Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 3 éve
D-Train Green Bay Packers Auburn Tigers 29
Hatalmas gratula ma a csapatnak és az edzői stábnak! 😊 Nemrég találgattuk itt hogy jó-e nekünk a bye week az extra hosszú pihenővel, de ez a mai game plan nagyon oda volt rakva!
Egyedül csak az ST-t lehet (megint) elővenni mert az borzalom... (valamit kezdeni kell velük mert ez nem fog beleférni jövőhéten...)
Viszont én 1 egységet mindenképp kiemelnék és az az O-Line!
Ami melót ma leraktak az csillagos 5ös!
Futáshoz parádésan blokkoltak, ARod-hoz meg hozzá se tudtak érni egész meccsen (mindezt Bakh és Taylor nélkül!) Értem hogy Donald nem volt 100%-os amivel szerencsénk is volt de akkor is le a kalappal az fal előtt!

Szóval jövőhéten Frozen Tundra, Lambeau Field hazai pálya... erre a lehetőségre várunk 10 éve...nincs mese meg kell ragadni szóval Let's Goooo 💪😁
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
NFC döntő hazai pályán, Arodnak így 13 év után végre sikerült. 😊
gamerkr
Sajnos, túlságosan jól emlékszem az előzőre. Hiába próbálom kiverni a fejemből.
több mint 3 éve
SBL Green Bay Packers 2 153
Fater nagy Packers fan, altalaban nem bir mar ejszakazni, de ezt most egyutt neztuk vegig. Nem lennek boldogtalan, ha latna, hogy Arod felemeli a Lombardit. Persze szigoruan akkor, ha mi valamilyen fatalis veletlen folyaman nem jutnank be.
Vrij6
Még ha be is jut a Ravens a SB-be, akkor se legyél ilyen hálátlan az apáddal! Felnevelt, meg minden...
több mint 3 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 583 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
NFC döntő hazai pályán, Arodnak így 13 év után végre sikerült. 😊

több mint 3 éve
pecsi92 Green Bay Packers 499
Nehéz kérdés, hogy kinek örülnék jobban, a Tampa nekem rosszabb matchupnak tűnik, aztán majd meglátjuk. A Lambeaun be kell darálni mindenkit.
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Jo a csapat. De ami nekem igazan tetszik iden, hogy Rodgers ujra elvezi a focit. Mar most alig varom a kovetkezo meccset. Es persze gratulalok is!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 423 — Слава Україні! Героям слава!
Fater nagy Packers fan, altalaban nem bir mar ejszakazni, de ezt most egyutt neztuk vegig. Nem lennek boldogtalan, ha latna, hogy Arod felemeli a Lombardit. Persze szigoruan akkor, ha mi valamilyen fatalis veletlen folyaman nem jutnank be.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
 twitter.com/RobDemovsky/status/1350602364953255937?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1350602364953255937%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=
Tactful Cactus
Eléggé futott a szekér, na.
több mint 3 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 656


Szerkesztette: Tactful Cactus

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 3 éve
pecsi92 Green Bay Packers 499
10+ eve nezem magunkat, soha nem ereztem hogy tenyleg jok vagyunk. Nem rossz erzes.
JéBé
Én a SB évében éreztem ezt, amikor elkezdtük a rájátszást, hogy ebből valami jó is kisülhet.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Akkor ez megvót... Most már csak az a kérdés, kinek kell drukkolni: Tampa vagy Saints? (Tudom, mit játszottunk ellenük az alapszakaszban.)
nagylaza
Egy fokkal jobban örülnék a Saintsnek, nyilván ebben benne van az alapszakasz meccsek közti különbség.
Kampman
Én is így vagyok vele. De tényleg csak egy fokkal.
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 949
Akkor ez megvót... Most már csak az a kérdés, kinek kell drukkolni: Tampa vagy Saints? (Tudom, mit játszottunk ellenük az alapszakaszban.)
nagylaza
Egy fokkal jobban örülnék a Saintsnek, nyilván ebben benne van az alapszakasz meccsek közti különbség.
több mint 3 éve
SBL Green Bay Packers 2 153
Eldőlt a nagy dilemma, mi történik ha a mindenen áthatoló ágyúgolyó találkozik az áttörhetetlen fallal.
több mint 3 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 656
10+ eve nezem magunkat, soha nem ereztem hogy tenyleg jok vagyunk. Nem rossz erzes.
JéBé
Most vagy soha. Kb. így vagyok vele. A körítést leszarom.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 3 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 583 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
élmény nézni az offense-t, és azért a védelem is nagyot ment.

