Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 3 éve
JéBé Green Bay Packers 6 894
Minden várakozásomat túlszárnyalta a csapat. Nagyon vissza kell fognom magam, hogy ne írjam le, mit várok a rájátszásban.😊
nagylaza
A SB-ben ez kevés lesz a KC ellen 😉
ParadSEC
Ahogy mi kezdunk jobban kinezni, ugy a Chiefs kezd sebezhetonek tunni. Meg mindig nem magunkra tennem a hazat, de nem kell toluk beszarni. Persze jussunk el addig.
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Minden várakozásomat túlszárnyalta a csapat. Nagyon vissza kell fognom magam, hogy ne írjam le, mit várok a rájátszásban.😊
nagylaza
A SB-ben ez kevés lesz a KC ellen 😉
ParadSEC
Kösz h benéztél meg az önzetlen infót 😊
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Minden várakozásomat túlszárnyalta a csapat. Nagyon vissza kell fognom magam, hogy ne írjam le, mit várok a rájátszásban.😊
nagylaza
A SB-ben ez kevés lesz a KC ellen 😉

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 156
Minden várakozásomat túlszárnyalta a csapat. Nagyon vissza kell fognom magam, hogy ne írjam le, mit várok a rájátszásban.😊
nagylaza
Nem kell leirni, az NFC legjobb csapata vagytok jelenleg.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Minden várakozásomat túlszárnyalta a csapat. Nagyon vissza kell fognom magam, hogy ne írjam le, mit várok a rájátszásban.😊
több mint 3 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 954 — no es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Furcsa kezdési időpontokat látok az nfl.com-on. Nyugtassatok meg, hogy hajnali 2.20-tól lesz a Titans-meccs.
nagylaza
Akkor lesz, nekem azt az időpontot adja nfl. Com is.
Nem lehet hogy a géped vagy telefonod másik időzónára van állítva, mert elvileg az alapján írja ki az időpontokat az nfl. com
kapitnono
Kösz. Eddig úgy volt, de most váratlanul 5:20 jelent meg, amit nem tudtam értelmezni.
nagylaza
Hoppá. Újra megnéztem, visszaállt 2:20-ra. (Most már a többi meccsnél is magyar idő szerint vannak az időpontok.) Sejtelmem sincs, mi történt.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Furcsa kezdési időpontokat látok az nfl.com-on. Nyugtassatok meg, hogy hajnali 2.20-tól lesz a Titans-meccs.
nagylaza
Akkor lesz, nekem azt az időpontot adja nfl. Com is.
Nem lehet hogy a géped vagy telefonod másik időzónára van állítva, mert elvileg az alapján írja ki az időpontokat az nfl. com
kapitnono
Kösz. Eddig úgy volt, de most váratlanul 5:20 jelent meg, amit nem tudtam értelmezni.
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 993 — WHO DAT!!!!
Furcsa kezdési időpontokat látok az nfl.com-on. Nyugtassatok meg, hogy hajnali 2.20-tól lesz a Titans-meccs.
nagylaza
Akkor lesz, nekem azt az időpontot adja nfl. Com is.
Nem lehet hogy a géped vagy telefonod másik időzónára van állítva, mert elvileg az alapján írja ki az időpontokat az nfl. com


több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Furcsa kezdési időpontokat látok az nfl.com-on. Nyugtassatok meg, hogy hajnali 2.20-tól lesz a Titans-meccs.
több mint 3 éve
uatu Indianapolis Colts 924 — uatu@freemail.hu
nagylaza
Holnap a Titans ellen lehet gyakorolni a futás elleni védekezést.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Nem akartam ünneprontó lenni az eredménykövetőben, de Kamara csúcsbeállításához nagyon kellett a Viking D szánalmas produkciója.
Nekünk viszont nem árt óvatosnak lennünk a PO-ban, ha a sors megint összehoz a Szentekkel. (30 pontot azért a W ellenére benyeltünk tőlük szeptemberben.) A nagy számok törvénye alapján egyszer jönnie kell egy olyan meccsnek is, amikor Pettine a topon van.
több mint 3 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 583 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Boldog Karácsonyt és jó egészséget minden Packers szurkernek!!!

