Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 3 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
Elozetesen nem gondoltam volna, h a Rams ijesztobb lehet, mint a Tampa, de ez, hogy serultekkel, a felkezu Goff-val lenyomtak RW-ékat.
Hát...na.
Ez a McVay vonal, es a LigaNo. 1 vedelem nemigen fekszik nekunk. Mult januarban is azert estunk ki, mert annyival jobb volt az edzoi terv a 49-nel.
Huuuu, de sokara jon a meccs.
Persze, Maciknak jobban orulnenk - fura lesz ma nekik szurkolni -, de eselyt erre nemigen latok.
jossbeaumont
Mindent összevetve jobban örülnék a Rams-nek, mint örültem volna a Tampának...
A SEA off minden elképzelést alulmúlóan borzasztó volt.
A kreativitás teljes hiánya a playhívásoknál, nemlétező rövidpasszos játékok, droppoló WR-ek... ez szerintem legalább annyira közrejátszott a vereségükben, mint a Rams védelme.
Én úgy látom, ha tudjuk hozni a támadópotenciálunk 80 %-át, akkor jó esélyeink lehetnek a meccsen.
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Elozetesen nem gondoltam volna, h a Rams ijesztobb lehet, mint a Tampa, de ez, hogy serultekkel, a felkezu Goff-val lenyomtak RW-ékat.
Hát...na.
Ez a McVay vonal, es a LigaNo. 1 vedelem nemigen fekszik nekunk. Mult januarban is azert estunk ki, mert annyival jobb volt az edzoi terv a 49-nel.
Huuuu, de sokara jon a meccs.
Persze, Maciknak jobban orulnenk - fura lesz ma nekik szurkolni -, de eselyt erre nemigen latok.

Szerkesztette: jossbeaumont
több mint 3 éve
Pack3r Green Bay Packers 139
Rams vagy Bears johet jovoheten. Azert ez a defense eleg ilyeszto volt..
JéBé
Én szinte biztos vagyok benne, hogy Rams. Goff, Kupp és Donald ki tudja, jövőhétig 100 %-os állapotba kerülnek-e.
több mint 3 éve
JéBé Green Bay Packers 6 894
Rams vagy Bears johet jovoheten. Azert ez a defense eleg ijeszto volt..

Szerkesztette: JéBé
több mint 3 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
Hat all-pro lett

Első csapatos
Rodgers
Adams
Bakhtiari
Linsley

Második csapatos
Z. Smith
Alexander
gamerkr
Gyakorlatilag a 8 legmeghatározóbb játékosból (még Clarkot és Jonest tenném ide) 6-an.
Nem rossz arány 😉
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Hat all-pro lett

Első csapatos
Rodgers
Adams
Bakhtiari
Linsley

Második csapatos
Z. Smith
Alexander
gamerkr
Csak?!😊
több mint 3 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 583 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Hat all-pro lett

Első csapatos
Rodgers
Adams
Bakhtiari
Linsley

Második csapatos
Z. Smith
Alexander

több mint 3 éve
casaubon Green Bay Packers 2 226
“the Packers finished inside the top 10 in total defense (334.0 yards per game) for the first time in a decade”

Edit mondja, hogy az engedett pontokat nezzve sem sokkal rosszabb, ott 13.

