Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 3 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 656
Innen kurva nehéz lesz. Kell az első kiemelés, ez az alap.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Bakh 😕 pótolhatatlan sajnos ...
Én Wagnert raknam talán a helyére .
Wagner-Jenkins-Linsley-Patrick/Runyan -Turner...de ez most nagyon nagy baj .
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 237 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Bakh lehet h season ending térd sérülést szenvedett ma edzésen. Jól indul az év!

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
"Seahawks coach Pete Carroll was under the impression that Harrison no longer wanted to play.

"He's decided to stop playing," Carroll said Monday during an appearance on 710 ESPN Seattle. "He's done playing. I talked to him this morning. He's in good spirits and all of that. He's really grateful for the opportunity in playing here, and he did really well by us, but he just ... he's done."(ESPN)

Kicsit gyanus, h a GB még nem erositette meg a leigazolasat...
jossbeaumont
Akárhogyan is van: BÚÉK mindenkinek!
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
"Seahawks coach Pete Carroll was under the impression that Harrison no longer wanted to play.

"He's decided to stop playing," Carroll said Monday during an appearance on 710 ESPN Seattle. "He's done playing. I talked to him this morning. He's in good spirits and all of that. He's really grateful for the opportunity in playing here, and he did really well by us, but he just ... he's done."(ESPN)

Kicsit gyanus, h a GB még nem erositette meg a leigazolasat...
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
According to the transaction wire, former #Seahawks DL Damon “Snacks” Harrison was claimed by the #Packers - Ian Rapoport

Úgy nézz ki hozunk középre egy kis tömeget futás ellen!
Reméljük van még benne elég erő egy SB runra 😊
D-Train
Habar kiakadt azon, h inaktiv volt legutobbi SEA meccsen, ugy tunt, nem volt igazan boldog az eligazolas miatt sem.
Legutobb is passzolta a GB ajanlatat. Szerintem még le is csaphatja a kezunkrol rosszabb merlegu csapat.
Ne igy legyen, jol jonne futas ellen a rajatszasban!
több mint 3 éve
D-Train Green Bay Packers Auburn Tigers 29
According to the transaction wire, former #Seahawks DL Damon “Snacks” Harrison was claimed by the #Packers - Ian Rapoport