több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Kellemes ünnepeket mindenkinek 😊

Ami pedig a jövőt illeti én nem vagyok a nagy taktikázások híve , nyerjük meg a főcsoportot , használjuk ki a pihenő hetet a sérültek gyógyulására formába hozására (Linsley ) , aztán nyomjuk ami csövön kifér 😊
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Szerintetek a hazai palya jelent idén elonyt a rajatszasban?
Kozonseg nelkul nemigen.
Es a frozen tundra nekunk is ugyanugy faj, es rossz a passzjateknak, semmi hazai elonyt nem jelent, jelentosen rontja a sajat passzjatek hatekonysagat, ezt mar sokszor kibeszeltuk (talan Brees, aki latvanyosan nem birja a hideget).
Raadasul konnyen johet a Rams, vagy K. Murray, h megdontse Kaep rajatszasi futott QB-futas rekordjat.
En mar sajnos nem veszem be, hogy Pettine epp most fog megvilagosodni. Agyon fognak minket futni, es ha nem tud az O# mindig 1 ponttal tobbet csinalni, akkor iden is rovid lesz a móka...
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Jut eszembe: a körülmények ellenére boldog karácsonyt minden Packers-drukkernek!!!
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Tavaly a Seahawks ellen a playoffban nem tunt ugy, mintha sokat artott volna a pihenohet...

A Panthers ellen egyebkent azert jott folyamatosan bentrol a nyomas, mert Patricknek volt nagyon gyenge napja, legalabb ket sack az ove volt. A Lions ellen jo volt, de elotte az Eagles ellen is ot vertek meg tobbszor. Ha visszater Linsley, akkor lehet, erdemes megtartani a Wagner-Turner jobboldalt, ha tovabbra is jol jatszanak, Jenkins meg mehetne vissza LG-nek.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy Patrick szar, mert siman hoz egy atlagos (nem egyszer atlag feletti) kezdo szintet, ami a fizetesehez viszonyitva kivalo, de ha lehet meg javulni, akkor miert ne?
casaubon
Az elejéhez: ezt már megbeszéltük. A SEA ellen tényleg nem volt gond, de (a fejlemények ismeretében) véletlenül sem lehet azt állítani, hogy a PO-ra összességében túl jól sikerült volna a mentális (vagy akár a taktikai) felkészítés.
több mint 3 éve
casaubon Green Bay Packers 2 225
Tavaly a Seahawks ellen a playoffban nem tunt ugy, mintha sokat artott volna a pihenohet...

