
Évek óta autonóm idegrendszeri betegséggel küzdött

 www.acmepackingcompany.com/2021/1/21/22242630/ted-thompson-former-packers-general-manager-has-died-at-age-68
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
😥 😥 😥 😥



alatriste
Rip !
Nagyon sok mindent köszönhet neki a csapat nagyon remelem h az ő neve is előbb utóbb ki kerül a Lambeau -ra .
Csapat pedig az ő emleke miatt is haza hozhatná a Lombardit !
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 308
😥 😥 😥 😥



alatriste
RIP😢

Tudni részleteket?
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 241 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
😥 😥 😥 😥




Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
A GOAT a Packers csapatát erősíti!
Suh-t majd intézi a fal...

Üdv mindenkinek a fórumon! 🧀💚💛
SGBP
Tessék, itt a megerősítés:
 fuzovelkifele.com/2021/01/adams-rodgers-a-goat-mindegy-hany-gyurut-nyert/
nagylaza
Látva, ami a NE Tampa csapatfórumban történik, bele sem merek gondolni, mi lesz ha ezt meglátják véletlenül (éééérted, vééééletlenül) ...
😉
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
A GOAT a Packers csapatát erősíti!
Suh-t majd intézi a fal...

Üdv mindenkinek a fórumon! 🧀💚💛
SGBP
Tessék, itt a megerősítés:
 fuzovelkifele.com/2021/01/adams-rodgers-a-goat-mindegy-hany-gyurut-nyert/
több mint 3 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
Ja, visszahordónak
több mint 3 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 583 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
visszahordónak esetleg?

több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 241 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Közben az örökifjú Tramon járt viziten a csapatnál.


alatriste
Huuuh, mekkora ikon nekem! Sokat (reméljük) azért nem kell, hogy a pályán legyen, de ő nagy öltözői plusz is, remek sportember!
Lassan valaki Metthewst is felhívhatja 😉
jossbeaumont
Teljesen egyet értek. Sőt, my little man BJ is csöröghetne. Egy pick6 most vasárnap se jönne rosszul.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Közben az örökifjú Tramon járt viziten a csapatnál.


alatriste
Huuuh, mekkora ikon nekem! Sokat (reméljük) azért nem kell, hogy a pályán legyen, de ő nagy öltözői plusz is, remek sportember!
Lassan valaki Metthewst is felhívhatja 😉
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 949
Tramonnal egyértelműen a 2010-es vibe-ot próbálnánk újraéleszteni, támogatom!

Ha más nem, lehetne ilyen tiszteletbeli csapatkapitány a vasárnapi meccs előtt.

Szerkesztette: Kampman
több mint 3 éve
casaubon Green Bay Packers 2 226
Közben az örökifjú Tramon járt viziten a csapatnál.


alatriste
King-nél nem lehet sokkal rosszabb 😁
Pep71
Gondolj azokra a meccsekre, amikor Josh Jackson kezdett King helyett...
King egyebkent nem olyan veszes, csak Alexanderrel osszehasonlitva nagy a kontraszt. Jonak persze nem mondanam, de kozepes azert megvan.
több mint 3 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 339
Közben az örökifjú Tramon járt viziten a csapatnál.


alatriste
King-nél nem lehet sokkal rosszabb 😁
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 241 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Közben az örökifjú Tramon járt viziten a csapatnál.



Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
"According to ESPN’s Rob Demovsky, the Packers offered Jones a contract extension that would have made him among the top-five highest-paid running backs in the NFL on an average annual basis.

By that metric, the contract would have given Jones an average of at least $12.5 million per season, per OverTheCap.