Úgy nézz ki hozunk középre egy kis tömeget futás ellen!
Reméljük van még benne elég erő egy SB runra 😊
több mint 3 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
Gonosz vagyok!😊 Ez a második leap, ami jobban sikerült.😊 (Az elsőt nem találom...)
 twitter.com/NFL/status/1343406608827568128
Részemről amúgy nagy grat Dillonnak!
nagylaza
Tudom, hogy Lazard "csak" 3-4. számú elkapó, de nekem óriási kedvencem lett. Többek közt pont az ilyen akciói miatt, ahogy segít Dillonnak megugrani a Leapet. Igazi csapatember, mindamellett jó kis elkapó és nagy blokkmester is. Áldassék a neve annak, aki kiszúrta, fillérekért idehozta és így felépítette.
James007
Valamint a Jaguarsnak, aki szokás szerint volt olyan barom, hogy a practice squadban tartva hagyta, hogy elvigyétek.
iktriad
Emlékszem, anno egy Jax-drukker írta, hogy mennyire jól járunk vele. Te voltál?
nagylaza
Jó eséllyel igen. Sokat pofázom itt, nem emlékszem mindenre.
iktriad
Igen, Iktriad volt az. El is könyveltem Lazardot azonnal a 2 hét után kivágandó töltelékek újabb esetének a jinx miatt...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gonosz vagyok!😊 Ez a második leap, ami jobban sikerült.😊 (Az elsőt nem találom...)
 twitter.com/NFL/status/1343406608827568128
Részemről amúgy nagy grat Dillonnak!
nagylaza
Tudom, hogy Lazard "csak" 3-4. számú elkapó, de nekem óriási kedvencem lett. Többek közt pont az ilyen akciói miatt, ahogy segít Dillonnak megugrani a Leapet. Igazi csapatember, mindamellett jó kis elkapó és nagy blokkmester is. Áldassék a neve annak, aki kiszúrta, fillérekért idehozta és így felépítette.
James007
Valamint a Jaguarsnak, aki szokás szerint volt olyan barom, hogy a practice squadban tartva hagyta, hogy elvigyétek.
iktriad
Emlékszem, anno egy Jax-drukker írta, hogy mennyire jól járunk vele. Te voltál?
nagylaza
Jó eséllyel igen. Sokat pofázom itt, nem emlékszem mindenre.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Gonosz vagyok!😊 Ez a második leap, ami jobban sikerült.😊 (Az elsőt nem találom...)
 twitter.com/NFL/status/1343406608827568128
Részemről amúgy nagy grat Dillonnak!
nagylaza
Tudom, hogy Lazard "csak" 3-4. számú elkapó, de nekem óriási kedvencem lett. Többek közt pont az ilyen akciói miatt, ahogy segít Dillonnak megugrani a Leapet. Igazi csapatember, mindamellett jó kis elkapó és nagy blokkmester is. Áldassék a neve annak, aki kiszúrta, fillérekért idehozta és így felépítette.
James007
Valamint a Jaguarsnak, aki szokás szerint volt olyan barom, hogy a practice squadban tartva hagyta, hogy elvigyétek.
iktriad
Emlékszem, anno egy Jax-drukker írta, hogy mennyire jól járunk vele. Te voltál?
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gonosz vagyok!😊 Ez a második leap, ami jobban sikerült.😊 (Az elsőt nem találom...)
 twitter.com/NFL/status/1343406608827568128
Részemről amúgy nagy grat Dillonnak!
nagylaza
Tudom, hogy Lazard "csak" 3-4. számú elkapó, de nekem óriási kedvencem lett. Többek közt pont az ilyen akciói miatt, ahogy segít Dillonnak megugrani a Leapet. Igazi csapatember, mindamellett jó kis elkapó és nagy blokkmester is. Áldassék a neve annak, aki kiszúrta, fillérekért idehozta és így felépítette.
James007
Valamint a Jaguarsnak, aki szokás szerint volt olyan barom, hogy a practice squadban tartva hagyta, hogy elvigyétek.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Ugy gondolom, MLF rendszere, es a jatek elotti akciok, a futas/passz keverese stb. mellett az idei fo kulonbseg, h Arod is szemmel lathatoan hisz abban amit csinalnak(Love szerepet a pszichologusokra hagyom). Hozzaadja a zsenialis szikrát, amikor kell, de eltunt a 2019-es pantomim.
Amugy a rendszer egyik nagy haszonelvezoje ő maga, nezzuk csak az idei sack-ek szamat. Ha kivesszuk a két 5zsakos meccset (Panthers, Tampa), akkor szinte valoszinutlenul tiszta zsebben dolgozhat.
Az, h milyen kulturat epitett Gute es MLF GB-ben, az a rajatszastol fuggetlenul megsuvegelendo...
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Én azt emelném ki h tavaly az alapszakasz után több fórum társ , csoport más csapatainak drukkere emelte ki és mondta el h ez így nem fenntartható és jönni fognak a zacskók jövőre , és őszintén jómagam is így gondoltam meg még itt sokan mások is .
Ehhez képest ott vagyunk megint 13-3 kapujában ,ami idén No1 seed lehet ,ehhez mérten én néha úgy érzem h Mlf és az egész rendszere nincs eléggé elismerve , tőlünk kb semelyik edző nincs kanyarban sem h valahol hc állást kapjon , mondjuk annyi baj legyen 😊 Pettine-t meg ha viszik , hát legyen 😀

Tavaly jogos volt kritika nyögvenyelős meccsek , kiszenvedett győzelmek , a futás túl erőltetése , idén tudtunk váltani ,futás es a passz játék balanszba került ,Aaron beleszokott rendszerbe, a fal előtte pedig csak jobb lett pedig Bulaga távozása után aggódtam .
Mindenzt úgy h az O új fegyvereket nem kapott .
Sokan hajlamosak csak az egészet Aaronnak tulajdonítani , valóban Mvp formában van de én ugy gondolom h ahhoz h ő így tudjon teljesiteni kellett Mlf is vastagon , ne feledjük Mlf előtt 2 Po nélküli szezont mentünk .
Idénre lett ebből pontokban a legeredményesebb O , látványos játék , magabiztos Po-ba jutás.

Szóval jár az elismerés nálam az edzői stábnak is.