A Panthers ellen egyebkent azert jott folyamatosan bentrol a nyomas, mert Patricknek volt nagyon gyenge napja, legalabb ket sack az ove volt. A Lions ellen jo volt, de elotte az Eagles ellen is ot vertek meg tobbszor. Ha visszater Linsley, akkor lehet, erdemes megtartani a Wagner-Turner jobboldalt, ha tovabbra is jol jatszanak, Jenkins meg mehetne vissza LG-nek.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy Patrick szar, mert siman hoz egy atlagos (nem egyszer atlag feletti) kezdo szintet, ami a fizetesehez viszonyitva kivalo, de ha lehet meg javulni, akkor miert ne?
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Nyerjük meg mindkét meccset, de ne legyen pihenőhét. Azt nem lehet?😊
több mint 3 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
Bocs srácok a témaváltásért. Kicsit előre gondolkodva, én jobban örülnék, ha még nem dőlne el az első kiemelés a Titans ellen, mert ha jönne egy kb tétnélküli Bears meccs (tudom, presztizs, de valószínűleg ott lenne a fejekben, hogy valódi tétje már nincs), utána meg egy pihenőhét, kérdés, hogy az első PO meccsre két lazább hét után mennyire tudnánk felpörögni.
AaronRoberts
Nehez ugy, mert jobb nem az utolso meccsre hagyni a dontest. Tudjuk, h MLF-nek vhogy nem mennek a nagy rakeszulesek.
Ugyanakkor a macik mindent megtennenek, h kibabraljanak velunk, es egy szep emlekkel bucsuzzanak az idei szezontol (es Nagy-tol). Aminek kovetkezteben egy kemeny meccsen hullhatnanak a jatekosaink. Nem szivesen probalnam ki, h Mack-ek meg tudjak e javitani Arod-on a mult heti/Tampa beli 5-5 sackes rekordot.
jossbeaumont
Most kerul le Linsley IRrol, kerdes, mikor jatszhat ujra, Ten ellen megleszunk nelkule, Bears ellen viszont nagyon kellene...
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Bocs srácok a témaváltásért. Kicsit előre gondolkodva, én jobban örülnék, ha még nem dőlne el az első kiemelés a Titans ellen, mert ha jönne egy kb tétnélküli Bears meccs (tudom, presztizs, de valószínűleg ott lenne a fejekben, hogy valódi tétje már nincs), utána meg egy pihenőhét, kérdés, hogy az első PO meccsre két lazább hét után mennyire tudnánk felpörögni.
AaronRoberts
Nehez ugy, mert jobb nem az utolso meccsre hagyni a dontest. Tudjuk, h MLF-nek vhogy nem mennek a nagy rakeszulesek.
Ugyanakkor a macik mindent megtennenek, h kibabraljanak velunk, es egy szep emlekkel bucsuzzanak az idei szezontol (es Nagy-tol). Aminek kovetkezteben egy kemeny meccsen hullhatnanak a jatekosaink. Nem szivesen probalnam ki, h Mack-ek meg tudjak e javitani Arod-on a mult heti/Tampa beli 5-5 sackes rekordot.
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Tudjuk, hogy Jenkins nagyon jo jatekos, minden poszton bevetheto a falban (es jo is, nem csak a palyan van, mint nemely csere), es az egyetemen centert jatszott, de a mult heti meccsen nagyon visszavagytam Linsley-t. A fal kozeperol jott a nyomas, utottek-vertek Arodot. Nem volt ez igy minden meccsen miota Corey kiesett, de ahol kemeny a tamadofal, ott bajban vagyunk. En fixre vettem, h tavozik tavasdzal, de jobb lenne, ha mégse...
Es azert a futas sem ugyanaz igy, Linsley nelkul, bar nem mondanam, h akadozik. A 195 yardos futostat nem volt rossz ranezesre 27 kiserletbol, es ezzel 2* annyi yardot tettunk meg, mint a 20/29 passzbol (96 yard).
Igazi run heavy off lettunk 😊 , amit 2 eve nem gondoltunk volna.
több mint 3 éve
gbol Green Bay Packers 362
Bocs srácok a témaváltásért. Kicsit előre gondolkodva, én jobban örülnék, ha még nem dőlne el az első kiemelés a Titans ellen, mert ha jönne egy kb tétnélküli Bears meccs (tudom, presztizs, de valószínűleg ott lenne a fejekben, hogy valódi tétje már nincs), utána meg egy pihenőhét, kérdés, hogy az első PO meccsre két lazább hét után mennyire tudnánk felpörögni.
AaronRoberts
Ha a Seahawks is nyer, akkor továbbra is van tétje az utolsó fordulónak.
több mint 3 éve
Pack3r Green Bay Packers 139
Bocs srácok a témaváltásért. Kicsit előre gondolkodva, én jobban örülnék, ha még nem dőlne el az első kiemelés a Titans ellen, mert ha jönne egy kb tétnélküli Bears meccs (tudom, presztizs, de valószínűleg ott lenne a fejekben, hogy valódi tétje már nincs), utána meg egy pihenőhét, kérdés, hogy az első PO meccsre két lazább hét után mennyire tudnánk felpörögni.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Sokkoló Greene halála. Február 6-án lesz 10 éve a híres 'It is time!'-nak. Lenne egy mód amivel méltóképpen megemlékezhetne róla a csapat jövő február 7-én.
Tactful Cactus
Ha valakinek nem lenne meg.
 twitter.com/GBPdaily/status/1341134245616623619?fbclid=IwAR1RFxfRbzMXj4tH4j8mlzRASryVm7tFqT41zVBgKynpE5mlRvhD9pki3lE
alatriste
Már újra megnéztem legalább nyócszor... De azért jó, hogy föltetted...
nagylaza
Most megint háromszor. Basszus, szabályosan könnyezek.