Jones’ representation ultimately declined Green Bay’s offer because “big guaranteed money” was missing, according to Demovsky. Subsequently, Jones parted ways with his former agent and has since hired Drew Rosenhaus."(Packerswire)
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
A Saints az első fordulóban otthon 34-23-ra nyert a Tampa ellen, a kilencedikben pedig 38-3-ra (!) idegenben. A PO-ban aztán nagyot fordult a kocka. Szóval: minden mellettünk szól!😊
több mint 3 éve
SBL Green Bay Packers 2 153
A GOAT a Packers csapatát erősíti!
Suh-t majd intézi a fal...

Üdv mindenkinek a fórumon! 🧀💚💛
SGBP
Remek belépő!👍
Üdv a klubban!
több mint 3 éve
SGBP 260
A GOAT a Packers csapatát erősíti!
Suh-t majd intézi a fal...

Üdv mindenkinek a fórumon! 🧀💚💛
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Gyerekek, én egyre idegesebb vagyok. Az ellenfélnél is klasszisok támadásban, védekezésben, plusz a GOAT. Szinte tökéletes játékra lesz majd szükség ellenük, elejétől a végéig. Remélem Suh nem mászik bele Rodgers fejébe, sem képletesen, sem szó szerint.
Gergőbácsi
Egyszer már elmeséltem, konkrétan álmodtam arról, hogy a GB döntőt játszik a Peccel, és nagyon csúnyán kikapunk, TB szórja a TD-ket.
Nos: ez egyértelműen azt jelenti, hogy amennyiben a GB nem a SB-ban, hanem az NFC-döntőben találkozik egy olyan csapattal, amelyiknek ugyan TB a QB-je, de ez a csapat nem a New England, hanem a Tampa, akkor kétséget kizáróan Packers W születik.
(Az infó teljesen megbízható álomfejtőktől származik.)
több mint 3 éve
uatu Indianapolis Colts 924 — uatu@freemail.hu
Gyerekek, én egyre idegesebb vagyok. Az ellenfélnél is klasszisok támadásban, védekezésben, plusz a GOAT. Szinte tökéletes játékra lesz majd szükség ellenük, elejétől a végéig. Remélem Suh nem mászik bele Rodgers fejébe, sem képletesen, sem szó szerint.
Gergőbácsi
Lehetőleg a lábára se másszon rá.
több mint 3 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Gyerekek, én egyre idegesebb vagyok. Az ellenfélnél is klasszisok támadásban, védekezésben, plusz a GOAT. Szinte tökéletes játékra lesz majd szükség ellenük, elejétől a végéig. Remélem Suh nem mászik bele Rodgers fejébe, sem képletesen, sem szó szerint.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 3 éve
SBL Green Bay Packers 2 153
Youtube-on szembe jött velem Aaron Rodgers 2005-ös Draft csúszása és ami a színfalak mögött zajlott. Főleg az volt érdekes kiben mi zajlott le a döntések miatt...

Aki esetleg nem látta, érdemes megnézni:
 www.youtube.com/watch?v=SaWu4eK71Pc&ab_channel=NFLFilms
Petila
Ezúton is szeretnénk megköszönni mindenkinek, aki döntésével lehetővé tette azt, hogy a 24. választásnál még bent legyen.
több mint 3 éve
Petila Los Angeles Chargers 669
Youtube-on szembe jött velem Aaron Rodgers 2005-ös Draft csúszása és ami a színfalak mögött zajlott. Főleg az volt érdekes kiben mi zajlott le a döntések miatt...

Aki esetleg nem látta, érdemes megnézni:
 www.youtube.com/watch?v=SaWu4eK71Pc&ab_channel=NFLFilms
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 308
 www.youtube.com/watch?v=p1repOMmawo
A McAfee lassan hivatalos média partnere lehetne a csapatnak.
Fontos_Vidra
OFF

McAfee-nek ezzel a névvel az egészségügyben kellene vírusirtóként dolgoznia

ON
több mint 3 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 449
 www.youtube.com/watch?v=p1repOMmawo
A McAfee lassan hivatalos média partnere lehetne a csapatnak.

Szerkesztette: Fontos_Vidra