Nyerni kell vasárnap sztm nagyon nehéz lesz , Bears nem rossz csapat és nagyon fognak harapni a Po-ért.
Kell a kiemelés tegnap láttuk mit jelent a hazai pálya 😊
több mint 3 éve
gbol Green Bay Packers 362
Most látom, hogy az FK-n fent van a Dillon-féle mágikus első leap is!😊😊😊
 twitter.com/NFL/status/1343398235184906243?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1343398235184906243%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Ffuzovelkifele.com%2F2020%2F12%2Fa-seahawks-es-a-steelers-megnyerte-csoportjat-a-vegletekig-kielezett-maradt-az-nfc-east%2F
nagylaza
ja, míg a futást egyszer ismételték, a leap-et vagy háromszor 😀
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Most látom, hogy az FK-n fent van a Dillon-féle mágikus első leap is!😊😊😊
 twitter.com/NFL/status/1343398235184906243?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1343398235184906243%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Ffuzovelkifele.com%2F2020%2F12%2Fa-seahawks-es-a-steelers-megnyerte-csoportjat-a-vegletekig-kielezett-maradt-az-nfc-east%2F
több mint 3 éve
gbol Green Bay Packers 362
Ezeket a hajnali meccsket én felvételről nézem reggel. Eddig minden meccs előtt rosszul aludtam, többször felkeltem, de most teljesen jól aludtam és álmomban mintegy mellékszálként a Titans elleni győzelem is megjlent...és bejött, viszonylag könnyen nyertünk...asszem vátesz vagyok.
több mint 3 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
Gonosz vagyok!😊 Ez a második leap, ami jobban sikerült.😊 (Az elsőt nem találom...)
 twitter.com/NFL/status/1343406608827568128
Részemről amúgy nagy grat Dillonnak!
nagylaza
Tudom, hogy Lazard "csak" 3-4. számú elkapó, de nekem óriási kedvencem lett. Többek közt pont az ilyen akciói miatt, ahogy segít Dillonnak megugrani a Leapet. Igazi csapatember, mindamellett jó kis elkapó és nagy blokkmester is. Áldassék a neve annak, aki kiszúrta, fillérekért idehozta és így felépítette.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Fáztam a tegnapi meccstől! Mint mindenki én is szinte biztosra vettem Henry 200 yardos meccsét. Nem hiszem, hogy csak a fagyos talaj miatt nem jött össze. Pettine-t nem emelném piedesztálra (egyelőre), de örüljünk, hogy végre jó felállásokat rakott fel a pályára futás ellen és nem csak a passz levédekezésére koncentrált. Alexander egy kincs. Ha a másik oldalon is lenne egy legalább fele ilyen jó CB akkor... Na jó, kiveszem a kezem a biliből.
Az offense-nél megint voltak kreatív hívások. MLF (vagy Arod, esetleg mindkettő) szépen variálta a hívásokat. Nem egy-két dolgot erőltettünk az egész meccsen. Ha Arod nem szúrja el a Bears ellen akkor harmadszorra is MVP lesz idén.
És nem menjünk el szó nélkül az idei draft csillaga, Dillon mellett sem.😊
Kellemes meglepetés volt látni, hogy tud írány váltani (még ha nem is AJ szinten) és nem csak a főiskolás CB-ket ültetni seggre, de az NFL-es LB-ket is fellöki ha kell.
Most már csak Bears ellen kell egy ilyen jó meccs és a W és akkor megvan az hőn áhított első kiemelés. És a még inkább áhított "Bears oda-vissza".
SBL
Nyugodtan dicsérjük Pettine-t, annyit kapott már tőlünk, hogy nem fogja elbízni magát.😊 Ezen a meccsen pedig tényleg megérdemli.
több mint 3 éve
SBL Green Bay Packers 2 153
Fáztam a tegnapi meccstől! Mint mindenki én is szinte biztosra vettem Henry 200 yardos meccsét. Nem hiszem, hogy csak a fagyos talaj miatt nem jött össze. Pettine-t nem emelném piedesztálra (egyelőre), de örüljünk, hogy végre jó felállásokat rakott fel a pályára futás ellen és nem csak a passz levédekezésére koncentrált. Alexander egy kincs. Ha a másik oldalon is lenne egy legalább fele ilyen jó CB akkor... Na jó, kiveszem a kezem a biliből.
Az offense-nél megint voltak kreatív hívások. MLF (vagy Arod, esetleg mindkettő) szépen variálta a hívásokat. Nem egy-két dolgot erőltettünk az egész meccsen. Ha Arod nem szúrja el a Bears ellen akkor harmadszorra is MVP lesz idén.
És nem menjünk el szó nélkül az idei draft csillaga, Dillon mellett sem.😊
Kellemes meglepetés volt látni, hogy tud írány váltani (még ha nem is AJ szinten) és nem csak a főiskolás CB-ket ültetni seggre, de az NFL-es LB-ket is fellöki ha kell.
Most már csak Bears ellen kell egy ilyen jó meccs és a W és akkor megvan az hőn áhított első kiemelés. És a még inkább áhított "Bears oda-vissza".
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Gonosz vagyok!😊 Ez a második leap, ami jobban sikerült.😊 (Az elsőt nem találom...)
 twitter.com/NFL/status/1343406608827568128
Részemről amúgy nagy grat Dillonnak!
több mint 3 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 449
Azt gondolom, az extrém korulmények, es az ellenfel miatt nem feltétlenul kaptunk valaszt minden kerdesre.
A TEN tenyleg nem tudta kezelni az idojarast, Henry nehezen allt a laban, passzjatekuk pedig nem volt. Így a megerositett box-szal jol tartottuk a futast, a remek napot fogó Savage es Alexander pedig megoldotta a tobbit.
Tovabbra sem hiszek abban, h Pettine megvilagosodott...
En most eloszor lattam egy evtized alatt, hogy a tundra tenyleg elony is tud lenni. Ha NO v Tampa, akkor inkabb jojjenek kopogosra fagyni...