Szerkesztette: casaubon
több mint 3 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
Szerintetek melyik ellenféllel járnánk a legjobban jövőhétre?
AaronRoberts
Szerintem a Bearsszel, legjobban nyilván mindenki a tampától fél.
pecsi92
A WSH tán még náluk is jobb lenne.
gbol
Igaz, de ha kiütnék a Tampát, akkor azért kicsit megijednék tőlük...
több mint 3 éve
gbol Green Bay Packers 362
Szerintetek melyik ellenféllel járnánk a legjobban jövőhétre?
AaronRoberts
Szerintem a Bearsszel, legjobban nyilván mindenki a tampától fél.
pecsi92
A WSH tán még náluk is jobb lenne.
több mint 3 éve
pecsi92 Green Bay Packers 499
Szerintetek melyik ellenféllel járnánk a legjobban jövőhétre?
AaronRoberts
Szerintem a Bearsszel, legjobban nyilván mindenki a tampától fél.
több mint 3 éve
Pack3r Green Bay Packers 139
Szerintetek melyik ellenféllel járnánk a legjobban jövőhétre?
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
6000 szurkolót beengednek elvileg a jövő heti meccsre !
több mint 3 éve
gremi Green Bay Packers 118
Remélem Telesco elviszi tőletek az OC-t 😁 Kell!
Chargers LT
Szerintem MLF-nek nagyobb erdeme van az offense szarnyalasaban, mint Hackettnek. O inkabb a futasok minosegenek javitasaban jeleskedhet (irom ezt ugy, hogy fogalmam sincs mi a pontos munkaleosztas kozottuk).
En inkabb Stenavichet feltem, nemhogy valaki lenyulja a kezunkrol 😀
gremi
Packers OC Nathaniel Hackett will interview for Falcons head coach job
jossbeaumont
Na bumm 😀
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Remélem Telesco elviszi tőletek az OC-t 😁 Kell!
Chargers LT
Szerintem MLF-nek nagyobb erdeme van az offense szarnyalasaban, mint Hackettnek. O inkabb a futasok minosegenek javitasaban jeleskedhet (irom ezt ugy, hogy fogalmam sincs mi a pontos munkaleosztas kozottuk).
En inkabb Stenavichet feltem, nemhogy valaki lenyulja a kezunkrol 😀
gremi
Packers OC Nathaniel Hackett will interview for Falcons head coach job
jossbeaumont
Pompás...
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Remélem Telesco elviszi tőletek az OC-t 😁 Kell!
Chargers LT
Szerintem MLF-nek nagyobb erdeme van az offense szarnyalasaban, mint Hackettnek. O inkabb a futasok minosegenek javitasaban jeleskedhet (irom ezt ugy, hogy fogalmam sincs mi a pontos munkaleosztas kozottuk).
En inkabb Stenavichet feltem, nemhogy valaki lenyulja a kezunkrol 😀
gremi
Packers OC Nathaniel Hackett will interview for Falcons head coach job
több mint 3 éve
amaru Green Bay Packers 141
Én azért kíváncsi vagyok mire megy majd egy Love-al MLF. Mit tud kihozni belőle, hogyan szabja majd át a rendszert, hogy épít csapatot... stb. Mert amit Rodgers idén hozzátett az hatalmas cheat! 😀 😀 😀
twitch(4thline)
Rodgers szenzacios volt, de korabbi evekbol kiindulva, azert nem mindegy hogy van futojatek, 3-4 akar 7 yardra üzembiztos 3rd down jatekok felrajzolva, game plan stb. Rodgers nelkul ez azert teljesen mas lenne de szerintem MLF is kellett Rodgersnek hogy tudjon tundokolni.

Jo kerdes pl hogy Rodgers milyen lenne mondjuk Nagy alatt es Trubisky MLF alatt de nem akarom megtudni valojaban😀
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Én azért kíváncsi vagyok mire megy majd egy Love-al MLF. Mit tud kihozni belőle, hogyan szabja majd át a rendszert, hogy épít csapatot... stb. Mert amit Rodgers idén hozzátett az hatalmas cheat! 😀 😀 😀
twitch(4thline)
Őszintén szerinted ez megtörténik ? Mármint én nem látom magam előtt egyelőre h az idén jó eséllyel Mvp Rodgers miért hagyná abba a következő 2-3-4 évben , vagy h Gb nem tartana igényt a szolgálataira .
Aztán változhat ez persze ..de én nem hiszem h Love sok sót eszik meg nálunk , ő lesz a mi Jimmy Garropolonk.

