Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Ha valakiben esetleg még nem tudatosodott volna: a Titans elleni meccs is hajnalban lesz. Boldog vagyok.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Nem lattam a meccset, igy kerdezem: mi tortent az OL-al???
esz-ki-mo
Én láttam, de pont ugyanez a kérdésem.
több mint 3 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 688 — twitch@citromail.hu
Nem lattam a meccset, igy kerdezem: mi tortent az OL-al???
esz-ki-mo
Nem igazán voltak képben a blokkolási sémával. 😀 Így sokszor nem is blokkoltak senkit, vagy simán átmentek rajtuk. Megint volt egy parádés kezdés, majd a hatalmas visszaesés. Szerencsére most ez belefért...
több mint 3 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
Nem lattam a meccset, igy kerdezem: mi tortent az OL-al???
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Kedvelem Breest, es ugy ereztem, még egy hét pihenés nagyon raferne...
Tuuuul korainak erzem a visszatérését 😉
több mint 3 éve
gbol Green Bay Packers 362
Nagyon örülök, hogy Hurts nem ellenünk, hanem épp a Saints ellen csinálta a parádét. Ha a liga egyik legjobb futás elleni védelmének a torkán 100 yard felett nyomott le, bele sem merek gondolni, ha ezzel a game plannel érkezik hozzánk az Eagles, hogyan dönti meg Kaep rekordját...
Azért köszönjük a segítséget!
jossbeaumont
Így is úgy is nyertünk volna!
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Értékes győzelem volt ez a tegnapi , Patricia nélküli lions sztm harcban lehetne po-ért is akár mert O oldalon egy igen korrekt keret az .

Tegnap én nagyjából elégedett voltam a Defensel közel sem voltak hibátlanok de annyi stoppot tudtak csinálni ami elég volt h megtudjuk nyerni a meccset , és ez a Lions O mióta nincs a rakéta guru felrakott a bearsnek is 30+ pontot.

Támadó oldalon csak a szokásos talán már lehet mondani egy extra Aaron és Adams mellé talán élete legjobb napját kifogó Mvs , Tonyan és a két futó is hozta amit idén szinte mindig .
A fal sacket megint nem engedett , összeségében az idei fal sima Top3 .
Aarod talán élreállt tegnap az mvp race-ben 😊


Viszont ami mellett nem lehet elmenni az a Spec team , tragikus és mindig kicsit gyengébb ...ezzel valamit kezdeni kell Po-ig , ezen elmehetnek továbbjutások .
több mint 3 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
Most nézem, hogy a NO vereségével már hármas holtversenyek esetén (GB-NO-SEA vagy GB-NO-LAR) is mienk a BYE!
Szóval ha a NO kikap a Chiefstől (amire azért látok halovány esélyt), akkor nekünk akár még a 12-4 is első kiemelést jelenthet!
több mint 3 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
Újfent észak trónján!
Tactful Cactus
Tegyük hozzá, hogy jelen pillanatban történetesen az NFC-t is a GB vezeti.
Szóval, kezd élesedni a kérdés: jó nekünk a kiemelés?😊😊😊
nagylaza
Es nagyon remelem hogy Rodgers is vezeti az MVP szavazast.
JéBé
Nálam vezeti 😉

Panthers ellen folytatódhat a voksgyűjtés, és én a Titans védelemtől sem vagyok annyira megijedve. Már csak azért sem, mert ott termelni kell a pontokat Rodgerséknek, ha ellensúlyozni akarjuk Henry 300 futott yardját és 3 TD-jét 😉
Viszont a Bears ellen...no ott dőlhet el az MVP race... de úgy érzem, ha meglesz a no.1 seed, akkor ez is.
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Nagyon örülök, hogy Hurts nem ellenünk, hanem épp a Saints ellen csinálta a parádét. Ha a liga egyik legjobb futás elleni védelmének a torkán 100 yard felett nyomott le, bele sem merek gondolni, ha ezzel a game plannel érkezik hozzánk az Eagles, hogyan dönti meg Kaep rekordját...
Azért köszönjük a segítséget!
több mint 3 éve
JéBé Green Bay Packers 6 894
Újfent észak trónján!
Tactful Cactus
Tegyük hozzá, hogy jelen pillanatban történetesen az NFC-t is a GB vezeti.
Szóval, kezd élesedni a kérdés: jó nekünk a kiemelés?😊😊😊
nagylaza
Es nagyon remelem hogy Rodgers is vezeti az MVP szavazast.
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 792
Az idei jelszo : Won Not Done 😊
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Újfent észak trónján!
Tactful Cactus
Tegyük hozzá, hogy jelen pillanatban történetesen az NFC-t is a GB vezeti.
Szóval, kezd élesedni a kérdés: jó nekünk a kiemelés?😊😊😊

Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
több mint 3 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 656
Újfent észak trónján!

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Hát, tényleg megizzadtunk.
több mint 3 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 656
Ki mit tud Juwann Winfree-ről? (Nem statokra vagyok kíváncsi.)
nagylaza
'Jóvan simagyőzelem' - szabad fordításban. Szép hetet!

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 3 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
3x annyi büntetés, mint a Lionsnál 😀
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Ki mit tud Juwann Winfree-ről? (Nem statokra vagyok kíváncsi.)
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Ma nem ihatok szóval sima wint kérek a csapattól. Nem akarok idegállapotba kerülni 😛
Indubitably
A szeptemberi 42-21 megteszi?
több mint 3 éve
Indubitably Green Bay Packers 432
Ma nem ihatok szóval sima wint kérek a csapattól. Nem akarok idegállapotba kerülni 😛

I... don't care... John.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Miért van olyan félelmem, hogy meg fogunk izzadni a Lions ellen? Tényleg nem értem saját magamat.
nagylaza
Mert az elozo szezonban is szenvedtunk ellenuk? Akkor, ha jol emlekszem mind a ket meccset egy utolso madodperces Crossby FG-lal nyertuk...
Meg persze csoportmeccs es mert mar nem Matt Patricia szerencsetlenkedik a masik oldalvonalnal.
gremi
Igen, mindkettőt: úgy, hogy egyik meccsen se vezettünk egyetlen másodpercig sem.
több mint 3 éve
gremi Green Bay Packers 118
Miért van olyan félelmem, hogy meg fogunk izzadni a Lions ellen? Tényleg nem értem saját magamat.
nagylaza
Mert az elozo szezonban is szenvedtunk ellenuk? Akkor, ha jol emlekszem mind a ket meccset egy utolso madodperces Crossby FG-lal nyertuk...
Meg persze csoportmeccs es mert mar nem Matt Patricia szerencsetlenkedik a masik oldalvonalnal.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Miért van olyan félelmem, hogy meg fogunk izzadni a Lions ellen? Tényleg nem értem saját magamat.
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Azert az fajt, hogy az NFL Top 25 Plays at Midseason valogatasaba egyetlen GB jatek sem fert be. Tudom, hogy ez szubjektiv kategoria, de azert tenyleg...
több mint 3 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 298
A Lionstól általában tartani szoktam, de most - amikor ráadásul Golladay sem játszik - talán van akkora különbség a 2 csapat közt, hogy ne legyen lehetősége Staffordnak game winning drive-ot futtatni...
Aztán persze majd meglátjuk - mindenesetre nagyjából minden kulcsjátékos hadra fogható nálunk (Linsley kivételével)
Ha minden jól alakul, akár még A-Rod MVP esélyei is növekedhetnek... (nyilván Mahomes zseniális, de ha Rodgers segít behúzni a hátralevő 4 meccset, s eljut az 50 TD közelébe, akkor azért talán... vagy nem? )