Adams, AJ remelem rendben van, nelkuluk azert ez nem eselyes csapat. A mai napot Dillonnak szerkesztették, es ez jelentos reszben Linsley-nek is koszonheto.
Lehet, hogy gyalazat, de ha kozte, es az egyik futo hosszabbitasa kozul kellene valasztani, en biztos a falra szavazok...
jossbeaumont
nem gyalázat, így épít egy jó gm csapatot. ha nincs fal akkor a futó teljesen mindegy kicsoda, ha van, akkor is majdnem, mert a fal nyitja az utat úgyis.
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Azt gondolom, az extrém korulmények, es az ellenfel miatt nem feltétlenul kaptunk valaszt minden kerdesre.
A TEN tenyleg nem tudta kezelni az idojarast, Henry nehezen allt a laban, passzjatekuk pedig nem volt. Így a megerositett box-szal jol tartottuk a futast, a remek napot fogó Savage es Alexander pedig megoldotta a tobbit.
Tovabbra sem hiszek abban, h Pettine megvilagosodott...
En most eloszor lattam egy evtized alatt, hogy a tundra tenyleg elony is tud lenni. Ha NO v Tampa, akkor inkabb jojjenek kopogosra fagyni...

Adams, AJ remelem rendben van, nelkuluk azert ez nem eselyes csapat. A mai napot Dillonnak szerkesztették, es ez jelentos reszben Linsley-nek is koszonheto.
Lehet, hogy gyalazat, de ha kozte, es az egyik futo hosszabbitasa kozul kellene valasztani, en biztos a falra szavazok...
több mint 3 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
PRO
Tényleg nagyon jól játszottunk ma éjjel, A-Rod elit volt, a futás szintén jól ment (Dillon is bizonyított egy kicsit) és Adams nálam végérvényesen az év top elkapója a ligában.
A védelem talán idei legjobbját hozta, ha valaki előzetesen azt mondja, hogy Henry-t 100 y alatt tartjuk, azt kinevetem. De a Def minden csapatrésze jó volt szerintem, remélem, mostanra összeértek, s ez megmarad a PO-ra is.
S most látszott igazán, miért is jelenthet sokat nekünk ebben a téli időszakban az első kiemelés és a fagyos-havas tundra...persze, hogy nem ideális a mi passzjátékunknak sem, de mi tudjuk ezt kezelni, ellentétben az ellenfelek többségével.
KONTRA
Ez a mai meccs tetszetős volt, de ne felejtsük, hogy a Ten a liga egyik legrosszabb védelme, ellenük elvárható volt, hogy feltegyünk min. 40 pontot. Szerencse, hogy ők nem tették meg ugyanezt, de ez főleg a havas időnek köszönhető, amire azonban nem számíthatunk minden héten.
A mai győzelem semmit nem ért, ha jövő héten kikapunk a Bearstől...akkor a WC után (ahol akár jöhet szembe ismét a Chi...) oda a hazai pálya előnye, s mehetünk Seattle-be meccselni...ahol szintén nagyon összeállt a védelem szezon végére...
S ne felejtsük, hogy van a PO-ban olyan potenciális ellenfél, akiktől nagyon csúnyán kikaptunk idén, s azóta csak jobbak lettek...azaz ahhoz, hogy egyáltalán SB-t játsszunk, még nagyon kemény akadályok és kedvezőtlen matchup-ok állnak előttünk, ahol nem feltétlenül mi vagyunk az esélyesek...