ST balfasz, de ezt tudtuk, sajnos.
Dillonnak és Crosbynak jobbulást, Barnes meg eggyé válik Perry "kézbunkójával"?

több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
NFC döntő a Lambeau-n, onnan már csak nem küldenek haza minket.
Tactful Cactus
Jajajaj. Kopogd le gyorsan!
több mint 3 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 656
NFC döntő a Lambeau-n, onnan már csak nem küldenek haza minket.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 3 éve
JéBé Green Bay Packers 6 894
10+ eve nezem magunkat, soha nem ereztem hogy tenyleg jok vagyunk. Nem rossz erzes.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Akkor ez megvót... Most már csak az a kérdés, kinek kell drukkolni: Tampa vagy Saints? (Tudom, mit játszottunk ellenük az alapszakaszban.)
több mint 3 éve
gerappa Green Bay Packers 98
Én személy szerint ugy gondolom, hogy Ramsey jol fogja limitálni Adams-t. AJ nek lehet nagy meccse, illetve erzek vmi meglepetest egy sokadik embertol, akire nem szamitanank. 💪
Lil wayne is jol idozitette az uj slagert .
El kell gyurni a Kosokat!!!
Go pack 🧀🧀🧀🧀
gerappa
Esetleg: MVS?😊
nagylaza
Legyen 😁😁💪 0 droppal
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Én személy szerint ugy gondolom, hogy Ramsey jol fogja limitálni Adams-t. AJ nek lehet nagy meccse, illetve erzek vmi meglepetest egy sokadik embertol, akire nem szamitanank. 💪
Lil wayne is jol idozitette az uj slagert .
El kell gyurni a Kosokat!!!
Go pack 🧀🧀🧀🧀
gerappa
Esetleg: MVS?😊
több mint 3 éve
gerappa Green Bay Packers 98
Én személy szerint ugy gondolom, hogy Ramsey jol fogja limitálni Adams-t. AJ nek lehet nagy meccse, illetve erzek vmi meglepetest egy sokadik embertol, akire nem szamitanank. 💪
Lil wayne is jol idozitette az uj slagert .
El kell gyurni a Kosokat!!!
Go pack 🧀🧀🧀🧀

Szerkesztette: gerappa
több mint 3 éve
hegedusggergo Green Bay Packers 105
 youtu.be/H-WYyhkIkTQ

On any given Sunday you're gonna win or you're gonna lose. The point is - can you win or lose like a man?
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Mennie kell a futasnak, mert iden joreszt a play-action jatekok ultek a Rams ellen. En ugy latom, hogy a LA D# fo erossege, h brutalis vedofal miatt keves emberrel a boxban tudjak fogni a futast, igy a hatso vonalakban is jut mindig, mindenkire ember. Donald 70%-osan is ijeszto, es a legjobb a ligaban, de talan ha szoros a meccs, a vegere mar az a fal nem pont ugyanaz ledz.

Szemelyes megfigyelesem, hogy minden nagyon elvesztett meccsunknek ( ld. 49, Tampa) már a legelejen, gyakorlatilag az elso drive-ban zavarba hoztak minket, es onnan nem volt megallas a lejton. Ha Aaron arcarol nem hervad le a mosoly, es a D# hoz egy atlagosan jo meccset, akkor nem szabadna bajnak tortenni...
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Méltatlanul kevesen látták:
 www.youtube.com/watch?v=477rw3WK_9c