Szerkesztette: nando89
több mint 3 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 688 — twitch@citromail.hu
Én azért kíváncsi vagyok mire megy majd egy Love-al MLF. Mit tud kihozni belőle, hogyan szabja majd át a rendszert, hogy épít csapatot... stb. Mert amit Rodgers idén hozzátett az hatalmas cheat! 😀 😀 😀
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Snacks Harrison kb. 10 snapet volt a palyan, de brutalis a pali. Megvan a tomege a rombolashoz, nemigen lehet egyesben szabalyosan megallitani. Szegeny Clarknak is lesz modja kemenykedni mellette.
Jooooo lesz a futashoz..!
 youtu.be/7MBGEovQiSc
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Ez a szemet osszeferhetetlen nagykepu kioregedett Rodgers es a pincsikutya edzoje egesz jol racafoltak arra a par ujsagirora akik ezt terjeszteni kezdtek es amit aztan szepen lassan at vett mindenki. Meg itt is vita volt errol emlekszem. Ha ki is zugunk azonnal, ez a szezon mar most jol esett a lelkemnek.
JéBé
Vita?😊 Konkrétan anyázás ment...
Ja, és, ha lehet, ne zúgjunk ki azonnal!😊
nagylaza
Másold ide, légy szives, azt az anyázást!
SBL
Nem egymás között, MLF volt itten elküldve melegebb éghajlatra. De hagyjuk is, nem szeretnék ünneprontó lenni. Fátylat a múltra!😊
több mint 3 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
Akkor most van itt a pillanat, hogy hitelesen legyunk qrwa boldogok attol, amit MLF muvelt ezzel a csapattal McC utan. Nem csak a 26-6-os ket alapszakaszrol van szo (ami egy ilyen fiatal, sosevolt HC edzotol hihetetlen!), hanem arrol is, ami a sajtotajekoztatokbol, a metakommunikaciobol atjon még a "tengereninnenre" is.
Annal szebben a sportban nem lehet, ahogy MLF Rodgersrol meseli elcsuklo hangon, hogyan szuletett a CHI ellen MVS TD-je, hogy felfoghatatlan még a szakembereknek is sokszor, hogy 2 lepessel jar Arod mindenki elott fejben(ő épp idot akart kerni, mert nem ertette a felallast, de a tobbiek tudtak, h menni kell, mert Aaron latott vmi hibat a vedelemben). Vagy ahogy Rodgers meseli vigyorogva, hogyan tanul az oltozoben MLF tanclepeseket Jamaaltol. Vagy, hogy mindketten meselik, h osszehozta Matt es Arod a TD-t Dafney-nek, mert annyira megerdemli, mert olyan rendes srac es kokemenyen dolgozik.
Gondoljunk bele, kikbol csinaltak jo jatekosokat, csapatot: UDFA Barnes, Tonyan, Lazard, Sully es a tobbi sokadik senki.
Es nem arrol szol a story, hogy ki tudja megsemmisiteni a masikat a palyan, hanem otszazadszor hallom MLF-tol, h azert jo jatekos (most epp Barnes), mert OKOS, es erti a jatekot.
Szoval en halas vagyok a sorsnak MLF-ert is...
jossbeaumont
No, azért az elejtett passz utáni arckifejezése is beszédes volt A-Rod-nak 😊 , de nyilván ez természetes a játék hevében, s klassz, hogy utána az öltözőben már tudnak örülni egymásnak.
Egyébként épp néztem, hogy Adams után MVS-nek volt a legtöbb TD elkapása, mégpedig 6.
Számolta valaki, hogy hány TD-t érő labdát ejtett el a szezonban? mert nekem van egy olyan érzésem, hogy simán meglehetett volna neki is a 10...
esz-ki-mo
És Tonyan?
nagylaza
Bocs, a WR-ekre gondoltam.
Természetesen Tonyan kiemelkedően jó volt, de MVS hasonló lehetett volna...
több mint 3 éve
SBL Green Bay Packers 2 153
Ez a szemet osszeferhetetlen nagykepu kioregedett Rodgers es a pincsikutya edzoje egesz jol racafoltak arra a par ujsagirora akik ezt terjeszteni kezdtek es amit aztan szepen lassan at vett mindenki. Meg itt is vita volt errol emlekszem. Ha ki is zugunk azonnal, ez a szezon mar most jol esett a lelkemnek.
JéBé
Vita?😊 Konkrétan anyázás ment...
Ja, és, ha lehet, ne zúgjunk ki azonnal!😊
nagylaza
Másold ide, légy szives, azt az anyázást!
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Tonyan 11 TD, Packers TE-nél mikor volt ilyen?
| Paul Coffman 1983, szintén 11 TD |
Peszinter Ferenc
Igen, ezért kérdeztem.
több mint 3 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
Tonyan 11 TD, Packers TE-nél mikor volt ilyen?
| Paul Coffman 1983, szintén 11 TD |