SUMMA
Azért én optimista vagyok, GO PACKS! 😊
esz-ki-mo
Ilyen ha optimista vagy?😀
hegedusggergo
Hát, abban a tekintetben igen, hogy egy pozitív és egy negatív forgatókönyv közül a pozitívnek adok nagyobb esélyt..
(mondjuk úgy 51 %-ot...) 😊
több mint 3 éve
hegedusggergo Green Bay Packers 105
PRO
Tényleg nagyon jól játszottunk ma éjjel, A-Rod elit volt, a futás szintén jól ment (Dillon is bizonyított egy kicsit) és Adams nálam végérvényesen az év top elkapója a ligában.
A védelem talán idei legjobbját hozta, ha valaki előzetesen azt mondja, hogy Henry-t 100 y alatt tartjuk, azt kinevetem. De a Def minden csapatrésze jó volt szerintem, remélem, mostanra összeértek, s ez megmarad a PO-ra is.
S most látszott igazán, miért is jelenthet sokat nekünk ebben a téli időszakban az első kiemelés és a fagyos-havas tundra...persze, hogy nem ideális a mi passzjátékunknak sem, de mi tudjuk ezt kezelni, ellentétben az ellenfelek többségével.
KONTRA
Ez a mai meccs tetszetős volt, de ne felejtsük, hogy a Ten a liga egyik legrosszabb védelme, ellenük elvárható volt, hogy feltegyünk min. 40 pontot. Szerencse, hogy ők nem tették meg ugyanezt, de ez főleg a havas időnek köszönhető, amire azonban nem számíthatunk minden héten.
A mai győzelem semmit nem ért, ha jövő héten kikapunk a Bearstől...akkor a WC után (ahol akár jöhet szembe ismét a Chi...) oda a hazai pálya előnye, s mehetünk Seattle-be meccselni...ahol szintén nagyon összeállt a védelem szezon végére...
S ne felejtsük, hogy van a PO-ban olyan potenciális ellenfél, akiktől nagyon csúnyán kikaptunk idén, s azóta csak jobbak lettek...azaz ahhoz, hogy egyáltalán SB-t játsszunk, még nagyon kemény akadályok és kedvezőtlen matchup-ok állnak előttünk, ahol nem feltétlenül mi vagyunk az esélyesek...

SUMMA
Azért én optimista vagyok, GO PACKS! 😊
esz-ki-mo
Ilyen ha optimista vagy?😀

On any given Sunday you're gonna win or you're gonna lose. The point is - can you win or lose like a man?
több mint 3 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
PRO
Tényleg nagyon jól játszottunk ma éjjel, A-Rod elit volt, a futás szintén jól ment (Dillon is bizonyított egy kicsit) és Adams nálam végérvényesen az év top elkapója a ligában.
A védelem talán idei legjobbját hozta, ha valaki előzetesen azt mondja, hogy Henry-t 100 y alatt tartjuk, azt kinevetem. De a Def minden csapatrésze jó volt szerintem, remélem, mostanra összeértek, s ez megmarad a PO-ra is.
S most látszott igazán, miért is jelenthet sokat nekünk ebben a téli időszakban az első kiemelés és a fagyos-havas tundra...persze, hogy nem ideális a mi passzjátékunknak sem, de mi tudjuk ezt kezelni, ellentétben az ellenfelek többségével.
KONTRA
Ez a mai meccs tetszetős volt, de ne felejtsük, hogy a Ten a liga egyik legrosszabb védelme, ellenük elvárható volt, hogy feltegyünk min. 40 pontot. Szerencse, hogy ők nem tették meg ugyanezt, de ez főleg a havas időnek köszönhető, amire azonban nem számíthatunk minden héten.
A mai győzelem semmit nem ért, ha jövő héten kikapunk a Bearstől...akkor a WC után (ahol akár jöhet szembe ismét a Chi...) oda a hazai pálya előnye, s mehetünk Seattle-be meccselni...ahol szintén nagyon összeállt a védelem szezon végére...
S ne felejtsük, hogy van a PO-ban olyan potenciális ellenfél, akiktől nagyon csúnyán kikaptunk idén, s azóta csak jobbak lettek...azaz ahhoz, hogy egyáltalán SB-t játsszunk, még nagyon kemény akadályok és kedvezőtlen matchup-ok állnak előttünk, ahol nem feltétlenül mi vagyunk az esélyesek...

SUMMA
Azért én optimista vagyok, GO PACKS! 😊

Szerkesztette: esz-ki-mo